Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Androgen

Przepraszam wszystkich

Polecane posty

Gość gość
Ja widziałam zdjęcie w czarnej sukience. Moim zdaniem to bardzo atrakcyjna kobieta. Z tego co czytam również inteligentna. W ciągu kilku dni błysnęła na forum i wzbudziła zainteresowanie z dużą łatwością. Mój nick jest nieważny. Pogadaliśmy tylko z Andro o pierdołach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spiertalajcie od zony Andro. Szczury, trole i pasztety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo błysnęła. Dwa dni wyśmiewała koleżanki swojego zdradzacza, trzeciego dnia się posypała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostałam od Andro jej rozprawę habilitacyjną na temat fizyki kwantowej i teorii superstrun oraz zdjęcie jak odbierała pokojową nagrodę nobla. Nawet z Andro nie rozmawialiśmy, od razu w pierwszym mailu to dostałam a potem milczał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstyd się przyznać, ale kiedyś napisałam do Andro chcąc namówić go na uprawianie dzikiego, wirtualnego seksu. W odpowiedzi dostałam zdjęcie Talii we wianku na głowie, gorliwie modlącej się o pokój na Ziemi. Andro poprosił również, abym uszanowała ich związek i nie pisała takich bezeceństw już nigdy więcej. Nie pamiętam kiedy czułam się równie głupio..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostałam zdjęcie, jak zatyka flagę na Marsie oraz odbiera podziękowania za rozwiązanie kwestii głodu na świecie. Wyglądała naprawdę w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale które zdjęcie z Marsa? W czarnej sukience czy w czerwonej? Bo Andro pisał, że lata tam co miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baba zdominowała biednego faceta to wykazywał się w internetach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muszka śmierdziuszka dziś Inik, a dlaczego ty któryś już raz widzisz mnie na różnych tematach piszącą z pomarańczy? Pod kopułką wszystko styka, czy mamy jakiś problemik. X :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miała fajniejszego kochanka dlatego zaniedbywała biednego Androgenika :) A teraz sie ciska że też biedny próbował się wykazać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z kolei otrzymałam zdjęcie Talii zrobione w laboratorium dosłownie tuż przed tym, jak odkryła kamień filozoficzny. Fenomenalnie wygląda w białym fartuchu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z przekazów ustnych wiem, że przodkowie Talii przegonili czterech jeźdźców Apokalipsy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Talia i Androgen podobno zainspirowali reżysera Romeo i Julii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, dzięki Androgenowi i Talii Leonardo da Vinci zyskał nieśmiertelną sławę, odkąd stali się pierwowzorami do stworzenia posągu kolejno ( nie odwrotnie) Davida i Narodzin Wenus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
logunt inu na logunta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo miło wspominam pisanie z Andro na priv. Te godziny spędzone na oglądaniu albumów rodzinnych. Narodziny Andro, ząbkowanie, komunia, pierwszy rower..matura, wypady z kolegami z gitarą na Mazury. Pierwsze wspólne zdjęcia z Talią. To właśnie wtedy zrozumiałam co to znaczy mieć prawdziwą rodzinę, i że życie nie polega wyłącznie na seksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem na loguncie, ale muszę kończyći nie mam nożyczek do pizzy. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyjaciel in spe dziś Większość jakieś 99% nie wie jak z Tobą gadać. Są debilami jak sądzisz ? Ja mam ubaw z tego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Udaj sie już na zasłużony spoczynek niespełniona pseudo improwizatorko dżezowa bo cały dzień ubijasz jaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy Andro wysłał mi zdjęcie swojego talizmanu zrobionego z włosów Talii umaczanych w jej łzach zrozumiałam, że talizman z włosów mojej cipki nigdy nie przyniesie mu nic poza wzwodem :( więc wysłałam tylko jotpega ogolonej pi=zdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehehe, dobre historie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostałam zdjęcie jak Talia uroczyście ur******* Wielki Zderzacz Hadronów. Moim zdaniem miała wtedy bardzo ładną stylizację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostałam zdjęcie Talii umieszczonej w Wielkim Zderzaczu, gdy chciała być pierwszym człowiekiem przemienionym w bozony Higgsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzą plotki, że Talia ma się pochylić nad imigrantami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy na twoim zdjęciu w Zderzaczu tez miała gustowny skafanderek w cętki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mylisz emigranta z imigrantem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sądzę że 1% wie, i to mi wystarcza całkowicienigdy bym 4Imp do zderzacza nie wsadził nawet na Chwilęchoć to kuszące byłoby reakcja z ejakulacją na cieście ze śliwkami🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×