Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kkiniaa84

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz. 3

Polecane posty

Siema dziewczynki. Julia powaznie!? ze tak mały wazy tyle? Moja wazy 5,5(ten wtorek byla na szczepieniu i zwazyla) sama sie zamartwiam czy nie za malo dr,nic nie mówiła ze to za malo.Ma 3 miesiace przybrala tylko 2 kg:/.Wiec budzę ją w nocy zeby jadła bo tak spi całutką noc az do 6 rano. Czasem potrafi ze nie spac caly dzien a jak spi to tylko 30-40 min. Byłam w Łodzi na badanie słuchu z małą w czerwcu i przy okazji wstąpilam do Gamety.Podpisalam umowe i zapalacilam .Po nowym roku chce wrocic po zarodki:D x basik trzymam moooocno kciuki pozostale dziewczyny rowniez trzymam kciukasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu jak Ci trudno pojąć to spieszę z pomocą:D bo MY to rodzina !! Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* Annie to już tuż tuż :) Po nieskutecznej kuracji miętą i kroplami żołądkowymi poprosiłam dzisiaj o radę farmaceutkę i zakupiłam tabletki, mam nadzieję, że pomogą. * Miśka świetnie, że Ci się w końcu udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penelopka28
dziewczyny odebrałam wyniki. Wszystko ok tylko martwi mnie krew w moczu 10 Ery/ul. Nie mam krwawień, a lekarza jeszcze nie ma. Pójdę do rodzinnego, ale czy to coś poważnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do nadzieji ja kupilam ta poduszke jak maly mial jakies 6 miesiecy bo wtedy sie o niej dowiedxialam i byl to juz rozmiar L To najwieksxy. Urodzil sie ogolnie duzy z duza glowka wiec nawet wiedzac wczesniej kupila bym odraxu M Bo mial duzy obwod glowki. Powiem tak nie wierzylam ze to cos da ale sprobowalam bo maly byl juz 70 procent cxasu na brzuchu a ta glowa sie nie prostowala a jak wiadomo im dxiwcko starsze kosci teardsze i balam sie ze samo to ze on duzo sidzi czy pelza noe wystarczy bo q nocy spql nq tej odlezanej stronie bo tak mu leciala glowka a podkladajac nawet pieluche z kilogramrm cukru walczyl z nia bo bylo mu zle. Po pierwszych 3 tyg zauwazulam ze juz jedt lepiej bo spiac odwracal glowe w obie strony a nawet jak spal na tej plaskiej to byla ona w tym pudt kolku i nie splaszczala sie bardxoej. dodam jeszcxe ze przez to splaszcxenoe glowy mimo ignorowania przez lekarxy zauwaxylam ze czolo mu sie zaczelo przesowac tzn. Mial jakby z jednej strony bardzo wypukle bo tak mial glowe ulozona a pozniej dowiedxialm si od neurologa (bo nawwt u niego bylam) ze tak sie dxieje jak glowka jedt splaszczona z tylu bardxoej na boku to plyn jakis miedxymozgowy die przelewa i czolo aie deformuje co prowadzi do tego ze glowa jrst przepraszam za porownanie jak jajo na ukos polozone a to prowadxi do tego ze uszy moga nie byc pozniej na rownej lini. Po 7,5 tygodnia glowa jest o 80 procent mniej splaszczona roznica jeat olbrzymia. Przedewsxystkim czolo wrocilo do normalnego qygladu. Mysle ze ta glowa sie calkiem zaokragli bo nieznajomi juz nie widza zeby cos bylo nie tak. Ja jeszcxe widze ze delikatnie jedt plaska ale w porownaniu z tym co bylo to jakis cud. Dalej jej uzywamy i ueazam ze jest warta swojej ceny bo naprawde w naszym przypadku zdziqlala cuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja, Gość możecie napisać co to za poduszka, jak sie nazywa? Tak na wszelki wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ananasowa ja dzwoniłam do Gamety pod koniec czerwca i mówili że prześlą na pewno nam dokumenty do podpisania,dlugo to trwa ale trzeba czekac xxxx Griszkanka super, że Ci się udało,fajnie mieć w swoim gronie kogoś kto bedzie się borykal z podobnymi problemami przy dwojce