Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Allessa

Katowice Gyncentrum... komu pomogli 3

Polecane posty

Gość gość
Ja zaczynalam w ostatnim dniu gonapeptylu wieczorem. kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zosia, bardzo bardzo mi przykro. Wiem, że żadne słowa tutaj nie dadzą ukojenia :( Catarina, dziękuję że pytasz się co u mnie :) My właśnie wróciliśmy z wizyty u dr P w Tychach - poplakalam się. Mamy dwa serduszka :) dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sloneczko84
Joafer dziękuję, że pytasz❤ narazie bez zmian 30.05 wizyta i okaże się co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sloneczko84
Gratuluję wszystkim pozytywnych bet i serduszek❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine_111 udanych wakacji życzę. Trzymaj się kochana My też zdecydowaliśmy się na wyjazd, 10.06 wyjeżdżamy na 9 dni do Chorwacji. Decyzje o czymkolwiek będziemy podejmować po powrocie. Poszliśmy do psychoterapeuty i mam nadzieję, że nam pomoże. Pierwsza wizyta była ciężka dla nas obojga i myślę, że kolejne nie będą łatwiejsze. Trochę mi się jednak rozjaśniło w głowie po tym spotkaniu. Wiem na pewno, że jak wrócimy z urlopu to umówimy się na wizyty do kilku klinik i zobaczymy, czy w którejkolwiek mają na nas jakiś pomysł. Biorę pod uwagę wiele opcji, zastanawiamy się nad adopcją nasienia, adopcją komórek… ja się dziś zaczęłam zastanawiać nad inseminacją z nasienia dawcy… Iza82 i Basia – gratuluję przyjścia na świat córeczek  peonia88 – gratuluję pięknej bety. Pozazdrościć. Marysiu tulę mocno. Trzymaj się. karolcia885 gratuluję dwóch serduszek Allessa piękny przyrost  Zosia95 tulę mocno Dorciak wspaniale. Gratuluję dwóch serduszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zosiu bardzo mi przykro naprawdę,i podziwiam Cię za 18 lat walki. Ja po 6 latach czasami mam ochotę przestać chcieć a jeszcze wykorzystam program 2+1 w którym jeśteśmy a później koniec i może adopcja. pozdrawiam Marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sil dobra decyzja. Walcz dalej. Oby znalezli na Was sposob. Mocno trzymam kciuki za Was. Chyba bym na Twoim miejscu pojechala do Bialegostoku lub Novum. Tam sa najtrudniejsze przypadki jednak. Za serduszka i bety kciukam i gratuluje. Tym co sie nie udalo przytulam. Tola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zosia tak bardzo mi przykro brak mi słów! Życzę Ci z całego serca żebyś wreszcie i ty zobaczyła swoje szczęście! Z braku laku zastanawiam się nad dr Cz! To moje pierwsze podejście jestem zdezorientowana chyba dam szanse dr Cz. Sama niewiem dziewczyny pomoc! !!!!!MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu ja tez bylam w programie 2+1 lecz ostatnie podejscie było byle jak duzo było nie przemyslanych decyzji dr M poprostu nie poswieca sie pacjentkom podejscie dosłownie tasmowe. A o dr Polaczku to juz szkoda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mabo Dr Cz robi wizyte szybciej od dr M. Polecam dr P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mabo byłam kiedy na podglądzie i u dr p i dr Cz i zdecydowanie polecam Ci dr P-z tego co pamiętam ktoś z forum pisał że ona też przygotowuje pacjentki do in vitro-w sensie stymuluje. marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguuula trzymam za cie bie kciuki nózki zaciskaj i odpoczywaj Aniu 609 jak sie czujesz odpoczywasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez polecam dr p. Mam dylemat... Dostałam okres i mogę jutro zaczynać estrofen, ale w sumie są wakacje, na które bym sie chciała wybrać i trochę poszaleć zanim będę niedysponowana :) i nie wiem co mam począć :) wiem, że trochę dziwny dylemat, ale chyba bym chciała zjeść jabłko i mieć jabłko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciak wspaniale podwójne szczescie moje gratulacje szczere. kazdej z was zycze. Przytulic maleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorociak gratulacje ja też zobaczyłam dzisiaj 2 serduszka ja mam dzisiaj 31 dpt A Ty? Sil odpoczywaj i szybko wracaj do walki ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zosia a jaki u Was jest problem ? Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasek85
