Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam, bo lubię

Polecane posty

🖐️ Vanilka dzięki za kawę Piję razem z tobą. U mnie dzisiaj ładny dzień, chłodno ale świeci słoneczko:D Zrobiłam już zakupy i trochę pospacerowałam. Zauważyłyście cenzurę na fb, kasuję niektóre wpisy , zdjęcia i ogłoszenia:( Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł 🖐️ Na kawunie zapraszam (__)? (__)? (__)? (__)? melduje sie z opóźnieniem bo wczoraj byłam u laryngologa. A w sobote i niedziele mieliśmy najpierw gości a potem dzieci i wnuków na niedzielnym obiadku ;) Tym razem były wszystkie wnuczęta - więc powiało optymizmem :D:D:D Wczoraj miałam mieć audiometrię jednak po przeglądzie ucha zaczęło mi krwawić i do badania słuchu nie doszło. Lało mi sie z ucha jak z wiadra - w efekcie mam włożony sterylny sączek i dzisiaj musze jechać na zmiane opatrunku a w czwartek na audiometrię. Najprawdopodobniej doszlo do małego uszkodzenia śluzówki a ukrwione toto jest i trudno było zatamować. Dzisiaj wykorzystam że będe niedaleko Ikei i pobuszuje tam troche. Ploteczko w piątek skończyłam zabiegi :D świetnie sie po nich czuje. Terixiu - ja też Opery nie lubie i używam Google Chrome. Nie wierz w to że laptopy są tak awaryjne, że nie warto kupować. Jest sporo dobrych tanich laptopów i warto kupić. A co proponuje Ci magik zamiast laptopa? Moja córka kupiła fajnego laptoczka do pracy po obniżonej cenie (jest dużo wyprzedaży) i jest tak zadowolona, że jak moja siostra chciała kupić to wzięła tego samego. Obie są zadowolone bo cena dobra i parametry świetne. Jak wróce z K-c to moge Ci odszukać i podesłać Ci linka. Zostawiam śniadanko: http://img3.garnek.pl/a.garnek.pl/022/647/22647811_800.0.jpg/sniadanko-w-restauracji-hetman.jpg 🌻 http://img1.garnek.pl/a.garnek.pl/014/073/14073683_800.0.jpg/niedzielne-sniadanko.jpg Miłego dnia 🖐️ jade odklajstrować zakrwawione ucho ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jestem Tekla na kawie i śniadaniu, jak zwykle same pyszności, dzięki👄 Tekla magik trochę już przegina. Znamy go już kilka lat, ale teraz za bardzo obrasta w piórka. Poznaliśmy go jak zakładał zakład, był solidny, uczciwy i dokładny. Teraz zabiera komputer na 2-3 dni i jeszcze nie naprawi jak trzeba, po dwóch dniach ta sama awaria. Zainkasował ostatnio 150 zł, a komp dalej nie pracuje jak należy. Kiedyś proponował nam laptopa, teraz powiedział że są one bardzo awaryjne, i jak się zepsuje to nie ma co naprawiać. Przyłapałam go na paru sprawach, które powinien umieć rozwiązać(skoro ja wiem) a on sobie nie poradził. Przypuszczam że celowo aby go częściej wzywać. Ale powiedziałam mu że to ostatnia wizyta. Teraz myślę o laptopie, ale M utkwiło że on mówił o awaryjności i na razie jest rozdźwięk:( Idę do biblioteki i trochę pospaceruje. Na razie nie pada i muszę to wykorzystać:) Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja :) Teklo.. dzięki za sniadanie i kawunie :) terix.. masz racje najlepiej zmieniać magików ..wtedy się bardziej liczą i starają że dobrze jak dobrze zrobi to wiadomo polecisz go dalej :) ja mam hp juz drugi z tej firmy i jest ok. Tez zauważyłam na f.. ale to wiadoma sprawa kontrolują nas niedługo kontrola obejmie WC :D ..prąd już podskoczył dostałam rozpiskę za pół roku i pierwsza na 530zeta :O następne 180zet a płaciliśmy po 110 zeta wczoraj mało mnie szlag nie trafił jak zobaczyłam ...no ale trzeba pieniążki wyrwać ludziom na chore pomysły 😠 dobra stop bo napisze coś ........ wszystkim miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vannilia
