Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nnaatka

zmiana świadkowej

Polecane posty

Witam, mam pewien problem mam nadzieję że będziecie wstanie mi pomóc. W tym roku w listopadzie wychodzę za mąż. Na świadkową poprosiłam moją siostrę i teraz zdecydowanie żałuję swojej decyzji. Była ze mną wybierać suknie ślubną, gdy znalazłam już moją wymarzoną ona na głos powiedziała że suknia jest brzydka i nie wie jak mogłam ją wybrać. Fryzura ślubna która bardzo mi się podoba została skrytykowana tylko przez nią przy całej rodzinie mojej i mojego narzeczonego. Sukienka którą dla siebie wybrała jest długa jasna dopasowana i bez pleców ( dodam że moja siostra jest szczuplejszka ode mnie) gdy powiedziałam że wolałabym żeby ubrała coś innego powiedziała że nie będę decydować w czym się pokaże. Wreszcie wieczór panieński planuje w klubie, chce wynająć limuzynę i chippendalesa, gdy ja powiedziałam że wolałabym wyjechać nad jezioro z koleżankami , spędzić miło babski wieczór, a potem spotkać się z narzeczonym i jego kolegami, powiedziała że to ona jest świadkową i ona urządza wieczór a ja nie mam NIC do powiedzenia. Próbowałam z nią rozmawiać ale niestety dochodzi między nami do kłótni potem ona przeprasza ja wybaczam chwile jest dobrze, a potem wszystko wraca do "normy". Jak mam jej powiedzieć że wolałabym żeby nie była moją świadkową? Oczywiście tak żeby nie było z tego kłótni rodzinnej. Będę wdzięczna za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba było mysleć wcześniej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×