Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

...gdy w modlitwie się do mnie zwracacie, Ja z wami modlę się do Boga

Polecane posty

Gość gość
"Błagajmy o dar miłości Matkę stojącą pod krzyżem. Ona jest Matką naszego Odkupiciela, Matką Zbawiciela. Odwieczny Ojciec od początku przeznaczył ją, aby jak Matka troszczyła się o zbawienie wszystkich ludzi. My zaś jesteśmy świadkami Jej nieustannej opieki. " slowa JPII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ten temat wiele napisała Elżbieta Szanty , węgierska mistyczka . Otrzymała zadanie rozpowszechniać Płomień Miłości Niepokalanego Serca Maryi . Wystarczy wpisać w wyszukiwarce " Płomień Miłości Niepokalanego Serca Maryi " a zaraz można otworzyć jej stronę internetową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli tu link nie działa to trzeba wpisać ręcznie do wyszukiwarki Google po wyłączeniu kafe . Naprawdę warto .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Modlimy się tylko do Stwórcy. Według Pisma Świętego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najświętsza Maria przekazuje słowa: " ... Każdy kto miłuję mego Syna Jezusa , ten jest z moim Sercem miłością złączony , mimo że tego nawet nie wie .." . (Morąg ,1980r.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy ty wiesz Martyno33 , że biblię należy czytać tylko taką , która jest tłumaczona z języka aramejskiego , języka w którym rozmawiali Jezus , Maria , apostołowie i uczniowie . Od 2014 r. jest już dostępna po polsku i można sobie zamówić . Różnice są niekiedy zadziwiające już np. w opisie stworzenia świata .. Dalszych szczegółów poznam dopiero jak uda mi się ją zakupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tathagatagarbha
Polecam zapoznanie się z naukami mistycznymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
J.ezus oraz Najświętsza Maryja jest najlepszą opiekunką dla l.udzkości i obiecuję , że każdego 8 grudnia od godz. 12 - do 13 , można wyprosić w modlitwie do Jezusa wszystko co tylko potrzebne i co się pragnie. http://adonai.pl/maryja/?id=91

