Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

...gdy w modlitwie się do mnie zwracacie, Ja z wami modlę się do Boga

Polecane posty

Gość gość
martyna 33 wczoraj x widać u ciebie hipokryzje różnisz się od katolików tym że oni próbują wyjaśnić swoje dogmaty pokrętnie a jednak ty omijasz jakby nikt cię nie pytał x "Biblia naucza, że Bóg istnieje pod trzema postaciami: pod postacią Ojca, Jezusa i Ducha Świętego." x jeszcze raz pytam: GDZIE??? x szatan cię zaślepił jak ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem obecny w Euc.harystii pomimo błędnej interpretacji Mojej obietnicy I czwartek, 14 kwietnia 2011 roku, godz. 0.05 I Moja umiłowana córko, nie lękaj się. Czynisz postępy poprzez to, że przeznaczasz czas na m.odlitwę do Mnie. Teraz jest ważne, by człowiek pojął, że aby zbliżyć się do Mojego Serca, musi zrozumieć potrzebę przyjmowania sakr.amentu Najś.więtszej Euc.harystii. I Wielu ludzi, włączając w to inne grupy chr.ześcijan, zaprzecza Mojej rzeczywistej Obecności w Euc.harystii. Dlaczego zdecydowali zaprzeczyć obietnicom, które złożyłem podczas Mojej Ostatniej Wieczerzy, kiedy obiecałem, że dam Moje Ciało i Krew jako Pokarm i Pożywienie dla waszych dus.z, jest niejasne. To jednak jest pewne, że Cud Najś.więtszej Euc.harystii, obecnej we wszystkich taber.nakulach na całym świecie, ma dziś miejsce i dokonuje się po to, by wypełnić wasze biedne, niedożywione i puste dus.ze Moją Obecnością. Ta Obecność wzmocni was w taki sposób, że gdybyście mieli Mnie nie przyjmować po tym, jak już się do tego przyzwyczaicie, poczujecie się zagubieni. I Wielu chr.ześcijan ignoruje jedną z najbardziej fundamentalnych obietnic, którą uczyniłem podczas Mojego Ukrzyżowania, że będę obecny w Chlebie i Winie oraz zostawię trwały ślad, by pomagać karmić dus.ze. Zbyt wiele ludzkiego rozumowania spowodowało, że zostałem odrzucony nawet przez tych c.hr.ześcijan, którzy mają dobre intencje. Ci sami chrz.eś.cijanie nie mogą przyjąć Najś.więtszej Euc.harystii w jej prawdziwej postaci. Najś.więtsza Euc.harystia została wam wszystkim dana jako wielki Dar dla waszego odkupienia i zba.wienia. Odrzucenie faktu, że Ja Jestem obecny, oznacza, że tracicie szczególne Ł.aski, które są częścią pr.zymierza, by przyprowadzić Mnie jeszcze bliżej do waszych serc. Pamiętajcie, to że umarłem za was, było po to, by pokierować was ku Życiu Wiecznemu i zba.wieniu. Przyjmijcie Mnie jako Żywą Obecność, a wasze dus.ze zajaśnieją w sposób, który nie wydałby się wam możliwy. Powróćcie do przyjmowania Mojego Ciała i Krwi. Pozwólcie Mi usunąć wasze wątpliwości. Jest to jeden z największych błędów, jakie popełnili c.hr.ześcijanie – odmówienie Mi wejścia w ten sposób do ich dus.z. To bardzo obraża Mojego Ojca Przedwiecznego z powodu Ofiary dla waszego ocalenia. Pozwólcie Mi wnieść Światło i Pożywienie w wasze życie. Będziecie bardziej skłonni przyjąć prawdę Mojego Nauczania po tym, jak nastąpi Ostr.zeżenie. I Pamiętajcie, co obiecałem podczas Mojej Ostatniej Wieczer.zy – że gdy weźmiecie chleb i wino, staną się one dla was Moim Ciałem i Moją Krwią. Każda inna interpretacja została zniekształcona przez ludzką logikę i rozumowanie. Zrozumcie teraz i przyjmijcie Prawdę. I Wasz kochający Z.b.a.w.i.c.i.el J.ezus C.hrystus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do postu z 10:38 jak ty się odzywasz do Martyny33 , naszej uczestniczki w dyskusji ona mimo , że z innego "obozu" wiary to jednak jest osobą szlachetną i o pięknym sercu . Nie waż pisać do niej takim tonem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
