Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

...gdy w modlitwie się do mnie zwracacie, Ja z wami modlę się do Boga

Polecane posty

Gość gość
12 – 8 lutego 2001 J.ezus > Ś.więta Msza E.ucharystyczna >> Ja, J.ezus wszechmogący, mówię c****isz. Mimo iż jesteś tylko zwykłą p.arafianką, proszę cię, byś pisała dla dobra K.ościoła J.ezusa, umarłego i z.martwychwstałego. >>> Moje dzieci, przychodźcie na Mszę. Wszystko we Mnie kona z tęsknoty, by napełnić was miłością. Czekam tam na was, by wam d.ać niezbędne siły do wykonywania waszych codziennych prac. Tak, moje dzieci, jestem w k.ościele, by wam dać pożywienie miłości. >>>> Przyjdźcie Mnie odwiedzić. Jestem obecny w t.abernakulum. Tylko Ja mogę napełnić was ł.askami, które są konieczne w waszym życiu. Jestem Życiem, które jest obecne w każdej Mszy odprawionej przez moich ś.więtych k.apłanów. >>>>>> Moje k.ościoły są miejscem, gdzie gromadzą się moje dzieci miłości. Zrozumcie, że wszystko musi się wypełniać w miłości do Mnie. Zobaczycie, że tylko moja moc miłości zdoła was na nowo ożywić w miłości, moje dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>>>>> Z tego wszystkiego, co zostało napisane przez moich a.postołów i uczniów, oraz tego, co otrzymaliście w o.rędziach moich ś.więtych męczenników i d.usz wybranych, nic nie jest tak wiarygodne oraz tak m.istyczne jak to, co zostało napisane w odniesieniu do mojej ś.więtej M.szy E.ucharystycznej. Bądźcie dziećmi światłości. Wszystko, co pochodzi od D.ucha Ś.więtego, nie powinno pozostawiać wątpliwości w waszych sercach. Tylko moja miłość przezwycięży wasz letarg. >>>>>>> Te wszystkie zapiski zostały dokonane, by przynieść światło, żebyście mogli wiedzieć, że My, Trójca, dokonaliśmy dla każdego dziecka największej, najpiękniejszej tajemnicy. Ta tajemnica, moje dzieci, to Życie, które zostało wam dane, byście mogli osiągnąć szczęście wieczne. Ja, J.ezus, jestem zjednoczony z każdym z was. >>>>>>>> Tak, moje dzieci, za każdym razem kiedy odprawiana jest M.sza, Ja, Syn B.oży, ofiarowuję się Ojcu wraz ze wszystkimi waszymi g.rzechami, by was oczyścić. Przychodzę, by przynieść ł.aski, które mój Ojciec wam daje w tym Pokarmie z Nieba. To Ja, Miłość, odżywiam was moim Ciałem i oczyszczam moją Krwią. Wszyscy, którzy Mnie przyjmują, przyjmują w siebie niebiańską Miłość, która czyni ich dziećmi B.ożymi. D.uch Ś.więty okrywa ich, aby mogli być w jedności z Nami, T.rójcą Ś.więtą. >>>>>>>>> Moje dzieci, kiedy przyjmujecie K.omunię, jesteście w obecności mojej Istoty, która jest Miłością. Miłość zawiera wszystko. Jestem z każdym dzieckiem na całym świecie. Przez ten s.akrament, jesteście we Mnie z waszymi braćmi i siostrami, by ofiarować się Miłości. Miłość was przyjmuje i okrywa swą Istotą, by uczynić z was dzieci miłości. >>>>>>>>>>> Moje dzieci, nosiłem was zanim jeszcze poczęliście się w łonie swojej matki. Kiedy przychodzicie, by Mnie przyjąć w ś.więtej E.ucharystii, Ja was ponownie przyjmuję w Siebie. Wy zawsze byliście we Mnie. Tym gestem miłości wyrażacie waszą zgodę na to, by być we Mnie. To wasz osobisty wybór, żeby przyjść zamieszkać we Mnie. Och! małe dzieci, kiedyż zrozumiecie moją odwieczną miłość do każdego z