Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

czytam, bo lubię

Polecane posty

Plotko dawaj te ślubne fotki, już nie mogę się doczekać. Vanilia lubisz tak kupować na ostatnią chwilę? ja wolę na spokojnie, bo chociaż w sklepach pełno szmat, to mało co mi się podoba:o albo materiał do bani, albo fason nie taki, albo ja za gruba:o z wiekiem coraz mniej lubię zakupy:P hehe kiedyś w życiu bym nie pomyślała, że do tego dojdzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz sobie idę, muszę pospacerować z panną F. zatem dobranoc Bastylka, Betulka, Fruwająca, machnijcie łapką. Dorix no wracaj już plisss a teraz papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kawusia,zapraszam Zulko słyszałam ,ze po takim zabiegu nie mozna cięzko nic robić. U mnie na taki zabieg sie czeka ponad rok. Odnośnie zakupów ubraniowych Zulko napisze ,tez nie lubię ,niby ubrań jest duzo a jak się chce cos kupic nie ma.Tzn na szczupłe osoby mozna mysle szybciej cos dobrac.A Ty Zulko nalezysz do chudzinek. Teklo chyba dzisiaj masz znowu wizyte u lekarza,daj znak co powiedział? Pierwsza noc przespalam, ale rano po siódmej jak zwykle Grzecznota mnie obudziła, miarczala na dole i musiałam sie odedzwać.I po spaniu. Orsejko czy Twój Orsi tez tak z samego rana buszuje? dzisiaj mysle cos powolutku popatrzę co jest w domu do zrobienia ,na razie musi zacząć działac kawa. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Plotka dzięki za kawę👄 przyda się bardzo, u mnie pada od wieczora. Malutki wprawdzie ale siąpi bez przerwy. Nie mam kiedy umyć pomnik. Planowałam w tym tygodniu, a tu doopa:( Tekla trzymamy kciuki, by tym razem było dobrze❤️ Dzisiaj biorę się za prasowanie, trochę koszul się nazbierało:( Daisy ciebie nie podejrzewałabym o takie zachowanie:D zazdrość o córkę? Jak mają być ze sobą to będą, nawet jak ci się nie podoba. A jak im nie wyjdzie to przypadkiem nie "a nie mówiłam". Zostaw jej wolną rękę, to jej życie. Życzę by wszystko ułożyło się dobrze❤️ Myślę że teraz młodzi nie potrzebują ślubów by tworzyć dobrą rodzinę. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegusiam do was kochane na kawunie :) Ploteczko dzięki :) jesli chodzi o brodatego to najchętniej by mi na plecach siedział :D rano cięzko go wyciągnąć na siku :O a jak juz idzie to ma uszy oklapłe a jak stęka :D:D terix...a u mnie dzisiaj slonko :D a ja chyba zabiorę za okna :) Daisy .... :D wiem co czujesz w końcu mamy tylko jedno dziecko :D ja czasami ale tylko do M coś powiem ale M zaraz mnie ustawia na lepszy tor :D..zresztą moja to sama nie wie czego chce :D Miłego dnia kochane 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie Hi,hi,hi Orsejko tylko Ty zrozumiałaś moje rozterki,mamy podobnie;) Dziewczynki dzisiaj nie będę Wam przynudzała bo rankiem była u rodzinnego a teraz wiadomo muszę nadrabiać. Musiałam jednak zajrzeć bo coraz ciszej robi się na kafe.I chociaż bardzo lubię cisze i samotność to ta w Czytelni bardzo mnie martwi. Ploteczko Oho pewnie bojówki Macierewicza ćwiczą w Twojej okolicy. No nic zmykam,całuski i milusiego dnia.Już niedługo piątek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł Dziewczynki 🖐️ melduje sie z popołudniową kawą (_)? (_)? (_)? i racuszkami pszenno-gryczanymi z jabłkami (__@@@@@@@@@@__)? Daisy ❤️ :D:D:P bojówki macierewicza z pałami bejsbolowymi latają :D i nie słychać ich :P:P:P To pewnie minister szyszko wyszedł na odstrzał: mendy planują zredukować zwierzęta leśne: sarny, jelenie, łosie i dziki.... i nie tylko. Ręce opadają :O:O:O Orsejko ❤️- u mnie całą noc i cały dzień leje :O Podobno od soboty ma być ładnie. Ploteczko❤️, Terixiu ❤️ Audiometria zrobiona - ucho sie "posunęło" i przyczyna jak najbardziej naczyniowa. Sugestia jest taka, że niezauważony skok (skoki) ciśnienia spowodowały awarie ucha :O Czyli tak jak podejrzewałam :O - pamiętacie jak pisałam, że po ścianach chodziłam przed plenerem...:O bo mi tak ciśnienie skoczyło Od tamtej pory szum i wiadomo co :O Dobra. Zulko ❤️kontroluj ciśnienie ;) - znowu mam betaserc duże dawki i polfiline: specyfik poprawiający krążenie drobnych naczyń szczególnie głowy. 