Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sierpniowe mamy cd. 2016

Polecane posty

Gość monika900
muusia a duzo pilas w ten dzien co mialas ktg? ja przechodzilam to samo, ale kazali duzo pic, zrobili drugie ktg i wypuscili do domu. to tak zwana tachykardia u dziecka muusia nie przejmuj się slowami lekarza, brak wyczucia, taktu i profesjonalizmu, nigdy nie powinien czegos takiego powiedziec - to swiadczy o nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Radosna ja wielokrotnie slyszalam od poloznej (w zasadzie dwoch roznych) zupelnie cos innego, ze lepiej jak natna krocze niz peknie samo. Pekniecie jest niekontrolowane do konca i moze narobic wiecej szkod niz male naciecie, nie zawsze krocze peknie tak jakbysmy sobie tego zyczyli szczerze to wlasnie pierwszy raz tutaj spotykam sie z odwrotna opinia ze lepiej jak peknie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Radosna a jak sie dzisiaj czujesz? mam nadzieje,ze z dnia na dzien będzie coraz lepiej ja juz tak czekam gotowa jak napisalas ale tak naprawde mam najpozniej termin ze wszystkich dziewczyn bo dopiero na 11.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika no ja caly czas dużo pije chyba . Stwierdzili ze to od infekcji dziecko ma tętno wysokie tzn od mojej infekcji. moze to zwykly kaszel ale strasznie mnie e nocy dusilo. Monika a u ciebie dzieje sie cos? Kiedy masz teraz wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
muusia to moze dobrze ze Cie zostawili, niech sprawdza wszystko, będziesz spokojniejsza. Tyle, ze pewnie synek w domu teskni. Ja wlasnie nie mam juz wizyty az do proodu co mnie bardzo zdziwilo. Lekarka mi powiedziala ze jak nie urodze do tygodnia po terminie to zebym przyszla tetno sprawdzic do niej i tylko tyle;/ muusia a u Ciebie jak do 16 nic sie nie zacznie dziac to umowia Cie na cesarke? bo u mnie przy sn to kazali sie tydzien po terminie wstawic do szpitala, beda monitorowac i wywolywac porod, czego bardzo chcilabym unikac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu dziecko się urodzili. Tu dzwoni dzwonek jak sie urodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny co tam u was słychać. edytkasynek1808

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
ja chyba wykorzystam te ostatnie wolne chwile i wybiore sie do kina zanim maz wroci z pracy strasznie mnie meczy to siedzenie samemu w domu, juz za dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna33
Moniczka z tym nacinaniem to ja juz tez nie wiem jak to do konca jest. Czytalam teraz artukul jak te nowe przepisy wprowadzili i niby lepiej jak peknie samo bo lepiej sie goi. Ale fakt, ze sama widzialam podczas porodu jak polozna sie natrudzila zeby peklo w odpowiednia strone a np w strone o***tu czy cewki moczowej. Sama moge jednak powiedziec, ze czuje sie o niebo lepiej teraz niz jak mnie nacinali, ale kazdy porod jest inny. Nocke przetrwalam a rano znowu wszystkie bole wrocily. Wzielam nospe, ibum i goracy prysznic na rozluznienie miesni. Jeszcze mnie chyba dopadly hemoroidy (ktorych nigdy nie mialam), myslalam ze to jakies zatwardzenie lub cos ale normalnie siedziec na tylku nie moge. Maz ma mi kolejne leki przywiezc i bede z tym wlaczyc, bo nawet nie mam jak malej nakarmic na siedzaco :( A tak dobrze sie czulam... Buuu znowu tak chce, zeby nic mi nie dolegalo. Moniczka a zadnego ktg nie masz? Ja mialam zaplanowane raz w tygodniu z do terminu wywolania porodu. Muusia odpoczywaj w szpitalu, maz teraz jest zmuszony wszystko ogarnac. Swoja droga nie rozumiem czemu tej cesarki ci nie robia. Masz duze dziecko, pierwsze rodzilas przez cc to nie wiem na co czekaja. Edyta napisz jak ty? I jak z mezem? Aga moze ty juz urodzilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Radosna musze sie zglosic na ktg w 40 tygodniu ale to w innej przychodni bo moja lekarka nie ma sprzetu, wiec to będzie tylko badanie ktg bez normalnej wizyty, usg i innych badan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzsowa i Łucja życzę zdrowia dla waszych dzieci, naprawdę teraz by się przydało żeby były zdrowe. Musia w takim razie tobie też życzę zdrowia aby badania były ok bo lepiej się czeka w domku jak w szpitalu. Radosna ja też podpisywalam oświadczenie o ochronie krocza, ale położna musiała mi je troszeczkę naciąć gdyż mała tak jak już pisałam była owinięta pępowiną a to nie tylko groziło mi (że pękne) ale przede wszystkim jej. Ona Musiała się szybko urodzić, gdyby trwało to dłużej to różnie mogło by się skończyć. Kiedy byliście na pierwszym spacerze? Dziewczyny co do diety to powiem wam że tu w szpitalu kładą nacisk na to żeby nie dać się zwariować. Albo jestem dziwna albo mi takie jedzenie smakuje. Lili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna33
Lilli moja mala tez owinieta pepowina byla 2 razy, ale lekarz o tym nie wiedzial. Mysle, ze polozna chciala ci pomoc tez szybko urodzic, bo to pierwsze dziecko stad naciecie. Wg mnie dluzej sie rodzi bez nacinania bo wiem jak z synem szybko urodzilam choc w sumie mam wpisane 8minut druga faze porodu a z synem mialam 10min. A jedzenie... Fajnie, ze tam smaczne u mnie w szpitalu byly pomyje, sniadanie i kolacja ok, ale obiad dramat. Moniczka moj prowadzacy od 35 tyg zalecal robienie raz w tyg ktg. Widze, ze co lekarz to inne podejscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna mąż sobie świetnie radzi:)no ale wczoraj to maly ok 22 usnal a on prawie z nim:D. Ja chyba wykrakalam ten pobyt tu bo ostatnio jak syna usypialam a tez późno usnal i mi niewygodnie bylo siedziec z tym brzuchem przy jego lozku , to powiedziałam ze ja ostatni raz syna usypiam z tym wielkim brzuchem a na drugi dzien skierowanie do szpitala!. Tu w szpitalu z cv czekają na skurcze albo wody. Ja mam termin z om na 16 i oni tu ten termin biorą pod uwagę :( To niby jak bedzie ok nie bede miała antybiotyku to mnie moze wypiszą. Ale co bedzie jak mi kaszel nie przejdzie i będzie mnie dusilo po cieciu? To mi szwy jeszcze puszcza . Siedzialam sobie przed szpitalem i czytalam gazete a dwie stare popielnice pytają czy moga usiasc to.mowie ze tak a czy moga zapalic to mowie ze nie! A one do mnie zebym moze na tamta lawke inna poszla to wstalam i powiedziałam ze to one powinny isc sobie gdzie indziej palic i poszlam! Co za babsztyle aroganckie jakies czy nie wiem jak je nazwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od soboty byłam na patologie ciąży. mam regularne skurcze ale nie postępuje rozwarcie. dzisiaj wychodzę do domu. na dodatek zaczęłam plamic. mówiłam dla ordynatora ale nie zmienia decyzji. a z mężem narazie wszystko w porządku. edytkasynek1808