martyna 33 dziś x gdzie ty tu widzisz trójce??? x x 1. Bóg mówi że Jezus jest jego synem a nie częścią x 2. Jezus mówi że Bóg go namaścił a nie sam siebie x 3. Bóg mówi że stworzy Adama i Ewe x x i gdzie masz tu trójce GDZIE?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A to jest życie wieczne: aby znali Ciebie, jedynego prawdziwego Boga, oraz Tego, którego posłałeś, Jez,usa Chry,stusa" x bałw,ochwalstwo to największy grz,ech zrozumcie że sza,tan wami manipuluje tylko czytając bi,blie możemy poznać prawdę czemu tego nie widzicie że B,óg jest jeden i to on posłał Je,zusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do postu z godz. 21:11 o od 20 wieków żegnają się wierzący przed modlitwą , mówiąc : W imię Ojca , Syna , Ducha Świętego . A teraz niektórzy tę Trójjedność kwestionują .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś x zanim coś napiszesz zastanów się pierw czy to prawda pierwsi chrześcijanie modląc się wznosili ręce ku niebu nie wiem od kiedy znak krzyża obowiązuje w KK ale składanie rąk to czyste zapożyczenie z hinduizmu z resztą KK czerpie z wielu pogańskich religii jak malowanie jajka czy choinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
choinkę z okazji świąt wprowadzili do tradycji protestanci , szopkę betlejemską ze zwierzętami wprowadził po raz pierwszy św Franciszek w Asyżu w XIII wieku , a ty jesteś niedouczona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej nic nie zaślepilo , to tobie oczy zabetonowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" gość dziś choinkę z okazji świąt wprowadzili do tradycji protestanci , szopkę betlejemską ze zwierzętami wprowadził po raz pierwszy św Franciszek w Asyżu w XIII wieku , a ty jesteś niedouczona . " x x choinka jest z germańskiego pogaństwa a myślisz skąd się wzięli protestanci ale to nie o to chodzi tylko o to choinka i inne pogańskie zwyczaje to bałwochwalstwo Jezus przestrzegał nas byśmy nie modlili się jak poganie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Choinke protestanci zgodzę sie a ci co sa przeciw protestantom chetnie tą choinke ubierają hipokryci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto jest przeciw protestantom ? Jezus mówił by kochać swoich nieprzyjaciół i modlić się za nich , a choinka nie posiada licencji na świętowanie , tylko jest powszechna . W prawosławiu jeszcze wcześniej była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Choinka jest bałwochwalstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