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasz brat Paweł napisał do was we wszystkich listach ... sa w nich trudne do zrozumienia pewne sprawy, które ludzie niedouczeni i mało utwierdzeni opacznie tłumacza, tak samo jak i inne Pisma, na własna swoja zgubę (2 Pt 3,16) archanioł gabriel nazwał maryje łaska pełni czyli kecharitomene zostało przetłumaczne na łaski pełna tylko jest jeden problem ten tytuł oznacza ze została urodzona i zbawiona jeszcze przed urodzeniem i dla tego ma tytuł niepokalanie poczecie jeśli ja mam Ducha Świętego, to dlaczego nie miąłbym sam najlepiej rozumieć tekstu, który ten Duch napisał? Cóż mogą mi pomoc ludzkie tradycje i zwyczaje, skoro rozmawiam z samym Bogiem? Odpowiedz na te pytania znajdziemy w samym Piśmie świętym. Jest tam napisane wyraźnie: to przede wszystkim miejcie na uwadze, ze żadne proroctwo Pisma nie jest dla prywatnego wyjaśniania (2 Pt 1,19). Jeśli ktoś natomiast nie chce się stosować do tej wyraźnej wskazówki, wtedy lektura Biblii przestaje być dla niego duchowym orzeźwieniem i źródłem życia, a staje się trucizna prowadząca do zguby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musiałaś już bardzo dawno nie odmawiać modlitwy Zdrowaś Mario ani różańca bo nie są one na cześć Maryi . W tej modlitwie jest: " .. święta Mario , Matko Boża módl się za nami grzesznymi ..." A to jest prośba do Maryi by się za nami modliła . Matka Boża nie powiedziała Łucji , że chorą uzdrowi ale że będzie uzdrowiona przez boże uzdrowienie a to zależało od osobistej pokuty. Uzdrowienia w Lourdes Najświętsza Maria uzależniła też od wody z Groty w której się objawiała i do której zapraszała pielgrzymujących chorych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalecam przede wszystkim, by prośby, modlitwy, wspólne błagania, dziękczynienia odprawiane były za wszystkich ludzi: za królów i za wszystkich sprawujących władze, abyśmy mogli prowadzić życie ciche i spokojne z całą pobożnością i godnością. Jest to bowiem rzecz dobra i miła w oczach Zbawiciela naszego, Boga, który pragnie, by wszyscy ludzie zostali zbawieni i doszli do poznania prawdy. Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek, Chrystus Jeezzus, który wydał siebie samego na okup za wszystkich jako świadectwo we właściwym czasie. Ze względu na nie, ja zostałem ustanowiony głosicielem i apostołem - mówię prawdę, nie kłamię - nauczycielem pogan we wierze i prawdzie. Chcę więc, by mężczyźni modlili się na każdym miejscu, podnosząc ręce czyste, bez gniewu i sporu. (1 Tm 2,1-8)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ciekawe co powie Martyna na wiadomość z dzisiejszego programu z tv na temat św. Mikołaja . Oto ciekawa informacja : wyznania protestanckie w Ameryce posiadają w sumie około 600 kościołów pod wezwaniem św. Mikołaja ! Co teraz powiesz , że nie jesteś protestantką tylko wierną zielonoświątkową . A wśród filmów (youtube ) z nabożeństw zielonoświątkowych w ich świątyniach też zdarzają się obrazy lub figury .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli u protestantów czy inne wyznania możne każdy założyć własny kosciuł i byc jego głowa ile ludzi tyle kościołów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak chcesz Martyno u Jezusa znaleźć łaskę kiedy pogardzasz Najświętszą Marią jego i jej opieką nad naszym narodem ? Czy myślisz że J.ezus jest z tego zadowolony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis od godz. 12 do 13 jedyna w calym roku GODZINA LASKI dla swiata. Wg objawien z 1947r. w Montichiari we Wloszech Maryja powiedziala: "Zycze sobie, aby kazdego roku w dniu 8 grudnia, w poludnie obchodzono Godzine Laski dla calego swiata. Dzieki modlitwie w tej godzinie, zesle wiele lask dla duszy i ciala. Beda masowe nawrocenia. Dusze zatwardziale i zimne jak marmur poruszone beda laska Boza i znow stana sie wierne i milujace Boga. Jest moim zyczeniem, aby ta godzina byla rozpowszechniona ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 13 :16 nie jest to jedyny czas w roku , który ratuję każdego kto wierzy. Jeszcze jest 2 niedziela po niedzieli wielkanocnej - niedziela miłosierdzia , oraz 2 sierpnia ale dla tych co w tym dniu spowiadają się u franciszkanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kościół nie uznał tych objawień gdzie jest tylo ta godzina łaski bo jezus udzielę cały czas tych łask