was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dzieci, bądźcie wierni mojej Obecności w K.ościele; to Ja was karmię. Czytajcie ś.więtą B.iblię według Łukasza, Mateusza, Marka, Jana, Pawła. To Ja podyktowałem te żarliwe listy. Wszystko, co ludzkie ulatuje, a wszystko, co pochodzi ode Mnie, pozostaje na zawsze. Nie wątpcie, moje najdroższe dzieci. Pokarm e.ucharystyczny nie jest rozdawany dla psów, lecz dla dzieci mojego ś.więtego i m.istycznego K.ościoła. >>>>>>>>>>>> Mój dom, który zamieszkujecie, jest wielki; nikt nie jest pominięty; wszyscy macie uprzywilejowane miejsce. Przyjdźcie wszyscy zasiąść przy moim stole, gdzie ofiarowane jest wam moje Ciało i moja Krew. Moje Ciało jest Ś.wiątynią, w której Ojciec złożył całe swoje upodobanie i gdzie wszystko jest od Niego; nic nie istnieje poza Nim. Tam, gdzie Ja jestem, jest mój Ojciec. Tam, gdzie jest moje Ciało i moja Krew, Miłość ogarnia wszystko. Jestem Miłością, Miłością jest mój Ojciec, Miłością jest D.uch Ś.więty, Miłością jesteśmy My, Ś.więta T.rójca. >>>>>>>>>>> Każda niedziela jest dniem świątecznym. Dlaczego wątpicie? Czyżbym popełnił jakieś błędy, które przeszkodziłyby Mi gromadzić was, moje dzieci? Czyż nie jestem wszechmogący? Wielu z was wierzy, że niedziela, dzień Pański, zatraciła intensywność miłości. Mój Ojciec chce was mieć przy Sobie w trudnościach, jakie przeżywacie każdego dnia. Chce wam dać Pokarm niebiański, abyście otrzymali ł.aski niezbędne do przeżycia waszych powszednich dni tygodnia. >>>>>>>>>> Moje dzieci, kocham was. Niedzielna m.s.za jest celebracją radości, ucztą miłości, na którą dobrze jest przyjść. Moje dzieci, jest to niezbędne dla was, byście wypełnili wasze ziemskie życie tą niebiańską radością, która zarezerwowana jest tylko dla Nas, w Niebie. Ofiarujemy wam w czasie niedzielnej M.s.zy małą cząstkę Nieba. Wy, moje dzieci, odrzucacie naszą radość napełnienia was. Ja, J.ezus, przyszedłem ofiarować się na o.łtarzu krzyża, abyście wy otrzymali miłość Ojca. >>>>>>>>> Moje dzieci, czy wy zdajecie sobie sprawę, jak dobrze jest otrzymywać to, co jest rozkoszą Ojca? Ja jestem J.ezusem żyjącym w świętej H.ostii, którą mój Ojciec chciał dla was. Małe dzieci miłości, pozwólcie się nakarmić moją Istotą miłości. Wszystko stanie się dla was miłością. >>>>>>>> Ach, moje małe dzieci, Miłość zaprasza was, a wy ośmielacie się nie przyjąć zaproszenia? Wy wszyscy, którzy przyjmujecie swoje dzieci z okazji przyjęć urodzinowych, co byście zrobili, gdyby one wątpiły w jakość podanych potraw oraz waszej gościnności, i gdyby przy stole krytykowały wasze dania, po tylu godzinach spędzonych przez was na przygotowaniu z miłością tego posiłku, który – jakby nie było – jest tylko dla waszego ciała? Pomyślcie, że mój Pokarm, to Pokarm J.ezusa, Syna B.ożego, ten, który nie tylko was odżywia, ale zaspokaja głód miłości, której tak brakuje waszemu życiu. >>>>>>> Moje dzieci, bądźcie takimi, jakimi was stworzyłem: istotami, które stają się B.o.skie poprzez moją Obecność w was. Bądźcie czujni. Ciało jest tak słabe, a Szatan tak przebiegły. Czeka na upadek, na słabość, by was schwytać w swoje zwodnicze sidła. Nie dajcie się oślepić waszą własną pychą. Zbyt wielu utraciło swą d.u.szę, poczynając od niewielkiego zwątpienia. Zwątpili