Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BEATA 64

Małżeństwo szuka osoby lub pary na wspólną emigracje do Hiszpanii

Polecane posty

Gość BEATA 64

Małżeństwo szuka chętnej osoby lub pary do wspólnego wyjazdu do Costa del sol lub Alicante (Hiszpania) Planujemy pojechać tam i prowadzić tam bardzo ciekawą formę zarabiania pieniędzy z realną możliwością osiedlenia się tam na stałe. To co planujemy tam zrealizować jest tak proste że aż boli ale temat sprawdzony praktycznie na 100% i nie wymaga wielkiego wkładu finansowego. Zdajemy sobie sprawę że nigdzie nie jest lekko i z pracą jest różnie dlatego też chcemy realizować się robiąc coś na swój rachunek. Zarobek z tego co planujemy jest dość dochodowy - nie robiąc praktycznie osobiście zbyt wiele i co ważne nie trzeba znać żadnego języka obcego. Mieszkaliśmy przez dwa lata w Hiszpanii więc znamy realia życia codziennego co ułatwi z pewnością nam start z tym tematem co planujemy. My wróciliśmy do Polski kilka miesięcy temu ale to był błąd i tylko sie utwierdziliśmy że życie w tym kraju to strata czasu a perspektywy na lepsze jutro za naszego życia napewno tu nie nastapią. Szukamy kogoś do wspólnego wyjazdu ze względów finansowych, potrzeba trochę pieniędzy na start tego biznesu ale i zarazem towarzyskim bo to zawsze raźniej. Nie jesteśmy jakąś fikcyjną agencją pracy czy ludźmi którzy chcą wykorzystać kogoś bo zależy nam na lepszym i spokojnym życiu a nie oszustwie. Temat powyższy kierujemy do osób w wieku 30 - 50 lat ,osobom młodszym z góry dziękujemy. Wszelkie wstępne szczegóły tylko na priv dla naprawdę zainteresowanych osób proszę pisać na e-mail alicante@onet.com.pl z zaakceptowaną osobą konieczny będzie kontakt osobisty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wy od tej hodowli psów ? ech... gdyby mój nastolatek chciał jechać od razu bym sie pakowała bo jezyk znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam mieszkałem cztery lata (Marbella i Puerto Banus) i normalnej pracy tam nie ma. Bezrobocie i krach w nieruchomościach. Nie wiem jaki macie pomysł ale bez pieniędzy (i to dużych ) nie ma tam czego szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBEZROBOTNY RUMUN
RUMUNI WAM POMOGA JAK PRZYJEDZIECIE DO HISZPANII,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUREK 77777
to oni wysylaja rozne oferty pracy ,szukaja owce ktore im zaplaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania65
witam , czy ktos zna ta osobe? oni,ona okrada polakow szukaja w wielu miejscach polakow z jezykiem hiszpanskim ,aby ich okrasc i wykozystac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mijas
Wlasnie dokonalismy zakupu mieszkania w okolicy Marbelli. Chetnie spotkam sie, aby porozmawiac o sposobach na zycie w Hiszpanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×