Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum i nie tylko... komu pomogli cd.

Polecane posty

Gość Żona gościa z katowic
Moim zdaniem skoro raz poronilam mogli mnie skierować na takie badanie przed kolejnym podejściem . Mam nadzieję że teraz już będziecie inaczej . Pozdrawiam i trzymam za wszystkie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arwena przykro mi :( ja już wczoraj bylam u dr M, dzisiaj zaklepalam termin na genetyka i immunologa. I to bylo moje 2 crio w pierwszym podejsciu. Zrobię badania, i stymulacja a wcześniej chce ten scratching. Histero robilam wiec nie muszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Ewela - tak robiłam te 3 badanka prenatalne płatne w Gyncentrum na szczęście wszystko wyszło dobrze :) Karolcia - jasne dam znać. Masz rację niecały miesiąc bardzo szybko nam zleci. Nie boję się samego porodu czy CC tylko tego żeby dzieciaczki były zdrowe :) Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję za ciepłe słowa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anies i co dr M mowil? My kariotypy mamy zrobione, histero tez mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasek na zgage chrup sobie migdaly i mozesz brac pastylki Reni czy jak to sie tam pisze :) ja sie meczylam tylko z migdalami az lekarka mnie zapytala dlaczego nie biore Reni skoro jest dla kobiet w ciąży i od tamtej pory zawsze bralam. Na ulotce jest napisane ze w ciazy mozna brac. Mi bardzo pomagał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten gosc z 23:36 to ja arwena,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba też miałam robiony wymaz tylko na chlamydie :/muszę to sprawdzić..wiem że placilam 250 zl agula robisz dziś test? Trzymam mocno kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baska19881
Witam moje kochane :-) gratulacje tym co sie udalo bardzo sie ciesze z waszego szczescia. Anies Arwena mam nadzieje ze nastepne podejscie będzie szczesliwe. Wczoraj bylam w Gyn jak to sie rozbudowalo od ostatniego razu jak tam bylam. Podpisalam umowe na mrozenie zaplacilam i teraz czekamy az bedzie mozna po eskimoska wrocic. U mnie dobrze nasza panna rosnie wazy juz prawie 7 kg wiec mam co nosic najpierw wielki brzuch a teraz moja kruszynke na rekach bo babcia rozpiescila a teraz juz nosic nie chce bo ciezka ah. Jak tam ciezaroweczki mam nadzieje ze dobrze sie czujecie. Vicky miesiac minie ani sie obejrzysz a bedziesz miala szkraby kochane ze soba. Nie wiecie co u Izy, Helen, Grani, Sylwi? Z mojej ekipy chyba juz sie tu nikt nie odzywa. Pozdrowionka. Ah zapomnialam mam do odsprzedania menopur 75 6 ampulek. Jak cos to pisac wazne do 06.2017