martyna 33 dziś x "Je,zu.s po pierwsze: jest większy od an.iołó.w-bo.gów, po drugie: Jest dokładnym wyobrażeniem istoty B.og.a." x zgodzę się z tobą bo prawdę napisałaś ale zwróć uwagę że i Adam został stw.orz..ony na obraz B.o.ga po za tym kluczowe słowo "odziedziczył" zwróć uwagę też na fragment x " 33 Odpowiedzieli Mu Ży.dzi: «Nie chcemy Cię kam.ieno.wać za dobry czyn, ale za blu.ź.nie.rstwo, za to, że Ty będąc człowiekiem uważasz siebie za Bo..ga». 34 Odpowiedział im Je.z.us: «Czyż nie napisano w waszym Pr.awie: Ja rzekłem: B.o.ga.mi jesteście?6 35 Jeżeli nazywa bo.gam.i tych, do których skierowano sł.owo Bo.że - a Pis.ma nie można odrzucić - 36 to jakżeż wy o Tym, którego Oj.ciec poświęcił i posłał na świat, mówicie: "Bl,uź,nisz", dlatego że powiedziałem: "Jestem Synem Bo.ży.m?" " x J.ez.us powiedział w prost że według pi.sma a w tym wypadku psa.lmu B.óg nazywa ludzi dziećmi B.oż.ymi więc on ma też pr.awo do tego tytułu zwłaszcza że B..óg go wysłał z misją x "5 Do którego bo.wiem z ani.ołów powiedział kiedykolwiek: Ty jesteś moim Synem, Jam Cię dziś zrodził?5" x Je.zus jest znowu jak w cytacie który zacytowałaś porównany do ani.ołów i jest zaznaczona wyższość nad nimi właśnie to odziedziczone imię zaznaczę że nadrzędność nad anio.łami jednak nie oznacza równości wobec B.og.a Je.zus sam mówi o sobie x "54 Odpowiedział Je.zus: «Jeżeli Ja sam siebie otaczam chw.ałą, chw.ała moja jest niczym10. Ale jest Ojc.iec mój, który Mnie chwa.łą otacza, o którym wy mówicie: "Jest naszym B.ogie.m"" x J.ez.us mówi wyraźnie że ch.wała jego jest niczym i to B..óg go otacza chwałą i to B.oż.a chw.ała się liczy a tym Bo.g.iem jest Ojciec ty Ojca uważasz za część trójcy a fragment stawia równość pomiędzy Ojcem i B.ogi.em ale nie J.ezu.sem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
martyna 33 dziś x "Jak wytłumaczyć zatem słowa Je.zu.sa "Ja jestem droga, prawda i życie. Nikt nie przychodzi do Ojca, tylko przeze Mnie. Gdybyście Mnie poznali, znalibyście i Mojego Ojca; Ale teraz już Go znacie i zobaczyliście"." x można łatwo innym fragmentem x "5 Albowiem jeden jest B..óg, jeden też pośr.ednik między B.ogi.em a ludźmi, człowiek2, Ch.r.yst.us J.ez.us" x nikt nie przychodzi do B.og.a inaczej jak nie przez poś.redn.ictwo J,,ezu,sa jego ofi.arę nowe prz.ymier.ze x " A na to J,ezu,s odrzekł: "Filipie, tak długo jestem z wami, a jeszcze Mnie nie poznałeś? Kto mnie zobaczył, zobaczył także i Ojca. Dlaczego więc mówisz "Pokaż nam Ojca"", a zaraz potem dodaje "Czy nie wierzysz, że ja jestem w Ojcu, a Ojciec we Mnie?" (J 14,6-10). " x "18 Bo..ga nikt nigdy nie widział, Ten Jedn,orodz.ony B..óg, który jest w łonie Ojca, [o Nim] pouczył11. " x ten fragment pokazuje że nie chodzi o fizyczne widzenie Bo.ga bo J,ezu.s jest obrazem i tu odwołuję się do twojego cytatu x "On jest obrazem B.oga niewid.zialnego" x obrazem nie samym B,ogi,em a B,óg jest niew,idzialny jak zatem zobaczyć Bo,ga w Jez,usie? posłanie Jez.usa na świat jest aktem miłości B.og,a do ludzi przez J.ezu.sa B,.óg do nas mówi kocham cię nie zapomniałem o tobie x "7 Umi.łowani, miłu.jmy się wzajemnie, ponieważ miłość jest z B.og.a, a każdy, kto miłuje, narodził się z B,.oga i zna Bo,.ga. 8 Kto nie miłuje, nie zna B,.oga, bo B,.óg jest miłością. 9 W tym obj,awił.a się miłość B,og,a ku nam, że zesłał Syna swego Jedn,orodzo.nego na świat3, abyśmy życie mieli dzięki Niemu. 10 W tym przejawia się miłość, że nie my umiło.waliśmy B.,oga, ale że On sam nas umi.łował i posłał Syna swojego jako of,.iarę pr.zebł.agalną za nasze grz,echy4. 11 Umiłowani, jeśli Bó,.g tak nas um,iłował, to i my win.niśmy się wzajemnie miłować. 12 Nikt nigdy B.,oga nie oglądał. Jeżeli m.iłuje.my się wzajemnie, B,.óg trwa w nas i miłość ku Niemu jest w nas doskonała. " x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
