Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facet zaprosił mnie na randkę, kupił sobie kawę i ciastko...a mi nie

Polecane posty

Gość gość
powinnas byla isc do lazienki i sie jakos wymknac a potem nie odpowiadac na sms nic...co za sukinsyn 333 www.youtube.com/watch?v=X9NY5T6P4A4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za wstretny facet - jak nie ma forsy wystarczyloby mu na dwie kawy co za s******l nawet jak sie z przyjaciolmi idzie to sie tak ludzi nie traktuje a co dopiero randka w morde go strzeic s****wo zap********e smiedzace gowno spermowskie 333 www.youtube.com/watch?v=X9NY5T6P4A4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gołodupce oczekują sexu na pierwszej randce :D To widać ze to patologia Tak jak mówiłam Biedota , wiocha , maminsynkowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zal ci wydac kilka zlotych za swoja kawe czy jestes takim golodupcem, ze oczekujesz sponsorowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tu materialistek dobrze ze ja mam zone Ukrainke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukrainki to największe k****y i materialistki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaa i Ukrainka zapłaciła za siebie .... Już to widzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po pierwsze to on nie zaprosił autorki do kawiarni tylko na spacer, przechodzili tylko obok kawiiarni, on akurat był głodny i spragniony to weszli. Nie miał obowiązku dokarmiać kobietę której nawet nie zna za bardzo, bo to nawet brzmi absurdalnie nie czujecie tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i generalnie dziewczyny, które umrą z głodu lub pragnienia dla zasady są po prostu śmieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wszystkich pultajacych sie tutaj panow: napisze okiem kobiet...czy to naprawde taki problem postawic na PIERWSZEJ RANDCE, na ktora SAMI ZAPROSILISCIE te kawe i ciastko? Nie rozumiecie naprawde,ze nie chodzi o to ,ze dziewczyna ma sie nazrec (o losie co za gimbaza to napisala) tylko zeby sie jakos zaprezentowac? W pewnych sprawach ewolucja sie nie zmienila. Wy oczekujecie by dziewczyny byly ladne,zgrabne itd. A dziewczyny oczekuja od Was zaradnosci,poczucia bezpieczenstwa a nie drugiej kolezanki. Jak bede chciala wyjsc z kolezankami to pojde i zaplace za siebie i za nie, i za Ciebie rowniez, jesli Cie zaprosze. Placilam za swojego chlopaka nie raz i nie mialam problemu, ale ten pierwszy raz chce sie czuc wyjatkowo. Jesli widze ze juz od poczatku nie zalezy Ci by pokazac sie jak z najlepszej strony to jak to rokuje na przyszlosc? Jesli szkoda Ci tych paru zlotych to wiem ze Jestes skapy i o kwiatach,upominkach bede mogla zapomniec bo nie lezy to w Twojej naturze, jesli obrazasz i uzywasz okreslen prostytutka i materialistka. Widze rowniez ze nie bede mogla na Ciebie liczyc jesli nie widzisz,ze postawiles mnie w niezrecznej sytuacji i nawet tego nie zauwazasz. Wiec odpowiadajac na czyjes tu pytanie, tak po pierwszej randce takiego osobnika sie skresla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka z kawiarni
Olej go, widocznie nie zależy mu ma kobiecie lub jest sknerą i chamem. Powinien coś zaproponować i za to zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
07;36 jesli do 10 maja Mialabym 70 zlotych na zycie i randka miala byc jedynie spacerem, to tak ,byloby mi zal pajacu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle tu piękny słów o kulturze, więc skad te wyzwiska?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale egoistki i materialistki tutaj siedza hehe sponsorow szukacie to powodzenia. Jak koles zasponsoruje wam cos to dajecie mu tylka bo zaplacil kazdy wie jak to sie nazywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luilui3829
Kawe to nawet kolezance bym kupila, placenie "za siebie" za kawe jest smieszne. Zazwyczaj chodzilam na kolacje i zawsze (przy pierwszych randkach) wyciagalam portfel, zeby zaplacic pol na pol, ale jakby facet sie zgodzil, to chyba czulabym jakis niesmak, ale raczej nie skreslilabym go (raz sie zdarzylo, ze facet pozwolil mi zaplacic za siebie, wlaczajac rzeczy, na ktore mnie namawial: "moze chcialabys deser", "moze chcialabys drinka", ale akurat sie cieszylam, ze tak wyszlo, bo nie spodobal mi sie, wiec nie chcialam go oskubac i wiecej sie nie spotkac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luilui73959
