Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Allessa

Katowice Gyncentrum... komu pomogli 3

Polecane posty

Gość gość
Smutasku a Ty płacisz za te wszystkie badania? Karolcia ja na usg dopiero za tydzień. Teraz najważniejsze aby te plamienia ustały. Agulla ja dostałam doopka z powodu pierwszej ciąży biochemicznej i mocnych skurczy. Może nie masz wskazań. Nie stresuj się. Twoja blastka i tak już się zagniezdziła. Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Smutasku na razie zrobię morfologię, mocz i tsh przeciwciała miałam już robione może nie trzeba powtarzać ... Słyszałam że jest fajna :) Zastanawiałam się która wybrać ale dr G przyjmuje też w Częstochowie a tam mam bliżej :) Smutasku a jakie bierzesz suplementy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allessa...za wszystkie badania płacę :-( od następnej wizyty również za wizyty bo już będzie po 12tc Karolcia...biorę tylko wit. D i kwas foliowy (nic więcej mam nie brać ), po 12tc mam mieć zmienione na jakieś inne tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alessa dziekuje :) zapobiegawczo przeciw skurczom biore nospe tak 2xdziennie i 2 razy relanium wzielam,w dniu transferu i dzien po. Mam nadzieje ze jest jak piszesz- ze juz sie zagniezdziła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tu ktoś z programu 2+1 komu udało się za 1 razem i minął 12tc? Bo nie wiem jak ze zwrotem tych pieniędzy za pozostałe procedury, jak to wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki ciesze sie Allessa ze juz lepiej i krwawienie ustało, zgadzam sie z toba beta wcale nie wróży ile zarodków sie przyjeło ja tez miałam betę w 15 dpt 1600 a ciąza jest pojedyńcza. ważne by wszystko było ok, a ty odpoczywaj. aguulla bez nerwów mi dr P tez przepisła dupasthon ale miałam go brac tylko w razie krwawień, .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasku, ale szybko minął u ciebie 1 trymestr. Widać już brzuszek, czy jeszcze nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutasku własnie widać juz coś u ciebie, ja mam tak samo jak ty 11 tydz i 3 dzien. ja nie mam jeszcze sladu brzuszka, ciezko bedzie cos zobaczyć z pod mojej oponki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej:) Allessa super beta - odpoczywaj kochana, zero stresu. Peonia, nie martw sie betą, ja ostatnio też zrobiłam i jak byłam na wizycie, to dr P zaśmiała się, że musiało mnie podkusić, a też mówiła wcześniej, że już na betę nie patrzymy tylko na pęcherzyk. To mąż, wykapował jej, że po tym zestresowałam się, bo niby byłam w środkowej granicy a nie górnej 6 tygodnia. Karolcia, ja teraz mam wykaz badań do zrobienia, ale o część pójdę poprosić do lekarza rodzinnego - ostatnio jak byłam, to Pani w rejestracji powiedziała, że takie podstawowe, to oni mogą zlecić. A wiecie, tu 8 zł, tam 5 zł - zawsze sie coś uzbiera. Jak to mój mąż powiedział - na smoczki. On se jaja ze mnie robi :) dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aguulla2525 ja jestem po crio i nie mam ani duphastonu ani nospy, ani relanium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciociakachna
Dziewczyny byłam na podglądaniu u dr G i jest przemiła! Poważnie, nawet zaczęłam myślec czy nie chodzić do niej gdyby sie udało. Normalnie nie przepadam za kobietami ginami,ale ona jest bardzo delikatna i wszystko dokładnie tłumaczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu- ja relanium mialam w domu wiec 2 tabletki wzielam . 1 w dt i jedną 1dpt a nospę tez sama od siebie biorę. Ktory dzien po transferze jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasia1989