w moje Słowo, które jest Prawdą. Przyjdźcie do Mnie wy, którzy odczuwacie głód, a Ja was nakarmię moim Chlebem Życia, który jest drogi mojemu Sercu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napełniam was dobrodziejstwami, które was zadowalają, lecz wy nie uświadamiacie sobie, iż to wszystko pochodzi ode Mnie. Jesteście wypełnieni we Mnie podczas K.omunii ś.więtej. Jestem Chlebem życia, radości, szczęścia w każdym z was. Moje dzieci, jestem waszym jedynym dobrem, waszym jedynym szczęściem. Wszystko jest we Mnie. Jestem Tym, który jest w was. > Moje ukochane maleństwa, Ja, wasz Ukochany, czekam na was z utęsknieniem. Nie mogę się doczekać, żeby was odczuć w Sobie. Już od chwili, gdy kapłan Mnie wam daje, cała moja Istota drży z radości. Po co te wykręty, moje dzieci? Moje dzieci, nie potępiam was. O nie! Ja was zbytnio kocham! Mam zbyt wiele poważania dla was. Ja, J.ezus-H.ostia, jestem z wami, w was. Lecz widzicie, Ja, J.ezus, jestem Królem. Lubię, gdy się Mnie traktuje z szacunkiem należnym Królowi. Stworzyłem ziemię. Oddałem moje Życie, żeby wam dać życie wieczne. >> Jestem Synem B.oga żywego. Jestem czystym Dzieckiem B.oga. Wszystko we Mnie jest tak czyste, że nawet moja Matka dotykała Mnie z niemającym sobie równych szacunkiem. Kiedy moja Matka przyjmowała Mnie w K.omunii, Ona klękała, i jeden z moich ś.więtych synów składał Mnie na Jej języku. Wszystko w Niej przyjmowało Miłość, Jej B.oga, Jej Syna. >>> Moje dzieci, kiedy Mnie przyjmujecie, jestem Tym samym, którego przyjmowała moja Matka, Tym samym B.ogiem. Jeśli Ona przyjmowała postawę szacunku, wy, moi umiłowani, czemuż nie mielibyście pójść za Jej przykładem? Moje dzieci, któregoś dnia, przyjmiecie Mnie tak, jak moja Matka, Mnie, który was tak kocha. Czytajcie te teksty: otrzymacie światła. Jestem Miłością, która was kocha i która chce was dla Siebie na wieczność. >>>> Tak, moje dzieci, kiedy k.apłan podaje Mnie wam swoimi dłońmi, które Ja konsekrowałem, każecie Mi czekać biorąc Mnie na wasze niekonsekrowane dłonie. >>>>> Przyjmujecie moje ś.więte Ciało. Jestem J.ezusem-H.ostią, który wyczekuje tęsknie tego, by poczuć Siebie na p.atenie, którą jest wasz język. Od chwili, kiedy wasz język przyjmuje moje Ciało, i jak tylko poczuję na Sobie wasz oddech, drżę z radości. Należę cały do was, całkowicie do was. Moje ukochane dzieci, przyjdźcie spokojnie do Mnie, a pokażę wam, jak przyjąć Mnie z miłością i dobrocią, w przypływie miłości do Mnie. Nie chcę wam dokuczyć, mówiąc to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>>>>> Jestem waszym jedynym dobrem. Zrozumcie, że nie chcę was ostro traktować. Wiem, że niektórzy z was nie wybrali tego złego zwyczaju. Po prostu został on wam dany. Ci, którzy przyjmowali K.omunię na język, porzucili ten akt miłości, by robić tak, jak inni. >>>>>>> Moi kochani, Ja, Miłość, pokażę wam z łagodnością, że nie ma nic złego w przyjmowaniu Mnie na język. To jest Mi tak miłe! Czy nie możecie być dziećmi, które chcą wszystko zrobić dla swego najdroższego J.ezusa? Jestem tak dobry dla was! Będę więc czekał, wciąż i stale, nie zniechęcając się, dopóki wy nie zdecydujecie się przyjmować Mnie z miłości i w miłości, na mojej p.atenie. >>>>>>>> Moje dzieci