Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam dość niezdecydowanych facetów. Gdzie są faceci z jajami?

Polecane posty

Gość gość
a ty zniewieściały chłopczyk który nie wie jak zachwuje się mężczyzna który chce zdobyć kobietę. W d****h wam się poprzewracało jeśli wydaje wam się ze to dziewczyny będą za wami biegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka jest natura netowych znajomości. Siedzą przed kompem rozmaici wyalienowani ze społeczeństwa frustraci, kaleki emocjonalne, osobniki ogarnięte fobią społeczną, erotomani, dewianci, żonaci, i przez internet próbują zaspokoić swoje dziwne potrzeby. Normalny facet poznaje kobiety w szkole, na studiach, w pracy, na imprezach. W sieci łowią ci, którzy boją się kobiet albo mają wobec nich nieuczciwe zamiary. Łatwiej anonimowo prowadzić z kobietą internetową korespondencję w nieskończoność, co daje takiemu tchórzowi jakąś namiastkę randkowania, niż spotkać się z nią osobiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpuść sobie, szkoda czasu na takich facetów. Będziesz angażowała swój czas i nic nie zyskasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chesz facetów pewnych siebie i bardzo zdecydowanych i zdeterminowanych ?! Zapraszamy do ośrodków dla kolorowych "uchodźców" :D:D:D hahaha! Tam nie znajdziesz trzęsidup i lamerków oj nie ...Ali z Hasanem pokarzą ci co to znaczy prawdziwy mężczyzna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjmdag
bo te nasze gamonie jak słyszą odważny męzczyzna nie pipa to krzyczą o bad boyach i agresywnych uchodźcach,nie wpadną na to że między dupowatymi a bad boyami są jeszcze normalni męscy faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty zniewieściały chłopczyk który nie wie jak zachwuje się mężczyzna który chce zdobyć kobietę. W d****h wam się poprzewracało jeśli wydaje wam się ze to dziewczyny będą za wami biegać. Xxxxx jak masz hajs to biegają nie martw się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel 25
Mi to rodzice jeszcze piorą gacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna królewna z drewna. Jak masz chęć na spotkanie, to zaproponuj spotkanie. A jak jesteś na to zbyt próżna i korona by ci z głowy spadła, to nie jęcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:15 widzisz,nie lubisz podrywać,ale sama oczekujesz być podrywana,typowa kobieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem męzczyzną ale nie znosze podrywać,to upokarzające,poniżające.Wiele razy się sparzyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy chciałby być podrywany,mężczyzna czy kobieta,ponieważ łatwiej jest być podrywanym,łatwiej jak ktoś za nami się ugania,stara się i zabiega.Trudna zaś podrywać ponieważ wiąże sie to z ryzykiem odrzucenia.Ten kto nas podrywa daje do zrozumienia,że jest nami zainteresowany.Zaś jeśli podrywamy to nie wiemy czy ta osoba będzie nami zainteresowana,nie wiemy na jakim gruncie stoimy.Wielu mężczyzn zostało odrzuconych i ma uraz,boją się kolejnego odrzucenia,zranienia.Dlatego jest jak jest.Nikt nie lubi być pogardzanym,nikt nie lubi zbytnio ryzykować.Skupcie się raczej na tym,że najważniejszy ma być Bóg.On ma być na pierwszym miejscu.Bóg kocha bezgranicznie i warto mu zaufać bezgranicznie.Pan Bóg daje poczucie bezpieczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie lubi, najlepiej żeby w ogóle nie było randek, związków i rodzin, bo to za trudne zapytać "czy masz ochotę się spotkać?" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heniuś
Kolejna klasyka babskiej logiki, która zawsze brzmi mniej więcej tak: "Miesiąc temu poznałam pod winno-cukierniczym faceta, pił tam sobie z kolegami, wziął mój nr telefonu itp. itd. etc - niestety od tego czasu on ciągle popija pod tym sklepem, dzisiaj wracając z pracy miałam nadzieję, że czeka na mnie taki elegancki, wysportowany i zaprosi do restauracji a tymczasem no zgadnijcie? On znów z kolegami pił piwo pod sklepem! Nie wiem czy to ja mam jakiegoś pecha?" Jak nie chcesz pisać z facetami przez jakieś z*ebane portale dla ułomów, to po *uj ciężki tam siedzisz i z nimi piszesz? Tak samo ja mógłbym zostawić swoich realnych znajomych, zalogować się na jakiś pejs-zbuk i na*urwiać bzdety do jakiegoś sieciowego paszteta z nadzieją, że może po miesiącu ruszy w końcu d*pę i wypije ze mną kawę - ale nawet jakby ruszył to co? Właśnie g*wno! Bo pasztet oderwany od komputera jest jak ryba wyrzucona na brzeg - podusi się trochę po czym szybko znów wskoczy do wody, zmieni nick i tyle go widziano :) Skoro chcecie realnych znajomych, to dlaczego k*rwa siedzicie na portalach? Gdzie tu jakaś elementarna logika? Ryba nigdy nie będzie stworzeniem lądowym a pasztet internetowy nigdy nie będzie realnym ciachem :) Typowa, 100% baba, chciała pisać z człowiekiem przez net, więc pisze z nim przez net i jeszcze narzeka, że ma to czego chciała :) Jak idziesz do sklepu kupić k*rwa dywan, to też potem masz pretensje, że nie czarodziejski i nie lata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jeśli człowiek kilka razy został zignorowany to wtedy trudno zapytać,trudno wyjść z inicjatywą.To trzeba przeżyć aby zrozumieć.Dla mnie podrywanie,wyjście z inicjatywą jest poniżające i kojarzy się z upokorzeniem.Wolę samotność i bezgraniczne zaufanie Bogu.On mi wystarcza.Ludziom nie ufam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:27 ale pitolisz bez sensu, znam mnóstwo par które poznały się przez internet i szybko spotkały się w realu, a nawet zostały małżeństwem, więc twoje pitolenie że niby w internecie poznaje się facetów po to żeby tylko pisać z nimi i nic więcej, jest idiotyczne. 100% mężczyzna bez rozumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:27 fajnie to ująłeś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w internecie kobiety nawet nie odpisują ale zdarzają się miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim mężczyzna nic nie musi. Najwyraźniej współczesnym mężczyzną wystarczy związek platoniczny. To Wy macie problem a nie my. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Przede wszystkim mężczyzna nic nie musi. Najwyraźniej współczesnym mężczyzną wystarczy związek platoniczny. To Wy macie problem a nie my. 

Taa jasne wystarczy im ,,zwiazek" platoniczny oparty tylko na pisaniu tony wiadomości 😂 może takie cos ,,wystarczy" totalnym ciip.kom nie męskim ale to właśnie ich problem bo z takim tchorzliwym nastawieniem beda mogli tylko pomarzyc sobie o realnej kobiecie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Taa jasne wystarczy im ,,zwiazek" platoniczny oparty tylko na pisaniu tony wiadomości 😂 może takie cos ,,wystarczy" totalnym ciip.kom nie męskim ale to właśnie ich problem bo z takim tchorzliwym nastawieniem beda mogli tylko pomarzyc sobie o realnej kobiecie 

Możesz ich obrażać do woli ale to nie oni wylewają tutaj żale tylko Ty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Hej. Mam jaja, ale daje je pieścić tylko kolegom. Wiesz 🤙)) 

To byl tylko żart. Nie bierz wszystkiego do siebie. 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×