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
życie uczy , że każde dziecko które odrzuca matkę chodzi w niepokoju i biedzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ty piszesz jakbyś odkryła Amerykę ? To kościół katolicki od wieków uwielbia Jezusa , ale również Boga Ojca czy Ducha Świętego! Niezliczone ilośc****eśni do Jezusa w okresie ad.wentu których w waszej sekcie nie ma . Modlitwy , litanie i droga krzyżowa ku wynagrodzeniu Jezusowi za grzechy świata są kierowane przez wiernych do Boga z całego świata. W sektach niestety często porzucane są sakramenty i traktowane jako niepotrzebne , nawet sakrament namaszczenia chorych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
N/awróciłam się kilka lat temu i wiecie co... gdyby nie pomoc Matki B/ożej i Jej opieka to mam świadomość, że nie pisałabym tutaj teraz. Ci którzy jakkolwiek źle mówią czy myślą o Matce B/ożej nie wiedzą co mówią. Sam J/ezus dała nam Swoją Matkę za naszą Matkę. Jeśli któryś z Jego uczniów nie szanuje i nie kocha Jego Matki i nie pomaga Jej ziemskim siłami w nawracaniu innych, tak i Ona swojemu uczniowi pomaga w drodze do Nieba i w nawracaniu innych to co to za uczeń J/ezusa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
🌻 do Martynki 33 Cytat: Testament z krzyża: x 25 A obok krzyża J/ezusowego stały: Matka Jego i siostra Matki Jego, Maria, żona Kleofasa, i Maria Magdalena. 26 Kiedy więc Jezus ujrzał Matkę i stojącego obok Niej ucznia, którego miłował, rzekł do Matki: «Niewiasto, oto syn Twój». 27 Następnie rzekł do ucznia: «Oto Matka twoja». I od tej godziny uczeń wziął Ją do siebie. x Jak myślisz? Po co to J/ezus powiedział? Że Mu się chciało, żeby Jego Matka miała dach nad głową? Przecież miała go wcześniej kiedy J/ezus chodził z uczniami i nauczał. Gdyby chciał żeby tylko Jego uczeń się zaopiekował Jego Matką to mógł to powiedzieć jemu w cztery oczy na osobności. A nie publicznie na krzyżu i to w ciężkiej agonii. x Skoro J/ezus z miłości do nas oddał życie w tak brutalny sposób, przelał Swoją Krew i dał nam Swoje Ciało w Eucharystii to tym bardziej Dał nam Swoją Matkę do pomocy nam na ziemi. Ona również uczestniczyła w Jego Agonii. Wypraszała Swoją Ofiarą cierpienia - współcierpienia Łaski dla świata. Nie dlatego, że Jego Ofiara była niewystarczająca ale dlatego, że tak Kochała Go tak samo jak kochają Go Jego uczniowie a nawet bardziej bo JEST Jego ziemską Matką. Dlatego na krzyżu właśnie J/ezus Dał nam Swoją Matkę za naszą Matkę. I Ona tak jak pomagała uczniom wówczas i modlitwą i Swoją pomocą ziemską dla nich, tak samo i teraz pomaga uczniom J/ezusa i Swoją modlitwą i pomocą ale już niebiańską :) 🖐️ Kiedyś opiszę jak mnie osobiście pomogła Matka Boża :) I to nie jeden raz :) Czy to źle, że Jego Matka mi pomagała, pomaga i będzie pomagać a nie J/ezus ? Nic bardziej mylnego. Jego C/hwała się pomnaża właśnie kiedy Jego Święta Matka pomaga nam w tym abyśmy nie błądzili i zawsze prowadzi nas do J/ezusa. Jest to Matka wyjątkowa jak powiedział do Niej Sam B/óg przez usta Michała A/rchanioła: "Błogosławionaś Ty między niewiastami" - wybrana przez Boga Ojca: "Pan z Tobą" i "B/łogosławiony owoc żywota Twojego J/ezus" - to są słowa Pisma Ś/więtego a nie wyłącznie katolików Martynko. Ciebie one też zobowiązują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamiana wody w wino na weselu w Kanie jest faktem ewangelicznym i pisanie , że ten cud nie miał miejsca to przeczenie prawdzie. Chciałbym by Martyna33 nie pisała więcej , że komunia św. to wafelek lup zwykły opłatek z ciasta , bo ktoś mógłby bez spowiedzi pójść do ołtarza i przyjąć ten sakrament a zamiast pomocy otrzymałby karę bożą. Nie powinnaś się chwalić , że wasze wyznanie porzuciło wszystkie sakramenty uważając je za rytuały ! Na prawdę nie ma się czym chwalić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czego chcesz ode Mnie niewiasto? Jeszcze nie nadeszła godzina Moja" ( Jan 2.3-4 ) ten tekst został zle przetłumaczony nie pamientam juz słowa ale za to pamientam co znaczy kecharitomene łaski pełna i tutaj takze zle zostało przetłumaczone anioł Gabriel zwrócił się do maryji o urodzona bez grzechu pierworodnego zbawiona przed urodzeniem a oni to przetłumaczyli na łaski pełna i moze dla tego pisze w piśmie sw ze interpretacje moga tylko uczeni a nie byle wioskowy głupek który nauczył sie czytać i pisac i mysli ze pozjadał rozum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie powołuj się na apostołów bo apostoł Jakub Starszy modlił się ze swymi uczniami do Maryi gdy działał w Hiszpanii w Saragossie . Gdzie otrzymał od Niej objawienie. Są tam jego świadectwa przez niego złożone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dogmat o Niepokalanego poczęcia Marii został wprowadzony dopiero w 19 wieku nie oznacza ze nie wierzono wcześniej ustanowiono ten dogmat bo zaczęto podważać i ten dogma ucinał wszystkie dyskusje tak samo dogmat o bustwie jezusie został ustanowiony w 4 wieku a przeciez wierzono wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×