Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Allessa

Katowice Gyncentrum... komu pomogli 3

Polecane posty

Gość gość
Witamy gościu :) jasne, zapraszamy do nas :) z nami będzie Ci łatwiej, każda z nas "swoje" przeszła, chetnie wysłuchamy i jak będziemy mogły to pomożemy :) różnymi radami służymy, razem raźniej. Opisz nam swoją historię..co Cię tu sprowadza?? Leczysz sie w gyn? Lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To widzę że jest nas kilka z opolskiego:) nie wiem z ktorej strony jestescie ale co do porodu to ja rodzilam w Strzelcach i jestem bardzo zadowolona. U mnie w miescie szpital to rzeznia z ktorej każdy ucieka rodzic do innego miasta. Teraz jesli z ciążą bedzie wszystko dobrze tez bede rodzic w Strzelcach. Ktos pytał komu sie udalo zajsc z mrozaczkow a więc mi, pierwszy transwer ze swiezynek sie nie udał. Przed drugim nie robilam zadnych badan po pierwszym nieudanym i sie udało. Dzis moj mrozaczek ma prawie 10 miesiecy i spi obok mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia ja pytałam, dzięki- pocieszyłaś mnie. Chyba wiem o jakim mieście piszesz (jako "rzeźnia") :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Dorciak - ja zaczynam 27 tc przytylam w ciąży bliźniaczej teraz tylko 7 kg A wcześniej w pojedynczej 12 kg. Czuję się rewelacyjnie zdecydowanie lepiej niż w pojedynczej :) mam super wyniki badań i z dziećmi też jest wszystko Oki jestem świeżo po wizycie. Mogłabym góry przenosić. Co do smarowania brzuszka polecam olejki z Joanny szczególnie Macadamia super ani jednego rozstepu i przy jednej i przy drugiej ciąży brzuch gładki jak pupcia niemowlęcia :)piersi również nim smaruję. Iwcia - mnie doktor na wizycie powiedział ze widzi duże prawdopodobieństwo ze za rok zajde naturalnie w ciążę z kolejnym maluszkiem bo tak się te hormony zmieniają :) ale my chyba już zamkniemy wydobycie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iwcia ja mam blisko do Strzelec ale daleko do porodu ;) heh w zasadzie to do ciąży mi pewnie daleko. Ale u siebie tez bym nie rodziła. Marzę o takim mrozaczku jak Twój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podpisalam sie Lalika. I tez Kk. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniu trzymam kciuki za bete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia, ja jestem z okolic Strzelec. Różne opinie ma ten szpital. Zastanawiam się czy tam rodzić czy w Pyskowicach. Jedna położna jest w Strzelcach, która psuje klimat. Robiłam hsg w Strzelcach, to mnie Pani dr zapomniała poinformować o wyniku, w dodatku musiałam 3 dni w szpitalu spędzić, gdzie w niektórych szpitalach wychodzi się od razu. Mówiła, że przyjdzie do mnie jak dojdę do siebie, no i nie przyszła. Dodam, że wcześniej się u niej leczyłam, więc byłam jej pacjentką. Ale myślę, że każdemu można coś zarzucić. Cieszę się, że jesteś zadowolona ze szpitala. Moja siostra też tam rodziła i też jest zadowolona. Zależy na jakich ludzi się trafi, jak wszędzie zresztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Iwcia to daj znać jak będziesz po wizycie:) beta imponująca:) teraz do pary córeczka hehe a widzisz jakie to wszystko jest nie przewidywalne, miałaś po mrożaczka wracać a tu taka niespodzianka :) Małami daj znać co u Ciebie ? na jakim teraz jesteś etapie? dziewczyny trzymam za wszystkie kciuki:) kto teraz najwcześniej robi bete? Joafer jutro:) i kto jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vicky ale ty już jesteś daleko .... Jak możesz to napisz gdzie kupujesz ten olejek :) Ania trzymam kciuki za betę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniu a to dzisiaj Twój wielki dzien?? :) trzymam kciuki. Czujesz cos..masz przeczucia?? Lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam jutro testowac ale chyba jednak na bete pojade w poniedziałek. Wtedy bedzie 100% pewnosci. To bedzie 10dpt mrozaczka. W weekend mam urodziny wiec wole miec jeszcze tą swiadomosc ze moze sie udało. Ogolnie ciagle mnie pobolewa