Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam, bo lubię

Polecane posty

Ploteczko pewnie już leżysz ❤️ kupiłam auta strażackie, fajne drewniane do samodzielnego skladania, ze strażakami, drabiną i zwijanym wężem :D coś pięknego! :D A dla malutkiej na razie też drewnianą, logiczną "wkładankę" na rozwijanie rączek i spostrzegawczości. Fajne, przyjazne są te drewniane zabawki, ładne wzornictwo, kolory. Plotko ja też przez całą godzine w tunelu nie otworzyłam oczu bo bałam sie że spanikuje. Ale myślałam o przyjemnych rzeczach. Przywoływałam na siłe same dobre obrazy pod powieki :D Dobranoc Ploteczko jesteś optymistką - super! ❤️ BĘDZIE DOBRZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie dobrze Dziewczynki ❤️ witam Was piątkowo z kawą i herbatą (__)? (__)? (__))? (__)? i zapraszam do Czytelni U mnie wyszło wreszcie słońce, na chwile ale zawsze to coś Zjedzcie coś - dzisiaj sandwicze z chudą wędlinką i warzywami http://kirkmarket.ky/wp-content/uploads/2015/03/sub-sandwich.jpg a kto nie może to kanapka z jajkiem będzie ok http://sandwich.mydailyrecipe.com/files/2010/12/egg-sandwich.jpg do tego pyszny sok pomidorowy - moja bajka :D http://images.altarta.com/img/5/1/51e1615e8fef14b96dde6d52d81388ac.jpg Miłego rześkiego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Teklo :) dziękuję za kawunie ,sniadanie i za to ze jesteś i trwasz na posterunku naszej czytelni 👄 Trzymam was dziewczynki za słowo że będzie dobrze ..bo jakoś straciłam wiarę we wszystko ,,,zastanawiamy się z M co dalej robić :O czy rzucić to wszystko i zwiewać z tego kraju ..bo jeszcze tak cięzko nam nie było a to co prowadzi M to już ponad 20lat :O czy tez pierniczyć to i załapać się gdzieś do pracy za 1500zeta i mieć w nosie te opłaty itd.:O u mnie pogoda taka jak i nastrój :O wszystkim miłego dnia 👄 Bardzo jestem ciekawa czy Bastylka nas czyta czasami czy już nie :O Dorix... a ty czy nas czytasz ? pomachaj nam i nie dajmy się temu by patrzeć na siebie wrogo bo przecież nikt z nas niczego złego nie zrobił ,więc choć do nas napij się kawuni .poopowiadaj co u ciebie jak mama i chłopaki co u szczęścia .:) jesli cię obraziłam to wybacz czasami już tego nie ogarniam nawet w domu ranie jak cholera ,,nie wiem z czego to wynika hormony czzy cuś :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ,własnie pije kawe i zjadam snaidanko,wybieram kanapki z jajeczkiem. Zjem duzo bo dopiero wrócilam z labor. Teklo ja mam nadzieje ze bedzie dobrze,słoneczko cos tam swieci. Orsejko co Ci radzić? Chyba wszystkim lekko nie jest.Mój małzyk cały czas mówi ze w nastepnym roku odejdzie z kochanej firmy i jedzie za granicę.Ma juz dość,musi tylko porobic cos tam do prawa jazdy.Twierdzi ze za to co robi przynajmniej jakies pieniądze zarobi.Załuje tylko ze nie odszedł 2 lata temu jak likwidowali jego dział. dwóch jego kolegów sie zdecydowało i teraz się smieją. Pojada za granice na 4 tygodnie,potem 2 w domu a kasa jakas jest.nawet dzisiaj jak wrócił z pracy od razu mi powiedział ze koledzy chca go zabrać. Nie wiem ja do tego podchodze nie za bardzo. Bo jak jechac to dwoje.A o tym nie ma mowy w moim przypadku,przynajmniej na razie. Wiem do wszystkiego się człowiek przyzwyczai,ale nie chciałabym rozłaki. Zyjemy troszke w zawieszeniu ale widac tak ma być. Powoli oswajam sie z przeprowadzką blizej L. Tylko trzyma nas ten dom.Ale do wszystkiego musze dojrzeć. Oj pije kawusie a kuchnia na mnie czeka,musze coś naszykowac i podac do jedzenia dla młodego.