Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anilorak123

Mamusie na lipiec 2016

Polecane posty

Gość paula1611
gość jacy zboczeńcy? to nie można mieć seksu w ciąży? tym bardziej że to naturalny przyśpieszacz porodu, nawet lekarz go zaleca na koniec ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1611
kurcze dziewczyny ale mnie dziś boli brzuch na dole, co jakiś czas łapie mnie skurcz, w tym miejscu jak przy okresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można, ale nikt normalny nie dopytuje o szczegóły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gagni
A kto tu dopytuje o szczegóły? Podpisuj sie gościu bo moze sam jestes tym zboczeńcem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anilorak123
Paula może to już. Nie opuszczaj mnie :-( . Na mnie nic nie działa , żadne przyspieszacze hehe. Nawet swoje auto wysprzatalam , odkurzylam. Mąż sie wzial za swoje a ja gorsza nie chciałam być hehe. miałam nadzieje że urodze za nim syn z koloni wróci a tu chyba nic z tego. Jeszcze mam trochę czasu bo wraca 18.07 po 22 godz. Ale słabo to widzę. A jeżeli komuś przeszkadzają rozmowy na temat sexu to przecież nie musi tu nic czytać. Jesteśmy dorosłymi ludźmi i nie są to przecież tematy tabu. Do mamy bliźniaków, ja teraz mogę wspolzyc i na mnie to tez nie działa, nawet pół skurczu nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anilorak ja jeszcze czekam na dzidzie wiec nie jestes sama jak tydzien temu mialam duzo objawow tak teraz czuje sie swietnie. Zboczeniem seksu w nie nazweobieta chce byc kochanawet teraz a co do kolezanki co ma bliźniaki sie nie dziwie chce posppospieszyce mi jest ciezko z jednym w brzuchu a co dopiero z dwoma. Gosc z holandii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam za bledy alr cos ten slownik t9 mi wariuje :-\ ja skurczy tez nie mam juz po seksie moze ze dwa razy mialam a teraz gdy sie kochamy zero boli chyba bobasowi dobrze i.nawrt to mu nie pomoze wyjsc . Gosc holandia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gagni
Anilorak123 ja tez jestem jeszcze przed. Choc mam nadzieje tez juz na koniec..mimo ze do terminu 10 dni. Mimi a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Ja tez mam rozwiazanie za 10 dni a jeszcze dwa dni przed musze jechac zrobic badania,no i jeszcze kupic pampersy zeby miec zapas w domu i kosmetyki, jeszcze przed pojsciem do szpitala wysprzatac caly dom zrobic zakupy spozywcze na kilka dni, dopakowac torbe do szpitala roboty jeszcze mam sporo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 dni po terminie urodziło się moje największe szczęście. Wojtuś ur. 10.07.2016 o godzinie 20.35 , 3500 do kochania i 54 cm do calawonia :-)wszystko siłami natury i cudem uciekliśmy od cc Mila0256