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baśka, to masz co nosić. Ale ciesz sie każdym dniem, bo tak szybko dzieci rosną. Ale super, tez juz chce. Jestem juz coraz bardziej niecierpliwa. Wszystko za długo sie ciągnie. Miałam mieć 3 dzieci do 30, a teraz nie wiem, czy w ogóle jedno będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arena, głowa do góry! Walczymy dalej!! Juz nas tu dużo nie zostało. Większość juz jest w ciąży, a to dobry znak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baska19881
Peonia spokojnie moze z 3 nie zdarzysz ale jedno bedzie. Ja walczylam o nasze szczescie od 2011 i w końcu jest. Nawetbjakby miala 10 to bym ja nosila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia, czytam Was cały czas i kibicuje każdej :) ja mam dzisiaj 4 ds do crio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie @ nawet nie zdażyłam rano testu zrobić. Wiecie co? Boję się ze mimo badań, szukania przyczyny i tego wszystkiego, chyba przyzwyczaiłam się do tego stanu jaki jest. Mam 2 psy i jest ok... Nieźle nie? Walczę ale obawiam się że przegram kolejny raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vicky jeszcze nie wiesz jak bedziesz rodziła? Ile ważą twoje maleństwa? Aguula nie możesz tracić nadzieji w końcu każdej musi się udać ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj troche lez wylalam ale dzis juz wstaje z nowym planem trzeba walczyc zaraz dzwonie do dr M sie umowic i omowic plan, do immuno tez chce sie zapisac, była juz ktoras z Was z syt podobnej do mnie brakiem implantacji czy to przy iui czy przy ivf? Jakie badania zlecaja? Agula przykro tule mocno, Tasia trzymam kciuki za udany pick up Peonia tez chcialam do 30 a tu nic dalej walka mam nadz ze zwicieska Anies mowi dr M kiedy masz ten streching zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Baska1981 - super córcia Ci rośnie jak na drożdżach! Dużo caluskow dla Twojej księżniczki Peonia - nie wolno Ci tak myśleć napewno będzie dzieciątko nawet jak jedno to potem worek bociana się rozwiąże Karolcia - ja będę rodziła napewno CC teraz zaczął mi się poród naturalny skurcze i mam rozwarcie ale mam dotrwać jeszcze te 2 tygodnie do CC akcje zatrzymali jak coś to w każdej chwili mam przyjechać do nich dzieci sa już bezpieczne mają po ok 2500 G i dostały zastrzyki na płucka także nic im nie grozi chce żeby jeszcze tylko troszkę urosły u mamusi w brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vicky to juz na ostatnich nogach jesteś. Z Sylwia mam kontakt i tez niedługo będzie rodzic ☺️ Trzymam za was kciuki dziewczyny!!! Wywalczylyscie to wielkie szczęście!!! Tasia, jaka masz stymulację do crio? Kiedy wypada transfer? Ja czekam na telefon z GC, czy mi zrobią histero w 14dc? Ale liczę na to, ze zrobią i za miesiąc będę mogła zabrać moje eskimoski ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arwena, mi zostały 2 lata do 30, a staramy sie juz ponad 3 lata. Ciagle pod górkę. Ale po ciąży biochemicznej po 1 transferze nie mogę sie doczekać crio, czuje, ze nadchodzi juz mój czas ☺️ A przynajmniej żyje taka nadzieja! Do 30 z 3 zdążymy, jak bedą trojaczki, hehe. Takie cuda tez sie zdarzają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, ja robiłam wszystkie wymazy u urologa w Tarnowskich Górach i płaciłam majątek!! Mój M miał ureaplasme, mnie nie zaraził. Dzięki tym badaniom uniknęłan zbędnego faszerowania sie antybiotykami. Większość lekarzy przepisuje od razu leczenie parze, jak u jednej osoby coś wychodzi. Lepiej nie żałować kasy i wszystko posprawdzać przed ivf. Bo objawów nie ma żadnych mając ureaplasme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Immunolog na 19.08 a do dr M ide za tydzien bede chciala zrobic te badania na ureplasme i zobaczymy co jeszcze wymysli dr o ile cos wymysli... Arwena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arwena bardzo mi przykro fajnie ze tak szybko się zmobilizowalas i bierzesz sie za badania trzymam mocno kciuki! pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co czekac i tak przy dobrych wiatrach to dopiero koniec wrzesnia bede miec kolejny start, ten czas poswieca na badania jakies cos musze robic. Dziewczyny gdzie robilyscie badanie na ureplasme?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartiRybka
Dziewczyny witam się z Wami. Czytam was od jakiegoś czasu. Idę krótkim protokołem z antagonistą. Czekam na @ i zaczynam stymulację. Moje pierwsze podejście. Mam nadzieję że się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia, mam 3x2 estrofem, 1x1 encorton, i plastry co 3 dni systen 50, tylko ja nie reagowałam na leki i dlatego mam takie dawki teraz. Kiedy transfer nie wiem, mam nadzieje że za max 2 tyg, w środe ide na pierwsze usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
agula mam pytanie do Ciebie..bo Ty tez robilas te badanie pc kardiolipinie?? wlasnie odebralam wynik i p/c p.kardiolipinoe igG mam 4,48 a igM 4,22 jaki Ty mialas wynik? bo niewiem czy jest dobry czy zly nie mam zadnego oznaczenia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×