Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość iw

mój facet pije za dużo co zrobić?

Polecane posty

Gość gość
Do DziewczynyZProblemem 11 Szczerze to zostaw go, bedziesz czuc zal, smutek, ale to minie. Chcialabym byc na Twoim miejscu i miec wybor. ja zostałam i wierzyłam w obietnice i walcze z alkoholikiem. Mam dziecko i gdyby nie ono nie spojrzałabym racjonalnie na moje zycie. Zycie z alkoholikiem pod jednym dachem jest ciezkie i to bardzo. Siedz w kacie a znajda Cie, odejdz poki nie jest za pozno. Zadne gadanie o aa nic nie da, alkoholik musi sam dojsc do wniosku, ze cos jest nie tak, jeden musi stracic prace, drugi zdrowie, trzeci rodzine, inny wszystko na raz. Zycie w zwiazku z osoba uzalezniona to droga krzyzowa, wiem, ze ciezko jest to zrozumiec, ale ja to przezywam i nie zycze nikomu takiej meki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczynazproblemem11
Nie wiem co mamzrobic. Od sytuacji z rowerem poprostu milcze. Dzis mija3 dnien tej ciszy. Nie potrafie podjac decyzji. Jest dda,mok ojciec pil... ttm bardiej wiem jak to wyglada, z jednej strony go kocham ale z drugiej czy na pewno? Czuje sie jakby wysysano cos ze mnie. Mam tyle watpliwosci... on trz sie nie odzywa. Gdu spotkalam marzylam o slubie,przyszlosci itd. i z poczatku o niej mowilismy,od 3 lat ani slowa....mam wrazenie ze daze do czegos zupelnie innego...oszaleje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam miekkie serce, a teraz musze miec twardy tylek... Z osoba, ktora ma problemy ze soba nigdy nie bedziesz szczesliwa. Marzysz o dzieciach, potem dziecko bedzie miec zal do Ciebie, ze nie mialo szczesliwego dziecinstwa. Jesli ktos z Twoich rodziców pił, przypomnij sobie jak Twoje dziecinstwo wygladalo. Dzis zyjesz dla siebie, potem oddajesz cale swoje zycie, by zapewnic dziecku szczescie. A alkoholik bedzie notorycznie zatruwac Wam spokoj. Wiem, co mowie, ja w tym trwam. A wyprowadzanie alkoholika na prosta jest ciezkie i czesto bezowocne. Bedac z nim dalej, odizolujesz sie od znajomych, rodziny, bedziesz robic wszystko zeby przestal pic, a Ty? Gdzie wtedy beda Twoje uczucia? Alkoholik czy jest trzezwy czy pijany zawsze w siebie nie bedzie widziec nic zlego. To Ciebie bedzie obwiniac o to, ze pije, ze przez Ciebie ma problemy. Odejdz, poki nie jest za pozno. Jesli by nie myslal tylko o sobie, dawno by myslal o Twoim szczesciu, a nie o swoich przyjemnosciach. Na poczatku bedzie ciezko sie z tym pogodzic, ale to minie. A jesli naprawde Cie kocha, to sie zmieni. I nie bierz sie na litość, ze od razu powie Ci, ze sie zmieni, bo to nieprawda, mysli tylko, ze jak tak powie, to dasz spokoj. tylko fachowa pomoc pozwoli mu wyjsc na prosta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
komuś radzisz to czemu sama z tych rad nie korzystasz tylko siedzisz dalej z pijakiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S. - Pisanie przez czynnego współuzależnionego "zostaw go" brzmi tak samo nierealnie jak rozmowa dwóch czynnych alkoholików o zaprzestaniu picia. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja uważam, że bardo dobrze, że są takie idiotki które siedzą z pijakami! nam, fajnym i mądrym dziewczynom zostaje wtedy więcej tych porządnych, niepijących facetów także siedźcie z nimi dziewczyny! nie opuszczajcie swoich wiecznie nawalonych misiów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no co ty! to jeszcze pójdzie do innej i co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to forum jest do daradzania czy nabijania sie z czyis problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co można doradzić idiotce która za wszelką cenę chce być z pijakiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie posłucha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dziewczynaZproblmem11. Wiesz, że jesteś DDA więc dlaczego idziesz w to g...wno, przecież przyciągnęłaś do siebie gnoja na podobieństwo ojca, to też powinnaś wiedzieć, zwariowałaś? Wco się pakujesz? Na prawdę tego nie widzisz? Nie mogę już słuchać tych współuzależnionych kobiet, które tu wypisuję, że nie odchodzą bo mają dzieci, tylko, że one te dzieci tak chol...nie krzywdzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebalol
Po prostu jesteś za gruba i wiecznie masz focha, to normalne, że ciągle musi pić, żeby z tobą wytrzymać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria348
Jeżeli dobrowolnie nie chce to sądownie to trudna sytuacja dla was tylko czy da się przekonac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co? chce pić to pije - pokazał co jest dla niego najważniejsze masz trochę godności? - to odejdź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, chciałabym zaprosić do wzięcia udziału w konkursie. Wpisz na facebooku giftforsister i dowiedź się szczegółów ;) Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie jest to Twoja wina!!Bo go izolujesz w związku.Ja męża mam nawet podczas badań u ginekologa pochwy i wspierał porody.A jak go się wstydzilas to masz teraz izolacje i kłopoty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech obejrzy film "Pod mocnym aniolem. Dziala jak odtrutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kopnąć w d...ę jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój chłopak znowu zapomniał o naszej rocznicy a mógł sobie zapisać w kalendarzu z www.dailyplanner.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojej czy to znowu temat o hakims dupku facecie bo kobieta nie ma zadnych pasji czy zainteresowan 999 www.youtube.com/watch?v=5DQzoWLDm7w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×