Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anilorak123

Mamusie na lipiec 2016

Polecane posty

Gość Anilorak123
Paula u mnie to samo hehe. My chyba w nagrodę za poprzednia ciaze teraz chodzimy do końca :-) Wanilia wielkie gratulacje. Szybkiego i zdrowego powrotu do domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anilorak123
Mageliza nie martw się wszystko będzie dobrze :-) . Już za niedługo będziesz miała w objęciach swoje maleństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ją yba też przenoszę termin mam w nast tyg a maleństwo się nie wybiera nawet wspolzyjemy codziennie i więcej się ruszam mimo że krocze boli niezmiernie to dzidzia nie myśli o wyjściu na świat mimo że wiem że już jej dawno nie wygodnie bo mało się rusza gość z holandii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Ja jeszcze musze wytrzymac 10 dni wiec tez bede jedna z ostatnich:)i mam nadzieje ze wytrzymam bo juz sobie mniej wiecej wszystko zaplanowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musia jest ciężko ale jakoś dajemy radę mam nadzieję że pomoże i nie będą robić mi masażu szyjki gość holandia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1611
ja też robię wszystko, chodzę z synem nad rzekę na ryby, sprzątam, gotuję, z mężem też :) Tak Anirolak to chyba dla nas jest nagroda za tamtą ciążę. A niech siedzi sobie, mi tam to tak nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dziecko bedzie gotowe to i poród sie zacznie. Ja jeszcze mam do porodu sporo i wlasnie musze uważa by za szybko nie urodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bym chciała już urodzić za dwa dni kończę 38 tydzień a lekarz powiedział ze dopiero w 42 albo 43tyg wywołają jeśli dziecko samo nie zdecyduje przyjść trochę mnie to przeraża że w 43nawet mogą wywołać . Dlatego sprzątanie seks i spacery tak jak każdy mi poleca okna bym umyla ale mam wysokie parapety i żeby okno umyć muszę wejść na parapet więc odpada bo ledwo z łóżka wychodzę a co dopiero wejść i zejsc z parapetu . Gość z holandii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
A ja teraz odpoczywam zeby nic przed 20 sie nie wydarzylo i na spokojnie pojechala do szpitala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1611
mojego szkraba nic chyba nie rusza w tym brzuchu, rano sprzątałam, później miałam spacerek ponad dwa kilometry który niespodziewanie wyszedł przez moja głupotę bo drogę pomyliłam, i nic. myślałam że chociaż jakieś skurcze małe się pojawia a tu absolutna cisza. nie wiem w jakim stanie jest moja szyjka i czy jakieś rozwarcie się pojawiło bo tutaj tego nie badają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, nie śledzę tematu tylko teraz trafiłam. Mam termin na 30 lipca. Mam pytanie, może ktoras ma podobnie... Ogólnie skurcze przepowiadajace odczuwam właściwie od 13 tc przez co oczywiście musiałam wcześniej leżeć itd, te skurcze odczuwalam tylko jako twardnienie brzucha, bez żadnego bólu. Teraz od tygodnia poza tymi skurczami mam też tak po 4 dziennie dość bolesne skurcze odczuwane jak ból przed miesiączka. Chodzi o to czy jest szansa że zacznie się to rozwijać coraz bardziej i w najbliższym czasie urodze czy to tak może jeszcze trwać i trwać tygodniami? Może miał ktoś podobne doświadczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paula ją mam to samo cały czas dziecko śpi czasem się ruszy ale to chyba od nie chęci strasznie leniwa jest ostatnio. Mam cały dzień bóle krocza ale nie są mocne i uczucie jakbym dostała okresu a tak to nic mi nie jest nawet dziwne bo jak mam uczucie dretwych nóg to i tak się wspaniale czuje gdzie trzy dni temu miałam istne piekło z tymi objawami . Szyjka też nie wiem w jaki. Jest stanie niestety . Gość z holandii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Wlasnie pakuje torbe do szpitala i juz mam prawie cala a tu jeszcze tyle rzeczy do zapakowania,ale wogole mnie to nie cieszy prawie plakac mi sie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z 18:09 jeszcze masz prawie trzy tygodnie cierpliwosci! Chcialabys wcześniaka no jutro urodzic? Tak natura to sobie wymyślił ze 40 t trwa c wiec nie wiem skąd ten ppspiech ostatnio u kobiet. I to ba swoim forum tez z tym się spotykam. Rozumiem jak ktos juz jej po 