(tzw słoiki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo czyli jesteś gotowa z Mikołajem,napisz dla chłopaków jednakowe auta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja dopiero teraz, ale mam nadzieję że Plotka zostawiła mi kilka kanapek:D Wykorzystałam że nie pada, poszłam do przychodni po recepty, później zakupy i tak mi zleciała:P Na Mikołaja przygotowuję tylko słodycze, prezenty pod choinkę. Orsejowa a gdzie masz zamiar wyemigrować. Wzięłaś sobie do serca słowa posłanki Beaty Mateusiak-Pieluchy. "Wszyscy nie uznający konstytucji państwa wyznaniowego i jedynie słusznej partii powinni wyemigrować" Takie mądrości głoszą pisowcy. Poseł który nie zna konstytucji. Żal za doopę ściska Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny widze ,że wszystkich to jesienne rozdrażnienie bierze i chandra nas dopada.Ja juz doszłam do siebie,a jeszcze czeka nas jakaś burza magnetyczna też ją odczujemy.Teklo właśnie nie mam suszarki w łazience i na polu gdy tylko wyjdzie słoneczko.Powiem wam przed wyjazdem m pralka nam padła i mus było kupić nową,już trochę więcej ją ogarnęłam ,ale wierna jestem bosch,po przednia była 13 lat.Potem podeślę parę fotek.Ale dobrze ,bo to m została teraz za 4 niedziele i będą święta które bardzo lubię.Narazie trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorne heloł 🖐️ Orsejko ❤️ tak mi przykro, że przez to przechodzicie :O wiesz - całe życie uważałam, że nie dla mnie emigracja. Czułam sie dobrze w swoim Kraju. Dopiero teraz, kiedy nie szanuje mnie obecna ekipa, kiedy ubliża mi każdym swoim poczynaniem, kiedy kłamie się na każdym kroku, kiedy dochodzi do kultu jednostki jak za wujcia stalina, kiedy robi sie oficjalne uroczystości dla nieudacznika tylko dlatego że zginął i jeszcze kłamliwie podkreśla się, że był profesorem podczas kiedy miał tylko nędzny tytuł doktora zrobiony jeszcze za PRLu, kiedy szkaluje się przedsiębiorców bo innych wrogów już nie da się wymyślic - to ręce opadają i chciałabym uciec z tego kraju jak najdalej. Ale myśle, że już za późno. To nie ten wiek żeby zaczynać wszystko od nowa. No chyba że miałabym pełne konto i mogłabym kupić nie tylko wize do wybranego kraju ale i dom, i bezpieczne życie. Nie mam nadmiaru pieniędzy więc emigrować nie moge. Modle sie tylko żeby pisiaki nie połozyły pazernej łapy na ciężko zapracowanych zasobach mojej małżowiny i na jego zasłużonej emeryturze. Bo wygląda na to, że chcą zabrać nam i dołożyć grzybowi z Torunia. Prosze Orsejko - nie poddawajcie sie ponurym myślom ❤️ ❤️ ❤️ Ploteczko ❤️- tak. kupiłam dwa jednakowe dla chłopaków. Nie ma innej opcji. Mus :D:D:D Powiedz czy małzowina Twoja stałą pracę ma na mysli czy dorywczą? bo jak dorywcza to bym nie ryzykowała :O ale od czegoś trzeba zacząć - może warto zrobić ten ruch. Terixiu ❤️- u nas podobnie - na Mikołaja nie robi się prezentów tylko słodycze. A na święta zaproponowałam rodzinie żeby przy tej wspólnej wigilii prezentów dla dorosłych nie robić. Ale żeby dzieci nie myslały że tak ma byc - każdy dorosły dostanie pięknie zapakowaną bombkę i pierniczki. Ma szeleścić i pachnieć :D:D:D I maluchy mają to widzieć i przeżywać :D ;) ❤️ Jeśli chodzi o te głupią pieluche to jest typowe myslenie dojnej zmiany. Chamsto porażające. Nie warto poświęcać takiej pipie ani sekundy. Vanilko - no to miałaś z pralką oj mialas! :D ja tak miałam we wrześniu z odkurzaczem. :D Dzięki za fajne fotki z imprezy - śliczną masz Córcię, przystojny robi się wasz syn. Moje gratulacje ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilka dzięki za fotki. Piękna kobieta wyrosła z dziecka które pamiętam. Tekla mnie już brakuje słów na opisanie tego co czuję. Często wchodzę na fb "jestem gorszego sortu" albo "popieram prof. Rzeplińskiego" Tam są najświeższe wiadomości i wiem że jest nas dużo więcej w takich rozterkach. Można też pośmiać się z komentarzy. Spokojnej nocy wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kochane ... Vanilko .bardzo dziękuję za kawunie 👄 Teklo... napisalaś dokładnie co nam lezy na sercu zastanawiam skąd to wiedziałaś :) ,ale tak mówi Terix ..jest nas o wiele więcej niż myślałam :) Kochane..... jesteśmy w rozterce ,nie mamy pomysłu do dalej gdyby nie moi wiekowi rodzice. pewnie