brzuch i plecy jak na @ dzis do tego bol piersi doszedł. Boje sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mam pyt.bo tak siedzę i liczę sobie i juz nie wiem. Która szla długim protokołem?? Bo od niedzieli zacznę te 14 zastrzyków przez 14dni. I nie pamiętam czy 13 czy 14 dnia mam jechac do lekarza? Wiem ze mam być wcześniej by pobrać krew na progesteron i estrogen. I od którego dnia cyklu zaczyna sie właściwa stymulacja?? W sensie jak zrobię ostatni zastrzyk to od następnego dnia?? Lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vicky, wiem , że to może nietakt pytać - ale Twoja waga wyjściowa przed przytyciem była poniżej 60 kg, czy powyżej? :) Karolcia, a jak u Ciebie - masz mdłości, czy jeszcze? Bo my w podobnym czasie jesteśmy? Aniu, kciuki zaciśnięte :) dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vicky.. no właśnie ten olejek z Joanny to z makadamią? To jest jakaś seria dla ciężarnych? To w aptekach czy drogeriach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalika.. ja jak byłam na długim to jechałam na wizyte chyba w 12 dniu zastrzyków. Na wizycie jak zrobi Ci usg to podejmie decyzję czy brać do końca zastrzyki czy już przeskoczyć na stymulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorociak mnie mdli już 3 tydzień co parę godzin ale nie wymiotuje a u Ciebie jak tam??? Ja miałam transfer 1 dzień po Tobie :) 13-06 mam kolejną wizytę :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalika, ja byłam 13 dnia i od następnego już chyba zaczynałam stymulację, więc lepiej wcześniej. A co do kosmetykow w ciąży, przed ciążą i nie tylko, to wejdźcie sobie na bloga "sroka o", dziewczyna jest chemiczką z wykształcenia, testuje różne kosmetyki naturalne, apteczne i drogeryjne, dla mam i dzieci i przede wszystkim analizuje składy pod kątem bezpieczeństwa. Nie będę przytaczac marek, ale niektóre z tych droższych i wszędzie reklamowanych mają naprawdę nieciekawy skład. Ja się dzięki niej nawróciłam na kosmetyki naturalne, a kolorowkę wymieniam powoli na mineralne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolcia, no to ja wczoraj pierwszy raz miałam takie coś, że myślałam, że zobaczę szybko to co zjadłam, pot mnie oblał całą, zamdliło mnie, ale po śniadaniu przeszło. A tak to na razie spokój. Ja wizytę mam następną 17 czerwca w Tychach. dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja wczoraj znalazłam stronkę , gdzie kobietka też była w ciąży bliźniaczej. Nie jest tego tam dużo, ale zawsze coś można się dowiedzieć. Tylko coś nie mogę dodać adresu tego bloga :( dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny pod koniec czerwca jadę po utrogestan do czech chce któraś jestem ze śląska? Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania coś się nie odzywa mam nadzieje ze wszystko dobrze trzymam kciuki za betę! Ja po wczorajszej wizycie 7 dc moje endo 5,5 podobno ze jest ok ale Dr M kazał brać 3x dziennie estrofemem. następne usg w sobotę u Dr G ciekawa jestem tej wizyty! Dziewczyny trzymam kciuki za was i bardzo zazdroszczę pozytywnie oczywiście tych waszych bet i mdłości i dolegliwości mam nadzieje ze juz wkrótce do was dołączę pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Karolcia - kochana zlecialo bardzo szybko A pamiętam jak dziś jako pierwsza robiłam betę w tym roku dokładnie to był 4 styczeń :) A teraz juz powoli brniemy ku końcowi jeszcze dwa miesiące i dr wyznaczy mi termin CC. Na obecną chwilę kilogramowe bliźniaki dają nieźle popalić po pecherzu jelitach i żołądku stąd nie mogę zbyt wiele jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Dorciak - niestety do szczupłych nie należę waga przed ciąża była grubo po 60 tce :) Aneta - ten olejek nie jest z serii dla ciężarnych po prostu zwykła oliwka która działa cuda zaraz poszukam może uda mi się linka gdzieś do niej znaleźć kupuje w zwykłej drogerii niestety nie ma jej w rossmanie ani w większych sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×