Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

...gdy w modlitwie się do mnie zwracacie, Ja z wami modlę się do Boga

Polecane posty

Gość gość
Nie piszcie tu tych strasznych głupot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martyna33 wchodzisz na katolicki topik. Obrażasz Maryję i nasza wiarę. Nasza próbę wyjaśnienia tobie prawdy nazywasz atakiem. Robisz z siebie ofiarę. Naprawdę śmieszne. Być może Pan otworzy tobie kiedyś oczy serca wtedy zrozumiesz. Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i gdzie tu argument przeciwko eucharysti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aby zakończyć temat Eucharystii i nie pisać nieprawdy. Bo to nie kościół ustanowił Eucharystię lecz sam Chrystus. To jest Ciało moje, które za was będzie wydane: to czyńcie na moją pamiątkę! (Łk 22,19). Wypowiadając te słowa w Wieczerniku, Chrystus ustanowił sakrament Eucharystii, polecając nam go sprawować na Jego pamiątkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pod nickiem Martyny33 pisze inna osoba , która nie ma jeszcze 19 lat , być może jej córka . Korzysta z wielu gotowych opracowań z komputera swej mamy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
won do kościoła otumanione tumany z tym belkotem!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten temat ostatniej wieczerzy jest nie na czasie , teraz przeżywamy Boże Narodzenie . Upominam o trzymanie się tematu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieprzegadasz babie która urobili.a niech sobie myśli to co myśli. Sama szykanuje kk a słowa z biblii interpretuje pod siebie. Żadna religia nie jest dziś tak szacowana jak katolicyzm ale baba wie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martyna33 a co powiesz jeśli naprawdę dposzło do uzdrowienia dzięki wstawiennictwu Maryji? Też zaprzeczysz? Też nieprawda? Tylko proszę nie pytaj o cytat..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytasz swoje wypowiedzi? Spróbuj. Może wtedy zrozumiesz że tego nie da się czytać. Nie chodzi o odrzucenie prawdy tylko z tego bełkot u nic nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maryjo matko Boga módl się za nami grzesznymi (bez względu na wiare) teraz i w godzinę naszej śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ten post powyzej to chyba nie na temat topicu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ludziom oceniac tych ktorzy nie wierza, chodza do kosciola badz tego nie robia. Wiara to laska od Boga i to Bog powoluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
martyno przyznaj dlaczego w twojej wersji biblii którą się posługujesz nie ma o cudzie w Kanie Galilejskiej zamiany wody w wino . Również innych ważnych zapisów tam nie ma bo usunęli je wasi założyciele Luter i Kalwin . Ponoć wy też nie wierzycie w moc wody święconej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"17 Gdy wybierał się w drogę, przybiegł pewien człowiek i upadłszy przed Nim na kolana, pytał Go: «Nauczycielu dobry, co mam czynić, aby osiągnąć życie wieczne?» 18 Jezus mu rzekł: «Czemu nazywasz Mnie dobrym? Nikt nie jest dobry, tylko sam Bóg5. " x x cytat z biblii tysiąclecia czyli katolickiej a wy dalej bałwochwalcy wierzcie w tą swoją trójce nawróćcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem na jakie zapytanie wstawiłaś tu to straszne ostrzeżenie dla nie wierzących w Jezusa . Tu akurat piszą wszyscy wierzący w Boga i nie nam należy się ten poprzedni wpis . Jest tu wiele tysięcy innych tematów demonstrujących już w tytule ateizm i niewiarę . Jeżeli nie jesteś tchórzem Martyno to w tamtych tematach wpisz to twoje ostrzeżenie . Na pewno im twoje ostrzeżenie pomoże ale na to trzeba odwagi , której chyba nie masz . Wiemy , że bardzo łatwo jest grozić karą bożą osobom wierzącym ale podobnie czynią Jechowici , oni również nie lubią nawracać ateistów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za zawierzenie się Bogu i Najświętszej Maryi nie otrzymali kary ale wielką pomoc w historii swego narodu i oparli się wielu nieszczęściom jakie dotknęły inne kraje , np. pokonali zakusy komunizmu i faszyzmu gen. Franko który pustoszył kościoły w Hiszpanii . Przeszli zwycięsko przez te burzliwe lata ubiegłego wieku z pomocą Boga i Maryi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby nie maryja i jej amen na zawolanie Boga nie byloby cudu narodzin a dallej i zmartwyvhwstania. Sam Jezus oddal ja nam jako nasza matke. To ona wyprosila cud w kanie galilejskiej. Jesli ktos zaprzecza temu niech poda choc jeden werset o tym ze jezus mowi aby nie modlic sie do maryji naszej matki . Werset ktpry jednoznacznie to mowi. Jednoznacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie prawda , że wystarczy Boży dar zbawienia ale trzeba jeszcze go przyjąć i w nie można wówczas chodzić w pysze ani nie można sądzić ani łamać przykazania " nie mów fałszywego świadectwa przeciwko bliźnim" jak to czyni Martyna . Nigdzie nie ma w biblii napisane wezwania : ' idźcie i głoście ludziom karę Bożą ' , ale niestety protestanci często to czynią . A jak wiemy tylko prorocy wybrani przez Boga przez namaszczenie św. olejem oraz Jonasz mieli takie prawo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DLV Maryja to nie człowiek jak każdy inny z całą pewnością nie co nie zmienia faktu że jeśli się modlę to modlę się do samego BOGA .Wszyscy święci z Matką JEZUSA SYNA BOŻEGO są w modlitwach jakie są do nich kierowane przez większość która potrzebuje ,,Boga,, bardziej materialnego namacalnego,w ich świadomości nie mieści się sam BÓG to dla nich nie do pojęcia i błądzą nawet nie próbując tego pojąć naśladują się na wzajem i utwierdzając przez wieki że tak ma być a są i tacy co dali by się poćwiartować,a to takie proste.MARYJA jest postacią wyjątkową niepowtarzalną o najwyższym ziemskim pierwiastku BOSKOŚCI,ale co najwyżej może być wzorem do naśladowania dla ziemskich kobiet ,ale to wyłącznie teoria.MANA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martyna jestes meczaca i malo przekonujaca. Wciaz to samo pleciesz. Klapki na oczach ale to twoj wybor. Jak ktos tu slusznie zauwazyl my jestesmy katalikami a nie ateistami. Nas swoja "prawda" nie omamisz. Wszystkich katolikow wrzucasz do jednego wora. A skad wiesz kto i jak czesto czyta biblie? Nie tobie to oceniac. Ja wierze w Boga ktory objawia sie w trzech osobach boskich. Wierze w moc wstawiennictwa MAryji i prosze nie obrazaj moich uczuc religijnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale te slowa mozna takze skierowac do protestantow. Biada tym ktorzy dodadza lub odejma cos od nauki jezusa. Kk mowi prawde i opiera sie na slowach jezusa. Ty wybralas inna droge odrzucajac religie w jakiej Bog cie powolal do zycia. On jest nieomylny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym roku przeżywać będziemy wspaniałą uroczystość : 100 - lecie objawień Najświętszej Maryi w Fatimie trojgu dzieciom : Hiacyncie , Franciszkowi i Łucji . Mimo , że odległość do Fatimy nie jest wielka to jednak aby u nas była znana potrzeba było aż 50 lat . https://www.youtube.com/watch?v=UkKUIWgauYg bywają tam też nasi rodacy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mylisz sie martyno. Bog ma matke poniewaz mamy Boga w trzech osobach :BogOjciec Syn Bozy I Duch swiety. Niestety ta prawda nie wszystkim jest objawiona. Czytajac twoje posty widac jak nie akceptujesz Kk. Jak wszystko wiesz o katolikach. A ja ci powiem ze twoja wiedza jest powierzchowna. Nie ma co dyskutowac z toba ale ten topic jest o maryji wiec jesli nie wierzysz w jej wstawiennictwo po co sie tu wypowiadasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martyno , dzisiaj o 8:50 Najświętsza Maryja kazała mi przekazać tobie słowa : " że bardzo kocha ciebie" i również to , "że bardzo boleje nad tobą z tego powodu że odrzucasz wezwania Jej syna który wielokrotnie wzywa w ewangelii :"... Bierzcie i jedzcie ciało moje ...".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najświętsza Maria pragnie abyś w sercu swym bez obawy wymawiała jej święte Imię z taką samą nadzieją i miłością z jaką wymawiasz Imię jej Syna Jezusa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alez martyno katolicy nie traktuja Maryi jak Boga. Ty zupelnie nie rozumiesz roznicy. BOG jest jeden wszech...... a maryja to jego matka. Ale szukaj...szukaj drogi....byc moze kiedys otrzymasz swiatlo i wrocisz do Kk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli wierzysz ze Bog jest wszechwiedzacy dlaczego odeszlas od wiary w jakiej cie postawil? Pomylil sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×