łatwiej byłoby podjąć decyzje :O ale wspierać chore pomysły naszą ciężką pracą nie zmierzamy ,nikt nam nie pomógł jak zakładaliśmy naszą działalność ,pracowaliśmy od świtu do nocy a po przespaniu paru godzin jazda do klienta bo termin taki był ,były pieniążki mozna było zyć godnie nie w luksusie ale godnie ,nie brakowało na opłaty związane z działalnością a teraz brakuję na wszystko :O Brakuje juz sił na wyjazdy za granice bo i lata nie te ale coraz bardziej wszystko wskazuje na to że będziemy zmuszeni to zrobic albo Firma w Polsce a składki za granicą ,nadal nic nie robi się by mozna na czas braku pracy zawieść działalnośc czasowo ,masz prace czy nie ZUS itd.i nikt nie pyta z skąd i czy masz !!!o podatku nie wspomnę :O kochane miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Vanilka dzięki za kawę👄 Orsejowa wierzę że ciężko ❤️ ale nie te lata żeby zmieniać kraj i jak Tekla pisze, potrzebne są fundusze żeby rozpoczynać życie na nowo. Pozostaje nam przetrwać trzy lata, a może już w przyszłym roku coś się zmieni. Głowa do góry nie takiemu kaczorowi Polacy dali radę. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć i czołem w końcu mam swojego kompa:D:D:D:D mój kolega sympatyczny postawił go do pionu, dobrze, że takiego mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwartkowa impreza za nami, zabawa była udana, a że goście z daleka i nocowali to wczoraj była domówka;), dziś po śniadaniu pojechali, a ja trochę zmęczona, nie gośćmi, czy biesiadowaniem - choć to zmęczyć też może, ale z niewyspania - nasz gość tak chrapał, że aż dudniło:o on sam jak tylko przyłożył głowę do poduszki już spał, a ja się przewracałam z boku na bok:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko a Twoja kotusia wysterylizowana czy podawaliście jej tabsy? może to od nich te guzki? ale najważniejsze, że poprawiło się jej i oby jak najdłużej było dobrze:) Teklo też jestem fanką drewnianych klocków i zabawek, może nie wszystkich, ale można coś fajnego znaleźć:) sama miałam takie fajne klocki w wózku na kółkach, ale się z nich budowało fajnie i długo je miałam, ale niestety moja mama wydała je córce mojego kuzyna:o ale byłam zła, że porządziła się moimi klockami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko mam nadzieję że to chwilowa zniżka nastroju u Ciebie, choć zapewne świadomość, że obowiązkowe (horrendalne swoją drogą) opłaty zżerają lwią część zarobków może doprowadzać do rozpaczy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilia dzięki za fotki, jaką fajną miałaś sukienkę - poproszę osobne foto w niej, bo mi się bardzo podoba:) a córcia pannica śliczna i sukienkę też b. ładną znalazła, sama wymyśliła tiarę na głowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włączyłam właśnie polsat i trafiłam na program chłopaki do wzięcia i tak się zastanawiam po jakie licho ten program zrobili???? czemu ma on służyć???? - maskara jakaś, pokazują baaardzo prostych facetów, żeby nie powiedzieć wiejskich głupków różnymi sposobami poszukujących dziewczyn, idiotyczny pomysł z tym programem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy co tam się znów złego kroi??? nie może być trochę spokoju u Ciebie, tylko ciągle kłody pod nogi:o trzymaj się dzielnie, może jeszcze wszystko się wyprostuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix mimo, że nas wiele/wielu to jestem ostrożną optymistką, a może wręcz pesymistką w kwestii zmiany opcji polit. - obawiam się, że pięćset plus jako sprytny myk marketingowy zapewni im spory elektorat:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym roku moje pelargonie długo powisiały na balkonie i jeszcze by wisiały - wciąż kwitnące, gdyby nie nocny mróz - 6 (przymrozek do minus 1 nic im nie szkodził), który przyszedł w ubiegły weekend i dosłownie je ściął:o musiałam je wyrzucić, a dzisiaj powtykałam w skrzynki