Aneta...lepiej tego wszystkiego nie czytaj. Będzie dobrze :-) Dorcia...gratuluję dwóch serduszek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolcia ja 32dpt. dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu u nas są dwa problemy żołnierzki słabe u męża i szpilkowane ujscie macicy u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allessa super wszystko idzie w dobrym kierunku ;) umawiałaś sie juz na wizytę? smutasku ja mam dzień pózniej po tobie, ciekawa jestem czy wszystko jest dobrze trochę sie boję. joafer kiedy planujesz robić betę, jesteś na L4? Dorociak ja cały czas o tobie myślę, ale że bedziesz miała bliźniaki to bym nie pomyślała :) :) Zosia brak mi słów nie trać nadzieji, tule mocno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Catarina, ja modliłam się aby dzisiaj było dobrze i aby serduszko zabiło. A Tu taka nowina. Wiecie, co pierwsze pomyślałam? Ooo, wszystko podwójne i dwa razy więcej. Mnie dwa razy więcej. A już ważę nie malo. Ale potem radość, wzruszenie - w końcu od początku gadaliśmy z mężem do brzucha, zwracając się - kropki :) Macie dziewczyny jakąś dietę, co jecie aby nie przytyć tak dużo? dorciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Dorciak - super wiadomość!gratuluję !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny u mnie zdarzyło sie ostatnio tak, ze co wiZyta to trafiałam na dr Cz, bo dr M albo nie było, albo prosił zeby na podglad w danym dniu zapisać sie do kogoś innego bo on ma za duzo pacjentek. I powiem szczerze powiem, ze dr Cz wiele mozna zarzucić, ze jest niedelikatne (podczas usg myślałam ze zaraz te wszystkie jajka zniosę na tym fotelu), ze naciąga na kasę.... Ale była miła, wiedzę ma i szczerze powiem, ze nie odczułam różnicy dr M a dr Cz. Dr Cz tez dobrze pociągnęła moja stymulacje, z 4 komórek miałam 3 dojrzałe i wszystkie sie zaplodnily. Dlatego nie zawahałbym sie iść do dr Cz jeszcze raz. Jest tez fajna pani dr gajewska-kucharek czy jakoś tak, ale ona przyjmuje tylko 2 razy w tygodniu rano. Jak byłam u niej na podglądzie to pierwszy raz wiedziałam jakie mam endo, ile mam pecherzykow, jakiej sa wielkości, kazdy zmierzyła i pokazała mi na monitorze, a wizyta u niej trwała tyle co trzy wizyty u dr M. Wychodząc od niej byłam zadowolona bo wiedziałam wszystko. Dotociak i Karola gratuluje dwoch serduszek!!!! Wow, ale sie dzieje!!! Jupiii!!! Zosia tule mocno :( długo walczycie.... Mnie Dr polacek robił punkcje i transfer pierwszym razem, drugim razem tylko punkcje a transfer dr serafin i powiem szczerze, ze miał szczęśliwa rękę. Więcej nie umiem nic o nim powiedzieć. Nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorciak i Karolcia gratulacje! ! Dbajcie o Was potrójnie. Catarinka ja jestem cały czas w ogromnym strachu. Dr M. zalecil zjawić się w przyszłym tygodniu ale nie wiem czy to nie będzie za wcześnie, bo dopiero 17 dpt. Jak Ty się czułaś na początku? Bo mnie dość intensywnie brzuch ciągnie. Po bokach, w pachwinach, na wzgórku, w kroczu, w jajnikach- słowem wszędzie! Nie jest to ból ale takie rozciąganie. Trochę się tego boję. Nigdy mie byłam w ciąży i nie wiem czy to normalne czy nie. Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też dołączę do dobrych wiadomości. Moja beta z dziś 127.7 (13dpt), beta z 11dpt 56.8 :)) Udało się, jestem w ciąży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×