Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Androgen

Przepraszam wszystkich

Polecane posty

Gość gość
Kochasz męża i nienawidzisz zarazem? Czy stracilas do niego zaufanie? Z pewnością ucierpiała Twoja duma. Nie znam Androgena, ale i on postąpił źle i kobiety, które pozwoliły sobie z nim pisać. Chcesz się na nich zemścić i ośmieszyć, lecz zastanów się nad jednym. Czy Twój mąż (nie osadzam) zawsze pisał im czy z kimś jest czy też nie. Nie szukaj winy w sobie, nie obwiniaj nikogo innego. Tylko porozmawiaj z mężem, tak od serca. Osądzić jest bardzo łatwo i wiesz co Ci wyznam? Mnie kiedyś osadzono bez dowodów, najbliższa osoba, przestała mi ufać, a ja niepotrafilam się obronić, bo niewiedzialam z czego mam się tłumaczyć. Najgorsza karą było dla mnie milczenie i pogarda w oczach mi najbliższego. Bądź dzwonem co milczy a nie krzyczy, wtedy każda i każdy zastanowi się nad postępowaniem własnym i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twarz to stracil Andro. Jesli tamte byly wolne to nie ma tematu. Jesli mialy swoich facetow, niech Talia informuje ich, i niech sie tlumacza przed nimi, a nie przed naiwna cizia lykajaca sciemy od swojego mena. A cale to publiczne przedstawienie jest cienkie jak bohater tej akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki podziwi jaki szacunek Imperium wzbudzała?:-D Pod którymi nickiem? Dobry żart. Spała z facetem z forum i otwarcie to napisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje 21.12 , nareszie jakas ludzka, kobieca twarz. Nie bedzie zadnej inkwizycji. talia83talia@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z kim spała Imp ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z kimś :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupie hejterzy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie że zyskała a z kim spała to chuj ci do tego tępa c***o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
się skończyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dziękuj mi Talio. Być może Twój mąż zrozumiał jak bardzo Cię kocha i jak bardzo Cię zranił. Z nim porozmawiaj. Jego znajome zawsze będę zwalac wine na Ciebie i jego. Co wiadomo sprowadzi do tego, ze sama zaczniesz się obwiniać. Ty niczemu nie zawinilas! Pamiętaj o tym. Nikt kto kocha miłością bezgraniczna nie zasługuje na takie traktowanie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie nauki 21.26. Co ty tu robisz? Idź dzieciom poczytać bajeczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:28 O nic więcej nie pytaj i nie komentuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Talio jeżeli mogę Ci coś doradzić, to myślę, że jakimś wyjściem dla Was mogłoby być pójście na terapię. Jeżeli Androgen jest uzależniony od flirtu itp. to spotkania z psychologiem mogą jemu pomóc. Być może ma niską samoocenę i sie dowartościowuje kolejną kobietą i mimo, że Cię kocha to jest silniejsze od niego. To jest szansa na odbudowanie Twojego zaufania do niego i całkowite poradzenie sobie z problemem. Pewnie wtedy poczujesz ulgę i on również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Talia jest winna tylko i wylacznie robienia tu zalosnych szopek. Po co zgrywa twarda i szydercza? Golym okiem widac, ze ja skreca z zalu. A reszta pretensji do Andrgena. Tak tu ladnie brylowal to niech sie teraz tlumaczy. Chyba nikt Talii nie obiecywal tu wiernosci, i chociaz bujanie sie z zajetymi jest c*****e, to jak ktos tu slusznie napisal, tak robi wiekszosc forum. Przylapani nagle odzyskuja wzrok i blagaja na kolanach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Straszne, że tu jestem? Tak jest, bo mimo bycia z kimś jestem bardzo samotną. Bardzo. Trzymaj się i walcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mucho jak duże masz doświadczenie w terapiach, że każdą/każdego wysyłasz? Pewnie jesteś bezrobotną absolwentką psychologii, albo smażysz burgery i żyjesz tym forum. Niespełniona psycholka realizuje się na erokafesyfie mnożąc aferki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Terapia jest potrzebna tobie Iwono Mucho😘 Ty również @ z żonatym facetem. Idź stąd psychopatko bo gęś zesra temat :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mucha wiemy ze nie masz gdzie pisac i jestes samotna ale choc raz zamilcz i nie wp*****laj moszny w powazny temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem Muszką i nikogo nie wysyłam na terapię. Ja to nie ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona tu się wj***la Mucha a dobrze wiesz, że jest toksyczna. Talia współczuję ci. Wiem jak to boli. Jakie to uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same głupie samice hodujecie zdradliwych gadów, bo ich nie tępicie i nie robicie nagonki publicznej, tylko jak zwykle po d***e dostają obce kobiety. Podwójna moralność. Miejcie pretensje do zdrajcy, to on ma ponieść konsekwencje. Wiecie do kogo idzie zdradzony facet i komu spuszcza manto? Własnej kobiecie i nie robi z tego publicznej szopki. Nie biega za innym samcem. Jesteście nie reformowalne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, czy pisze jeszcze z jedna, czy z dwiema kobietami..bardzo dziekuje. Mozna to odbudowac, owszem ,ale trzeba troche wiatru przychylnego, a okaze sie , ze jest lepiej niz na poczatku. Taki mam cel i wyglada na to, ze sie udaje. Dziekuje Muszka- jesli chodzi o terapie, to nawet moje przyjaciolki psycholozki zwykle sadzam na kozetce wiec nie potrafilabym z tego skorzystac-ale damy sobie rade-Tobie tez zycze powodzenia. Szkoda, ze jestes tu tak gnojona i wogole syf tu straszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mucha nie dostaje bez powodu popytaj męża;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
talia twoje wyczyny są w stylu ero, jakbyś się tu urodziła, więc nie oceniaj, bo sama nie wykazałaś się klasą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Talia masz Ina, muchę, i gościa. Więcej tu nie potrzeba. Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obawiam się, że nikt więcej się nie zaloguje. Miałaś Pisa , ME, Muchę, Imp, Naja, Kuszę. N ie ma,szans na innych/inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymagacie klasy od kobiety w takiej sytuacji?? Ciekawe jaką pokazałaby jedna z drugim w takiej sytuacji. Współczuję Talia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) Dobranoc. Udanych lowow bez nieprzyjemnych konsekwencji, bo znowu sie osmieszycie.. Mam nadzieje, ze mod..ka usunie ten temat i nasze nicki - bo chociaz poczytny swiadczy o jej zawodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×