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miła Gratulacje! Niech Wojtuś zdrowo i szybko rosnie-fajnie że udało się uniknąć cc szybciej dojdziesz do siebie;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mageliza1987
Miła i Asia , gratuluję !!! :-) Grono mamuś się powiększa! Dziewczyny, mnie o 6 zabierają do wywołania porodu. Trzymajcie za nas kciuki by wszystko wyszło super!!! Strasznie się denerwuje.. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Mila gratuluje:) tez mam Wojtusia w domu:) jak bedziesz miala chwilke to napissz cos wiecej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Mageliza trzymam kciuki,wszystko bedzie ok nie denerwuj sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1611
Mila wielkie gratulacje dla Was i dużo zdrówka, no i mleczka do wykarmienia tego szczęścia :) Anirolak chyba jeszcze sobie pochodzimy razem. to taki gorszy dzień. jadę dziś do położnej na wizytę więc zobaczymy co będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje nowym mamusiom jej jak ją wam zazdroszczę ją ma. Za tydzień termin ale mój bobas się nie spieszy jak do czwartku miałam objawy wszystkie z porodem tak teraz zero. Mimo sprzątania i seksu i schodow nic mojego dziecka nie rusza.d ziwi mnie tylko to że jak dotąd miałam strasznie dużo śluzu a teraz suche wkładki mam od 3dni. Krocze jak niedawno narzekalamm że nie dam rady chodzić czasem lekko poboli podbrzusze mi czasem twarde się robi a tak to już zero wymiotów boli miesiączkowych czop już dwa tyg temu odpadł no nic trzeba czekać na decyzję kiedy maleństwo zechce przyjść. A w piątek ma przyjść położna sprawdzić warunki mieszkalne u was też przed porodem przychodzić będzie lub przychodziła? Gość z holandii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1611
przed porodem to nie, po porodzie spotykasz się z położną w domu albo jedziesz do niej, na ważenie i mierzenie dziecka, aby porozmawiać na temat karmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jamarianna
Dzień dobry Dziewczyny! :) Gratuluję Mamuniom, które już mają swoje Maluchy przy cycu :):):) My byliśmy w domku po 3 dobach, bardzo szybko dszłam do siebie po CC teraz to już w zasadzie zapokniałam o operacji :) Mąż jest ze mną w domu jeszcze ponad tydzień, uczymy się z Tymisiem dogadywać, czasami bywa ciężko, ale za to w nocy śpimy sobie wszyscy, z przerwami, ale 5-8h zawsze :) Zaliczylismy pierwszy spacer i wizytę pradziadków :) Jutro rano jedziemy na zdjęcie szwów a po południu mamy pediatrę. Czekamy też na wizytę położnej srodowiskowej, ale coś się nie odzywa ;) Karmię piersia, Tymon ma swietny odruch ssania, często je więc mimo ogromnej ilości pokarmu cycusie nie bolą i sa miękkie. Na brodawki stosuję purelan na zmianę z maltanem :) Mały przybiera na wadze pięknie, generalnie jest ok :) Powodzenia Dziewczynom, ktore sa jeszcze przed!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Jamarianna super ze sie odezwalas:) tylko sie cieszyc razem z toba:)dobrze ze tak szybko doszlas do siebie,dosc dlugo mialas szwy,ale wazne ze sie super czujesz. Ja juz tez odliczam dni do cc :) Buziaki dla malego Tymka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1611
Jamarianna ja po cc 6 lat temu miałam wszystkie szwy rozpuszczalne. Super ze mały dobrze przybiera na wadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anilorak123
Hejka gratulacje dla kolejnych mam. Ja po wizycie, zero skurczy a szyjka zamknięta (az lekarka się dziwi ze przecież nie ma długości a dalej trzyma) . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamalgosi
Dziewczyny gratulacje Maluchów! Jamarianna macie b.dobre początki :) u nas tez daje się jakoś pospać, chociaż mam wrażenie że nam bliżej do tych 5ciu godzin niż 8miu :))) ale nie ma co narzekać, dzisiaj mialam swoj pierwsxy sukces podwójno - wychowawczy, bo udało mi się samej uśpić dwojeczkę za jednym zamachem :))) mąż musiał akurat wyjść. Ale daliśmy radę :))) Siostra dobrze reaguje na brata, nie lubi jedynie jak mały płacze to ona też nerwów dostaje. Codziennie idzie nam coraz lepiej :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
MamaMagda dziękuję :) :* trzymam kciuki, żebyś jak najszybciej doszła do siebie po cc! Mamomalgosi gratuluję sukcesu wychowawczego, biorąc pod uwagę, że naszego jednego czasem bardzo ciężko uśpić, to był nie lada wyczyn! Dziewczyny, czy Waszym Maluchom też się ulewa? Naszemu często i pręży się, czasem przez dwie godziny, nie chce spać. Tak średnio co czwarte usypianie tak się kończy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anilorak123
Jamarianna mój pierwszy synek potrafił ulewac Nawet do 2godz po jedzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie czujecie mamusie? I jeszcze w dwupaku? Ja za wczesnie sie pochwalilam ze jest super od 15zaczelam znowu wymioty . Mam nadzieke ze nie bede rodzic jak ktoras z was biedulka ze wymiotowala i krztusila sie. Gosc z holandii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od rana miałam skurcze ale co 12-15 min po południu 10-12 koło 15 już były 9-12 poszłam na badanie okazało się ze rozdarcie na dwa palce na porodowke kreatywna kąpiel i tam trafiłam o 17.30 położyłam się na łóżku ktg i czekanie na silniejsze skurcze ćwiczyłam na piłce i przy drabince w ciągu pół godziny rozwarcie na 4 palce dostałam oksytocyne bo główka nie była wystarczajaco nisko a skurcze wystarczajaco silne później się zaczęło starałam się jak mogłam ale w pewnym momencie zaczęłam usypiać tętno spadalo małego i szykowali mnie na co już zgodę podpisałam jam poszli opowiadać anestyzjologowi o przebiegu porodu ja zostałam skurczy sama zaczęłam przec główka się opuscila i trwało to może 5 minut jak mały wyskoczył a byłam już po cewnikowaniu do porodu dziś każdy gratuluje porodu z podpisem :D Czuję się dobrze chodzę normalnie poród wspominam dobrze gdyby nie to że pękłam w środku to bym nic dzisiaj nie czuła Miła0256

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Mam pytanie do tych które juz rodziły. Jestem w 41tc szyjka twarda i wysoko, nawet do pobrania wód pomimo 4 starań nic sie nie udało. Zero rozwarcia, mam mieć w piątek kroplówkę jezeli nie da rafy to cc Czy któraś z Was mimo wszystko urodziła SN ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mageliza1987
Hej! Wczoraj - 11.07.2016 roku o godzinie 10 przyszedł na świat nasz syn Radosław. 3020 gram, 52 cm, 10 pkt ❤ Poród bolesny, ale trwał 2 godziny! Wszyscy w szoku że pierworódka w takim tempie wydała dziecko :-) Jestem zakochana w synku, uczymy się siebie nawzajem ❤ pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1611
mila i mageliza wielkie gratulacje dla was, dużo zdrówka i mleczka :) a u nas cisza, oprócz tylko raz na jakiś czas przepowiadających. a mamy już skończony 39 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Mageliza gratuluje!:)rzeczywiscie szybko ci poszlo:)ale to dobrze,trzymajcie sie cieplo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×