Ś.wiatłości, wy, którzy Mnie kochacie, czy nie możecie być przykładem dla moich dzieci? Oni nawet nie wiedzą, że to, o co proszę, zawsze było i zawsze będzie zgodne z tym, o co prosiłem moich ap.ostołów. >>>>>>>>> Moje dzieci! Proszę was, żebyście zrozumieli ten akt miłości. To zostało ustanowione w chwili, gdy moi ap.ostołowie, zgromadzeni wokół Mnie, usłyszeli moje słowa: „Bierzcie i jedzcie, to jest Ciało moje wydane za was; czyńcie to na moją pamiątkę”. Tak samo powiedziałem: „Bierzcie i pijcie, to jest Krew moja przelana za was i na odpuszczenie grzechów; czyńcie to na moją pamiątkę”. Zobaczyli przez te znaki moją Obecność w nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>>>>>>>>> Nie zrozumieli, że musiałem umrzeć na krzyżu, by następnie zmartwychwstać, aby oni mieli w sobie ten chleb i to wino, znak mojego Przymierza miłości wiecznej, która będzie się odnawiać za każdym razem, kiedy kapłan dokona konsekracji chleba i wina. Oni wszyscy otrzymali chleb i wino ode Mnie, Jezusa. To Ja osobiście je rozdałem. >>>>>>>>>>> Dokonałem konsekracji tego wieczoru. Tylko Ja sam mogłem to uczynić. Stali się kapłanami poprzez moją Obecność przy nich. Tylko kapłani mogą rozdawać Chleb i Wino moim dzieciom tak, jak Ja to uczyniłem na Ostatniej Wieczerzy. Wszyscy otrzymali Ducha Świętego w wieczerniku. Otrzymali wewnątrz siebie Światło, które otworzyło im oczy, żeby wiedzieli, iż byli wybrani do uwieczniania mojej świętej Ofiary. Moje dzieci, przyjmijcie moje Ciało i Krew z ręki moich kapłanów. To Ja Siebie rozdaję tymi dłońmi, które osobiście konsekrowałem. >>>>>>>>>>>> Moje dzieci, to co jest napisane, to Ja, wasz Jezus dyktuję mojemu umiłowanemu dziecku mych boleści. Nie bądźcie więc niedowierzający. Zobaczcie sami, czego w niej dokonałem, a rozpoznacie Mnie. >>>>>>>>>>>>> Moja córko, to, co jest napisane, przyda ci się któregoś dnia. Pokażesz to ojcu C. i kiedy przyjdzie czas, który Ja sam wybrałem, on nie będzie zaskoczony. Przeżegnaj się, moja miła rano. Kocham cię. Amen. >>>>>>>>>>>>>> Fragment z "Przybądźcie na wezwanie mojego Serca" http://www.objawienia.pl/dziewczyna/d2.html#41s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ty kobieto nie czytałaś wpisów powyższych , tam są tylko słowa Jezusa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
martyna 33 dziś Gość 17.08.... To są słowa Jezusa? Na pewno NIE!!! Bo ich NIE MA w Biblii. 🌻 Oczywiście, że są :) Słowa J/ezusa w/w tekstach mówią o przemienieniu wina i chleba w Krew i Ciało Pana J/ezusa. Jeśli nie chcesz tego zobaczyć to się zastanów kto nie chce w Tobie tego zobaczyć? Bo na pewno nie Pan J/ezus, który Sam te Słowa wypowiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w biblii też nie ma o tym , że ziemia jest w kształcie kuli , a jednak pani Martyno 33 przyjmuje to za prawdę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pod koniec wojny NMP objawiała się nastoletniej Władzi w Siekierkach pod Warszawą , aż do wyzwolenia . Jakoś , mimo walk zbrojnych w mieście i przejścia sovietów , kaplica w której były objawienia Maryi ani drzewo wiśni obok nie zostało zniszczone. Jasna Góra również cudownie ocalała nie tylko od potopu szwedzkiego ale od kilku nalotów niemieckich bombowców które wyleciały nad Częstochowę by zrzucić swe bomby. Cudem bożym są te ocalenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O.r.