Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Evensis

Szukam dobrego ginekologa w Warszawie!!!! pomóżcie pls!!!

Polecane posty

Kochane, sporo czytałam opinii o różnych lekarzach. Poszukuję ginekologa, który pomoże, a raczej właściwie dobierze mi pigułki. Zależy mi też na tym, aby to był lekarz, który przyjmuje prywatnie, bowiem na nfz iść nie mogę. Jeśli macie kogoś poleconego i godnego zaufania- proszę o podzielenie się swoimi spostrzeżeniami. Będę również wdzięczna za podanie orientacyjnych cen co, do wizyty u poszczególnych specjalistów. Obecnie mieszkam na Mokotowie więc wygodą byłby lekarz z tych okolic, ale jeśli polecacie kogoś z zupełnie innej dzielnicy to także będę zadowolona za informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartusiaKubusia
polecam dr Jacka Antoniaka, przesympatyczny człowiek, bardzo wesoły, delikatny przy badaniu, zawsze jak miałam jakiś problem to szybko go rozwiązywał więc z czystym sumieniem polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam dr Gardockiego, bardzo bardzo sympatyczny, dokładny, uprzejmy i delikatny podczas badania czym byłam strasznie zaskoczona, że można tak delikatnie zbadać (niestety mam złe przeżycia z wcześniejszymi lekarkami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dr Elbe-Rysińska - świetna kobieta i doskonała lekarka, ostatnio bardzo szybko wyleczyła mnie z infekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś może się wypowiedzieć na temat dr Winnickiej-Kubów? idę do niej na wizytę i nie wiem czego się spodziewać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem po wizycie u dr Winnickiej i polecam-bardzo fajna babka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaGawor
Cześć. Z dobrych ginekologów w Warszawie mogę polecić głównie Dr n. med. Anna Karwan - pracującą w Spółce Lekarskiej na ul. Grzybowskiej. Leczy również małe dziewczynki i posiada na prawdę dobre podejście do dzieci jak i dorosłych. Mają stronę internetową: http://www.spolka-lekarska.pl Polecić mogę dr. Karwan w 10000% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antonia_ikea
lilka007 znam ten ranking, dzięki niemu dużo się dowiedziałam o lekarzach do których miałam iść, nie zawsze były to dobre opinie :/ ale to nawet lepiej, że człowiek sobie zaoszczędzi stresu i czasu na takie wizyty ;) ja z ginekologów polecam dr Roberta Gardockiego, poleciła mi go koleżanka i wiele rankingów potwierdziło pozytywne opinie o nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa mama agi
jeszcze raz polecam doktora Gardockiego, w pełni poświęca całą uwagę pacjentce, zawsze można na niego liczyć i jest świetnym specjalistą, dzięki niemu w końcu jestem mamą! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isik111
a ja polecam dr Ganuszewicz - przesympatyczna kobieta i świetny lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie dr Nowakowski, najlepszy ginekolog u jakiego byłam, wszystkie info o nim http://prosen.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melka 2013
nie wiem jaki dokładnie ma być ten dobry ginekolog: ciąża, antykoncepcja, stała opieka, problemy z zakażeniem? Ja na stałe chodzę do dr Barbary Marek, przyjmuje w centrum - Medica2000. Jest może trochę małomówna ale skuteczna. Melka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w Warszawie byłam u 3 ginekologów: Pan Sadowski (ochota) -przyjmuje prywatnie w swoim wlasnym gabinecie i w soboty w CMD na Mokotowie, wykonuje wszystkie badania , dokladny i drogi :) poza tym jest delikatny i odpowiada na kazde pytanie, usmiechniety, podaje swoj prywatny nr kom i mozna do niego dzwonic Pani Hinek ( Saska Kępa) - przyjmuje prywatnie dwa razy w tygodniu, młoda i bardzo miła , ale cytologię którą mi robiła, była do poprawy, ale to chyba moja wina, bylam tydzien przed okresem, tez droga Pan Rzewuski - Grochów , NFZ, super delikatny , miły , można z Nim pożartować, odpowie na każde pytanie, mozliwosc przyjecia tego samego dnia!! :) POLECAM TYCH 3 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od mniej więcej roku badam się u dr. Krzysztofa Cendrowskiego - http://www.melitus.pl/pl/ginekologia.html - polecam, profesjonalista z przyjaznym nastawieniem, opieka medyczna na najwyższym poziomie, dodatkowa zaleta - w tym samym miejscu jest też endokrynolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zosia Gawor, ile kosztuje wizyta u Dr Anny Karwan? Proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy możecie polecić mi kogoś dobrego i taniego tak do 100 zł? Najlepiej jakąś młodą kobietę. To będzie moja pierwsza wizyta, mam 21 lat i wyczułam w piersi guzki. Obecnie nie stać mnie na drogie wizyty, a nie jestem ubezpieczona. Proszę, pomóżcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam dr Barbarę Kurek, przyjmuje na Grochowskiej, bardzo miła i delikatna, sama wizyta kosztuje chyba 80 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czego potrzebujesz? zwykla wizyta czy chcesz założyć wkladke? mój ginekolog strasznie oblegany i długo sie czeka na wizyty zobacz tu masz http://www.tourmedica.pl/lekarze/ginekolodzy/warszawa/ paru ginekologów z Warszawy w tym także kobiety, poczytaj opinie - może ktos ci przypasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z całego serca polecam ginekologów z Alfa-Leku przy Nowym Świecie. Chodzę tam od wielu, wielu lat, więc byłam już u kilku specjalistów (każdy specjalizuje się w czymś innym). W zeszłym miesiącu zaprowadziłam tam moją córkę, dla której tak jak dla Ciebie była to pierwsza wizyta u ginekologa. Ceny mają przystępne, ale i tak najważniejsze, że masz pewność, że lekarz poświęci ci czas, a nie - jak słyszę czasem od różnych kobiet - zapłacisz, poczekasz w kolejce, a potem zostaniesz potraktowana jak intruz, który przeszkadza Pani doktor w życiu. Zresztą wejdź na www.alfa-lek.pl/pl/nasi_specjalisci/16_ginekolog - nawet stronę mają bardzo przyjazną - od razu wiadomo do kogo i za ile możesz się przejść. Jakbyś miała jakieś pytania to pisz. Może będę umiała ci pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina112
dr Nowakowski z Prosenu. Jest przemiłym człowiekiem, uważanie słucha, poświęca tyle czasu ile potrzeba i wyczerpująco odpowiada na masę pytań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leguska
Też szukam. Chodzi o kogoś, kto właściwie mógłby poprowadzić ciążę. Mam +30 lat i wolałabym, żeby to był ktoś kompetentny, ktoś kto swoimi radami i pomocą zminimalizuje ryzyko powikłań w takim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taness
leguska, jeśli zależy ci na kompetentnych osobach, to sprawdź klinikę demeter. Tam znajdziesz osoby, które z dużym wyczuciem podchodzą do pacjentki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawka jot
Dr Małgosia Sułkowska albo Dr Krzysztof Pancześnik z corten medic. Sprawdz najlepiej an stronie przychodni w jakich dniach przyjmuja. W kazdym razie polecam bo byłam i u dr Małgosi i u Dr Krzysztofa i sa bardzo dobrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolka42
Też szukam. Takiego, który będzie uprzejmy i oczywiście takiego, który zna się na swoim fachu i nie odsyła pacjentki z kwitkiem. Zależy mi na profesjonaliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikapika28
Sprawdzałaś Boramed ? Wiele moich koleżanek tam chodzi (ja też) i jesteśmy zadowolone. Staram się iść do nich co kilka miesięcy na kontrolę. Mają naprawdę fachowych lekarzy i szczerze mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abstynata
Ja znam tylko tych, ktorzy wlasnie pracuja w Boramedzie i sobie chwale, to dobrzy ginekolodzy, nie mam do nich zadnych zastrzezen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×