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili czytałam wlasnie w gazecie o diecie karmiącej ze teraz nie robi sie tak ze wszystko prawie wykluczone bo to może prowadzić do alergii dzieci Ale wiadomo ze tych wzdymajacych trzeba unikac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna33
Lilli o spacer pytalas- bylysmy w niedziele. Pogoda teraz do spacerowania idealna. Mala i tak mi w domu caly czas przy otwartym oknie spi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
muusia pamietam jak pisalas ze u Ciebie czekaja az sie zacznie, u mnie tez tak jest, ale co jesli do 16 sierpnia sie nie zacznie? wtedy wyznacza Ci termin cesarki czy beda kazali jeszcze np z tydzien poczekac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika nie mam pojecia:( jak sie zdenerwuje tym czekaniem to może powiem lekarzowi zeby do innego szpitala mnie skierował. A może jak tu oddział bedzie przepełniony to się wezmą za porody i nie będą czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to raczej nie od badania bo badanie wczoraj miałam a plamic zaczęłam dzisiaj. do terminu mam 2 tygodnie. edytkasynek1808

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łucja1988
Siedze i czekam u lekarza .....pogoda dzisiaj piekna ....szlam pieszo nawet pooddychac swierzym powietrzem!Zbiera sie nawet na deszcz, idealna pogoda na Porod hahhahh , przeraża mnie jakk miallabym byc w szpitalu w takie upaly...syna w pazdzierniku jak rodzilam to bylo mega goraco a co dopiero o tej porze roku! Wlasniee co do cc to mnie tez tak jak tobie Muusia lekarz powiiedzial ze lepiej niech sie samo zacznie czy skorczami czy odejsciem wod wtedy dziecko szkoku takiego nie ma ze jest wyciagane z fajnego, doobrze znanego środowiska! Mialam dotrwac do 2sierpnia wiec jestem, strasznie sie boje co uslysze czyy czekamy czy tak jak bylysmy umowione skierowanie i cc! Inaczej jak mnie cieli w pierwszej ciazy, zagrozenie życia i takie tam nie bylo czasu ppomyslec a tu cisza jakk makiem zasial cora nie wyglada na ciekawa swiata a lekarze chca cc bo jest za duza bo szwy i tak dalej! Ach normalnie herbatkę z melisy powinnam wypic ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili w gazecie ktora kupiłam jest reklama tych pieluszek wielorazowych i powiem ci ze nawet to do mnie przemawia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świeżym powietrzem oczywiście ....jaka ja zakrecona jestem ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucja ja na sali mam na razie fajnie. Chlodniutko. Lucja to ile ta twoja mala wazy? Bo jakos u mnie to widocznie sie nie przejmują ani szwami ani wielkością dziecka. Mialam juz dwa ktg na tym drugim jakies. Skurcze nawet byly jeden taki spory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radosna ja nie pisałam ze u mnie w szpitalu dobrze karmią bez przesady aż tak dobrze nie ma.Miałam na myśli dietę matki karmiącej (mąż mi gotuje) Musia te baby to szczyt bezczelność! Ludzie to maja tupet! Co do diety to właśnie tak nam tu mówią jak ty piszesz w pierwszym miesiącu bez smażonego później można wprowadzać. Do mnie też właśnie przemówiło jak sprawdzę to napisze jak to ma się w praktyce. Edyta trochę dziwi mnie decyzja lekarzy ale bądźmy dobrej myśli. U mnie na sali mega Gorąco! Lili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Lili moze niech maz Ci przywiezie jakis wiatraczek? wiadomo juz kiedy wracasz do domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bylam tu 8 t temu to tak od 17 tu słońce grzali a teraz mam tu chlodno. Ja dwa obiady zjadłam bo tu byl o dziwo smaczny a potem obiad teściowej. M byl przed chwila z małym to maly nie chcial siedziec i chcial na działkę. Ogólnie dzis się Malo slucha chyba. A u mojej wspollokatorki ju ponad godzinę siedza i wpierniczaja tylko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×