maluszkow :) Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 18:39 dziękuję za wyczerpująca odpowiedź. Znalazłam ta poduszkę juz jakiś czas temu i chciałam kupic, ale mój m.sceptycznie podchodzi do tego typu rzeczy..ale po przeczytaniu tego co napisałaś kupiłam dziś poduszkę. Zmierzyłam głowę i rozm.M myślę ze na miesiąc starczy (moja ma 4 miesiące) a potem najwyżej kupię ta większą. U nas jest podobnie bo podkładam jej zrolowaną pieluchę, ale po kilkunastu minutach przez sen tak się wierci ze ta głowa znów jest na prosto. W dzień jak jestesmy w domu to układam ja na drzemki na brzuchu. W nocy jakos mam opory, mimo ze łóżeczko stoi metr ode mnie i mam monitor oddechu ..ehh ciągle to odkładam jutro, jutro ... Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania1602 i jak samopoczucie? Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do nadzieji. Przepraszam za haotyczne pisanie ale telefon mi szwankuje do tego raczkujace dziecko wiec mnustwo literowek;) do Annie zl3 napusalam nie hand care tylko head care;) cena spora ale uwazam ze warto bo na ich stronie sa zdjecia jak te glowki u malusKow sie prostuja dzieki poduszce ale myslalam ze to tylko reklama jednak naprawde ta poduszka dziala cuda. M9j syn mial taka glowe ze z daleka bylo widac a tu niecale 2 miesiace a glowa nie dopoznania. Ps. Kupujaxc ja dzqonilam na ich infolinie i jest mozliwoac zreklamowania j3j po 6 albo 8 tyg juzz nie pamietam. Jesli ni3 zauwazy sie poprawy, al3 pani stwierdzila ze jeszcze nikt jej nie zwrocil i mysle ze jest to prawda. Tak naprawde sa fo podusxki ktore moga byc stosowane profilaktycNie wiec fo przyszlych mamus tutaj jesli ktoras ma te 200zl poqoedzmy "luznej kasy" polecam kupno bo unikiecie tych plaskich Nieksztalconych glowek. Z tym ze dla noqorodka jest roMiar s pozniej M i L a kazda 200 zl w k9m0lecie chyba taniej. Po tym co ja przeszlam ile zmartwien nerwow i olewania przez lekarY doradzam kazdwj znajomej w ciazy ze jesli ich stac (bo jest to wieksxy wydatek) niech kupia. Wiem ze moh3 posty brzmia jak reklama ale jestem tak zaskocOna efwktem ze kazdemu o tym cudzie mowie. Podczytuje to forum czasem, daj znac nadziejo za jakia czas cY pomoglo twojej corce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze dopisze cos na twmat ze glowka ma sie wyprostowac z czasem jak dziecko siedzi chodzi itp gow...o prawda za przeproszeniwm. Dla porownania starsza corka spala od malego na bokach ale glowka lekk9 sie splaszczyla kazdy moqil bedziw siedziec to sie wyrowna i owszem poprawilo sie ale ona miala naprawdw lekko splaszczona. Lecz gloqa nie jeat taka jak dzieki tej poduszce tzn nie j3at taka ladnie okragla. Teraz ma 3 lata ma dlugie wlosy ale prY kompieli jak "ulize " jej wlosy glowka nie jeat taka calkiwn okragla i to miejace nie qyprostowalo sie calki3m. Przy wlosach tego nie widav al3 chlopiec mial by to ciezko ukryc przy scietych qlosach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość dam znac i mam nadzieję ze córka polubi spanie na niej ..zobaczymy jak przyślą.. Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* gość napisałaś w pierwszym poście hand care, bo ja to skopiowałam z twojego postu ;) ale tak, jak piszesz to literówka przez szwankujący telefon i raczkujące dziecko ;) więc rozumiemy :) Poza tym jak się wpisze poduszka hand care w google, nawet z literówką to i tak wyskoczy prawidłowo head care :) No i Nadzieja dała link, więc zainteresowane dziewczyny już na pewno odnajdą :) (Annie przepraszam jeśli wprowadziłam Cię w błąd, ale nie zauważyłam tej literówki) * Nadzieja już trochę lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morela, dzięki