7 listopada do kontroli. To by sie zgadzało: jak byłam pare lat temu na laryngologii to walili mi kroplówki z polfiliny właśnie. Poskutkowało. Po 2 tygodniach odzyskałam słuch. Vanilko ja tak jak Zulka - wole wszystko mieć wcześniej, nie na ostatnią chwile :D Daisy - Ty sie nie przejmuj pustkami w czytelni. Może być tak, że pustki sie pogłębią a może być też i tak, że czekają nas ciekawe i pełne emocji wydarzenia :D Samo życie 🌻 piękne bo nieprzewidywalne 🌻 Pozdrawiam pięknie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekla czy bierzesz jakieś leki na obniżenie ciśnienia, może za słabe? Miejmy nadzieję że leki które dostałaś pomogą❤️ Czytałam co wymyślił szyszko, żubry też będą redukować. Zaczynają od zwierząt a nas skończą Po południu przestało siąpić i poszłam trochę pospacerować, mam czas na przemyślenie. Doszłam do wniosku że boję się przyszłości:( Nie wiemy co nas czeka jutro, a co dopiero za rok:P Jak żyć? Miłego wieczoru🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejowa czy ty dzisiaj świętujesz? Jeżeli tak to najlepsze życzenia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam na chwilunię by poprawić statystyki;) Teeklo Fajnie że przynajmniej znasz przyczynę.Teraz przy pomocy farmaceutyków wszystko wróci do normy. Odnośnie odstrzału wszystkiego co się rusza to masz rację i mnie serce boli.A jak chodzi o bojówki wiadomo kogo to niestety mają być uzbrojone i na dokładkę mają mieć dofinansowanie,słynne 500+. Takie dziec***ana M. A że oni działają szybko to kto tam wie co za walki na terenie Ploteczki?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko czasem mnie pusty śmiech bierze na tą cenzurę. Co obscenicznego jest w dzieciach🌼 pana🌼M Terix Odnośnie żubrów będą wmawiali naiwnym że liczebność zbyt duża,trzeba zmniejszyć.I to akurat jest prawda tyle ze zanim nastała dobra zmiana był projekt przeniesienia zwierząt do innych parków w tym i za granicę.Jednak na polowaniach można zarobić więcej,zatem za dwururkę i bór. No nic zmykam,miłego wieczorku👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terixiu - w tym sęk że na co dzień mam b niskie ciśnienie. A te ostatnie skoki świadczyłyby o tym że coś sie dzieje i trzebe to zbadać albo jak mówisz - zmienić lek. Na 22 listopada mam wizyte u metabolik i zrobimy z tym porządek ze specjalnym uwzględnieniem ucha i przepływów (powtórka z dopplera i Holtera) Daisy - trzeba powiedzieć Plotce żeby wyszła na balkon i pogoniła to tałatajstwo :D:D:D . Tylko bez tupania nogą bo nóżki świeżo odnowionej szkoda :P:D Dziewczynki obserwuje to co sie dzieje i pusty śmiech mnie ogarnia. To są jakieś jaja, żenada, paranoja, obciach, wstyd i wiocha (bardzo przepraszam mieszkańców wiosek, którzy nie są winni tego porównania) Nie pozostaje nic innego jak przeczekać ten wysyp tępoty, mściwości, małostkowości. ehhh :O ps a nasza Orsejka i Pszczółka to raczej "majowe" są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekla a dlaczego z tymi schorzeniami idziesz do metabolik a nie do internisty albo kardiologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terixiu - kiedy zaszła potrzeba uregulowania ciśnienia i cholesterolu to akurat w Och... ktoś mi polecił "poradnię nadciśnienia tętniczego". Zapisałam się a jakiś czas później ta poradnia zmieniła