Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość żonaty koło 40

Szczyt rozrywki żonatego faceta koło 40stki to strzepać sobie w sobote wieczorem

Polecane posty

Gość gość
Pierdu, pierdu. Partnerki do ślubu zachowywały się inaczej. Może z wyrachowania by złapać męża? Jak już są dzieci to porządny facet jest już przywiązany trwale i wtedy można olać i się nie starać. I to nie z powodu że na kobietę spada zajmowanie się dziećmi bo tak jest nawę w związkach partnerskich lub takich gdzie to facet więcej się opiekuje dziećmi. Potem do braku zainteresowania seksem dochodzi jeszcze zapuszczanie się żony. Zero ruchu, tycie... Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego kobietę trzeba krótko trzymać, być dla niej oparciem, drogowskazem ale jednocześnie wymagającym nauczycielem. Inaczej one się pogubia, będą się miotacz od skrajności do skrajności. Sterowane hormonami i uczuciami nie sa w stanie przewidzieć dalekosieznych konsekwencji swojego działania, wybrać optymalnego rozwiązania. Jeali do tego dodamy rady psiapsiolek to katastrofa gotowa. Słuchaj się kobiety a będziesz w wieku 40 lat trzepal konia jak autor. Kobiecie trzeba dokładnie poqiedziec co ma robić, kiedy i jak długo. Wskazać niemal palcem, taki związek będzie trwały, stabilny i szczęśliwy. A dodatkowo będą Cię za to kochaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opiekuje dziećmi. Potem do braku zainteresowania seksem dochodzi jeszcze zapuszczanie się żony. Zero ruchu, tycie... Masakra. spoko synku, zap.... 24 h w robocie i opiekuj sie dziećmi to ja poleże u kosmetyczki, poskaczę na fitnesie i bedziesz miał w domu super d....Ale zapomnij o obiadkach, praniu i sprzataniu, bo nie po to robię manicure zeby mi lakier odpadł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze to hyba kazdy facet woli super d**e w łóżku i brud w domu tudzież brak obiadu. Prawda jest taka ze wy same stawiacie obiad i sprzątanie N pierwszym miejscu a wmawiacie to nam. Jedno zdanie ze w domu jest brudno jest pamietane facetowi całe życie, ale setki zdań ze sex jest c***jowy nest puszczane mimo uszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze to hyba kazdy facet woli super d**e w łóżku i brud w domu tudzież brak obiadu. Prawda jest taka ze wy same stawiacie obiad i sprzątanie nie sprzatam, nie gotuję a w łożku jestem demonem seksu, mogę dużo, mam fantazję, przy tym jestem wierna i nie mam dużego przebiegu. a przy tym mam miły i niekonfliktowy charakter. Myslisz, ze ktoś to docenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę zw tak. Poza tym być może nie wielu Cię zna od tej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem, ostatni facet mimo że po rozstaniu z jego wyboru jeszcze miał akcje, ze tylko mnie kochał, że seks był magiczny, ze tylko ja byłam dla niego wsparciem, tylko przy mnie czuł się dobrze nagle stwierdził, że sorry ale wraca do innej. Bo z tamta robią sobie regularne jazdy emocjonalne i to go nakręca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo z tamta robią sobie regularne jazdy emocjonalne i to go nakręca najdalej za rok będzie wypisywał takie bzdury jak autor, ze kobiety się zmieniają, że są złe, że trafia na wariatki i w ogóle życie marnuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:52 na pewno masz jakiś feler o którym nie mówisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:52 na pewno masz jakiś feler o którym nie mówisz. kazdy ma, pytalam jego co mu nie pasuje, twierdzi, ze nie umie odpowiedzieć. Z tego co wiem to wybierał do tej pory panny, które były histeryczne, jeździły za nim do innego miasta zeby mu wykrzyczeć jakieś żale, z dwiema byłymi latami po rozstaniu robili sobie przez telefon regularne awantury i wypominania . A ja jestem zgodna, nie mam zwyczaju zmieniać faceta, nie robię scen, bez powodu, nie kontroluję, itp. widocznie nie daję odpowiedniej dawki adrenaliny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biore w ciemno
gość dziś Szczerze to hyba kazdy facet woli super d**e w łóżku i brud w domu tudzież brak obiadu. Prawda jest taka ze wy same stawiacie obiad i sprzątanie nie sprzatam, nie gotuję a w łożku jestem demonem seksu, mogę dużo, mam fantazję, przy tym jestem wierna i nie mam dużego przebiegu. a przy tym mam miły i niekonfliktowy charakter. Myslisz, ze ktoś to docenia? >>> podaj kontakt, biore Cie w ciemno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:52 O,moja siostra bliźniaczka.tylko ja jeszcze gotuje i sprzątam. Bo mieszkam sama i inaczej umarlabym z glodu i zarosła brudem ;) Były tego nie docenił. Albo mam jakiś feler o którym nie wiem. Ale w sumie każdy coś ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