Nie rozumiem natomiast tezy "kto zaprasza ten placi", umawiac sie to nie to samo co zapraszac To jak proponuje spotkanie kolezance czy grupie znajomych ("znam fajna knajpe, moze pojdZiemy w sobote") to niby znaczy, ze mialabym za much placic? Nonsens. Przeciez ludzie najczesciej oboje decyduja gdzie pojsc I co robic. Zaprosilam to mojego meza, kiedy byl jeszcze moim chlopakiem, np na kolacje i do teatru jako NIESPODZIANKE w jego urodziny, nie wiedzial, gdzie idziemy itp, oczywiscie placilam za wszystko w jego urodziny. Takie cos mozna nazwac zaproszeniem, a nie ZAPYTANIE kogos, czy poszedlby na kawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Luilu: Ale on jej nie zapytał, tylko "zaciągnął" bo ona nie chciała. Potrafisz czytać ze zrozumieniem, chodząca kulturo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko rozbija sie o to, ze mezczyzni chca partnerstwa a kobiety sponsoringu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Luilui : dziewczyna napisala wyraznie,ze spacerowali a on na sile wyciagnal ja tam...miala krucho z kasa. Mi glupio na miejscu chlopaka byloby pic kawke,jesc ciastko i nawet nie zapytac : "Ty nic nie pijesz?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:39 szkoda tylko,ze te wasze partnerstwo konczy sie,gdy kobieta zajmuje sie domem,dziecmi i jeszcze pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luilui739
To wy nie czytacie ze zrozumieniem. W zadnym miejscu nie napisalam, ze ona powinna byla zaplacic za siebie. Nie powinna. pisalam o tym, przy kazdym takim temacie pojawiaja sie dziesiatki komentarzy pt Kto zaprasza ten placi. Kobieta czy facet. Np jesli kobieta zaproponuje wyjscie facetowi to tez powinna za nie go zaplacic. Duzo osob nie odroznia umawiania sie od zaproszenia. Zapraszac to ja moge gosci do domu na urodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mowisz o swoich sponsorach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie dzisiaj w ogóle zdziczeli, i kobiety, i mężczyźni. Jest mnóstwo kobiet, które wyciągnęłyby od faceta ostatni grosz, jeśli tylko zgodziłby się płacić za nie w restauracjach i fundować im prezenty i wycieczki. Z drugiej strony jest mnóstwo facetów tak wyrachowanych i skąpych, jak ten tu opisany. To chamstwo wchodzić z kimś do restauracji, jeść i patrzeć jak ta druga osoba bezczynnie siedzi. W takiej sytuacji nawet nielubianemu koledze należałoby zaproponować kawę, nie mówiąc już o dziewczynie, którą zaprosiło się na randkę. Ale cóż, takie robi się nam nowoczesne społeczeństwo, nic nikomu nie dać, w niczym nie pomóc, myśleć tylko o sobie i domagać się od innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie jak facetowi nie jest głupio ile taka kawa kosztuje, jakbym wiedziała że facet nie ma to bym też mu kupiła, nie raz płaciłam za siebie i za chłopaka, czy zabierałam gdzieś gdzie wszystko ja płaciłam.. przecież te pare złotych zapłaciłabym i za kolezanke i za taka kobiete tez jakbym widziala ze siedzi o suchym pysku z takim bucem.. to jest po prostku sknerstwo w d****h wam się poprzewracało, co innego jak dziewczyna wymaga zakupów typu ciuchy czy perfumy to wiadomo o co chodzi.. ale kawa??? a pozniej sie dziwicie ze jestescie sami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiedział że jesteś dziwką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy się z czymś takim nie spotkałam; zawsze faceci za mnie płacili; skąd ty go wytrzasnęłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak idziesz na randkę z nowo poznanym chłopakiem to miej w kieszeni 30 zł na kawę, damy płacą za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zaciagasz kobiete na randke do jakiejs knajpy czy kawiarni to plac, pierwsza randka jest od tego, zeby facet przekonal do siebie kobiete, o ktora sie stara :) ja kobieta kogos zaciaga bo to ona sie stara to ONA placi, to proste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka mameja mnie zaciagnela raz na randke (ja sie nie prosilam, on baardzo chcial, nawet mi sie nie podobal ale pomyslalam sobie dam mu szanse, ale intuicja dobrze mi podpowiedziala ze to nie facet dla mnie :p) no i mial problem, zeby zaplacic pare zlotych za kawe, zaplacilam za siebie, ale juz sie do niego nie odezwalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha dobrze, ze nie muszę randkować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×