Cześć dziewczyny pozdrawiam u mnie siąpi deszcz. Tertix moje dziecko mi wybrało mam małego asusa jestem zadowolona .Kupilismy media ekspert tam właśnie są fajne obniżki zwłaszcza po 18. Miłęgo popołudnia . Córka dziś testy na prawko zdała,teraz praktyczny.Trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dzisiaj jestem pózno,ale jakos jestem nijaka,nic mi sie nie chce,niby cos robie ,ale ciągnie mnie do łożka jeszcze i to bardzo. Takze wersalka na dole rozłozona i ciagly bałagan w domu.Nie lubię. Teklo wspólczuje a nie bolało Cie ucho jak tak sie krew lała? Zawsze coś musi sie zdarzyc. Oby sie szybko zagoiło. Wiesz ty skonczyłas zabiegi a ja czekam ,mam nadzieje bo ostatnio duzo zabiegi mi dawały,a noga jednak jest nie taka jak powinna,jeszcze pobolewa a najgorzej ze nie mam wcale butów.wczoraj patrzyłam w domu,moje żadne nie pasują,juz mierzyłam kilka par córki,ona ma wieksza noge niz ja,probowałam takie rozczłapane i nic ,nie mam wcale w czym chodzić.Nawet nie włoze butów na zamek.Moze dzisiaj mnie którys zawiezie wieczorem do jakiejs galerii ,moze cos wiazanego kupie ,choć do spodni beda bo zostaje w jesiennych pantoflach na zimę.Taka dalej noga jest spuchnieta. Aż mi się wieczorem było smutno ze nic nie mam,i nadziei na kupno tez.Zostaje mi siedzenie w domu. Terix my jak pisałam wszyscy mamy laptopy,wszystkie kupione przez neta bo tansze.Kiedys cos synowi nie pasowało,odesłał w ramach gwarancji,szybko naprawili. Tylko moze jesli sie zdecydujesz kup sobie wiekszy ,mój jest 17.Lepiej widac. Tak mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilko gratuluje teraz oby jazde szybko zadała. Orsejko czyli masz duza doplate do energii.My co drugi miesiąc płacimy prawie 200 zł.gaz około 160 tez co drugi miesiąc.Teraz mielismy nadpłate bo jednak było mniej gotowane w domu.Od razu widac. Przetworów tez mało robiłam. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z popołedniową kaweczką (_)? (_)? (_)? i herbatką U? U? U? ❤️ ❤️ ❤️ Sączek wyjęty, Plotko nie bolało nic a nic i byłam spokojna bo wiedziałam że to nie ucho środkowe ❤️ Terixiu - to jak znajde linki do laptoczków które notowałam jak kupowała córka - to posle. Kupisz lub nie ale możesz sobie swoje zdanie wyrobić - jesteś otwarta na wszystko i myslisz ❤️ Orsejko ❤️ - najbardziej boje sie zmian emerytur - nie wiem co te oszołomy wykombinują. Mój mąż pracuje ponad 40 lat(!!!) jest już zmęczony jak jasny gwint, wcześniej w młodości zaiwaniał u rodziców na gospodarstwie i dojeżdżał do szkoły. Emeryture wpracował sobie godną. I chyba mnie szlag trafi jak zamienią mu na socjalne 1000 złotych albo jeszcze jakieś inne goowno :O:O:O A będzie pracował 50 lat! i nie wyobrażam sobie aby wylądować na socjalu z którego utrzymać sie nie można. Toż na leki wydaje się więcej. A koorwica mnie bierze na to, że dojna zmiana nie wlicza do tych projektów posłów i rządu (nierządu). Nie tylko