Ciciciakacha ja do niej też trafiłam przypadkiem a jestem przed crio i chyba się całkiem do niej przeniosę bo też się zajmuje in vitro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorociak, dzięki za pocieszenie, a myślałam, że mnie dr M olał. Normalnie przestałam się już moją ciążą cieszyć. Byłam przerażona jak ujrzałam moją betę, bo spodziewałam się wyniku 250-300, a nie 204. Bardzo mnie dziwiło, że dr M mówił, że beta już nie ważna, teraz mam się martwić, żeby był pęcherzyk. Myślałam, że tak mu się spieszy, że mu się liczyć nie chce... Nie będę już powtarzać bety, bo za dużo nerwów mnie to kosztuje. Zobaczymy co będzie we wtorek... Muszę wierzyć w moje dziecko. W końcu pierwszy raz coś ruszyło!! Wizytę mam u dr G, cieszę się, że jest miła, bo brakuje mi empatii u lekarzy z GC. Dr M nawet się nie uśmiechnął na widok pozytywnej bety. Przecież to jego zasługa, że się udało. Oby wszystko dobrze się skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Peonia - i to jest najważniejsze - wiara w nasze kropki :) A teraz pytanie do dziewczyn - do tej pory przyjmowałam estrofem 3x1, encorton 5mg 1x1. Od ostatniej wizyty, dr P kazała mi już powoli odstawiać leki - estrofem przez 7 dni 2x1 a po tygodniu 1x1 przez tydzień i koniec. Encorton od wczoraj przez 7 dni po połowie tabletki. Czy Wy też tak miałyście, macie? Catarina, Smutasek, inne kobietki? dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia moze ja popsułam usmieszek drM bo swoje mu powiedziałam. Co zawalił i bylo mu głupio ze w kartotece bylo napisane ze mam przyjmowac encorton a on wogóle recepty nie dał poprostu nie ch w gyn przyjmują mniej pacjentów wtedy nie przegapi pewnych spraw. Nieraz sie zastanawialam po co eogóle wchodzi do gabinetu jak jeszcze szybciej załatwił by wizyte na korytarzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorociak ja nie brałam estrofemu, tylko encorton i tak własnie odstawiałam od ok 8 tyg ciąży brałam jeszcze przez 5 dni pól tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Catarina dziękuję :* dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aguuula2525 dziś mam 7 dpt pięciodniowej blastki, jutro wybieram się na betaHCG, boję się potwornie bo zupełnie nic mnie nie boli tylko w brzuchu dziwne uczucie jakbym zaraz miała dostać okres :( Pozdrawiam serdecznie Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia, Catarina...u mnie już się brzuszek zaokraglil i robi się taki twardszy. Fakt jak ktoś nie wie, że w ciąży jestem to pewnie po wielkości brzucha tego nie stwierdzi :-) ale dla tych co wiedzą delikatnie już widać :-). Dorciak...nie brałam takich leków, ale mi też dr P powoli wszystkie leki odstawia (oczywiście stopniowo zmniejszając dawki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutasek, super, że brzuszek się już zaokrągla :D a jak długo bierze się fragmin i utrogestan? Mi wczoraj dr M przepisał 3 opakowania utrogestanu i 1 fragminu. Wcześniej miałam 4 opakowania utro i 2 fragmin. Jak już będzie u mnie wszystko jasne, to będę prosiła o większą ilość utrogestanu, bo do Czech jadę 2 godzinki jak nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia...ja fragmin odstawilam ok 8 tc, a progesteron (dopochwowy) mam ostatnie opakowanie czyli będę brała do 12tc. Zostanie mi tylko duphaston 3x1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia ja tez juz odstawiam luteine narazie zmniejszyłam dawkę stosuję juz tylko 2 razy dziennie po 2 tabletki, do przyszłego tygodnia a potem juz tylko 1x2 tab wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję że ja tez fragminu nie będę musiała za długo brać .... Mam już problem z wbijaniem igły cały brzuch w zrostach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ile dni po nie udanym transferze dostałyscie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie może śmieszne. Ale po transferze w tym samym dniu dostałam ataku kaszlu i kichania. Czy to może zaszkodzić zarodką? Ana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×