Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam, bo lubię

Polecane posty

Fruwająca, ajajaj jak się cieszę, że dałaś dom bidulce. powiedz, to tzw. pareras? podesłałabyś nam fotę nowego członka rodziny. i trzymam kciuki za samopoczucie Twego małżyka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
późnoniedzielnie wstyd koleżanki, wstyd, nikogusieńko od wczorajszego wczesnego popołudnia:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po przestawieniu czasu, rano wcześniej robi się jasno, wiec skoro świt pojechałam dziś na cmentarz pozawozić co nieco, postawiłam już kwiaty w doniczkach, mam nadzieję, ze nie zmarzną. na wtorek zostało włożenie żywych kwiatów do wazonów. a jutro marsz do pracory:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix jestem w trakcie pochłaniania serii: śledztwa komisarza Van Veeterena - Hakana Nessera, zostało mi jeszcze 5 części każda o innym śledztwie, a przede mną dla odmiany książka Gutowskiej-Adamczyk w dwóch tomach (pierwszy ukazał się rok temu, drugi przed miesiącem, od początku była zapowiadana druga część, a ja nie lubię czytać z takimi przerwami to postanowiłam zaczekać, aż będę obie miała w rękach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic, wpadłam, a teraz wypadnę;) wcześniej zgaszę światło, a czytelnię zamykam. na głucho:P pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Vanilka dzięki za kawę👄 Witam w jeszcze słoneczne przedpołudnie. Wróciliśmy dzisiaj rano, m od razu do pracy a ja na zakupy. Spędziliśmy bardzo miło weekend. Dzieci obchodziły piętnastą rocznicę ślubu:D jak ten czas leci, i dzieci się nam starzeją:P Teraz idę na rynek kupić parę gałązek zielonego. Zulka u mnie nie ma żadnej książki z komisarzem Vanem:( Gutowskiej-Adamczyk też nie ma nic nowego. Chyba muszę jeszcze poczekać. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajta 🖐️ melduje sie na kaweczce Vanilkowej ❤️ ❤️ ❤️ Dzisiaj leżenie bykiem uprawiam po wczorajszej wyprawie w góry. Zrobiliśmy 6 godzinny "spacer" z Wołosatych przez: Rozsypaniec - Halicz - Krzemień - Tarnicę do Wołosatych. W drodze do domu wpadliśmy na rosół z makaronem do "Czarnego Koguta" w Czarnej Górnej mniam :classic_cool: Nie mogłam zasnąć bo nogi dawały mi do zrozumienia że troche ich nadużyłam ale przed północą zasnęłam i spałam jak kamień do 7.00. Jutro spacer na miejscowy cmentarz a w środe wypad na Małą i Wielką Rawke. Terixiu - jak ten czas leci! ❤️ no popatrz już tyle lat po slubie Twoje dziecko! ❤️ Gratulacje! ❤️ moje 5 lat i też sie dziwie :P:D W Bieszczadach pogoda w kratke. Wczoraj na nasz przemarsz było nawet ładnie,słonecznie. W górach śnieg po nocnych opadach. A dzisiaj na dole padało od rana. Gospodarze palą w piecach i kaloryfery cieplutkie. Przeczytałam Gretkowskiej "Agenta" a teraz sięgam po różności z biblioteczki gospodyni. Mam sporo zdjęć - przy okazji poślę. Pozdrawiam Was Dziewczynki spod Otrytu 🖐️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł, heloł Terix gratki dla młodych, sprawdziłam, 15 rocznicę zwą kryształową - bardzo ładnie:) naprawdę nie ma tych książek Gutowskiej? (t.1 - Klątwa, t. 2 - Zemsta. seria: Fortuna i namiętności) ta druga to naprawdę świeżynka. pewnie nie ma kasy na zakup, ale przeważnie na koniec roku miasto daje kasę na ich kupno, może i u Was tak jest i niebawem będziesz mogła je przeczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo ale dałaś sobie w doopkę;) brawo, podziwiam Twoją kondycję i zazdraszczam energii:):):) ja za to się sypię;):P ostatnio zwłaszcza jak się zasiedzę w pracy to ledwo wstaję:o bolą mnie mięśnie albo kości, a może jedno i drugie w okolicy bioder i ud, a na dokładkę dziś kucnęłam i coś wlazło mi w lędźwie wiem, powinnam ruszyć tyłek i pogimnastykować się, ale doopka za ciężka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj! Zulko ❤️ ❤️ ❤️ przyszłam rozmasować te Twoje boczki i lędźwie - mam ze sobą Voltaren Max ;) Niestety takie kontuzje bolą ❤️ Wpadłam też żeby powiedzieć że posłałam pare fotek i że mam zakwasy jak cholera :P na łydkach i troche na lewej ręce od stukania kijkiem - kosturkiem :D Dobranoc - śpimy hhhrrrrrmmmff....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi :P śpią tylko te co nic juz robić nie muszą :P i te które nic nie boli :D Mam nadzieje, że wszystkie czary-mary kuchenne i przygotowania do jutrzejszego święta dzielnie zniesiemy Może i ja zasne bo nóżki pozwolą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vannilia
Dobrej nocki😴 Na jutro do kawki herbatki zostawiam ww lodówce zebrę jogurtową. Tertix najlepszego dla młodych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane w swieto zmarłych :) kawunia podana zapraszam jest i herbata z cytrynowa z sokiem z bzu czarnego .(__)(_)(_)(_)(_)(_)(_) u mnie pada deszcz ale jest ciepło :) zaraz wyjazd na cmentarz ... zulko.. wczoraj byliśmy najdalej w Jeleniej G ;) Terix... chyba wyglada a to że twoje dzieci brały w tym samym dniu ślub co my :) tylko lata ciut inne :O jak ten czas leci ......... Wszystkim miłego dnia .. Teklo ..bardzo dziękuję za fotki ..cudne spędzenie czasu mnie nam bardzo brakuje tego ale mam nadzieje ze to już niedługo będziemy mogli robić to na co mamy ochote :)4🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Teklo za zdjęcia 👄 - widoki przepiękne, aż dech zapierają:) powiedz co to za psinka Wam towarzyszyła? i czy wszystkie drogowskazy w górach podają ile czasu zajmie dojście do wskazanego punktu zamiast odległości w metrach czy kilometrach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko to trochę kilometrów zrobiliście. dziś byłam na cmentarzu już o 6 i... nie ja jedna wpadłam na pomysł, żeby tak wcześnie tam zajechać, ledwo znalazłam miejsce do parkowania:P ciemno jeszcze było, do tego deszcz popadywał, brrr główna aleja co prawda jest oświetlona, ale boczne już nie, na szczęście prawie na każdym grobie świeciły się już znicze i tylko dzięki temu bezpiecznie dotarłam na miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo dziś Twoja córa świętuje - sto lat dla Jubilatki 🌻 przypomnisz ile kończy wiosen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorne nastrojowe cześć 🖐️ Orsejko pięknie dziękuje za herbatke z dzikim bzem - bardzo lubie ❤️ ❤️ ❤️ U nas była ładna pogoda, byliśmy na spacerze. A w nocy moja małża obudził się i jak zobaczył rozgwieżdżone niebo za oknem zaczął kombinować jak zrobić fotke. Szurał szurał: a to firanką a to aparatem, kapciami i bóg wie czym aż obudził mnie i oberwał za te pobudke :P:P:P Fotki nie wyszły bo odbijała sie lampa błyskowa od szyby :P A głuptas mógł wyjść przed dom i pozachwycać sie bez ograniczeń albo po prostu cicho otworzyć okno:D eech chłopy... 