martyna 33 dziś x x "Skoro nie,.bo i zast,ępy nie,.bie,skie uczynił sam B,.óg, a wszystko to zostało stw,.orzo,ne przez Je,.zu,sa i dla Jez,.usa (nawet jeśli Jez,.usa przyrównamy do czeladnika Bo,.że,go) to i tak wychodzi na to, że to B,ó.g-Je,.zus stw,.orzył wszechświat." x nadinterpretacja przez Je,.zus,a nie w sensie dosłownym ale jako powód dla B,.oga x "Pierw,orodnym wobec każdego stw.orzenia" x stw.orzenie w sensie człowiek pierwo,.rodny pierwsze dziecko z ludzi czyli pierwszy zm,artwyc,.hwstały x "bo w Nim zostało wszystko st,worz,one: i to, co w nie,biosa.ch, i to, co na ziemi, byty wid,.zialne i niew,.idzialne, czy Tro,ny, czy Pano,wania, czy Zwier,zchności, czy Wła,dze5. Wszystko przez Niego i dla Niego5 zostało stw,orz.one. " x zostało stw,orz.one przez Bo,.ga dla Jezu,.sa Jez,.us ma władzę daną przez Bo,.ga nad wszystkim x "17 On jest przed wszystkim i wszystko w Nim ma ist.nienie. 18 I On jest Głową Ciała - Ko.ści.oła6. " x ko.ści.ół (ludzie) został zba.wio,ny przez of,.iarę Jez,.usa i w nim mamy ży,cie wie,.czne. x "Słuszne są więc słowa "Dobrego Łotra" wiszącego razem z Je,.zu,sem na Go,lgo,.cie "Ty nawet Bo,.ga się nie boisz?" (Łk 23,40)." x nadinterpretacja x "«Ty nawet B,.oga się nie boisz, chociaż tę samą karę ponosisz? 41 My przecież - sprawiedliwie, odbieramy bowiem słuszną karę za nasze uczynki, ale On nic złego nie uczynił». " x B,ó,.g jest sprawiedliwy a łotr zwyczajnie drwił z Je,.zu,sa nawet w naszym języku jest określenie bój się Bo,.ga jeżeli coś źle robimy x "Przez całe swoje życie Je,.zu,s wyraża się o Bo,.gu jako o swoim Ojcu. Dlaczego, skoro On i Ojciec są tym samym, J,ez.us podkreśla iż jest tylko Jego Synem? " x x i w tym jest cały sęk a mianowicie B,.óg jest Bo,gie,.m i st,wór.,cą nas wszystkich i chce być naszym ojcem bo nas zwyczajnie kocha a J,ezu.s jest synem Bo,.ga dodawanie do tego po.,zabib,.lijnych idei rodzi ba,łwo,ch,wal,stwo bo nie wy,znaj,esz prawdz,iwego jedy,nego Bo,.ga ale jakiś dziwny ideologiczny twór czyli tr,ój,.cę x "3 A to jest życie wi,ecz,ne: aby znali Ciebie, jed,.ynego pra,wdziw.ego Bo,.ga, oraz Tego, którego p,osłałeś, Jez,.usa Chr,ystu.,sa2. 4 Ja Ciebie otoczyłem c,hwa,łą na ziemi przez to, że wypełniłem dzieło, które Mi dałeś do wykonania. 5 A teraz Ty, Ojcze, otocz Mnie u siebie tą chwałą, którą miałem u Ciebie pierwej, zanim świ,at pow,stał."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale na odpowiedź musisz poczekać do poniedziałku bo Martyna jest dziś na wyjezdnym w swoim zborze i świętuje dzień święty , jest tam przyjmowana jak Królowa a jej córka jak księżniczka . O katolikach wyraża się dość przychylnie i broni nas przed pomówieniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
