Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Allessa

Katowice Gyncentrum... komu pomogli 3

Polecane posty

O matko już 10tc? Jak to zlecialo :D...a kiedy poznasz płeć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz jak to leci. Za 2 tyg mamy badania prenatalne i jak się ładnie uloza to poznamy płeć :-) . Bierzesz nospe lub relanium? Jak z tym duphastonem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Relanium wzięłam 2 razy jak się zestresowalam a tak jestem spokojna więc nie biorę nospe biorę 3x1 i duphastion też biorę 3x1 mam nadzieję że się uda :) no ten czas leci bardzo szybko :) a widać już coś?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężko stwierdzić czy coś widać...jak zjem więcej to mam bardziej zaokrąglony brzuch. Ci co wiedzą twierdzą, że się powiększył...na pewno piersi mi się powiększyły. Rozmawiasz ze swoim dzieckiem? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe :) rozmawiam mówię cały czas do brzuszka mąż też :) i całuje mój brzuch ;)..jutro będę czytała mu bajki :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie czy doszło już do zagnierzdzenia? Jak w poniedziałek miałam podanego 3dniowego maluszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania dzisiaj dopiero blastocysta wychodzi z otoczki.jutro zacznie się wczepiac w endo. Ok.7 dnia po twoim transferze będzie już zaimplatowany zarodek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za odpowiedź ..a ja myślałam że to już ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpisz sobie w Google Dwa najdłuższe tygodnie. Tam jest dokładna tabelka z opisem co dzieje się z naszymi kropkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona gościa z Katowic
a czy Ci co zostali zakwalifikowani ? Bo nam została jeszcze jedna próba z rządówki i nie wiem czy nam się uda załapać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie może jaki lekarz będzie w sobotę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zagnierzdzony ha ha ha dobrze, ze nie saknieszczony....... A skad ktos ma wiedziec czy juz jest zaimplantowany??? To nie machina zaprogramowana... niektore juz 7 dnia po transferze maja dodatnia bete ... a inne 10 dnia po....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W czerwcu program wygasa. Nie zdazycie sie wystymulowac zono goscia. Juz miesiac temu byl problem czy zgodza sie jeszcze na procedure