będą brali wysokie emerytury poselskie (żadne tam socjalne) i odprawy ale jeszcze podwyżki sobie dali ....wrrrrrr 🌻 Wnuki nie kłócą sie :D:D:D jeden drugiemu podaje piłeczki i co tam upadnie :D:D:D Jeden to iskra i żywe srebro, wysoki głosik (F) a drugi z filozoficznym spokojem i niskimi tonami (J) Coś pięknego! :D:D:D do tego cały czas uśmiechnięty i gulgający "czarny owocek leśny" :D:D:D Ploteczko - zabiegi będą z upływem czasu procentować. Ciesze sie, że odbijasz się w góre :D i napawa mnie to otuchą ❤️ Miłego wieczoru dziewczynki. Vanilko - mnie sie też podoba to wspólne świętowanie osiemnastki - bardzo dobry pomysł. Npisz jaką kreację wybrałaś ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtorkowe Teklo za śniadanko 👄 a co to za niedelikatna doktorka w Twe ucho tak gwałtownie wtargnęła:o współczuję i mam nadzieję że już po kłopocie Terix powiem tak jak dziewczyny, nie słuchaj magika, a już na pewno nic od niego nie kupuj, bo pewnie sprzedaje tzw. składaki:o u nas każdy ma innego laptopa, mój samsung na wiosnę skończy 7 lat - jak ten czas zleciał:o mój małż ma dwuletnie lenovo - fajne, bo z podświetlaną klawiaturą, a moja mama packard bell - tak jak Plotka 17 calowy, więc lepiej w nim widzi. no i, że mało gramotna jestem:P mam podłączoną mysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo wrzuciłam wpis i dopiero ujrzałam Twój, ciesze się, ze ucho bezboleśnie naprawione:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy to masz rozterkę z przyszłym zięciem;) powiedz od początku nie zaskoczyło między wami? ale i tak najważniejsze, że córcia z nim szczęśliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziś odebrałam moją mamę ze szpitala - miała zabieg usunięcia zaćmy z prawego oka. teraz przez jakiś czas nie może dźwigać i schylać się. musi się pilnować, bo np. często schylamy się z rozpędu,a tu kuku - nie wolno, bo szwy są delikatne i mogą popękać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na popołudniowej kawie, Tekla dzięki. Dziewczynki dzięki za wszystkie informacje, teraz mam bojowe zadanie, przekonać M :P Chyba coś do niego zaczyna docierać, kazał mi go usunąć z telefonu :D Dziewczynki jadłyście konfiturę z jarzębiny? ja dzisiaj kupiłam w biedronce, ale jeszcze nie otwierałam. Plotka może za bardzo ucieszyłaś się że już po operacji i mocniej obciążałaś nogę? Musisz jeszcze uważać. Tekla a czy wcześniej bolało cię to ucho, może tam jakiś stan zapalny się zrobił? Zulka jak długo mama czekała na operację? Atak na te czasy zacytuję wiersz K.D. Boże! Nauczyłeś mnie tolerancji miłości i pokory. Mógłbyś teraz wziąć się za innych. Miłego wieczoru🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terixiu - z uchem na szczęście to banalna sprawa: podczas badania laryngologicznego dochtorowi ssawka za mocno "pociągnęła" i zraniła (obtarła) mi śluzowke. Ale zanim sie zorientowałam to miałam gacie pełne strachu :P Myśle że spokojnie będzie można zrobić audiogram w czwartek. A uszy mam "ogromne muskularne" :D:D:D ....:D Jadłam kiedyś konfiture z jarzębiny. Jest smaczna - jadłam z dodatkiem jabłek. Podobno dobra i bardzo zdrowa jest konfitura z rokitnika. Ma podobne owoce do jarzębiny tylko to jest krzew. Owoce