Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Androgen

Przepraszam wszystkich

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Kobiety z klasą nie robią pośmiewiska z własnego małżeństwa na ero. To jest ściema, a wy łykniecie wszystko. Jeszcze rano się przechwalała, że ma z was polewkę, a teraz wzbudza litość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że możemy mieć dużą wiedzę w danym zakresie, ale będąc w samym wirze wydarzeń ciężko jest ocenić z właściwej perspektywy sytuację. Taki doświadczony specjalista, który będzie na to patrzył z boku może zauważyć o wiele więcej. No ale to już Wasza decyzja. P.S. Winona to moja chyba ulubiona aktorka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie roznie zarabiaja, ciezkie sa czasy.. np. suterene mozna wynajac i tam wpuszczac podaz i popyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jaja:D Andro jeśli czytasz to trzymaj się i powodzenia. Fajnie było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Specjalista jest potrzebny tobie Śmierdziucho uzależniona od alko zajadająca smuty słodyczami. Pies, telewizor, afery ero, hejt, widzenie Tabasko i białe myszki, seks lesbijski na forum z Foxy Waderą, latanie za Szybciutkim z Łodzi. Rady udzielaj sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic dobrego nie przyszło z Zagłębia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iwonko nie popijaj psychotropów alkoholem bo ci znów guz na nodze wyrośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wódką zapija psychotropy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem w stanie nadrobić lektury od początku, ale napiszę tak, zdarzyło mi się zamienić z naszym bohaterem parę słów. Nie było ani wirtualnego seksu, ani nagich fotek. W czasie rozmowy próbowałam zrozumieć jak to możliwe, że mężczyzna, który deklaruje tak ogromną więź jaka łączy go z żoną jednocześnie robi to co robi, bo na forum nie były tajemnicą jego podboje. Nie jestem święta, też mam na koncie krótką, ale dość gorącą znajomość z kimś kogo tutaj poznałam. Ale z racji tego, że nie jestem wolna rozsądek bardzo szybko wziął górę. Talio, współczuję i trzymam kciuki, żeby udało wam się to jakoś ogarnąć, bo niewątpliwie łączy was coś wyjątkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kogo typujecie na romanse na ero? Pisali coś o ludziach z tematu boskiej luizy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale często wspominał o kochankach. Jak pojawiał się temat np. o cyckach lub ocenie to Andro był pierwszy i podawał @. Siedzi tu od lat i aż dziwne że dopiero teraz to wyszło. (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Slodka Koke. 2.Slowianka Amstaff 3. Ranya Andro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Co go może tak wyjątkowego łączyć, skoro od kilu lat utrzymuje relacje z innymi kobietami? Wy baby to jednak głupie jesteście i wierzycie jak wam facet mówi, jakież to wyjątkowe jesteście. Oni każdej tak mówią :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słowianka? Ona ma dwoje dzieci i męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słodko Winna i Koke, Andro i Ranya i Słowiana z Nowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Luizki nie trącaj przychlaście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
więc jak myślisz, dlaczego nie zostawił żony? Być może wyciągam wnioski patrząc ze swojego punktu widzenia. Gdyby mnie z mężem było źle i nie łączyło z nim coś więcej niż kredyt i dzieci, to prawdopodobnie poszłabym za kimś, kto bardzo skutecznie zawrócił mi w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Luiza mieszała w rozporku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko oni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale masz naiwne wytłumaczenie. Faceci, którzy mają wyjątkową więź, nie utrzymują innych więzi z innymi kobietami. Myślisz, że facet zostaje z powodu metafizycznej nici porozumienia? Nie. Z wygody. Rozwód, to komplikacje i trzeba alimenty płacić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i masz rację. Jestem kobietą, nie mężczyzną i myślę jak kobieta. Nie mogłabym na siłę żyć z kimś, z kim jest mi źle. Żadne alimenty komplikacje, czy niewygoda nie byłyby dla mnie żadną przeszkodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Facet myśli praktycznie, po co ma rozwalać własną norkę, koro może odwiedzać inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś mężczyzną, czy kobietą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Turlaj się pod szafę ping-pongu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
;) 23.10:) Sil i De, Kobieta z Wachlarzem i Władca, Ciekawska i Wilkowyjec, Pewna i Jacek, Kusza i Vieviór, Koleżka i Gosiaczek, Awa i Prymitywny Samiec Psuj2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Talia, czemu dogadalas się z kuszą i Imp? Sprzedają Ci inne wiadomości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ustalonena @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I po zawodach :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.04.28 gość dziś x Andro za mną NIE latał zly.gifpechowiec.gif Flirtował ze mną FORUMOWO, co dla żadnego z nas nie miało najmniejszego znaczenia, bo jesteśmy dorosłymi ludźmi! Wbij to sobie do tej zawistnej głowy. I pociągnij kiedyś jakąś znajomość poza internety, to zrozumiesz różnicę, bo ci się pojęcia (życie/net) mylą. A teraz posprzątaj po sobie (zetrzyj ten jad z podłogi) i idź przewietrz głowę, bo naprawdę ci odwala ("kreatury", co to za określenia?) pechowiec.gif Wybacz Androgen, ale mnie to już wkurza pechowiec.gif Co one mają w głowach, żeby w gacie z zazdrości robić o towarzyskie flirty każdego z każdym, bez znaczenia? pechowiec.gif Dobra, palcie sobie oczko.giflapka.gif A to kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×