martyna 33 x "1 Wielokrotnie i na różne sposoby przemawiał niegdyś B,.óg do ojców przez pror,.oków, 2 a w tych osta,.tecznych dniach1 przemówił do nas przez Syna. Jego to ustanowił dziedzicem wszystkich rzeczy, przez Niego też stw,.orzył wszec,.hświat1. 3 Ten , który jest odblaskiem Jego chwały" x tak to wersety przed cytatem który zacytowałaś B,,óg (jedyny prawdziwy stw,.órca) kiedyś przemawiał przez proroków a teraz przez Syna którego ustanowił dziedzicem x "17 [Proszę w nich], aby B,.óg Pana naszego Je,.zu,sa Ch,ryst,.usa, Ojciec chwały, dał wam du,.cha mądrości i obja,.wienia* w głębszym poznaniu Jego samego. 18 [Niech da] wam światłe oczy serca tak, byście wiedzieli, czym jest nadzieja waszego pow,.ołania, czym bogactwo chwały Jego dziedzictwa wśród świętych 19 i czym przemożny ogrom Jego mocy względem nas wier,.zących - na podstawie działania Jego potęgi i siły. 20 Wykazał On je, gdy wskr,.zesił Go z mar,.twych i posadził po swojej prawicy6 na wyżynach nie,bi,.eskich6, 21 ponad wszelką Zwierz,.chnością i Wła,.dzą, i Mocą, i Pano,.waniem7, i ponad wszelkim innym imieniem wzywanym nie tylko w tym wieku, ale i w przyszłym. " x tak to to też wersety przed twojego drugiego cytatu Jez,.us ma Bo,.ga który jest jego ojcem i ten B.,óg wskrzesił Jez,.usa i posadził po swojej prawicy x "6 On, istniejąc w postaci2 Bo,.żej, nie skorzystał ze sposobności2, aby na równi2 być z Bo,.giem, 7 lecz ogołocił3 samego siebie, przyjąwszy postać sługi3, " x nawiązanie do sza,.tana tak też był synem Bo,.ga ale pycha go poniosła chciał sam być na równi ze swoim stw,.órcą Je,.zus jest pokazany jako jego przeciwieństwo x "24 A śm,.ierć weszła na świat przez zawiść dia,.bła8 i doświadczają jej ci, którzy do niego należą. " x x "27 Wszystko bo,.wiem rzucił pod stopy Jego10. Kiedy się mówi, że wszystko jest pod,dane, znaczy to, że z wyjątkiem Tego, który mu wszystko poddał. 28 A gdy już wszystko zostanie Mu poddane, wtedy i sam Syn zostanie poddany Temu, który Synowi poddał wszystko, aby B,.óg był wszystkim we wszystkich."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
córko Martyny33 ty nie odpowiadaj teraz , poczekaj aż mama jutro wróci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś x skąd wiesz że to córka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem co odpowiedzieć na twe kwiatki , ale z tych przepowiedni , które tam są zawarte wiele się nie spełniło . To może dobrze ale zauważyłem , że wiele interwencji bożych zależne jest od sytuacji na świecie , miła siostro w wierze . O np. zapowiedź Kuli Zbawienia jaka ma nas nawiedzić ( asteroida) , ma zabrać 2/3 lu/dzko/ści na drugi świat . Ma nawiedzić Ziemię w 2-gim dniu wy/bu/ch/u trzeciej ś/wia/towej . Nie zapisałem linku tego objawienia Maryi a teraz już nie potrafię odnaleźć . Było tam podkreślone , że to wydarzenie nie będzie nieszczęściem ale zb/awie/niem lu/dzko/ści w sensie duchowym a ci co zginą mają zaludnić Niebo . Zanim to się stanie mamy jeszcze przeżyć w skali światowej tryumf Niepokalanego Serca Maryi , oczyszczenie sumień - Godzina Damaszku , 77 tygodni deptania polski przez wielkiego wschodniego "brata" . Oby to ostatnie się nie spełniło . Dobrego dnia . Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
