Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Allessa

Katowice Gyncentrum... komu pomogli 3

Polecane posty

Ania robiłaś betę??? Najpierw czekamy na pozytywną betę później na przyrost , na pęcherzyk na serduszko ..... chyba stres nas opuści jak urodzimy zdrowe dzieciątka i wszystko będzie ok .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baska1988
Karolcia hahah powiem ci z własnego doświadczenia a mam jeszcze małe że stres nawet po urodzeniu nas nie opuszcza. Później sie stresujesz czy podołasz, czy dobrze nakarmione czy przewinięte, czemu nie chce spać więc stres non stop :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalika dzięki za info:) zobacze dzisiaj jaki jest ten do ktorego ide i mam nadzieje ze juz pecherzyk zobacze bo wiecznie stres. Pierwsza ciąża sie nawet nie mialam kiedy nacieszyc bo wiecznie sie czlowiek bal zeby ja utrzymac i obiecalam sobie nie popelnic tego błędu przy drugiej a zaczyna sie to samo. Jak zobacze serduszko to juz potem obiecuje sama sobie zero stresu;) stres jest nawet to porodzie, moj krasnal ma 10 miesiecy a kazdego dnia sie boje zeby cos sie nie stalo takze te obawy sa xhyba nawet gdy dziecko ma 18 lat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joafer powodzenia! Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agula dziękuję za odpowiedź pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WRRR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki smutsasku mam juz od 2 wizyt wstecz, termin mam na 17.12 a ty nie masz az dziwne ja juz mam tam badania powpiswane co robiłam na wczesniejsze wizyty. kiedy masz teraz wizyte, ja w pn juz sie stresuję... czy wszystko jest ok joafer , ania kciuki zacisniete :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina...też mam wyniki badań wpisane, zalecenia, tylko terminu nie mam :-). Muszę na następnej wizycie się przypomnieć. W czwartek mam prenatalne, tydzień później normalną wizytę. A jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, nowa mamuśka dzisiaj dołączyła do nas :) Joafer :) :) Kochana gratki ciche, oby teraz beta pięknie rosła. dorciak1805

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joafer :)))) gratuluję. Życzę ładnego przyrostu teraz. Dbaj o Was. Lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joafer suuuuper nie tylko mi i Dorociakowi warszawa przyniosła szczescia Tobie też smutasku ja w pn 06/06 mam normalną wizytę a w pt 10/06 plenatarne tez bym chciała poznać płec juz. ale nawazniejsze aby badania wyszło ok i wszystko było dobrze co do terminu porodu bedziesz miała podobny do mojego :) na swieta dostaniemy prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hurrrra Joafer gratulacje! Cały dzień czekałam na takie wieści! Trzymam kciuki za przyrost! Super :-) Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania609
odebrałam dziś wynik moja beta 2...chyba się nie udało ;(..miał ktoś tak niską i sie udało?jestem załamana...;(...nie wiem co o tym myśleć ;(....jutro powtórzę bete..robiłam w 10 dpt zarodek 3 dniowy... ;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer tak czułam ;) super! Aniu, powtorz dla pewnosci. A w tym labie w ktorym robiłas to norma jest od ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer...no super, piękna beta :-) Catarina...mam nadzieję, że do grudnia dotrzymam te moje bąbelki w brzuchu :-) Aniu...nie wiem co Ci napisać ale coś niska ta beta :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karocia...mam nadzieję, że się ujawnią i płeć poznamy :-) choć mam już swoje przypuszczenia ciekawe czy się sprawdzą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hey kobitki. Jestem tu nowa i mega smutna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniu a Ty masz jakies mrozaczki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caterina ja na 1 prenatalnych poznałam Plec.. Ania kurczę może nie wszystko stracone .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×