Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum i nie tylko... komu pomogli cd.

Polecane posty

Gość karolcia885
Gość Kiki gratulacje piękna beta :) Tasia świetny przyrost!!!!! Gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śliczne betki dziewczyny gratuluję MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkiki
A czy wam tez wyplywal ten lutinus teraz taki brazowawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurek86
Gratuluje dziewczyny. Każda nowa pozytywna beta mnie dopinguje i pozwala dalej wierzyć, ze mi tez się uda. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki co bralas przed crio? Peonia mam pytanie do Ciebie ..Ty miałaś histeroskopie połączona z strechingiem ?..czy był jakiś problem żeby te 2zabiegi łączyć? Ty miałaś przy histero.polipa usowanego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkiki
U mnie to był świeży transfer :) W czwartek powtarzam betę:) to się podpytam dr M jak nie przejdą plamienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kiki swiezaczki miałaś podane; ) super też już chce. . Dziś po pracy byłam oddać krew do badania bo w piątek mi powiedzieli że te badania robią tylko do czwartku dziś znowu tam byłam i mi mówią że część badań muszę zrobić rano i na czczo masakra zrobiłam tylko 2 a resztę będę musiała zrobić u siebie w przychodni prywatnie. .porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiki gratulacje, ale dziwie Ci sie, ze chcesz spokojnie czekać do czwartku. Ja stanęlabym na głowie zeby wizyte przełożyć na jutro, albo chociaż skonsultować to z lekarzem. Lutinus wypływa biały, a jesli Twoj jest brązowy to znaczy ze cos jest nie tak np, przyjmujesz za mało progesteronu. Jak nie masz możliwości przełożenia wizyty to chociaż załatw sobie duphaston.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćkiki...badałas progesteron? Z plamieniami nie powinnaś czekać tylko jak najszybciej jechać na wizytę. Sama to przeszłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, miałam histeroskopie diagnostyczna, wszystko było dobrze, żadnych polipów. Dr P zaproponowała, zeby podczas histero zrobić scratching, to od razu zrobiłam. Nie było żadnych przeciwwskazań, dr S przed zabiegiem pytał, czy mam jakieś pytania i mu powiedziałam, zeby mi scratching zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rubineye, badania robiłam na NFZ. Bardzo miło mnie dr Gryga zaskoczył, ze tyle badań przepisał. Dzięki niemu zaoszczędziłam kupę kasy. Tasia, gratuluje, jesteś w ciąży, cudownie!! Kiki, jak ja zaczęłam plamić właśnie na brązowo miałam wizytę na cito w klinice i dr nie miała dla mnie dobrych wieści. Lepiej to skonsultuj, lepiej dmuchać na zimne, a nóż wystarczy duphaston dołożyć i znikną plamienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo sie cieszę, jak widzę, ze wszystkie dziewczyny tu po kolei zachodzą w ciąże. Tzn, ze w GC lekarze maja dobra rękę, i doświadczenie. Mam coraz większa nadzieje, ze niedługo i ja dołącze do grona szczęśliwych ciężarówek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia885
Pełnia na pewno tak będzie ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Peonia trzymam kciuki żeby tak było! Madziu a co u Ciebie jak przygotowania do crio? Kiedy masz transfer? Pozdrawiam i trzymam kciuki MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha bo ja też mam mieć histero połączone ze strechingiem tylko mam polipa..i lekarz ma wątpliwości co do tej opcji..bo robię gdzie indziej...nie wiem co robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rubin od soboty biorę juz 3x1 dupka a utrogestan od wczoraj zaczęłam 2x2 a brałam oba 3x2 no ale to juz 12 tc wiec zchodzimy z wszystkiego pozdrawiam Cię :* MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki :) Ja byłam wczoraj na wizycie, córcia rośnie pięknie ma już przeszło 500 g wczoraj na chwile sie łaskawie pokazała chociaż do fotki juz nie za pozowała taka nasza wstydnisia :) :) ania ja miałam histeroskopie połączaną z strechingiem, dr sam zaproponował za jednym razem to zrobić ,ale nie miałam nic usuwane kiki gratulacje :) ale dla swojego spokoju postaraj się wcześniej pojawić u lekarza z tymi plamieniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz po crio podali mi 2 zarodki wczoraj miałam intralipid w invimed dziś atisoban i embrioglue..jestem też po screathingu zrobiłam wszystko..teraz najgorsze czekanie :) Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madziu to kiedy betujesz? Trzymam mocno kciuki! MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandy11
tasia, kiki gratulacje! Jak mnie takie pozytywne wieści cieszą! :-D Madzia ściskam kciuki, będzie dobrze, zrobiłaś wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Tasia,kiki gratuluje:* dziewczyny czy ktoras z Was ma na sprzedaz gonal badz menopur? wczoraj bylam na wizycie bede miala krotki protokol .....jeszcze musze wszystko poprzeliczac ale koszty tych lekow bez refundacji sa okropne:( ogolnie jestem wszystkim zalamana...chyba nigdy nie zostane mama:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malamii proszę, nie poddawaj się... :-( Ja mam 3 peny z gonalem: 2 - gdzie została tylko ta końcówka (myślę, że wiesz o co chodzi, tam średnio 20 - 25 j. zostaje nawet jak pen wskazuje 0) - oddam za darmo; 1 - gdzie zostało około 150 j. Wszystko przechowywałam w lodówce od maja. Będę w przyszłym tygodniu w Katowicach jakby co. Jeżeli jesteś zainteresowana napisz: mandy@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami nie poddawaj się, jesteś już prawie na końcu drogi bądź silna :-* Mabo dzięki, ja mam dalej Utrogestan 3x3 ale za dwa tygodnie mam zejść do 3x2 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×