pomarańczowe. Zulko ja też mam podłączoną mysz :D:D:D wole manewrować tym zwierzątkiem zamiast ścierać opuszki ;) Trzymam kciuki za oczko Mamine - pilnuj Jej bo wiem jak to trudno nic nie robić albo nie schylać sie Dobrej nocy Dziewczynki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witanko :D jest i kawa (_)(_)(_)_(_)(_)(_)(_) Dorix.. może wpadniesz i napijesz się zamiast tej biurowej :) Teklo.. ano mamy też stracha co też przyniesie ta nowa następna bublowa zmiana emerytalna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilko.. i jak testy zdane ? Zulko...moja mama miala mieć też robione na oczy ale lekarka ją wykluczyła :O Plotko ..a ty masz kuchnie na prąd ? ja mam gaz i place miesięcznie poza sezonem grzewczym tak do100zeta ....ale z tym prądem to jak dla nas bardzo dużo na trzy osoby ?:O pirwszy raz mam tak dużą doplate a potem co miesiąc 180zl. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatulko... ❤️ Fruwająca ...a co u ciebie jak tam M ? Daisy... a jaki masz piec ? z podajnikiem ? Wszystkim miłego dnia u mnie rano padało a teraz jest bardzo pochmurno ..ostanio widzę mało słonka :O tylko pochmurno i pochmurno ..wole zimno i słonko ...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Orsejko 🖐️ ❤️ za kawusie dzięki - z przyjemnością wypije :classic_cool:. Pospałam dzisiaj dłużej, odespałam zaległości. Nie musze nigdzie wychodzić, niczego załatwiać. Rozkoszuje się spokojem w domu ;) U mnie pochmurno ale dość ciepło. Za oknami służby przycinają krzewy, drzewa i żywopłoty. Fajnie zadbane mamy i oko cieszą. W ostatnich dniach porudziały u nas drzewa. Jedynie lipy się jakoś trzymają i nie chcą zrudzieć :D a i liści na ziemi niewiele bo przymrozków jeszcze nie było. Śniadanko http://www.tapetus.pl/obrazki/n/140533_buleczki-dzem-maslo-mleczko-niadanie.jpg 🌻 http://st.gde-fon.com/wallpapers_original/578207_sendvich_zavtrak_kofe_tsvetyi_3000x2000_www.Gde-Fon.com.jpg Miłego dnia wszystkim życzę 🖐️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejowa dzięki za kawę, pychotka👄 Tekla ja wstaję 7-8, a dziś obudziłam się przed 7 z potężnym bólem głowy:( Orsejowa u mnie też pochmurno od wczoraj i od czasu do czasu coś siąpi. Vanilka pokaż się w nowej kreacji. Tekla to miałaś wesoło, troje brzdąców buszowało, a właściwie dwóch kawalerów. Za rok będzie jeszcze weselej:D Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Terixiu 🖐️ ❤️ a zmierzyłaś ciśnienie? no! będzie się działo :D Miłego ciepłego dnia 🖐️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyneczki,moje kochane👄👄 Witam Was bardzo cieplutko bo za oknem bleee,lepiej nie wyglądać:p.A o wychodzeniu nawet nie pomyślę,puki co nie muszę choć oczywiście już byłam. Terix Obudziłaś się z bólem głowy a ja już w nocy walczyłam z boleściami.Zawsze jesienią mam okropne bóle kości a jak już jakieś zmiany w pogodzie to normalnie nic tylko wyć.No i tak mnie napierniczała jedna noga ale za to po całości,hi,hi.Było smarowanie owijanie bandażem elastycznym i nic.Wałkowałam się w pościeli i w końcu nad ranem skapitulowałam i wzięłam tabsa.Nocy do udanych zaliczyć nie można😭 Masuję zatem troskliwie bolące skronie.Terix mam nadzieję że już jesteś bez bólów wszelakich;)👄 Teeklo Mmmm ach te Twoje