gałązki świerku i jodły, przynajmniej nie jest tak łyso:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz zmykam. trzymajcie się cieplutko - u mnie wczoraj było przepięknie - słońce świeciło, ale wiał wiatr i po południu przygnał chmury, które do dzisiaj wiszą nad miastem, ale nie pada i to jest plus:) i takich plusów szukam w te ponure dni, bo inaczej faktycznie można by się pociąć:P no to jeszcze raz buziaki 👄i do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jak przyjemnie poczytać Zulko! :D :classic_cool: Jesteś nareszcie ❤️ ciesze sie że laptoczek „chodzi”. Terix ma racje z tym, że nie takiemu kaczorowi Polacy dali rade ❤️ ale niestety Terixiu ❤️ tym razem potrwa to więcej niż trzy lata. A to dlatego że nie ma póki co alternatywy, nie ma przeciwwagi. Poprzednicy są skompromitowani i nawet oglądac ich nie chcemy - nic nowego jednak sie nie kluje. Manipulowanie przepisami i ustawami przez pis ma na celu wydłużenie rządzenia na conajmniej drugą kadencje. No chyba że walnie gospodarka ale i my wtedy będziemy cierpieć bardzo :O Na razie Polacy nie odczuli w portfelach, ani w osobistej wolności. Dopóki tego nie poczuja nic sie nie zmieni a kaczor ma ambicje rządzić nami do tzw us*ranej śmierci" Ja mam tylko nadzieje że dożyje czasów kiedy brocha z karłem w duecie staną przed sądem. 🌻 Dzisiaj rano nie zajrzałam bo miałam zajęcia w moim kółku ;) Było bardzo miło. 🌻 Zulko ja też mam w rodzinie chrapusia :D:D:D zdarzyło mi się spędzić z „nią” noc bo o spaniu mowy nie było :D:D:D oka nie zmrużyłam ale chrapuś spał(a) smacznie i zdrowo :D:D:D 🌻 Zulko - po miesiącu na powrót brania Batesercu plus Polfiliny zaczyna się dziać coś dobrego - zaczyna odchodzić szum. Nie oddycham żeby nie zapeszyć ale może uda się polepszyć stan ucha. Jestem bardzo ciekawa badania przepływów wewnątrzczaszkowych - bo jestem przekonana że to stan naczyń decyduje o szumach i kondycji słuchu. Wg mnie najgorszymi błędami jakie popełniamy jest odżywianie :O stare nawyki często biorą górę - trudno sobie narzucic reżim. 🌻 No właśnie Vanilko - prosimy o zbliżenie Twojej kiecuszki ;) ❤️ 🌻 Dzisiaj udało mi sie kupić fajne duże zestawy klocków Lego a właściwie Lego duplo dla moich maluchów. Jedno dostaną pod choinke a drugie na 3 urodzinki. Czas szybko leci - nie będe musiała latać po sklepach bo mam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam w słoneczną niedzielę:D Wczoraj lało a dzisiaj od rana świeci słoneczko. Zapraszam na kawę i herbatę (_) (_) (_) (_) UUUUUU Tekla cieszę się że leki zaczynają działać. Ponoć wszystkie niedomagania zaczynają się nieprawidłowego żywienia, od jelit:P Tylko jak się tego ustrzec? Jesteś przezorna z zabawkami, ale już masz z głowy szukanie prezentów. Małym dzieciom łatwiej jest coś kupić. Jak podrosną będzie większy kłopot. Nasz wnuczek już nie dostaje zabawek. Dostaje pieniądze ukryte. W ubiegłym roku dostał mikołaja na saniach, w woreczku były pieniądze. Nie wiem co w tym roku kupić. Miłej niedzieli wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedzielnie u mnie, tak jak u Terix słońce od rana i już jest powód do uśmiechu:D Teklo takim maluchom to sama radość kupować prezenty, teraz tyle tego, że ewentualnie nie wiadomo co wybrać;) jak trochę podrosną to już sami podpowiedzą co chcą, który zestaw itd. byle mieć odpowiednią kasę;) Terix wnuk ma pewnie więcej radochy jak szuka zasadniczej części prezentu;) może teraz jakaś bombeczka, której nie będzie żal potłuc? delikatnie wyjmiesz część z zawieszką, ciaśniutko zrolujesz banknot, wsuniesz do środka, nałożysz końcówkę i gotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo cieszę się, że czujesz poprawę:) moja koleżanka - też z szumami - łyka zamiennik betaserc, muszę zapytać o nazwę. mnie nadal szumi i betaserc nie poprawił sytuacji nic a nic:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×