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj gościu ale jesteś zacofanym burakiem!!!! Po cóż to czytasz jak ciebie nie dotyczy!! Takich buraków jak ty to najlepiej na stos!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zono goscia najlepiej idz na wizyte,,dr wtedy powie czy sa jeszcze szanse. kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasku. A z jakich leków powoli schodzisz? Ja już mam dość tych lekarstw-jak rano na to wszystko patrze to jak lekomanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bassik33 moje samopoczucie rewelacyjne, dosłownie nic mi nie jest, nie plamilam, nic nie boli az sie sama zastanawiałam czy napewno mi tą punkcje zrobili ;) (w odroznieniu do pierwszej procedury gdzie myslalam ze zejde z tego świata) dobrze pamietasz transfer mam odroczony ze wzgledu na ryzyko hiperki, konczyli u mnie gonapeptylem zamiast ovitrelle. Mialam 11 komorek, ale te 5 nadprogramowych o ktorych Ci mowilam nie zamrozili jednak bo kilka z nich odpadlo, zaplodnili mi 6 komorek i powstalo 6 zarodkow, wczoraj w 2 dobie mialy klase 4a, dzis je mieli wszytskie mrozic, ale jutro dopiero sie dowiem czy wszytskie udalo sie zamrozic i jakiej klasy. trzymam kciuki aby ci sie teraz udało ;) i w ogole witam dziewczyny, podczytuje Was czasem ale skoro juz sie odezwalam to moze się przyłącze, gratuluje pozytywnych bet a za reszte trzymam kciuki :) Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strona??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne ze kafeteria nic nie robi z tym ze ciagle sie forum zacina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta...fragmin odstawilam już jakiś czas temu (nawet pytałam na ostatniej wizycie czy na pewno tak miałam zrobić, bo przeważnie dziewczyny biorą dłużej ), stopniowo zmniejszam dawkę duphastonu, żel crinone będę brała jeszcze 14 dni. Też mam dość tych leków :-) . Oczywiście cały czas mam obserwować czy plamienia się nie pojawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wiem, że temat jeszcze odległy ale czy któraś z Was rodziła w szpitalu Wojewódzkim w Tychach? Jakie macie opinie? Czy wybierając szpital kierujecie się tym, żeby tam pracował Wasz lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baska1988
Smutasku ja ci powiem ze wlasnie w nim leze. Spedzilam juz tu 9 dlugich dni. Mam nadzieje ze jutro juz wyjde do domu. Powiem tak ja akurat mialam cesarke ale nie narzekam sprawnie szybko poszlo. Mala mi pokazali zaraz po wyciagnieciu, dostawili mi ja do piersi zaraz po przewiezieniu na sale, szybko ur******aja bo po jakis 8 h na nogi i pod prysznic :-) , ja moze za cale lezenie trafilam na dwie zmiany gburowatych poloznych ale reszta bardzo mila i pomocna. Ja nie mialam tu swojego lekarza ale nie zaluje ze sie zdecydowalam na ten szpital. Ja akurat leze na tym nowym odcinku polozniczym wiec nie mam zastrzezen ale nie wiem jak to wyglada na tym starym odcinku. No i dzidzie mam caly czas przy sobie. Lekarze przychodza tlumacza wiec nie jest naprawde zle. Allesa bardzo ci gratuluje kochana piekny przyrost. Peonia tobie tez gratuluje i zycze pieknego przyrostu. Za kazda trzymam mocno kciuki. Pozdrowionka :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia...a powiedz mi jak z pierwszą doba po cesarce miałaś córcie przy sobie? Wzieli ją na noc? Jak kwestia odwiedzin i ilu osobowe są sale? To ten stary odcinek dalej funkcjonuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam w zeszłym roku na ginekologi lezalam to była taka jedna położna /pielęgniarka co zabraniala nawet na korytarz wychodzić. Wszyscy mieli w pokojach siedziech, najlepiej w łóżkach leżeć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anisek
Smutasku a czy Ty też tak ciężko przechodzisz ciążę jak ja? Ja od 6 tygodnia mam mdłości, wymioty ciagniecie jajników pobolewNia krzyża. Te mdłości mam od rano do wieczora przez 3 bite miesiące leżałam W łóżku. Dopiero teraz od 15 tyg. Zaczyna mnie powoli puszczać. Dzisiaj zaczynam 16 tydz.C. I cały czas martwię się czy wszystko w porządku. 2 mają miałam prenatalne B. Lekarz powiedział że będzie dziewczynka a we wtorek moja dr. Powiedziała że chłopak to tak pro po tego podglądania . Co wyjdzie to wyjdzie byle żeby było zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasku tak ten stary odzcinek dalej działa ale nie wiem czy nie ma być tam jakiegos remontu ale glowy se uciac nie dam. Na tym nowym sale sa 2-3 osobowe. W pierwszej dobie po cesarce maz magl byc ze mna co bylo mi bardzo pomocne wiadomo pojechal do domu ale ok 18 dopiero. Natalke mialam ze soba az do 23 pozniej mi ja zabrali na noc i przywiezli o 5.30 i od tego czasu mam ja juz caly czas przy sobie. Jak masz lekarza stad to powiem ci jeszcze lepiej dla ciebie. Ale jesli nie masz to zle nie traktuja. Ah co do odwiedzin to niby sa do 19 ale to zalezy od poliznych jak sa fajne to maz moze posiedziec nawet do 21. Co do osob bardziej postronnych jak rodzice to niby tylko po jednym w sali ale jak jest 2 to tez sie mi nie zdazylo zeby ktos krzyczal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy criotransferze od którego dnia bierze sie encorton prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od drugiego dnia cyklu. Tak jak estrofem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dr M zawalil mu criotransfer..pamietam jak miałam wizyte u dr P był to11 dc to mi mowila ze dr M przepisal encorton i estrofen a nie dostałam recepty od dr M. I bedzie kolejna porażka i ostatnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×