martyna 33 x olałaś mnie czy skończyły ci się argumenty na temat trójcy? x jaki stosunek masz do tego że Jezus ma się poddać Bogu? x "28 A gdy już wszystko zostanie Mu poddane, wtedy i sam Syn zostanie poddany Temu, który Synowi poddał wszystko, aby Bóg był wszystkim we wszystkich."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki Martyno33 , jesteś ok !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
B.ó.g Ojciec: Ja Jestem Prawdą. Ujmijcie Moją Dłoń i naśladujcie Mnie. Wszelkie Życie pochodzi ode Mnie I O.r.ędzia Ost.r.z.eżenia I czwartek, 3 lipca 2014, godz. 16.40 I Moja najdroższa córko, człowiek kontroluje swoje własne przeznaczenie, ponieważ została mu dana wolność wyboru — jako Dar ode Mnie. I Niektórzy wybierają właściwą ścieżkę w kierunku Mojego Niebiańskiego Królestwa, ścieżkę, która wiedzie śladem Mojego Jednorodzonego Syna, J.e.z.usa C.h.r.ystusa. Inni nie wybrali mądrze. Ze względu na ofiarowane człowiekowi Dary, do których należą inteligencja, wiedza i wolna wola, wielu popadło w pychę. Inni uganiają się za kłamstwami i poszukują wielkich dóbr materialnych, które dostępne są na świecie — i w końcu liczą się dla nich już tylko ich chwilowe pragnienia. Obstając przy swoich egoistycznych zachowaniach i uczynkach, a przy tym mając obsesję na swoim własnym punkcie i dążąc, kosztem innych, do samospełnienia — narzucają sobie g.r.z.echy, które ich zniewolą. I Odmawiając przyjęcia Daru Życia Wiecznego, który Ja przynoszę wam wszystkim, którzy będziecie mieć udział w Moim Królestwie — oddzielicie się ode Mnie, drogie dzieci, na wieczność. Przychodzę w obecnym czasie, aby dokonać interwencji, ponieważ samolubność tego świata wykorzeniła z waszych serc miłość do Mnie. Przychodzę, aby przynieść wam Prawdę, wiedzę o Moim Królestwie i wam przypomnieć o dwóch możliwościach, które zostaną wam przedstawione. Pierwszą możliwością jest przyjęcie Mojej Dłoni Miłosierdzia i cudowne życie, pozwalające wam uczestniczyć w B.o.skim Życiu Mojego Nowego Królestwa. Drugą możliwością jest wybór wiecznej ciemności i stanie się niewolnikiem otchłani, gdzie szatan pozostanie na zawsze. I Tak wielu z was odrzuca Moją Miłość, odrzuca wiedzę, którą wam dałem poprzez Moje Ś.w.ięte Słowo, i odrzuca ost.r.z.eżenia, które zostały wam przekazane przez proroków. Nie myślcie, że dzisiejszy świat różni się w jakikolwiek sposób od tego, co miało miejsce na Ziemi do chwili obecnej. Ludzkość się nie zmieniła. Gr.z.ech jest nadal waszym przekleństwem; i tylko poprzez walkę z wrogiem, który przynosi wam niedolę i cierpienie — staniecie się zdolni do przyjęcia Życia, które Ja dla was stworzyłem. I Słuchajcie teraz, kiedy przypominam wam Moją Obietnicę. Stworzyłem Wieczny Raj, który należy do was. Zaoferuje on waszemu ciału i dus.zy Życie Wieczne. Ten Raj na was czeka. Nie roztrwońcie swojego dziedzictwa. Jeżeli bowiem je roztrwonicie, złamie to Moje Serce, a wy będziecie żałować tej decyzji na wieki. I Usłyszcie teraz Moje Wołanie, gdyż ześlę każdy możliwy znak, każdy Cud i każdą Ł.askę, aby przebudzić wasze otępiałe serca — aż nie sprawię, że rozpoznacie Prawdę. I Ja Jestem Prawdą. Ujmijcie Moją Dłoń i naśladujcie Mnie. Wszelkie Życie pochodzi ode Mnie. I Wasz Ojciec Przedwieczny I B.óg Najwyższy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×