🌻 Zulko - piesia spotkaliśmy na szlaku pod Krzemieniem. Myśleliśmy, że idzie z parą młodych turystów ale oni twierdzili, że przyłączył się do nich na dole. Oboje szli w przeciwnym kierunku niż my. Więc piesia czekało wejście na Halicz i na Rozsypaniec. A wiało mocno. Moja małża ubrał na łysinke jako drugą moją zapasową czapke z pomponikiem :D:D:D Piesio był zadbany, z obrożą, obiecali nam młodzi, że odprowadzą go w doline bo szkoda żeby zginął w górach. Piesio nie pozwolił nam się dotknać - wyraźnie upatrzył sobie młodą parę i z nimi wędrował. Wierze w to, że jest bezpieczny i pod opieką dobrych ludzi. 🌻 Na dole w budkach przed szlakiem pani pobierająca opłaty za wejście do parku opiekowała się 3 kotami. Przychodzą do niej codziennie, ona je karmi a śpią w sąsiedniej stodółce u gospodarza. 🌻 Zulko moja c. jest z 82 roku (34lata) a s. 82 rok (31lat) Ja piernicze jakie staruchy! :D:D:D Pozdrawiam! 🖐️ Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) kawa Zulko ..moj tato rownież zażyczył sobie by już o 6tej jechać na cmentarz i podobnie jak miałam uczucie że bedę tam pierwsza ,ale jadac coraz bliżej cmentarza było wiecej rowerzystów i samochodów parking też trudno było zaparkować ,,,ja nie byłam na mszy pojechaliśmy dopiero po 16tej i wtedy spokojnie mozna było postać :) gdyby nie deszcz ktory nas wygonił pewnie byśmy siedzieli sobie do póżna :) Teklo.. moje dziecko też rocznik 82 ..34 ..:D Wszystkiego Najlepszego dla Jubilatki 100lat !!!! Miłego dnia kochane ..🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ślicznie Wszystkie Piękne Czytelniczki👄👄 Teeklo No Ty to potrafisz człowieka uszczęśliwić.Podajesz piękne śniadania na tacy i jeszcze urokliwsze spacery po stokach lekko oprószonych śniegiem gór. W takich warunkach można nabrać wiatru w płuca i troszeczkę śmielej patrzeć w przyszłość👄 A góry takie piękne,achhhh normalnie zaraz mnie na wzdychanie bierze , zaraz i siebie hi,hi oczywiście oczami wyobraźni widzę obok Was;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie leje od z małymi przerwami od kilku dni.Zdjęcia od Teekli nie na żarty jakoś mnie pozytywnie nastroiły bo normalnie jestem jak karpik co przed tygodniem został wyłowiony ze stawu:p Wizyty cmentarne odbyły się w takiej samej pogodzie lało wiało,płakał cały świat. I oczywiście podobnie jak Zulka wszystko bladym świtem by udało się zaparkować😭 No i miałam na dokładkę dzień horroru ocznego:p Kładliśmy watę całą naszą hi,hi rodzinną ekipą no i wpadło mi do oka.Wpadało już nie raz he,he ale tym razem poszło chyba z pół rolki bo normalnie bolało jak wszyscy diabli. Dziewczynki takie męki przeszłam że normalnie nawet nie ma słów by je opisać. Normalnie całe to zdarzenie bardzo mnie zniechęciło psychicznie do dalszej pracy przy tej wrednej wacie.A niestety jeszcze końca nie widać😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba wszystko na tą chwilkę;) Zulka no i mnie boli całe ciałko.A już najbardziej jak odpoczywam,hi,hi autentycznie.Odpoczynek mi nie służy:D Miłego dnia i klawo że mamy środę hi,hi a nie poniedziałek bo do piątku dużo,bliżej;):):D Betulka👄 Bastylko👄 Fruwająca👄 Smutny ten rok:( Ploteczko🖐️Orsejko🖐️Terix🖐️Fruwająca🖐️ Poetko🖐️ Milusiego dnia bez deszczu👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze pocham bo nic 1111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny pozdrawiam,u nas wczoraj