Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę... archiwum 16

Polecane posty

Gość gość
... a wczoraj w Krakowie obok teatru Bagatela (bardzo *****iwy punkt Krakowa)Kazia Szczukówna wraz ze swym Kumplowstwem lamentowała przez elektroniczną tubę jakie to nieszczęścia gotują dla kobiet politycy i... księża. Jak to kobiety będą umierać z tego powodu. Okropność!! Wszystko przez propozycję ustawy antyaborcyjnej.. Aj, waj co to będzie...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moge podeprzeć. podpiera ją cała historia zydów. robia za słupy, ponoszą konsekwencje kradzieży i ktoś cieszy sie tym co nakradli. podczas gdy ich łaskawie przyjmuje sie w innych krajach nadając takie czy inne przywileje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na bliskim wschodzie są tylko dlatego, ze jest tam ropa niedługo ich tam juz nie będzie. wymyslono im nawet , że kiedys tam mieszkali i porwał ich faraon do niewoli :D przeciez to jest takie ewidentne że nawet nie chce mi sie już o tym pisać. jak ktos ma krztyne rozumu to zrozumie co sie dzieje innym dziękuje za lekture ale przeszkadzacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ewentualnie możemy przyjąc punkt widzenia oficjalnej historii i twoerdzic, ze żydzi są rasowo lepsi radzą sobie lepiej a cała reszta świata ich za to nienawidzi. spoko. ale... masz na to jakies naukowe dowody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto deklu wynalazl bombe atomowa murzyni?:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym skoro są lepsi to jak w świetle teori darwina wytłumaczyc fakt, ze każdy kopie ich po doopie? a przynajmniej kopał przez cała historie, które to kopanie jest najważniejszym elementem scalającym ich odrębność? a teraz wreszcie udowodnią co są warci i oni kopną gojów w zad i bedą rządzić swiatem? bez jaj:D ile wy kooorfa macie lat? 8?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem. kto wymyslił bombe atomową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wymyslili ta teorie o kopaniu by kopac innych i brac od nich odszkodowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś "Do pana niestety prezydenta nie dociera fakt, że kompromis jest możliwy po opublikowaniu wyroków TK i przyjęciu ślubowań." x shatyn jak widać ma takie samo pojęcie o znaczeniu słowa "kompromis" jak o wszystkim innym. X nie ma kompromisu w sprawie prawa. kompromisem może być nowa ustawa dotycząca tk. kompromis w sprawie przestrzegania prawa nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jeżeli to żydzi dzieki sprytowi rządzii światem zza kulis to dlaczego spotykało ich tyle nieszczęść? potraficie mi to jakoś wtłumaczyć? bo ja potrafie. robią was w c***ja a wy nawet o tym nie wiecie bo jesteście zajęci robieniem w c***ja innych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat odszkodowania to biora po to zeby przygotować grunt pod kolejny pogrom połączony z liczeniem zysków. ale icki sie cieszą bo mysla że wszystkich wyc****jali jak może być inaczej skoro sa narodem wybranym? no koorfa jak?:D to niemożliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ShereKhan 2014.04.10 wtf?"to fak ze cie szmato pewnego dnia zgwalce stluke i z***be tluczkiem do miesalapka.gif x Bartus w calej okazalosci.:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Niewyobrażalna zbrodnia - dwuletni chłopczyk został zakatowany przez dwie lesbijki, które wcześniej - przez wiele miesięcy - znęcały się nad dzieckiem. Twierdziły również, że za śmierć chłopczyka odpowiada jego starszy brat. Dopiero śledztwo wykazało prawdę. x x czy zbrodnia popełniona przez wyznawców katolicyZmu, małżeństwo katolickie jest mniejsza czy większa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szeff z góry lubi ich najbardziej i stoi po ich stronie to niemozliwe zeby ktoś był sprytniejszy od nich a jezeli nawet to bóg razi go piorunem i przygniecie kamiennymi tablicami:D takie mają z nim przymierze na piśmie. w razie czego pójda do sądu domagać sie wywiązania sie z umowy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ShereKhan-Emski, jestes strasznym pieniaczem. Nic wiecej soba nie reprezentujesz tylko pieniactwo pod tytulem: bo ja wiem lepiej i do tego zazwyczaj nie na temat smutas.gif