za wywołanie, weszłam dziś po baaaardzo długim czasie. i tylko kilka postów udało mi się przeczytać. Teraz czasu zdecydowanie mniej ale jestem ciekawa jak tam u znajomych forumowiczek :) Brzuszki rosną a za pozostałe trzmam kciuki bo na każdą z Was przyjdzie kolej. U nas dobrze, mój synuś już 9 miesięcy skończył a ja jestem w 13 tygodniu, po podaniu mojego 2 zarodka. Jeszcze nie wiem kto tam mieszka ale najważniejsze że wszystko dobrze. Pozdrawiam Was Dziewczyny :) xxx a_gusia rodzę dobry miesiąc po Tobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie wzięło... Odgrzebałam mój pierwszy post na forum, który był wieki temu... Niewiele pamiętałam ze swojego początkowego bytowania... Pamiętałam, że właśnie tutaj ktoś mi polecił moją pierwszą dr, ale nie pamiętałam kto... Teraz już wiem. Najbardziej w pamięć z tamtego okresu zapadła mi griszankaanka i jej stopka: BĘDĘ MIAŁA DZIECKO, TYLKO NIE WIEM KIEDY. Podziwiałam ją wtedy za jej wiarę... Długą walkę stoczyła i udało jej się :) Zdziwiłam się, że Syllkaa już wtedy była, bo jej nie pamiętam z tamtego okresu... Było wówczas już kilka dziewczyn, które przestały się udzielać, ale są z nami nadal na FB: Kateus, Lilianka... Później Darkness dołączyła i inne dziewczyny :) Zapadły mi też bardzo mocno w pamięci z tamtego czasu dziewczyny, z którymi prawie w tym samym czasie przeżywałam pierwszą tragedię... Był wtedy wysyp złych wieści na forum... To mnie wzięło na wspominki... Chyba starość mnie dopada... Podsumowując dziękuję dziewczynom, które były i są na forum, dzieliły i dzielą się swoją wiedzą, dawały i dają innym wsparcie. Wszystkiego dobrego Wam życzę :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_gusia88
Milita bardzo się ciesze ze się odezwałaś. Zastanawialam się co u Ciebie :) ciesze się ze wszystko super, Franek rośnie i maluszek tez ;) wiem, że masz bardzo mało czasu, ale odzywaj się czasami i daj znać jak juz poznasz płeć maluszka w brzuszku :) dużo zdrówka dla Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milita- gratulacje! Razem z Griszanka robicie druga serie ;) Ananasowa- jesteś dokładnie 10 tyg przede mną, już jesteś prawie na finiszu. Ciesze że u Ciebie wszystko dobrze:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Griszankaanka-gratuluje :) i nie martw sie na zapas, bedzie dobrze :) ciezko, ale cudownie :) X Milita :) X Nadzieja :* X Ania1602- kochana :* czekam caly czas na dobre wiadomosci od Ciebie! X Zocha82- udalo sie dzieki dr, u ktorego bylam we wtorek. Sam idzie na urlop, ale przedstawil moja sytuacje koledze i tamten zgodzil sie mi pomoc... Jestem mu ogromnie wdzieczna! Termin wg om wypada na 20.08., jednak po wczorajszym badaniu zapadla decyzja, zeby nie czekac do 39+1. Ba! Nawet do skonczonego 38tc nie ma co czekac! I ciecie bedzie kilka dni po skonczonym 37tc. Powod? Mocno przestarzale lozysko i bardzo malo wod plodowych :( Jestem troche zawiedziona naszym dr... Nie dosc, ze zwodzil mnie z cc to jeszcze nie widzial wiekszego problemu z lozyskiem (mowil, ze tak juz moze byc), a jego pomiary wod plodowych wychodzily zawsze w normie. Juz chyba nawet pisalam tutaj, ze widzialam roznice w wykonywaniu tych pomiarow przez naszego dr, a dr Sz. To wlasnie na ostatnich prenatalnych dr Sz. zwrocil uwage na lozysko i ilosc tych wod. Tydzien pozniej u naszego dr bylo juz niby wszystko w normie. A teraz ten dr jak to zobaczyl to od razu zapytal czy ktos zwrocil na to uwage wczesniej, no takie lozysko to dosc duze zagrozenie dla dziecka. Dr od cc przedstawil nam plusy i minusy wczesniejszego ciecia. Czekajac do ostatniej chwili, jesli doszloby