nazwe na "poradnię chorób metabolizmu" i leczy nadciśnienie i tym podobne sprawy. Nie ma poradni chorób wewnętrznych, musiałabym chodzić z tym do rodzinnego a ja sie bałam że mnie rodzinny potraktuje rutynowo. No i chodze (jeżdże) do metabolicznej. I tak jakiś czas zostanie. Serce mam zdrowe. Dobrej nocy Dziewczynki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kawusia,inusia,herbatka,zapraszam Teklo czyli każda z nas cos ma,jakąś chorobę,dobrze ,że przynajmniej wiesz gdzie chodzić i masz leczenie. Zyczę by ucho szybko wróciło do normy bo jak cos jest nie tak to przeszkadza. Terix ja tez boje sie przyszłości,często myślę Dziewczynki odnośnie strzelania u mnie ,potem doczytałam,ze byl jakis dzień otwarty w jednostce.Kiedyś dni otwarte bywały,nawet mój syn zawsze chodził ,ale strzelania nigdy nie było.W dawnych czasach było naprawde dużo wojska u mnie,Widać to było jak szli na poligon,konca nie było.Bywały czasy jak byli zołnierze czarni ( a jakie dzieci potem ładne były i to duzo) A o tym strzelaniu pomyslalam tak jak Wy. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ploteczko dzieki za kawunie ..miałam ci napisać o tym że w twojej wiosce zawsze sa takie imprezy bo jak kolezka c. chodziła do klasy wojskowej to zawsze wyjeżdzali do twojej wioski na takie manewry . Na osmą idę do urzędu w sprawie ....potem napisze na@ ale bardzo proszę o trzymanie kciukow bo się chyba rozlecę z nerwów :O Teraz już uciekam muszę jeszcze O .wykąpac bo jeszcze jade do dużej wsi do fryzjera z nim .. wszystkim miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Dzięki za kawusie Plotko ❤️ Orsejko - kciuki trzymane aż do Twojego powrotu ❤️a dla O drapu drapu i zeby wyglądał bossko :D ❤️ Ploteczko - no i wszystko sie wyjaśniło :D lepiej jednak nie mieszkać blisko jednostki wojskowej ;) ❤️ U mnie mglisto ale pogoda poprawia się. Jutro moje dzieci przeprowadzają się całkowicie. Ich małe mieszkanko od 1 listopada idzie pod wynajem dla studentki. Śniadanko: http://www.flowmummy.pl/wp-content/uploads/2015/06/gofry-2-1-of-1-e1434207994307.jpg 🌻 http://freshpoint.pl/wp-content/uploads/2014/06/kanapka_amsterdam.png 🌻 http://www.szczecinblog.pl/wp-content/uploads/2015/02/artisan-szczecin.jpg Zajadajmy i cieszmy się życiem ❤️ ❤️ ❤️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Plotka dzięki za kawę👄 Tekla za śniadanie👄 zjem kanapki, ale już nic słodkiego nie ruszę, chyba że gorzka czekolada:P Wróciłam z tomografii zatok, wynik za tydzień. Muszę wyjść na zakupy a ciemno jak w środku nocy. Strasznie okropna dziś pogoda, nie wiem czy to mgła osiada czy pada mżawka. Plotka nie zazdroszczę takiego sąsiedztwa w tych niepewnych czasach:( Orsejowa wrzuć fotkę po wizycie u fryzjera, będziemy podziwiać. Życzę pomyślnego załatwienia spraw. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem Oczywiście w pierwszej kolejności zjadam to co naszykowały piękne i sprytne rączki naszej Teekli Mniam,dziękuję👄 Orsejko Mam nadzieję że sprawy załatwione. Jednak na poczcie nic nie znalazłam a ciekawość mnie po prostu zżera;). Dziewczynki u mnie leje,gdzieś tak od południa no i bez przerwy.Jutro mam obowiązkowe wyjście i jak padać nie przestanie chyba mnie w syrenkę przemieni,płetwa wyrośnie jak nic?! Hi,hi z takiego namoczenia prędzej mokra kura wyjdzie a nie jakaś tam zgrabna i gibka do tego długowłosa syrenka:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaki i zmywam się,hi,hi,he,he Betulka👄 Bastylka👄 Fruwająca👄 Wanilko Ja mam podobnie wszystko na ostatnią chwilę,bo zawsze jest czas nawet jak go na końcu brakuje:p No to cieplutkiej i spokojnej nocy bez trosk i wybuchów wszelakich.Pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kawę podano (_) (_) (_) (_) może się skusicie:P Jakoś pusto od wczoraj, a może to nowa strona? U mnie dalszy ciąg paskudnej pogody, ciemno, mokro, zimno :( Mimo takiej pogody życzę wszystkim miłej soboty🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Terixiu ❤️ 🖐️ kuszę się na kawę :D:D:D :classic_cool: u mnie troche lepiej z pogodą i podono nawet błyśnie na chwile słońce Pozdrawiam Czytelnię sobotnio ❤️ 🖐️ nie będe sie wygłupiać ze śniadaniem bo każda ma sobotnią "latawice" Ja też biore sie zaraz za miotłe. A! dobra! :P zostawiam kanapki jakby w jakimś brzuchu burczało :P:P:P http://nowekulinaria.tesco.pl/uploads/get/Przepis/8297/1200/25/16470/kanapka-z-zytniego-chleba-z-salatka-z-ogorka-dekorowana-szynka-wiejska-i-jajkiem.jpeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie sobotonio u mnie jak zwykle, jak mogę pospać, to... nie mogę:P sobota, a ja od 5 nie śpię, a od 6 na nogach, przyzwyczajenie robi swoje;) Terix a herbatusia dla nie kawoszy gdzie???? 😭😭 Ploteczko małe sprostowanie - chudzinką nie jestem, przytyłam w tym roku, sama nie wiem kiedy:P:P:P masakra jakaś:o Teklo pamiętam to Twoje "łażenie" po ścianach, na samą myśl o takim wirowaniu w głowie strach mnie bierze:o fajnie, że masz wszystko poukładane - kiedy, do kogo itd. a ja się właśnie dowiedziałam, że mój rodzinny (młody człowiek - 50 lat) ciężko zachorował, już jest po operacji - wychapali mu pół wątroby:o ponoć rokowania są dobre i tego mu z całego serca życzę, niech wraca szybko do zdrowia. no i teraz jestem lekarsko osierocona;) przypuszczam, że jego pacjentów doraźnie, jak przychodzą na wizytę rozparcelowują po pozostałych lekarzach, wyobrażam sobie jakie teraz będą u nich kolejki (u mojego nigdy nie było) na szczęście (odpukać) nie mam teraz potrzeby, by iść do lekarza po cokolwiek, ale ludzie chorują i codziennie pełno ich w przychodniach. w każdym razie nie mam zamiaru zmykać do innego, czekam na swojego i trzymam za niego kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko Orsi jak malowany:) a gdzieś Ty go posadziła;) ale chyba nie protestował, bo siedzi spokojniutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekla dzięki za kanapki właśnie przegryzłam i na drugie śniadanie do herbaty podaję ciasteczka owsiane z żurawiną i gorzką czekoladą. Zulka dla mnie herbata mogłaby nie istnieć, ale że nie mogę opijać się bez przerwy kawą, to czasami wypijam miętę z rumiankiem, albo herbatę z bergamotą. Idę do gara pooglądać zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulko ❤️ też bym była wierna swojemu dohtorowi. A jest szansa że wróci do tej samej przychodni? Moja małżowina miał gorzej bo jego lekarz zmarł niestety :O no i pół roku szukaliśmy innego speca. Orsejko - też podziwiałam O-susia :D piękny kawaler z niego ❤️ Wczoraj przeprosiłam się ze złotą obrączką. Nie nosiłam jej od chwili kiedy mi w Berlinie pierdyknął nadgarstek a bardzo ją lubiłam. Moje dłonie kosciste i żylaste nie nosiły nigdy żadnej biżuterii poza obrączką ;) Jedyna ozdoba która dobrze na nich wygląda. Wczoraj upiekłam drożdżowe rogaliczki z nutellą i jagodzianki na bazie ciasta drożdżowego Kasi Ślązaczki. Pofrunęło do wnucząt ale dużo pozostało więc zapraszam na kakałko U? U? U? U? i rogaliczki z jagodziankami (__$$$$$&&&&&@@@@@__)? Miłego wieczoru 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie Orsejko intryguje ramka ze zdjęciem na blaciku obok O-go Co lub kto tam na fotce jest? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No stronko? dawaj! :D:P 🌻 Nareszcie! :D Terixiu ja też tak mam z herbatą. Zwykle nie mam na nią ochoty i wtedy mięta albo szałwia albo mineralna lekko gazowana z cytryną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×