śniadanka,mniam👄 Cieszę się że na uroczystości były wszystkie wnuczęta bo znaczy to że sprawy wracają na właściwe tory.Naprawdę bardzo mnie to cieszy👄❤️. Jak chodzi o wszelkie reformy obecnego rządu to mam podobnie jak Wy(no nie wszyscy hi,hi) boję się okropnie.Ale to nie koniec ,,dobrych zmian,, nieśmiało przymierzają się już do zmian w podatkach od nieruchomości.Potrzebna jest kasa na te wszystkie chore obietnice wyborcze. A wiemy jakich wyborców hołubi rzad i w czyich kieszeniach znajdzie na te mrzonki kasę:(. Kto umie liczyć i myśleć perspektywicznie wie czym to wszystko pachnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko No a jakże jest podajnik!.Ja jestem podajnikiem;) hi,hi. Nie braliśmy pieca z podajnikiem bo dużo droższy a jak ktoś stale w domu jest to wydatek w sumie taki który se można darować.Zatem se podarowaliśmy;):p Zulka Pytasz i zięcia hi,hi.No widzisz to takie kręcenie nosem niedobrej teściowe,(przyszłej). Moje uprzedzenia to w sumie takie głupie są bo wiadomo jakie się ma oczekiwania gdy przychodzi oddać ukochane dziecię w obce ręce. A na punkcie mojej jedynaczki jestem zafiksowana bardzo,choć z boku pewnie mam nadzieje hi,hi tego nie widać.Nie dałam córce poznać że zięciunio mnie nie zachwycił ale nie podobał mi się żaden chłopak który zabiegał o jej względy.Może to znaczy ze mam problem ale ze sobą:p,pewnie tak:D Chłopak jak chłopak,może nie w moim typie no ale nie ja hi,hi będę dzielić z nim swoje życie,choć poniekąd jednak będę:p.Ot takie dylematy złej teściowej. No cóż mam nadzieję że się z czasem do niego przekonam jak kiedyś do rudego kota.Jak go zobaczyłam pierwszy raz myślałam że zejdę przedwcześnie,potem to był najukochańszy z moich kocich kompanów.Jak będzie dobry dla mojej córki to pewnie i ja usunę z serca wszelkie wątpliwości ale na razie jestem ich pełna jak mrowisko mrówek. No ale w sumie czego tu się dziwić?!.Człowiek sam siebie nie zna tak do końca jak bez obaw oddawać los ukochanej osoby w czyjeś obce ręce,no jak?!.Ja nie potrafię:p:):D Nie pomyślcie sobie ze robię jakies aluzje,zniechęcam czy cóś,co to to nie.To takie moje wewnętrzne rozterki.Mnie nikt chłopa nie wybierał i ja nie zamierzam.Mogę miec tylko nadzieje że córka dokonała właściwego wyboru do tej pory jej wszystkie decyzje były przemyślane i nie było się do czego przyczepić.Z Bożą pomocą i tym razem mam nadzieję będzie podobnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chodzi o prąd to ja jeszcze rachunku nie otrzymałam ale jak sobie pomyślę to już włos na głowie staje mi dęba. Zatem nie myślę,przyjdzie czas na łez lanie:p No nic dziewczynki udanego dnia,buziole👄 Betulka❤️ Bastylka👄 Fruwająca👄 Pamiętam i czekam Wanilka No właśnie jak tam kreacja?!Całuski dla siostry👄 Dorix Tak kombinuję jak zakopać ten dołek?!Czy Tobie dać szpadelek czy samej go ująć w dłonie?!. Kombinuję, kombinuję i wyszło mi że musimy mieć dwa.No bo jak ja będę kopała to Ty możesz zakopywać i na odwrót jak zajdzie potrzeba.Najważniejsze jest by pilnować by dołek zawsze był zakopany,by nasz przyjaciel nie daj Boże do niego nie wpadł.Na tym chyba polega przyjaźń?!Jeśli nie to ja już nie wiem nic! Przyjaciel to chyba nie moje odbicie w lustrze,myśli jak ja,czuje