do skurczy to bedzie ryzyko niedotlenienia dziecka, bo lozysko nie jest wydolne. Wykonujac ciecie wczesniej moga pojawic sie u malego problemy z oddychaniem, ale z tym sobie lekarze poradza, a niedotlenienia nikt nie cofnie. Wybralismy "mniejsze zlo". Do tego dr sprawdzil lokalizacje pepowiny- jest na karku, ale raczej nie dookola szyi, tylko w formie szelek. Na prenatalnych byla w okolicy brzuszka. Wiec teraz wzroslo ryzyko, ze do porodu jeszcze moglby sie nia owinac. To wszystko tylko utwierdzilo mnie w tym, ze Maly bedzie bezpieczniejszy jesli urodzi sie przez cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania1602 - wzruszył mnie Twój wpis, że łezka gdzieś stanęła. Nie jesteś jedyna, która odgrzebuje stare śmieci ;) A kiedy ruszacie z całą procedurą? Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkiniaa84
Miskad super wiadomość wreszcie się troszkę uspokoilas Basiku będzie dobrze!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo dziękuje za odpowiedz, Nadzieja dzięki za link - przeczytałam, zapisałam. Ania1602 no co Ty, nie wprowadziłas mnie w żaden błąd, mozna sie przecież domyślić ze miało być head - w końcu poduszka ma być pod głowę ;) MiskaD czy to znaczy, ze bedziesz kolejna tuż po mnie? Zaraz zerknę w kalendarz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Annie84- na to wyglada ;) Dzisiaj cala noc spac nie moglam... Caly czas myslalam, ze to juz mniej jak 3 tygodnie ;) Ogarnia mnie strach :D Wczoraj na szybko robilismy ostatnie zamowienia ;) Jeszcze dzisiaj sobie przypomnialam, ze nie mam przescieradel do lozeczka dostawnego. Musze poszukac i zamowic. Wczoraj wieczorem nasilily sie tez bole podbrzusza, takich "skurczy" mialam od wczoraj okolo 10. Bole jak na miesiaczke- to wlasnie beda skurcze? Pomyslalam, ze to wszystko z powodu nadmiaru wrazen wczoraj. Strach, radosc, wszystko naraz ;) X Kkiniaa- a jak u Ciebie kochana? Przyszla @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* I Merenka już była, kiedy dołączyłam :) Jakoś mi umknęła w nocy ;) * Miśka to mogło się kiepsko skończyć dla maleństwa... Ufamy lekarzom, a oni nie zwracają uwagi na takie ważne sprawy... Masz już dokładny dzień wyznaczony na cc? W Poznaniu? * Biedronka :* Jeszcze nie wiem, czekam na info od dr. Ostatnio jak rozmawialiśmy to mówił, że chyba w sierpniu, bo na lipiec dawczyni miała jakieś plany urlopowe. Mam nadzieję, że się nie wycofa i nie zrezygnuje... Trochę się tego boję. Nie wiem też jak wyszły jej ostatnie badania, bo dr czekał jeszcze na jakieś wyniki... Mam nadzieję, że ok, bo dr by zadzwonił gdyby coś było źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka D ja już dawno po @. Od jutra płodne więc działamy sami a nóż widelec może coś z tego wyjdzie ;-) , jeśli nie to w sierpniu ruszamy z pomocą dr. Mam przeczucie ze w przyszłym roku zostanę mama i jestem jakoś wyjątkowo spokojna, niewiem skąd tak mam :-) Moj m oczywiście uparty jeszcze na iui więc to plan sierpniowy a jeśli nic z tego to mam nadzieję że wrzesień ivf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kkinia - trzymam mocno za to kciuki :) x Ania1602 - wiem, że przy staraniach wszystko się dłuży, ale sierpień tuż tuż. Trzymam mocno kciuki. A dawczyni na pewno się nie wycofa i wyniki ma super! x Miska - dobrze, że będziesz już spokojniejsza :) x Ja, mimo że miałam cc i za drugim razem jak nam się uda też chcę, to i tak uważam, że cc nie jest dobre dla dziecka, poza sytuacjami ratujacymi życie dziecka lub matki, choć też nie zgadzam się z tymi co twierdzą, że dzieci po cc są gorzej dostymulowane.. x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×