Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anilorak123

Mamusie na lipiec 2016

Polecane posty

Gość gość
Obyło się bez indukcji porodu wczoraj po 20h porodu zostałam mamą 3390gram szczęścia mały bo badaniu w piątek postanowił wyjść z silnymi skurczami pojechałam do szpitala myślałam że o nie to ale okazało się że rodze miałam rozwarcie 3cm prze 6h a później dali kroplowke z hormonami i szło szybciej krzyczałam że chce umrzeć było mi nie dobrze nacieli mi krocze wiszczalam mąż był przy tym jest szczęśliwy ale nie planujemy jak narazie więcej dzieci nie dam rady chodzić krocze mnie boli gość holandia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1611
Gratulacje dla was dziewczyny. Dużo zdrówka dla was. My jutro idziemy do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Gosc holandia gratuluje i masz juz dzieciatko przy sobie zdrowka dla was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta7890
Gratuluje mamusiom :-) i bardzo zazdroszczę bo też z mężem już nie możemy doczekać się Naszej córeczki :-) Czy ktoś jeszcze razem ze mna pozostaje w dwupaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Ja jeszcze w dwupaku :)ale jeszcze 3 dni i w srode szpital i cc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megaliza czemu w 38 miałaś wywolywany? Gość Holandia to Latwo nie bylo ale tera juz szczęście jest z toba! Mama da fajni masz ze wiesz kiedy będziesz miała cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękujemy wszystkim łatwo nie było wręcz mam traumę dzisiaj nie dam rady chodzić znieczulenie przestało działać w nocy i nie mogłam wstać ale ruszam się dzielnie muszę że dać radę. Mężem mamy zdanie że nie planujemy więcej dzieci do tej pory jak nam to nie przejdzie gość holandia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mageliza1987
Gość Holandia gratuluję serdecznie! Dałaś radę a najważniejsze że macie dzieciątko już przy sobie :-) Jesteśmy silne kobiety a nasze forum jest szczęśliwe! Ja po swoim porodzie, mimo bólu okropnego ( takiego bólu jak porodowe na świecie nie ma) jeszcze na łóżku mówiłam że za 2-3 lata wrócę z drugim dzieckiem hehe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mageliza1987
Pusia, nie ma to jak w domku :-) Ja teraz czuje się spełnioną kobietą.. mój syn jest cudowny! Jestem zakochana!!! Uczę się rodzicielstwa i wyłapuje każdą minkę Radusia.. mąż dumny, pomaga dużo, jak na niego patrzę to serce mi się chce wyrwać z piersi! 6 lat starań, 4 ciąże stracone i w końcu tulę i całuje moje dziecko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mageliza1987
Musiaa jestem obciążona złym wywiadem medycznym: 4 stracone ciąże, wykryta mutacja genu c677tt w mthfr, cała ciąża na lekach mimo że wszystko było ok. W 36 tc musiałam odstawić leki i od tej pory ryzyko zakrzepòw, zawału łożyska itd wzrastało.. Dlatego postanowiono rozwiązać ciąże 2 tyg przed terminem! Mamamagda i Marta - jeszcze trochę i będziecie przytulać do piersi swoje skarby! Mimi trzymam kciuki!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mageliza1987
Pusia, Yanka i Paula witajcie w gronie szczęśliwych Mam :-) Gratuluję!!! Wszystkie karmicie piersią? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megaliza czemu w 38 miałaś wywolywany? Gość Holandia to Latwo nie bylo ale tera juz szczęście jest z toba! Mama da fajni masz ze wiesz kiedy będziesz miała cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magneliza a mialas skrocona szyjke czy pyjechalas do szpitala "nieprzygotowana"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anilorak123
Jeszcze ja w dwupaku i chyba jak tak dalej będzie to chyba jako ostatnia urodze. Pozdrawiam wszystkie mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta7890