jak ja i powie zawsze to co chce usłyszeć?! Czyż nie łączyła nas przyjaźń?! Tak minie ciągle boli to milczenie.Coraz nas mniej i coraz ciszej,serce boli:( Dziewczynki jeśli nie mamy nic do powiedzenia choć machnijcie łapką,że jesteście i nie musimy się martwić😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jestem i na kawusi i na sniadanku.Dzięki Kolezanki Piszecie ,że nie mozecie spac a ja nie moge wcale teraz zasnąc,może zasypiam po 24 godzinie. Tak było w nocy ,rano spie bo po co mam wstawać,nagle pobudka Grzecznota została wpuszczona przez Małzyka.A z nia sie spać dalej niestety nie da. Dlatego jak wstałam posprzatałam pokój ,zmieniłam pościel ,złozyłam do kanapy i koniec.Juz spię na górze,moze tam bede zasypiała. A teraz oczy mi się kleją ,nie chce juz drugiej kawy . Orsejko ja mam kuchnie gazowa a piekarnik elektryczny.Jak tak Cię czytam to może mamy za duzo do płacenia ,przecież my tylko jestesmy we dwoje,nie licząc najazdów weekendowych. Daisy nie okazuj niechęci młodemu,tak jak piszesz nie Ty wybierasz.To ma byc chłopak dla córki,z czasem pewnie sie przyzwyczaisz. tak jak ja,,w sumie to nie mam nic do zarzucenia swojemu zieciowi,wazne zeby im było dobrze ze sobą. Zulko własnie jak kupowaliśmy naszego laptopa,wybrałam wielkośc tylko,reszta to decydował syn(choć troszkę był tłumiony dodatkami ze wzgledu na kase) teraz wiem ze 17 jest dobra,ja i tak go nigdzie nie nosze. Terix przekonaj małżyka oszczędnościa energii,wtedy szybko podejmie decyzję. I kupicie laptopa. Dzisiaj po raz pierwszy usłyszałam w rzeczywistości odgłosy wojenne. Aż ciarki mi przechodziły.Mieszkamy w poblizu koszar,które kilka lat temu opustoszały prawie całkowicie.Na poczatku nie wiedziałam co sie dzieje,odgłosy strzelania non stop.Pewnie cos szykuja.Jak mieszkam na tym osiedlu 40 lat,nigdy nic nie było słychac, dzisiaj pewnie jakies ćwiczenia.Chyba jednak nie jest dobrze .A już wszystko było zlikwidowane Wczoraj kupiłam sobie botki,znalazłam z dwoma zamkami po bokach buta. No nic ide poszukac Grzecznotke,w niedziele po raz pierwszy chyba jak jest u nas złapała jakiegos ptaszka,teraz chetnie wychodzi na dwór.A przeciez głodna nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo tez słyszałam propozycje kwotowa emerytury, tak mysle pewnie na same opłaty wystarczyłoby.Na nic więcej.Mysle ze takie cos nie przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej pozdrawiam. U mnie też brzydko pada na chwilę wyszło słoneczko Ha ha krecja jeszcze gdzieś w jakimś sklepie jest,ale jak będe miała to się wam pokażę,ha ha chyba przed ostatnim gwizdkiem kupię. Miłego wieczoru❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
środowo Teklo śniadanko wyśmienite, dziękuję, że pamiętasz o słodkim akcencie 👄 Terix muszę się zapytać ile mama czekała, wiem, że na drugie będzie czekać pół roku. dziś była na kontroli, a sama musi 4 razy dziennie zakrapiać czterema różnymi kroplami. za tydzień kolejna kontrola, i następna za miesiąc. Daisy córka szczęśliwa = Ty szczęśliwa:) i o to chodzi:) Orsejko u mnie dziś lało jak z cebra:o słońca niet, liście jeszcze wiszą na drzewach, pewnie, jak pisze Tekla do pierwszego przymrozku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×