ę.d.z.ie iz M.e.d.z.i.u.g.o.r.j.e, 2. listopad 2017r. - O.r.ę.d.z.ie dla Mirjany „Drogie dziec****atrząc na was wszystkich, zgromadzonych wokół mnie, swojej Matki, widzę wiele czystych d.u.sz, poszukujących miłości i pociechy, której nikt im nie daje. Widzę również tych, którzy czynią zło, gdyż nie mają dobrych przykładów. Nie poznali mojego Syna. To dobro, które jest milczące, szerzy się poprzez czyste d.u.s.ze i jest siłą podtrzymującą ten świat. Jest wiele g.r.z.echów ale jest też miłość. Mój Syn posyła wam mnie, Matkę, tę samą dla was wszystkich, abym nauczyła was miłować, byście zrozumieli, że jesteście braćmi. Pragnę wam pomóc. A.p.o.stołowie mojej miłości, wystarczy żywe pragnienie w.i.ary i miłości, a mój Syn je przyjmie, lecz musicie być godni, mieć dobrą wolę i otwarte serce. Mój Syn przychodzi do otwartych serc. Ja, jako Matka pragnę, abyście jak najlepiej poznali mojego Syna, B.o.g.a zrodzonego z B.o.g.a, abyście poznali wielkość Jego miłości, której tak bardzo potrzebujecie. On wziął na siebie wasze g.r.z.echy, uzyskał dla was odkupienie, a w zamian żąda byście się wzajemnie miłowali. Mój Syn jest miłością. On, nie czyniąc różnicy, kocha wszystkich ludzi ze wszystkich krajów i narodów. Gdybyście, moje dzieci, żyli miłością mojego Syna, Jego Królestwo już byłoby na ziemi. Dlatego więc a.p.o.stołowie mojej miłości, m.ó.d.l.c.ie się. M.ó.d.l.cie się, aby mój Syn i Jego miłość była jak najbliżej was, abyście stali się przykładem miłości i pomogli tym wszystkim, którzy nie poznali mojego Syna. Nigdy nie zapominajcie, że mój Syn w T.r.ójcy Ś.w.iętej jedyny, kocha was. Miłujcie swoich pasterzy i m.ó.d.l.c.i.e się za nich. Dziękuję wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merkaba
maryja została zbawiona jeszcze przed urodzeniem swoim dla tego ze jezus nie mógłby urodzić sie z grzesznej naturze tak jak młode wino nie nalewa sie do starych bukłaków i tak samo do nieba ida ludzi bez grzechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wasze wykłady są beznadziejne , nie mają w sobie radości ani miłości tylko "urzędowe ostrzeżenia " . A wasze wyznanie nie zna słowa: " tolerancja" dla innych wyznań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najświętszej Maryi się boicie , jak diabeł święconej wody .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnie O.r.ę.d.z.ie iz M.e.d.ziugorje, 2. grudzień 2017r. - O.r.ę.d.z.i.e dla Mirjany 🌻 „Drogie dzieci,zwracam się do was jako wasza Matka, Matka sprawiedliwych. Matka tych, którzy kochają i cierpią, Matka ś.w.i.ę.t.y.ch. Moje dzieci, wy też możecie być ś.w.i.ę.t.y.mi, to od was zależy. Ś.w.ię.t.y.mi są ci, którzy bezgranicznie miłują Ojca Niebieskiego, ci którzy miłują Go ponad wszystko. Dlatego, moje dzieci, starajcie się zawsze stawać się coraz lepszymi. Jeśli staracie się być dobrymi, możecie stać się ś.w.i.ę.t.y.mi, choćbyście nawet tak o sobie nie myśleli. Jeśli zaś myślicie, że jesteście dobrzy, brak wam pokory, a pycha oddala was od ś.w.i.ę.tości. W tym niespokojnym świecie, pełnym zagrożeń, wasze ręce, a.p.o.s.t.o.