Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Allessa

Katowice Gyncentrum... komu pomogli 3

Polecane posty

Gość zona goscia z katowic
Hope83 a zapomniała dodac w tym roku 31 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość123 ja polecam Ci dr Mercika lub dr Gajewską u niej wizyty są dłuższe i wszystko tłumaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żona gościa z katowic... mam niższe od Ciebie amh, do tego endometrioze. Podczas punkcji pobrali mi 5, z czego 3 były dojrzałe, 2 się zaplodnily i zostały podane...jestem w ciąży z bliźniakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Tola" , ale u Ciebie wcześniejsze ciąże obumarły , więc mogłaś podejrzewać ,że masz zbyt wysokie komórki NK . Dla prawidłowego przebiegu ciąży komórki NK też są potrzebne , ale w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona goscia z katowic
Smutasek85 ja juz jestem po 2 stymulacjach i ostanio miałam tylko 3 komórki z czego tylko dwie sie nadawały ale niestety były słabe zarodki i sobie nie dały rady, a ponoć co stymulacja to jest gorzej , dlatego dr. mi radzi adopcje komórek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona goscia z katowic
Teraz byłam u Pani Dr. Piekarz , wczesniej chodziłam do Mercika a jeszcze wczesniej do Czerwinskiej . Jestem teraz po szczepieniach limfocytami , za dwa tygodnie muszę zrobić badania czy poziom blokowania jest już ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"żona gościa z Katowic" , a może byście się wybrali z mężem na wizytę do tej kliniki w Krakowie , w której była "Hope" ? Dr M. daje zbyt małe dawki gonadotropin , więc i odpowiedzi jajników są "słabe".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny , które na trzecie rządowe in vitro pojechały do Warszawy właśnie za trzecią stymulacją wyprodukowały najwięcej komórek jajowych ( ale miały wyższe dawki hormonów do stymulacji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona goscia z katowic
w sumie może coś w tym jest bo jak byłam stymulowana przez Pania Dr. Cz. a leków miałam więcej tzn większe dawki to tych komórek było 9 z czego 4 się nadawały ale niestety dwa razy beta najpierw rosła a potem spadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona goscia z katowic
smutasek 85 a bierzesz lutinus czy jakis odpowiednik??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zona goscia z katowic...już nie biorę progesteronu dopochwowo. Brałam przez jakiś czas lutinus i zmieniliśmy na żel crinone. Teraz mam już 13tc więc nie ma potrzeby brać. Został mi duphaston 3x1. MaBo...też płaciłam 35zl za wymaz w Gyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zono gościa z Kc w Krakowie mają pakiety dla kobiet z obniżoną rezerwą jajnikowa - jak tam pojechałam spytalam o ten pakiet, to lekarz powiedział że nie jest on dla mnie, tylko dla kobiet których AMH < 0,3 i to jest niskie, ja mam a raczej rok temu miałam 1,81 a mam 33 lata - lekarz powiedział że jest w normie tylko stymulacja musi być silniejsza między 225 a 300 dawki dziennej - ile Ty miałaś? Dziewczyny na Gyn świat się nie kończy - przed takimi poważnymi krokami warto się skonsultować z innym lekarzem - naprawdę co klinika to inne podejście, leki, techniki itd - tym bardziej że miałaś już pozytywną betę - ja jeszcze nigdy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strona????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie sama byłam zdziwiona bo też już miałam i płaciłam 35 zł a tym razem jeszcze 20 zł za pobranie niby nie wiem o co chodzi zapytam jak będę,Pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko w Warszawie ja nie placilam także Luz. A co wogole u ciebie jak daleko jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Qwerty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuula2525
Hope- Ty pisałas chyba ze ta klinika w Krakowie jest zamknięta przez wakacje a we wrzesniu juz bedzie otwarta? Tak cos mi sie wydaje. Tez sie zastanawiam nad konsultacją u nich... Ciekawe co będzie z lekami od lipca... Do dziewczyn ktore były u innumologa w Bedzinie- tez musiałyscie zrobic morfologie z rozmazem i proteinogram?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula tak, na pierwszą wizyt kazali zrobic te 2 badania, a kiedy masz wizytę bo na proteinogram czeka się 7 dni. Ja mam jutro kolejną wizytę :) Miłego dnia i 3 mam kciuki za wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguula25 Artvimed w Krakowie jest zamknięty tylko w lipcu,na czerwiec nie rejestrują nowych pacjentów - ale można umówić termin na sierpień. Co do badań do immunologa to teraz wysłałam do niego moja mamę - ze względu na mój MTHFR i mutacje protrombiny u mojego brata i powiedział jej, ze niepotrzebnie robiła te badania , bo sa zalecane przy innych schorzeniach - może napisz do niego maila czy konsultacja niepłodności tego wymaga - ja nie robilam tych badań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak u mnie 2 ciaze obumarly na etapie ok 5tc. A tak po objawach mysle ze w ciagu tych lat moglobyc kilka bo nie zawsze bete robilam. Robilam KIR ktory nie dokonca wyszedl prawidlowy. Nk nie robilam. Potem zarzucilam diagnostyke dalsza. Wzielam wszystko co sie dalo i jak widac sie udalo. Jak przyszlam do dr M z pozytywna beta i zapytalam co dalej z intralipidem. To kazal podac jeszcze 1, to po 3 tyg od transferu. Potem przenioslam sie do dr J i ona zlecila mi go co 4 tyg. Poczatkowo chodzilam do Provity na wlewy, teraz sama sobie podaje. Co do dr Cz mam mieszane odczucia i jej aplikowania intralipidu przy zle przyrastajacej becie lub spadajacej. Choc specjalita nie jestem to nie bede sie wypowiadac. Tola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia na wynik czeka sie 7 dni kalendarzowych Ja odebrałam wyniki i całe szczęście pozbyłam się tej bakterii :) zaczynam przygotowanie do crio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tasia super że udało Ci się pozbyć tego paskudztwa :) Ja mam nadzieję że u mnie nic nie wyjdzie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby Karolcia :) w razie czego to ten antybiotyk po punkcji tez na to działa u mnie po prostu nie zadziałał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×