Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Allessa

Katowice Gyncentrum... komu pomogli 3

Polecane posty

Gość gość
MaBo AMH to jest rezerwa jajnikowa wynik 3.0 jet bardzo dobry i ona nie wzrasta tylko z wiekiem maleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu a co ja takiego powiedziałam? MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madziu mam pytanie do Ciebie po jeśli dobrze kojarze to robiłas w rudzie w genomie badanie kariotypów na nfz powiedz mi trzeba mieć skierowanie do poradni genetycznej-tam umawiają na wizyte i oni dają skierowanie na wykonanie tego badania u nich? Marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak skierowanie od rodzinnego, potem genetyk daje skierowanie na badanie które jest wykonywane u nich. Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sloneczko84
Joafer suppeerr gratuluje!!!!! Jeszcze raz dziękuję za maila i info- dzięki temu zaoszczędziłam kasę:) ale androlog kazał mężowi zrobić fragmentację i test msome 6600. nie wiem czy warto - bo już zaczęłam stymulację i nawet nie wiem czy zdążą z wynikami i jeśli coś to z leczeniem :(A wy robiliście takie badania? Jeśli tak, to czy s refundowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sloneczko84
Joafer suupper gratuluje!!!! Jeszcze raz dziękuję za maila i info - dzięki Tobie zaoszczędziłam kasę:) Androlog zalecił mężowi fragmentacje i msome - też mieliście robione? Są refundowane? Nie wiem czy zdążymy je zrobić, bo już zaczęłam stymulacje - nawet nie wiem czy wyniki zdążą być:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sloneczko84
Joafer suupper gratuluje!!!! Jeszcze raz dziękuję za maila i info - dzięki Tobie zaoszczędziłam kasę:) Androlog zalecił mężowi fragmentacje i msome - też mieliście robione? Są refundowane? Nie wiem czy zdążymy je zrobić, bo już zaczęłam stymulacje - nawet nie wiem czy wyniki zdążą być:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
111111112

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sloneczko84
Przepraszam za tyle postów ale cvos sie zacięło ☹

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki Madziu za odpowiedź-jutro zadzwonie do nich jeszcze i zapytam czy jest jeszcze szansa zrobić to na nfz bo różnie bywa. Pozdrawiam Marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko mąż tylko musiał zrobić badanie nasienia. Fajnie że już zaczęła.i jak c***ani doktor się podoba. Czym cię stymuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko a co chcieli cię skasować za wizytę u androloga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catarina...gratuluję 12tc :-) powiedz mi czy dr P zaleciła Ci od 2 trymestru jakieś tabletki? Bo mi mówiła o Pregna Plus i nie wiem od kiedy się je bierze czy od 12 tc czy od skończenia 12tc czyli od 13tc (pewnie to za dużej różnicy nie ma, ale może wiesz). Miłej niedzieli dziewczyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sloneczko84
No właśnie chcieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sloneczko84
Pani dr super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sloneczko84
Ja mam puregon 125 j. We wtorek wizyta i zobaczymy jak rosną. Cena leków mnie zaskoczyła 45 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko ale rozumie że nie płacilas a im pismo czy tylko mowilas. No leki strasznie tanie ja też w szoku byłam. Pani doktor to anioł jak będziesz miała jakieś pytania zawsze na odpisuje i na wizycie też na wszystkie moje pytania odpowiadała. A ja ciężki przypadek jestem czasem potrafiłam 10 razy o to samo spytać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde co mi tak wyrazy uciekło. Pisałam że na sms-y zawsze odpisuje. I czy pismo pokazywałas czy tylko mowilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguuula Wszystkiego najlepszego,a przede wszystkim spełnienia tego tak długo oczekiwanego marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny u Was też tak jest ze w jednym jajniku zawsze lepiej z pecherzykami? Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia mi tez dr powiedzial,ze prawy jajnik lepiej zareagowal niz lewy i tez ta prawa strone czuj***ardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula Wszystkiego Najlepszego Spełnienia Wszystkich Marzeń a w szczególności tego Jednego Wymarzonego ☺ Sto Lat Kochana ! Z jajniki jest różnie ja miałam mniej więcej po obu stronach tyle samo pęcherzyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aguuula wszystkiego najlepszego. Zdrówka, miłości, radości i uśmiechu każdego dnia. Spełnienia marzeń a w szczególności tego jednego najbardziej upragnionego :) Buziaki kochana :* dorciak1805

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny już mnie nie było tu bardzo długo.... od porodu który miał miejsce 23.04.2016 :) o 14.27 urodził się nasz kochany synek Wiktorek ważył 3300 i miał 56 cm. Nie mam czasu was czytać bo męczymy się z kolkami i macierzyństwo nie pochłonęło. Mam nadzieję że u ciężarówek wszystko w porządku i maluszki przychodzą na świat zdrowiutkie :) mam nadzieję że kiedyś nadrobię zaległości w czytaniu bo jestem ciekawa co u was słychać. Życzę wszystkim starającym sukcesu, ciężarnym cudownych 9 miesięcy a potem już tylko radość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×