Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Androgen

Przepraszam wszystkich

Polecane posty

Gość gość
No rzeczywiście, fajny macie związek. Idź już marudzić gdzie indziej wychooyana lasko🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jest tu jedna taka, ktora chciala, zeby maz odszedl ode mnie, a on zaproponowal jej tylko wekend na ******ie i napisal, ze mnie nie zostawi" Uff, zdrady nie było:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio jesteście dorośli? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Która to taka samotna i chciała starego dziada z Lexusem?:-O Żadna!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wiem to Renata tu pisząca sama miała rodzinę i już widzę jak się na ******ie umawia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sugeruje, aby pokazac twarz na forum, pod nickiem. No chyba, ze matka natura was pokrzywdzila i obdarzyla jedynie swinskim ryjkiem i tchorzliwie truchtajacymi raciczkami - ( no coz..mialam nieprzyjemnosc zobaczyc te naiwne prezenty/wota i zawsze pozytywne komentarze dla pan sympatycznych..a co mial innego napisac, ma chlop klase i wie, jak utrzymac kurnik w kupie) Wszyscy juz wiedza, ze nie bylo zdrady, ze to tylko brzeczenie smierdzacych much ..jak np. marty..przydaloby sie wiecej klasy kurko-jak Domi..ale chyba tylko ja z mezem jestesmy w tym zorientowani - /nic do wlascicielki takiego loginu nie mam, ona zreszta jest poza tym/ Pokazcie klase kobiety, jak Imperium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie napisała, że Renata. Która ma dużo nicków i chciała bogatego Androgena z dorobkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piertoli desperatka bo chooy ja strzela ale nie potrafi zdrajcy kopnac w doope i bedzie sie musiala bujac z dwulicowcem. Jedyne co moze zrobic to wylewac jad na forum:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imperium i klasa? To jakiś żart? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tu jedna taka, ktora chciala, zeby maz odszedl ode mnie, a on zaproponowal jej tylko wekend na ******ie i napisal, ze mnie nie zostawi, bo mnie kocha. Urazil jej ambicje. Z wekendu nic nie wyszlo, Tak Talia, wszyscy wiemy że do zdrady nie doszło. Trzymamy kciuki za wasze niesprawiedliwie zagrożone szczęście;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś , 19:12 - poziom agresji i złość wskazuje raczej na złamane serce, urażoną dumę. Andro okazał się bawidamkiem, którego nie można mieć? Talio, szacun, chciałbym mieć żonę która mnie broni nawet po takim chujostwie. Nikt nie jest święty, szczególnie na tym forum. Gdyby wyszły tu wszystkie romanse, to moglibyśmy nakręcić kilka sezonów serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko ok, tylko po co przyp*****la sie do innych, a Andro "goraco ****a"? Troche rozsadku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Talia ma prawo być zła. Androgen dał ciała. Dużo w tym miejscu niedozwolonych kontaktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie jest święty, szczególnie na tym forum. Gdyby wyszły tu wszystkie romanse, to moglibyśmy nakręcić kilka sezonów serialu. Popierasz pretensje Talii, czy bronisz kobietki od Andro, bo juz nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Talia jesteś mi bardzo bliską z tą Szwecjąmam policyjną kurtkę na motocykl stamtąd są najlepsze na świeciemisia więcej głaskaj, każdy to lubi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D :D :D najlepszy cyrk ever :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale przeciez talia nie jest zla, ona ma "dystans":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjacielu in wspieram, nigdy nie pisales z mezatkami?:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga! Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to nie jest do konca ok, ze flirtowalyscie z nim. Chce teraz zobaczyc odrobine czlowieczenstwa. Czytalam Was i w wiekszosci przypadkow jestescie wrazliwymi, czesto samotnymi osobami. Potrafie to zrozumiec, a Wy sprobujcie mnie zrozumiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie łatwiej Talia napisać prosto z mostu kto ma Cię przeprosić? Z nicka? Na co ty liczysz? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na klase, na czlowieczenstwo. Nie, ja nie sypne zdjeciami. Przyjaciel, on teraz duuzo glaszcze mnie i dlatego ja go tez... realizujemy wiele pikantnych scenariuszy, a ta cala aferka tylko nas jeszcze bardziej zblizyla i jest suczo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
talia najpierw wyzywała od szmat, a teraz bierze na litość. Na serio liczysz, że ktoś się ujawni? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma chooy ci te przeprosiny? Nie lepiej zachowac godnosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mój prosty rozum wystarczy, jak przywrócisz swoje zaufanie do partnera. Tylko tyle, i aż tyle. Wszelkie szukania rozwiązań poza waszym związkiem jest mrzonką. Ale co ja tam wiem, ja nie czytam Bułhakowa. Good luck!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te ktore swintuszuly na mejlu andro maja twarz do stracenia zrozum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×