Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Allessa

Katowice Gyncentrum... komu pomogli 3

Polecane posty

Karolcia i Dorociak gratuluje :) kto następny betuje? Hope i Lalika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joafer, właśnie nie udawało się nigdy nic zamrozić. A teraz dwa :) dorciak1805

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia mamy 5 zarodków, oby tyle zostało, wiec stwierdziłam ze 3 oddam potrzebującym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorotko gratulacje :-) jak ja bym tez chciala taki wynik zobaczyć..ahh..Lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak linka :) ja w piatek 13stego o ile w środę kub czwartek nie dostane @. Tylko powtarzam ze ja kompletnie nic nie czuję..nie mam ani mini kłucia w brzuchu i cyce flaki ;) ah tak bardzo boje się porażki. Lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lalika zobaczysz, uwierz tylko. Wiem, czytalam że Twoja mama w szpitalu, ale wierzę że i z nią wszystko dobrze bedzie, jak i w to że betę zobaczysz ładną. Na miesiąc maj mam piękne słowa: " Nie trać nadziei. Nigdy nie wiesz co przyniesie jutro." dorciak1805

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baska1988
Dorociak gratulacje :-) Peonia ja mialam podane 2 dniowe zarodki i jeden zostal ze mna na szybko lecace 9 miesiecy. Kochane takie fajne wiadomosci sie czyta na forum ze az usmiech mi z buzi nie schodzi. Za kazda z was trzymam kciuki. Sloneczko dla kazdej zaswieci. Lalika mam nadzieje ze ten 13 bedzie dla ciebie szczesliwy i z mama bedzie coraz lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ide w czwartek do Cz na usg to będzie 23dpt i jestem już troche nerwowa co to będzie.Na ostatniej wizycie spytałam dr M czy może się zdarzyć, że to będzie puste jajo płodowe-powiedział że tak. Dlatego boje się żeby historia się u mnie nie powtórzyła po raz trzeci. Spytam Cz o kolejny intralipid czy to wskazane. Jeśli tak to znów spróbuje u mnie w szpitalu na izbie przyjęć żeby mi podali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HOPE83
DOROTKO Hurrrra :) Tak czułam i wiedziałam :) Kochana strasznie się cieszę i z całego serca gratuluję :) kolejna fasolka Warszawiak :) a w którym dpt zrobiłaś betę? A podane miałaś blastki? I super stymulacja :) jeszcze rodzeństwo na feriach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nie dziękuję, aby nie zapeszać. Bo cały czas się boję. Serce mi się raduje, ale boję się jak diabli. Miałam podane 3 dniowe zarodki. Dr Dworniak powiedział że wszystkie 9 były śliczne i najlepsze. A betę miałam w 11 dniu po transferze. Hope83 teraz za Ciebie trzymam kciuki :) dorciak1805

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HOPE83
Aneta nawet tak nie myśl, ze będzie coś źle - swoje już przeszlas i uwierz w to, ze teraz bedzie juz dobrze :) Joafer jak podgladanko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baśka, dajesz mi nadzieję, a pamiętasz ile dni po transferze testowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorciak, gratuluję. wniosek z tego taki, że na każdego przyjdzie pora, ivf jest dla wytrwałych, kto się nie podda, ten się doczeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny, ja za nas wszystkie 3mam kciuki, ale jak czytam o tych, którym udała się 3 procedura w której pokładane byly wszystkie nadzieje , jak Catrinie, Dorciakowi , Sunshine i wielu innym , to az płakać mi się chce , ze warto było czekać i przechodzić przez to wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope wszystko ok jajeczka rosną wolno. Dostałam większą dawkę kolejna wizyta 13.05 a ty jak się Czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko ty łobuzie. Nic a nic się nie zdradzilas. A powiedz mi ty nie miałaś mrozakow bo nie było tyle jajeczek czy poprostu nie dotrwaly do 5 doby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joafer, za pierwszym razem nie dotrwaly do 3 doby, za drugim razem nie dotrwaly do 5 doby, a teraz dwa dotrwaly do mnożenia, z siedmiu. dorciak1805

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorociak ja od punkcji jestem na zwolnieniu lekarskim po 4 becie byłam u lekarza po leki, i dostałam tez zwolnienie lekarskie juz z oznaczeniem ciązowym :) wiec 100% płatne ty tez jak masz mozliwość idz na zwolnienie, ktos pytał o luteine, ja po transferze jestem cały czas na luteinie, (bo nie kupłam wtedy utrogestanu, wycofwyałi wadliwą partię) wiec jestem przykładem ze moze sie udac tez bez lutinusa :) i tym razem nie mam zadnych podrazniej i infekcji a wczesniej mi sie zdarzały,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciak...gratuluję :-) ja od początku praktycznie jestem na L4 i do pracy już nie wrócę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja betuje w czwartek , czuję się dobrze, czasami tylko na parę sek tak coś pociągnie, ale nie boli jak ostatnio- może dlatego, że 3 razy dziennie biorę nospe , ale strasznie się boję ... dzięki za kciuki, na pewno się przydadzą :) Catarina dobrze pamietam , że Ty dzisiaj świętujesz rocznicę ślubu i to w powiększonym składzie ? :) najlepszego :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciak gratulacje! Zazdroszczę wam wszystkim ktorym sie w końcu udało ale tak pozytywnie zazdroszczę :) Ja tez pokładam wszelkie nadzieje w naszym mrozaczku. Nie wiem co zrobię jak się nie uda. Nawet nie próbuję sobie tego wyobrazic... Poki co wcinam witaminki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania a możesz podać tel do dr M ???? Dorociak Gratulacje :) Hope trzymam mocno za Ciebie kciuki!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hope ja trzymam kcuki za ciebie z całych sił, bedzie 3 "warszawska ciąza" rocznice slubu swietować bede w sobotę, to bedzie juz 5 lat, i tym razem w trójkę bedziemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko a jak myślisz co mogło być powodem że teraz się udało i mrozaki też masz. Pytałam bo mi też obumieraly. A brałas intralipid albo nacięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asiu, ani kleju ani nacięcia, bo dr D jak go zapytaliśmy, to powiedział że odradza. My nawet mówiliśmy że chcemy za to zapłacić, a on na to, że po co kasę wydawać. Powiem szczerze nie wiem, co tym razem pomogło. Brałam masę suplementów, intralipid no i ten scretching. My w tym roku 9 lat małżeństwa. Ehhh pięknie by było. dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hope to Ty pierwsza sie dowiesz..trzymam kciuki. Też zastanawiam się nad czwartkiem zobacze jak i czy cos będę czuła. Lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciociakachna
Dziewczyny pomóżcie błagam, jestem na gonapeptylu i tak mnie głowa napier... ze zaraz umrę:( do tej pory sie broniłam przed tabletkami, ale mam dość, aż sie poryczalam... mogę cos połknąć przeciwbólowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalika mnie też czasami korci, żeby zrobić wcześniej , tylko boję się też niejednoznacznej bety :( Ciociakachna weź sobie np apap bo to nie jest wlasciwa stymulacja tylko wyciszenie i koniecznie zapytaj lekarza co masz na przyszłość robic, ja na gonapeptylu czułam się bardzo dobrze ; Oj Bidoku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×