było ran deszczyk potem przestało,ale było zimno ,kolo 16 szłam na cmentarz z powrotem to już było cieplej.a dziś to wszystkie pory roku.strasznie wiało,bo byłam u gina ale wszystko ok.oj będe miała latany tydzień może mnie nie być ,ale do lodówki zaglądajcie ,bo smakołyków muszę jeszcze trochę zrobić.Trochę ciasta .Torta tylko zamówię. A powiem wam hita oprócz teściowej wszyscy przyjeżdżają na 18,normalnie mam lekkiego szoka.ale mało kto chcę nocować.Trzymajcie się cieplutko i zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Koleżanki Nie było mnie kilka dni,ale jakoś mi schodziło (wiem na kilka zdań zawsze powinnysmy miec czas, przepraszam) Kilka dni był młody w domu bo miał tu kilka spraw do załatwienia,troszke mnie powoził bo tez nazbierało mi się kilka spraw.Potem wrócili mlodzi ale naprawde byłam szczesliwa jak wczoraj mi zadzwonili ze cała trójka dojechała do L.Jakos bałam sie wypadkow a tych w tym roku nie brakowało. Nie wiem dziewczynki ale tak jak pisała Terix jestem opózniona ze wszystkim,niby coś robię ale kiedys szło mi wszystko szybciej i sprawniej.Nie wiem co jest tego powodem. Nawet poczytam co jest na forum a potem czarna mgła po prostu nie wiem co napisać. U mnie pogoda podobna jak wszedzie.Wieje ,pada prawdziwa jesień. Teklo fajne widoki i bardzo dobrze ze razem z malzykiem lubicie takie wypady i w ten sposób cieszycie się zyciem. Napisz byliście juz na obsiedlinach u młodych? my jestesmy zaproszeni ze swatami do młodych na parapetówke,juz wszystko wyremontowane.Tylko musimy dogadac sie kiedy. Zulko ,Orsejko my tez pojechalismy rano na cmentarze,ledewo jakies miejsce znalezlismy. U mnie ostatnio nic nie ginie i stawiamy zawsze dzien wczesniej. W tym roku miałam obawy bo młody w niedziele odnalazł cos w necie jakis artykuł ze na cmentarzu gdzie pochowani sa mi rodzice wandale zniszczyli nagrobki (pomalowali plyty pobili flakony znicze po prostu demolka) Było juz ciemno więc nie pojechalismy,na szczęscie nasz pomnik nie ucierpiał. Ponoć zniszczyli kilkanascie nagrobków. Od dzisiaj mam znowu zabiegi,jestem zdziwiona bo mam az 4 zabiegi róznego rodzaju prądów.Ale daje rade juz sama jezdzic samochodem. Miłego wieczoru,postaram sie wrócić do formy pisania na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja Kawusie spóźnioną i herbatke z imbirem podaje (__)? (__)? (__)? (__)? Vanilko - będzie impra w domu tyle ludzi Wam sie zjedzie Plotko spoko spoko ważne że jesteś. Nie spotkałam się z taką nazwą "obsiedliny" - ale faktycznie będą: w najbliższą niedzielę. Zostaliśmy zaproszeni już przed wyjazdem. Zulko - no fakt, drogi w górach podaje się z godzinach. Tam ważna jest wędrówka słońca po niebie żeby zdążyć przed zmierzchem do domu. Mieliśmy jednak Endomondo włączone i wg tej aplikacji zrobiliśmy 20 km. spaliliśmy 1500 kcal, szliśmy ze średnią prędkością 1 km w ciągu 18 minut hłe hłe Wczoraj zrobiliśmy wejście na Małą Rawkę - do Wielkiej Rawki nie doszliśmy (20minut) bo na górze były zaspy po kolana Dzisiaj pogoda ze słońcem ale my już leżenie bykiem uprawiamy, wyskoczymy tylko na obiad. Jutro po sniadanku wracamy do naszego Pimpusia Apropo: czarny kocur naszej Gospodyni wyszedł 2 dni temu i nie powrócił Mam nadzieje, że tak jak Lutek BeTulki - jednak wróci Daisy - nie dawaj się smutkom! Pozdrawiam Dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×