babe trzeba na krótkim łańcuchu w kuchni przywiązać, z dostępem pralni i kibla, i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj autorze oby Twoja zona dowiedziala sie o zdradach, oby dzieci zerwaly z Toba kontakt, obys zostal sam i cierpiacy. Mam ochote cie wykastrowac ty bezduszny robocie! Trace wiare w ludzi, naprawde trace! Uważacie, ze zdrada jest ok? Ze czasem potrzebna? Jestescie nic nie warci w takim razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma co szufladkowac, ze po slubie i porodzie kobiety sie na gorsze zmieniaja. U mnie na odwrot bylo. Zone pokochalem za czasow jak sie wcale nie malowala, a twarzyczke i tak jak z obrazka miala. Figura szczupla, ale przecietna. W lozku spoko. Po porodzie biodra się nieco rozrosly, wiec talia mej pani jak u osy. Gapia sie inni na nia, ze sam nie wiem czy sie w*****ac czy cieszyc. Oczko pidmaluje, włosy do pasa zapuscila i na dodatek seks jest nieziemski. Wybralem szara myszke, a ona zmienila sie w boginie. Moze cos jest prawdy w bajce o kopciuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam taką żonkę. Trochę się zmieniła ale jest z******ta i coraz fajniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1:15 Lepiej chyba być zdradzajacym chamem niż 40 letnim onanista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przynajmniej któraś z nich jest zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot dla starej panny
gość dziś jesteś durna baba, stara panna albo po rozwodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sami sobie jestescie winni przez wasz chory ped do posiadania potomstwa - tak jak kolejny gadżet - bo bez niego czujecie sie piss.dami a nie facetami, cos jedynego co mozecie po sobie na swiecie zostawic, bo niby co innego. jakbyscie znalezli sobie normalna kobiete = ktora nie chce miec dzieci, to nie byloby w ogole tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stara panna? Mam 24 lata i jestem mezatka. Po prostu wychowali mnie dobrzy ludzie, ktorzy wpoili, ze zdrada to wielki upadek moralny! Szkoda, ze Wy tego nie zrozumiecie. Jestescie ludzmi czy zwierzetami? Dla mnie wiernosc to podstawa. A jesli za x lat maz przestanie mnie zadowalac to zalatwimy sprawe rozmową ewentualnie rozwodem. Zdrada, ludzie, to ohyctwo. I wciaz mam nadzieje, ze autor przez to, ze sie tak szmaci wszystko straci. Ogolnie uwielbiam ludzi i chce dla wszystkich dobrze, ale sorry, jak ktos zdradza i jeszcze mu z tym dobrze to gardze kims takim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wciaz mam nadzieje, ze autor przez to, ze sie tak szmaci wszystko straci. Ogolnie uwielbiam ludzi i chce dla wszystkich dobrze, ale sorry, jak ktos zdradza i jeszcze mu z tym dobrze to gardze kims takim popieram , zamiast pracować nad zwiazkiem- bo pewnie dla zony tez już jest tylko starym nudnym ramolem, albo sie rozwieść jak mężczyzna, to jęczy na forum jaki to on biedny że musi wsadzać w obce baby. Och jaki skrzywdzony i nieszcześliwy jest z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam jeszcze, ze wiem, iz pisanie tu to jak walka z wiatrakami, a Wy bedziecie mnie hejtowac i wypisywac, ze zycia nie znam. Moze i nie znam, ale mysle, ze mam dobre priorytety: milosc i wiernosc. Wysmiejcie mnie, prosze bardzo. Przynajmniej nie mam przeciazonego sumienia. Wy możecie patrzec na siebie w lustro? Wiem, ze na kafe kazdy szczeka glosno, ale ja zawsze bede twardo bronic zasad wiernosci chocbym byla ostatnim czlowiekiem na swiecie, ktory ma moralnosc. Wspolczuje Wam szczerze, ze sie szmacicie i nie widzicie w tym nic zlego. Nie znam przyszlosci, moze sama tez kiedys zbladze... Ale na pewno nie uznam tego za normalne i bede sie nienawidzic do konca zycia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sami sobie jestescie winni przez wasz chory ped do posiadania potomstwa - tak jak kolejny gadżet - bo bez niego czujecie sie piss.dami a nie facetami, cos jedynego co mozecie po sobie na swiecie zostawic, bo niby co innego. jakbyscie znalezli sobie normalna kobiete = ktora nie chce miec dzieci, to nie byloby w ogole tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto to
gość dziś faceci to chcą roohać a nie mieć dzieci, to kobiety chcą mieć dzieci, bo z lalek wyrosły i teraz żywa lalka potrzebna, i powód do siedzenia w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oto to : hahahaha#!!! Ojjj człowieczku, nie znasz zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 10:43 : normalnosc kobiety nie zalezy od tego czy chce miec dzieci czy nie. Miej troche szacunku do ludzi, bo inaczej oni nie beda mieli szacunku do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnie jednak zalezy. tylko idioc.i pchaja sie w dzieci. zawsze tak bede uwazac i zdania nie zmienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy wy nie mozecie zrozumiec ze dla duzej ilosci kobiet i mezczyzn zdrada to nie jest nic zlego i nie jest rozpatrywana w kategorii dobra i zla. Są kultury gdzie ma się po kilka partnerkę i nikt nikogo nie nazywa złym człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie jesteś starą panną która i tak już nic zrobić nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×