Wydajesz sie bardzo nieszczeliwa, agresywna osoba, pelna jadu, agresji i zawisci. Rozwaliles ten topik. Jezeli masz cos do powiedzenia merytorycznego i ciekawego to zaloz sobie wlasny topik zamiast rozbijac inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unia Europejska przeszła do drugiego etapu procedury obrony praworządności. Jesteśmy pierwszym państwem w dziejach wspólnoty europejskiej, które to dotknęło. Węgry Wiktora Orbana potrafiły się wybronić. Polska PiS-u - nie. To jest fakt, niezależnie od tego, że rząd powie, iż to nic nowego i nie jest zaskoczony. x To może nic nowego dla rządu PiS, ale z pewnością coś nowego dla Europy. A dla Polski - wstyd. I symboliczny komentarz do nieświęta Dnia Wolności 4 czerwca. Po dwudziestu siedmiu latach wracamy do punktu wyjścia: po PiS trzeba będzie odbudowywać w Polsce instytucje demokratycznego państwa prawa, na nowo definiować ustrojowe i obywatelskie wartości i budować międzynarodową pozycję. x Nie mam złudzeń, że PiS zechce zastosować się do opinii Komisji. Sprokuruje kolejną "deklarację suwerenności", ogłosi, że nie będzie Unia pluć nam w twarz, ni wartości swych narzucać. A tuż przed upływem dwutygodniowego terminu wyznaczonego przez KE rząd podejmie "intensywny, dobry dialog". Nie na kolanach, oczywiście. x Całość: http://tnij.org/bvamdbo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konrad Szymański skomentował krytyczną opinię KE nt. Polski x - Zachowujemy gotowość do konsultacji scenariuszy antykryzysowych, ale to nie oznacza, że możemy zgodzić się na każde szczegółowe rozwiązania - to gorący komentarz wiceszefa MSZ Konrada Szymańskiego po informacji o wydaniu przez KE krytycznej opinii ws. praworządności w Polsce. x x :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Politycy PiS: Pielęgniarki "strajkują dla kasy". Zobaczcie, co Szydło mówiła na ten temat rok temu x 1. W CZD trwa strajk - pielęgniarki chcą podwyżek i poprawy warunków 2. "Chodzi im po prostu o kasę" - ocenił minister zdrowia 3. W lipcu 2015 Beata Szydło stwierdziła, że "pielęgniarki muszą strajkować" x Całość: http://tnij.org/dsijq1v x x :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a dla czego mają strajkować??? Dla ideii??? No bez jaj. Jak lekarz zarabia 20 tysięcy to nikt nie widzi problemu. Jak pielęgniarką ma zarabiać 3 to id razu grozi nam upadek systemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha właśnie przed chwilą minęłam kibiców w pełnym rynsztunku. Pewno szli gdzieś do pubu mecz oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cały shatyn. blokada postów i seria propagandowej papki:) dobra to wami będą palili w piecach a nie mną. skoro wam to odpowiada to nie moge wam pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaliczyłam dzisiaj rodzinny dzień dziecka. Ledwo się ruszam od ilości lodu w lodach :-D A ze wcześniej był obiad u Mamuni to w ogóle do końca tygodnia nie powinnam nic jeść :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skąd ty wiesz co sie komu kooorfa wyświetla? masz jakis podglad czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś a skąd ty wiesz co sie komu kooorfa wyświetla? masz jakis podglad czy jak? x x Nie wiedziałeś, że otulona jest Wielkim Bratem alEbo Siostrą i widzi wszystko i wszystkich? No to mało wiesz...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie to nie jest dziwne. dziwne jest to ze wiesz co sie wszystkim wyswieltla i kiedy. pewnie to jakies paranormalne zjawisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- W wielu obszarach PiS błyskawicznie weszło w buty poprzedników i zamiast naprawiać państwo, ochoczo korzysta z jego słabości - mówi w wywiadzie dla "Polityki" Kataryna, znana prawicowa blogerka. - Ja głosowałam nie po to, żeby PiS spełniło swoje obietnice, ale po to, żeby spełniło moje oczekiwania. Miała być "dobra zmiana", jest - taka sobie. x x I ona przeciwko pisiowi i Jarosławowi K.??? Koniec świata...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co? nie próbowałas tego jakos wyjasnic? poznac przyczyny? ot po prostu: dzisiaj mi blokują posty jutro wprowadzaja kod recapcha w bankomantach a pojutrze przychodzą do domu i zabieraja meble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×