Pytanie do mamuś, które juz tulą swoje maleństwa, jesli zaczelyscie rodzic naturalnie to akcja porodowa zaczela się przed terminem z OM czy bardziej już po terminie z OM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1611
Marta mój zaczął się 3 dni przed terminem z om. U mnie najpierw ściągałam mleko laktatorem bo nie umiał złapać a od wczoraj to ssie przez nakladke. Ale dziewczyny szybko zapomina się ten ból. Ja mam sporo szwów bo nacieli mnie chyba dwa albo trzy razy. Ale ten ból to nic w porównaniu do tego co jest po cesarce. Cieszę się że udało nam się z mężem urodzić naturalnie ze był cały czas ze mną. Ze mogłam poczuć maleństwo na sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mageliza1987
Mój mąż ledwo zdążył hehe napisałam mu że przebili mi pęcherz płodowy a on na spokojnie kawa, z psem na spacer a tu połowa porodu! Był przy mnie przez 40 minut , nawet nie zdążył się przebrać :-) nikt nie spodziewał sie ze tak szybko urodzę ,ale pepowine przeciął :-) Moja pani ginekolog robiła nam zdjęcia jak mały był na brzuchu.. Cudowny szpital, cudowna opieka, cudowny poród ❤ Pełno ludzi było na ostatnim etapie, po to by nam nic się nie stało! Ja pękłam mało, powierzchniowo. Z czego się cieszę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mageliza1987
Puffka, ja miałam rozwarcie na 2-3 cm od tygodnia. Ale byłam ustawiona na indukcje w równo 38 tc, nie udałoby się sn to by cc robili ale chciałam spróbować naturalnie. Tak czy siak rozwiazaliby mi ciąże na 2 tyg przed terminem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mageliza1987
Ja niestety karmię mm ... :-( kurczę.. czy tylko ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mageliza1987
Anilorak, za Ciebie też trzymam kciuki. Czekamy na zakończenie lipca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Mageliza ja tez mam kupione male pudelko mm,na w razie co:) a jakie mleko masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magneliza ja właśnie tez mam rozwarcie 3 cm tylko szyjka jest jeszcze dluga... I nie wywoluja porodu i sie zastanawiam czy mówią tak bo faktycznie jakby podali leki na wywołanie to tak trudno byloby wywolac, czy to tylko taki blef i normalnie mozna wywolac poród przy długiej szyjce bez komplikacji... Pufffka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ile atrwa ból po cięciu krocza? Promieniuje mi aż na odbyt i nie chce mi się wogole jeść boje się iść do toalety bo ból mam przy robieniu siku gość holandia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1611
Gość Holandia ja mam dwa albo trzy nacięcia i boli ale nie aż tak bardzo. Ja siku robię normalnie. Troche szczypie. Szwy ciągną przy siedzeniu i troszkę bolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Grarulacje dla kolejnych Mam!!!! Już niedlugo wszystkie bedziemy miały swoje pociechy ze sobą :) Nasz Tymek już waży pół kilo więcej niż dwa tygodnie temu :) A mi się nadal taki malusi wydaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dołujcie mnie bo wszystkie rodzicie tylko nie ja :( Mimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1611
Mimo niedługo i ty będziesz mieć swojego bobasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z Holandii mize nie h cie zbadają czy ci się jakies krwiaki tam nie porobily. A dają tam lid na oklady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bôl krocza trwa zazwyczaj, jesli nie ma komplikacji, do czasu zdjęcia szwòw, a mozna je zdjąć już po około 5 dniach, nawet jesli są rozpuszvzalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mageliza1987
Mimi moja szyjka była zgładzona i miękka. Naprawdę indukcja porodu u mnie zdała egzamin. Widzisz, Ty po pessarze i tak się trzymasz! Mnie też boli krocze. Ciągnie tak, w wtorek jadę szwy ściągnąć :-) mówili że w 8 dobie po porodzie. Radek zasnął więc i ja idę spać.. jutro kolejny dzień gości :-) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×