40 t to co innego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baaaardzo dziękuję Wszystkim za życzenia. Julcia jest przeslodka, pięknie śpi i pieknie je. Odnośnie porodu to było strasznie więc by nie przerazic nikogo opiszę bez szczegolow (wrazliwsze niech nie czytają). Moge napisać w skrocie, że ok 23.30 gdy probowalam sięgnąć kontaktu i podladowac telefon poczulam jak mocno cieknie mi po nogach, wyprostowalam się i wod odeszlo ok 2-3szklanek. Zbudzilam męża bo juz spal. Mąż od razu wskoczyl w auto i pojechal po teściową a ja poszlam do wanny zostawiając za sobą plamy wody. W wannie stalam i cieklo przy kazdym ruchu az w koncu wypadl mi wielki ciemny brazowokrwawy czop. Zalozylam majtki poporodowe i wielką wkładkę i czekalam na męża. Jak przyjechal po 30minutach mialam juz skurcze co 3minuty. W aucie skyrcze byly już co 2minuty. Dojechaliśmy w kwadrans. Umieralam z bólu. Na izbie dokumenty, badanie przez położna i ktg. 1palec rozwarcia. 15minut pozniej badanie przez ginekologa i juz 3,5palca rozwarcia. Szybko piżama szlafrok kapcie i porodowka. Wylam z bólu, skurcze byly tak silne i tak czeste, że nie moglam oddychac. Przerwy miedzy skurczami trwaly po 10-15sekund. Ledwo mowilam. Nie potrafilam wspolpracowac, nie moglam chodzic i zostalam przykuta do łóżka z ktg na prawie trzy godziny. Blagalam o cc, o znieczulenie, o to by mnie ktoś zabil. Wymiotowalam, krztusilam się wymiocinami, parlam z o***tu. Horror. Polozne krzyczaly, że nie oddycham, że udusze dziecko itp. Lekarze byli chamscy. Krzyczalam, że nie zgadzam się na porod sn. W koncu lekarz powiedział, że bedzie cięcie. 10minut pozniej szykowali mnie już na stole. Od wklucia w kregoslup było juz cudownie. Córcia urodzila się o 2:45 w nocy. Kolejny moj porod i kolejna trauma na lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj o 14.45 urodziłam Dawidka. 59cm i 3850g. Dokładnie 38+6 tc. Aśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj o 14.45 urodziłam Dawidka. 59cm i 3850g. Dokładnie 38+6 tc. Aśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1611
Wanilia współczuję takiego porodu. Asia gratulacje i dużo zdrówka dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Muusia bo nie chce zostawiac dzieci ze bede sama i jakos tak wyszlo. Wanilia to rzeczywiście nie mialas lekko troche przypomina mi to moj pierwszy porod tez bul straszny,ale wazne ze juz po wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musia jutro zaczynam 39tc wiec prawidlowo zostal mi tydzien ale tutaj moga wywolac nawet w 43tc i to mnie przrrazaA moua ciaza jest juz dawno donoszona . Gosc holandia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w 39 tyg. to nie "dawno"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość ciąża jest donoszona od 37tc a niektórzy lekarze nawet twierdzą że od 36 . Więc dla mnie dawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Mojj lekarz uwaza ze od 38tyg ciaza jest donoszona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciąża jest donoszona od 38 tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sushimaki
Ciąża donoszona jest teoretycznie od skończonego 37tc, ale wtedy nadal nie ma gwarancji, że noworodek nie będzie miał niektórych objawów wcześniactwa. Natura sama wie kiedy poród powinien się rozpocząć, nawet jeśli nam się wydaje, że już czas i już dawno mogłybyśmy urodzić. Oczywiscie nie mówię o skrajnych przypadkach gdzie ciążę trzeba z jakichś powodów wywoływać, ale jak nic złego się nie dzieje i do terminu jest czas, to warto poczekać tych kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1611
ja mam termin na 22 lipca, a mam napisane że mogę urodzić od 8 lipca do 5 sierpnia i to będzie w terminie, więc mam skończony 38 tydzień ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny powiedzcie mi czy macie skurcze po seksie? Jestem w ciazy z blizniakami termin na nast tydzien . Ja podczas wspolzycia z mezem mialam raz skurcze tylko dwa tyg temu a teraz.nic. dziwi mnie to bo slyszalam ze pospiesza seks porod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wczoraj po miałam 4h skurczów ale zamiast byc cześciej to było ich mniej a zaczęły sie co 1-2minuty, potem przeszły i dzis juz cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×