Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Allessa

Katowice Gyncentrum... komu pomogli 3

Polecane posty

Gość gość
Joafer gratuluję pięknej bety ale wysoka! Oj Aniu tak mi przykro niewiem co ci powiedzieć pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję Karolcia. 7 lat starań 3 inseminacje 2 transfery i ciągle beta 0.100Laparo hsg i histero.Niby piękne zarodki Endo też.Ciąży brak.Mam 39 lat i serce mi już pęka...Mam do Was prośbę. Chcę zrobić immunologie ale potrzebuje listę badań..Nie mam kasy na wizytę u dr Pasnika a może coś mi poradzicie i sama zrobię badania. Mam jeszcze 2 blastki ale muszę zbadać immuno.Błagam Was o pomoc....ala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joafer hurrrrra gratuluje i trzymam kciuki za piękny przyrost. Brawo!!! Dziewczynki moj gin mi kiedyś mówił, że na bliźniaki wskazuje nie tyle wysokość bety co jej przyrosty. Ania niska ta Twoja beta :(, ciąża jest bodajże od 5. Powtórz koniecznie w poniedziałek i wtedy będziesz miała już stuptocentową pewność. Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12345

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ala idź do grygi na nfz do Będzina. Dziewczyny czy któraś chce utrogestan bo się wybieram na czechy? Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania powtórz betę dla pewnosci ja mam przeczucie ze bedzie chłopak... zobaczymy czy sie sprawdzi, no tak smutasku ja zapomniałam ze ty masz blizniaki, wiec mozesz urodzic wczesniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaofaer, piękna beta!!! Gratulacje! Aniu, powtórz betę, na mojej kartce, którą dostałam z GC pisze, że jak beta jest większa niż 2 to powtórzyć po 48h. Trzymam kciuki. Alu, witamy u nas na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ala idź do grygi na nfz do Będzina. Dziewczyny czy któraś chce utrogestan bo się wybieram na czechy? Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala ja też mam 2 ostatnie blastki i też chce sprawdzić całą immunologie, umów się do Będzina do dr Grygi (nie czeka się długo) i wszystkie badania masz za darmo, dr wydaje się ze zna się na rzeczy.. Ania bardzo mi przykro:( masz mrożaczki?? Joafer tu też Ci pogratuluje a co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer gratuluje:) wysokosc bety nie swiadczy o bluzniakach, Bimbalka miala ponad 300 a ma jednego krasnala, przyrost jest wazny. Aniu bardzo mi przykro:( jesli masz mrozaczki to musisz byc silna zeby po nie wrócić. Ja dzisiaj zobaczylam pecherzyk, na zarodek musze poczekac okolo 10 dni jeszcze. Wazne ze jest w macicy bo strasznie sie balam zeby nie byl w jajowodzie. Mam 4 tc i 6 dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje kochane!!!Zapisze się do Będzina.Za wszystkie trzyman kciuki i gratuluję Tym którym się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joafer super tylko takie wieści powinny tu gościć .Wielkie, wielke gratulacje dbaj teraz o swój cud i daj znać jaki będzie przyrost za 48h bo widzę tu wysyp bliźniaków ☺. Aniu dokładnie jak wygląda Twój wynik :równe 2 , czy > 2 , coś dziwne to Twoje laboratorium i do tego jeszcze tyle czasu czekania na wynik ja na Twoim miejscu zrobiłabym jeszcze jutro ale na Żelaznej lub gyn aby wynik był do 3 h .I narazie nie odstawiła bym leków .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguuula,a jak u Ciebie z samopoczuciem bo ja o dziwo jestem jakoś bardzo spokojna, nie wiem może dlatego że mam dość mocno zorganizowany czas ale przyjemnie i delikatnie:) , w sobotę relaks a w niedziele idę po L4 pierwszy dzień do pracy tak więc nie będzie kiedy się stresować , będzie co ma być ..Byle do poniedziałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluje joafer... Ania przykro mi...ale moze powtorz... Dziewczyny a do Grygi do Bedzina od jskiego lekarza trzeba miec skierowanie?;od rodzinnego np lub ginekologa na nfz,bo z kliniki chyba nie mozna isc ze skierowaniem Kasia A dlugo czeka sie do Bedzina na wizyte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ja miałam skierowanie od rodzinnego, nie wiem jakie teraz są kolejki ale mysle że ok 3 tyg, najlepiej umówić sie na wizytę rano do 10 bo wtedy nie ma problemu z wykonaniem na miejscu w tym samym dniu badań z krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki Linka... Ciekawe czy mi da?,argumentowalas to jakos Linka rodzinnej? Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak pytała bo musiała niby wpisać przyczynę (nie wiem czy akurat ja na taką dr trafiłam czy zawsze muszą zapytać?) powiedziałam że jestem po poronieniu i chce się przebadać i nie bylo problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mozecie mi podac kontakt do apteki na czechach zeby kupic utrogestan? Madzia kiedy jedziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basik u mnie ciagle poczucie ze @ sie zbliża... Choc dzis tez mowilam M ze jestem jakos dziwnie pozytywnie nastawiona. Niby obojętnie a niby z nadzieją. To moje ostatnie podejście. Bardzo bym chciała zobaczyc piękną betę, to byłby najcudowniejszy prezent urodzinowy, a jak sie nie uda-cóż nic nie zrobię (tak tak, teraz tak piszę a pewnie będzie płacz i rozpacz). W weekend tez planiję relax tz. zakupy, w niedzielę impreza urodzinowa ale będę się oszczędzac. Kochana, w poniedziałek będzie nasz dzień! :) a Ty jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arwena pod koniec czerwca a Ty na kiedy potrzebujesz? Lekarna Kameniec ul. Czapkowa 9 (przy rynku) Czeski Cieszyn tel. 0042 0558 713428 mówią po polsku tylko te apteki jakoś są dziwnie krótko czynne :/ Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arwena możemy się jakoś zgadać :> Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki Linka. Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia, mi też dziś wychodzi akurat 4 tydz 6 dzień. A to ci lekarz wyliczył termin, czy wg ostatniej miesiączki? Ja mam wizytę pęcherzykową we wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×