Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Allessa

Katowice Gyncentrum... komu pomogli 3

Polecane posty

Gość Vicky83
Basiu jak się czujecie wychodzicie już do domku?to Ci powiem ze szybko Cię uruchomili. Mnie po CC dopiero na drugi dzień wzięli pod prysznic. Też malutka na noc oddałam żeby się przespać. Orientujesz się może czy na oddział położniczy można wchodzić z małymi dziećmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Karolcia gratulacje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wreszcie karolciu tak bardzo się wzruszylam aż łza mi się zakręciła ale to oczywiście ze szczęścia! Bardzo ci gratuluję kochana!!!mocno trzymam kciuki za ciebie pozdrawiam serdecznie MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolcia gratuluje 2serduszek :* kto betuje dzisiaj. Kciuki zaciśnięte i za to co powtarzają także trzymam. Lalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia-suuuuperrr!!!! Gratuluję. Coraz więcej na tym forum jest nas podwójnych ciężarówek. Na Dzień matki oznajmiliśmy info teściowej i siostrom męża- był płacz ze szczęścia. Smutasku-czy umawiasz się jeszcze na kontrolne wizyty w gyn? Bo mi dr M kazał przyjść za 3 tyg. Chociaż go w tym okresie nie będzie ma urlop od 04.06-22.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutasku na kiedy sie umówiłaś na badanie plenatarne ja mam 10/06 a ty ? moze sie gdzieś spotkamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta...chodzę dalej do Gyncentrum na wizyty do dr P. Jestem bardzo zadowolona z wizyt. Chodzę co 3 tyg. Catarina...na prenatalne idę 9.06 :-) już nie mogę się doczekać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasku. A twoja ciàża to jednojajowa czy dwujajowa? Brałaś intralipid 3 tyg po transferze bo ja tak i nie wiem czy kolejne są potrzebne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aneta czy napewno dr M ma urlop 04-22,06? Ja się chyba pochlastam a co z moim transferem kurwa mac MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie! Joafer wlasnie dzisiaj o Tobie myślałam. Trzymam kciuki! Moja beta z dzisiaj to 369 - w środę bylo 141 czyli ok. Ciociakachna powodzenia na transferze. Oby komórki ładnie się zapladniały Pozdrawiam Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta...moja jest dwujajowa a Twoja jedno co nie? Intralipid brałam tylko w dniu transferu, później nie powtarzałam tego i nikt mi nie mówił, że powinnam to robić. Zosia... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mabo chyba M ma urlop,bo chcialam sie zapisac na wizyte 9 lub 16 czerwca i powiedziano mi ze ma urlop... kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zosia które to Twoje podejście? Masz mrozaczki? Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny co mam zrobić dr M nie będzie do kogo mam iść jestem przed krio w środę pierwszy podgląd proszę poradźcie do kogo iść dr M nie będzie a ja do dr P nie mam tyle zaufania może dr Cz? Proszę poradźcie coś czuję się tak bezradna i zrozpaczona MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaBo- na pewno dr tak ma urlop bo dziś dzwoniłam do gyn i tak usłyszałam. Alessa-super!!!!!! Niech beta rośnie a może też usłyszysz dwa serduszka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zosia które to Twoje podejście? Masz mrozaczki? Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MaBo tez jestem załamana bo do 30 mam gonapeptyl :(( i kto mi poprowadzi stymulację :( Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasku.. ja mam jednojajową i coś wyczytałam na necie że jednojajowe są jednokosmówkowe lub dwukosmówkowe. Coś mi moja gin mówiła że widzi jednokosmówkową- a to gorzej. Stwierdziłam, że już nie będe czytać o tym bo nic dobrego o tym nie piszà.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem tak bardzo zła i zarazem zalamana i bezradna!Madziu sproboj przed dr M wyjazdem wziąć receptę powiedz ze potem ma urlop MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gratuluję serduszek i bet Zosia przykro mi :( Mabo kochana wiem że jesteś przygnebiona ale ja bym poszła do dr Cz jak by nie było dr M wydaje mi się ze ma większe doswiadczenie..a kiedy masz transfer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To było moje 4 podejscie i ostatnie. Niestety walka z nieplodnascią trwała 18 lat .kliniki lekarze po całej polsce poprostu przegralismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuula2525
Dziewczyny gratuluję bet! Zosiu przykro mi. Ja juz jestem w domu z moją kropeczką! Embriolog mówił ze idealny transfer ;) mam nadzieje ze juz z nami zostanie na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu nie mam mrożczków. Zawsze wszystko mielismy podane na swieżo.A jakie macie podejscie do dr Polaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MaBo ja ide do dr M w poniedziałek tj.30 po rozpisanie stymulacji, pójdę do niego też w pt na pierwszy podgląd a potem do dr Czerwinskiej trudno...:( Dziewczyny powiedzcie proszę jak 30 mam ostania zastrzyk gonapeptyl to kiedy zaczynam stymulację ? Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×