Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Helloiza

poznam normalnego faceta ok. 40

Polecane posty

Gość gośćczarna
Mnie się w "Rózy" podobała znakomita Agata Kulesza. Uwielbiam tą aktorkę ;) Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja pozostanę przy swoim. Stopklatka. Dobranoc. Irytujące to form.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawa jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Która z nas jest ciekawa? Stopklatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heloizie się nudzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć.. Taka mam ciekawostkę, bo czytam ze ogladaliscie wczoraj Dom zły. Otóż film był kręcony w moich okolicach. Bardzo ładne tereny do wędrowania, pozdrawiam :) Nieznajoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smen
Nie wiedziałem że tak trudno jest powiedzieć "Nie " .Gdy wszyscy mówią "tak"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smen
Cześć Nieznajoma Mieszkasz w okolicach Gorlic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Nieznajoma i cześć smen. Nie wiedziałam, że Dom Zły był "kręcony" w okolicach Gorlic. Jeździmy i latamy po świecie a TU jest tyle fajnych i ciekawych miejsc. smen, kiedyś kiedy byłam z 15-20 lat młodsza wydawało mi się, że fajnie tak być na nie, teraz już tak nie uważam. Im więcej lat tym więcej być może. Stopklatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaadaaaam
Cześć dziewczyny i chłopacy! ;-) Stopklatko, mam podobnie. Strach pomyśleć, co będzie dalej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czeźć ( spodobało mi się) A Ty jakoś wcześniej dziś. Stopklatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaadaaaam Jeśli wiatry nie zmienią się to przede mną kolejny etap tym razem na Tak. Stopklatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaadaaam
Prowadzę bardzo nieuregulowany tryb życia, Stopklatko. Bywam tu jak kot-przybłęda ;-) Oglądać po raz 120 Nic Śmiesznego, czy nie oglądać. Nie zdarzyło mi się w życiu nic śmiesznego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaaadaaam To chyba dobrze, mając na uwadze nie śmieszne przypadłości i przygody Adasia Miauczyńskiego. Stopklatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaadaam
On zawsze był drugi. Biedak. A mężczyzna zazwyczaj chce być pierwszy albo ostatni ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zupełnie jak kobieta. Romantyczna chciałby być pierwszą i ostatnią. Rozważna ostatnią. Stopklatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaadam
A rozważna i romantyczna jedyną ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak właśnie napisałam ale usunęłam .... nie wiem dlaczego. Być może to oczywiste. Być może wpis sprzed kilku godzin. Mam teraz trochę wolnego czasu więc nadrabiam zaległości i sprawiam sobie przyjemności. A propos tej jedynej, wczoraj widziałam " Wtorek po świętach" film o zdradzie ale pokazanej w zupełnie inny sposób, przynajmniej dla mnie inny, łatwiejszy do przyjęcia, jeśli to jest możliwe. Stopklatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaadam
Jakież to przyjemności? Podziel się! Rumuński wtorek obejrzę jutro i porozmawiamy sobie na jego temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjemności, czyli rzeczy na które normalnie nie mam czasu lub są niemożliwe. Wstaję, kiedy się wyśpię. Delektuję się kawą w piżamie, z książką w ręku. Zupełnie nie interesuje mnie czas, telefony. Jeśli mam ochotę wychodzę a jeśli nie, cały dzień piżama, książka, film, gazety które lubię, muzyka (choć ta u mnie jest zawsze nawet wtedy gdy pracuje, nie potrafię pracować w ciszy). Tyle dla ducha a reszta dla ciała. A Ty co robisz? Co lubisz robić tylko dla siebie? Stopklatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaadaaam
"Wstaję, kiedy się wyśpię. Delektuję się książką w ręku. Zupełnie nie interesuje mnie czas, telefony. Jeśli mam ochotę wychodzę a jeśli nie, cały dzień książka, film, gazety które lubię, muzyka (choć ta u mnie jest zawsze nawet wtedy gdy pracuje, nie potrafię pracować w ciszy). " To lubię. A muzykę kocham. Na zabój ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wniosek: nie lubisz kawy i piżam. A muzyka? Jaką lubisz? Stopklatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaadam
Lubię kawę ale nie w pidżamie ;-) Bardzo mocną kawę. Kocham stary i nowy jazz (ale nie lata 80), muzykę "poważną" 20 wieku, niektóre awangardowe odmiany rocka i metalu. Długo mógłbym o tym opowiadać, to moja ogromna pasja. A Ty jaką lubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a lubisz piłke nożną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaaadam
Pokopać lubię, oglądanie mnie nudzi. Dlaczego pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niemożliwe a na pewno nieprawdopodobne zjawisko :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj zawstydziłeś mnie, wymieniasz gatunki. Ja zdaje się nie mam tak wyrafinowanego gustu muzycznego. Nie lubię muzyki w stylu "coco jambo" choć to muzyka mojej młodości przy takiej bawiłam się w liceum. Z kolei lubię starego polskiego PRL-owskiego rocka trochę późniejszego również słucham go do dziś. Bardzo lubię, szczególnie po trudnym zawodowo, dniu poezję śpiewaną: Raz Dwa Trzy, Renatę Przemyk, Martynę Jakubowicz, S D M. Ostatnio namiętnie, systematycznie, non stop słucham Kortez'a. Nie mam pojęcia jaki to gatunek muzyczny. Dla mnie na teraz, jak to mówią EVER. W przerwach ZAZ (tu francuski mi pasuje) Manchester. To lubię, to mnie wycisza albo nakręca. Stopklatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sex wolisz z kobietą czy mężczyzną :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Qurwa Ile można przepychać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaadam
Nie wiem, jaki gust muzyczny jest wyrafinowany, ale wiem jedno: każda muzyka, której słuchanie daje ludziom radość, jest wartościowa. Nie gardzę żadną muzyką, a "moja"przez wielu uważana jest za hałas i lekceważona. Dla mnie każdy miłośnik muzyki jest bratem ;-) Wolę kobiety, gościu. Na kogo ten casting? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×