ł.owie mojej miłości, powinny być złożone do m.o.d.l.i.twy i gotowe do uczynków miłosierdzia. Natomiast mnie, moje dzieci, składajcie w darze r.ó.ż.a.niec, róże, które tak bardzo kocham. Moimi różami są wasze m.o.d.l.it.wy sercem tworzone, a nie wyrecytowane tylko ustami. Moimi różami są wasze dzieła, efekt m.o.d.l.i.twy, wiary i miłości. Mój Syn, kiedy był mały, mówił mi, że będę mieć wiele dzieci, które będą mi przynosić dużo róż. Nie pojmowałam Go. Teraz wiem, ze to wy jesteście tymi dziećmi, wy, którzy składacie mi róże, kiedy ponad wszystko miłujecie mojego Syna, kiedy m.o.d.l.icie się sercem, kiedy pomagacie najuboższym. To są moje róże. To jest w.i.a.ra, która sprawia, że w życiu wszystko czyni się z miłością, nie znając pychy, zawsze w gotowości do przebaczenia, nigdy nie osądzając. Trzeba zawsze starać się zrozumieć swego brata. Dlatego, a.p.o.s.t.o.łowie mojej miłości, m.ó.d.l.cie się za tych, którzy nie potrafią kochać, za tych, którzy was nie kochają. Za tych, którzy wyrządzili wam zło, za tych, którzy nie doświadczyli miłości mojego Syna. Moje dzieci, tego właśnie od was wymagam i zapamiętajcie: m.o.d.l.i.ć się to znaczy kochać i przebaczać. Dziękuję wam. ”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ty Martyno33 nie wiesz , że przeciw Maryi tylko szatani walczą . A ty co robisz po ich ciemnej stronie ? Po co tobie to ciemne towarzystwo ? Najświętsza Maria jest zawsze z Jezusem i nigdy nie oddzielnie , gdyż w jej Sercu od dawna Jezus mieszka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najświętsza Maria mówi by jej miłość , którą ma dla każdego z nas , przyjąć do serc i uważać za swój największy skarb , a wówczas Jezus również w naszych serca łatwo zamieszka . Dzięki temu będziemy żyć bez trwogi i niepokojów i wtedy żadne kłamliwe ataki protestanckie nie będą już nam groźne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pośrednictwo Maryi, świętych i nasze wypływa z pośrednictwa Jezusa, którego jesteśmy „Ciałem” (1Kor 12:27). Jeśli On jest Pośrednikiem, a my i Maryja stanowimy Jego „Ciało”, to też mamy udział w Jego pośrednictwie, mogąc się za innych modlić wraz z Maryją. Realizuje się ono, gdy prosimy inne osoby o modlitwę za nas (np. Kol 4:3) i stają się przez to one naszymi pośrednikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
św. Andrzeja (II-III w.): „Jak z niepokalanej ziemi został stworzony Adam, tak było konieczne by z Niepokalanej Dziewicy narodził się Syn Boży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martyno 33 , twoje wypowiedzi że Niepokalana Maria nie objawia się albo twoje insynuacje , że Jezus nie jest Bogiem - to waszej sekty podłe kłamstwa , które dał wam kiedyś Luter i Kalwin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:09 bredzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezus nie jest Bogiem to po pierwsze. Jest synem Boga. Po drugie objawienia sa od szatana. To sa jego sztuczki. Tak jak wywoływanie duchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w takim razie powiedz Martyno33 dlaczego nie świętujecie świąt Bożego Narodzenia Jezusa ? Tylko nie mów , że to dlatego , że Bóg nie miał Matki , bo to Jehowi bezustannie powtarzają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×