Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sierpniowe mamy cd. 2016

Polecane posty

Gość LuNa1456
Monia to dosc szybko jak na sesje. Chcesz zdjecia tylko maluszka czy rowniez takie rodzinne? My dzis z mezem po ponad miesiecznym celibacie pozwolilismy sobie na seks i cos sie zaczyna dziac. Tzn zaraz po zaczelam krwawic, nie byly to zadne plamienia tylko jak podczas okresu, zauwazylam tez taki strzep krwi (czop?). Ubralam podpaske i tak w ciagu godziny dalej bylo to krwawienie. Zaczely sie tez skurcze ale nieregularne co 10, 8 minut. Potem.przez kwadrans nic i znow na nowo. Maz zdenerwowany chce na pogotowie jechac i sama.nie wiem. Ostatnio po stosunku tez mialam plamienie tyle ze.bardzo.lekkie. Lekarz mowil.wtedy ze tak.sie zdarza bo szyjka jest bardzo ukrwiona w tym.etapie ciazy. Na razie postanowilam wziac kapiel i znow zauwazylam ze jakas czeewona galaretka mi wyplywa. Skurcze ustaly Nie chce wyjsc na panikare i jechac zaraz na pogotowie, tym bardziej ze w szpitalu maja taka polityke ze nawet jezeli wszystko bedzie ok to musza zostawic ciezarna na obserwacji minimum 3 dni. Z drugi3j strony lepiej dmuchac na zimne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Luna ja jeszcze nie przemyslalam do konca co bym chciala na tych zdjeciach, ale jakies rodzinne na pewno milo byloby miec. Ponac dzieci sa najbardziej elastyczne do 12 dnia zycia. Ja ostatnio po stosunku tez mialam jakies otarcie…ktore wczesniej w ciazy mi sie nie zdarzaly. ponac czop podbarwiony krwia oznacza ze niedlugo sie zacznie. obserwuj najlepiej - moze akurat bedziesz miala regularne skurcze, albo sie wszystko uspokoi szczerze jakby dalej leciala krew za jakis czas to ja bym pojechala do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna33
Luna lepiej jedz na ip, w ciazy nigdy nie wiadomo. Lepiej, zeby lekarza zobaczyl co i jak. Dziewczyny sesje noworodkowa najlepiej robic do 14 dnia zycia jak dzidzius jeszcze tak duzo spi. Mala to cala sesje przespala. Najpierw byly zdjecia rodzinne, z synkiem, z tatusiem a potem chlopaki poszli i juz reszta sesji tylko dzidzius. Mam nadzieje, ze zdjecia wyjda ladne, szczegolnie te rodzinne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna takie krwawienie chyba normalne nie jest . Ja ba wypisie mialam napisane ze w razie krwawienia to mam się zgłosi. Do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna33
Hej My nie wyspani. Mala od dwunastej nie spala, tzn podsypiala ale tak na kilka minut, albo cyc albo kupa i tak do 5 rano. Potem ja maz wzial bo juz sil nie mialam. Zapowiada sie goracy dzien, wiec chce z rana z mala na spacer do lidla wyskoczyc, bo juz wczoraj mialam isc, ale mala tak pospala z rana, ze w koncu nieposzlismy. A jak u Was dziewczyny? Muusia wychodzisz w koncu dzis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Luna i co u Ciebie?bylas w szpitalu? Radosna moze jej nie bierz to tego Lidla?tam tyle roznych ludzi i klima pewnie chodzi a ona jeszcze taka malutka. ja bym nie brala, ale moze przewrazliwiona jestem. ja juz tak bardzo chce urodzic ze dzis w nocy mi sie snilo, ze tule juz swojego maluszka. u mnie teraz szybka jajecznica na sniadanie i lece do labolatorium powtorzyc badanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Radosna wspolczuje nocki, ale usmiech malej pewnie Ci wszystko wynagrodzi. U mnie juz tez sie kiepsko spi, brzuch wielki, plecy obolale. Az sie boje ile on bedzie wazyl jak bedzie tak dalej rosl i przeciagal termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna trzeba bylo na śpiocha brac do wózka to bys na spokojnie zakupy zrobila:) Jest szansa ze wyjde dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna w sumie Monika ma racje ze może nie ma co z takim noworotkuem.isc w takie zatloczone miejsce. Mam jakies skurcze co 10 minut chyba. Ale to nic w sumie nie boli. Ale polozna mi powiedziala ze nie musza bolec ale powinny trwac po 50 sekund

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
muusia no to nadzieja sie pojawila :) u mnie dzis strasznie duszno, nie ma czym oddychac i plecy strasznie bola od wczoraj, coraz wiecej do dzwigania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
dziewczyny w dwupaku u Was tez brzuchy takie napiete? moj ciagnie tak z kazdej strony ze nie wiem jak ten maly sie tam jeszcze miesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Hej tak urodziłam!!! W szpitalu byłam dwie godziny po tym wtorkowym wieczornym krwawieniu. Przyjeta na przedporodowy. W środę popołudniu skurcze co 10 min. Wieczór spokojny a od 01.15 godz skurcze co 2 min . O 2ej byłam juz spakowana i przewieźiona na blok. Skurcze, odejście wód i o 3.15 przeszłam a fotel i po trzech parciach maly sie urodził. Z wagą 3560 54 dlugi. 10/10 punktów. Został zabrany do inkubatora wiec przez 2 godziny na poporodowej byłam sama. Wody były zielone bo ponoć zrobil kupke w środku i dlatego do inkubatora by go ogrzać. Tak powiedzieli lekarze.jutro do domciu jesli nie pojawi sie wysoka żółtaczka. Pozdrawiam. Nie pisałam bo kiepskie tu wifi a mój net w tel nie dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łucja1988
Kolejne gratulacje!!! Zdrowka zdrowka i tylko zdrowkka dla Ciebie i dla dzidzi! :-) U mnie brzuch napiety boli najbardziejj po bokach jakby jajniki a moze to szwy po ostatniej cc, nie wiem ale brzuch mam wysoko czop na Miejscu nuda nuda i nuda! Hmmmm lezing i pachning uprawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
RZSOwa no to super!!! bardzo się cieszymy i gratulujemy!!! kolejna mam do kompletu! Łucja to u mnie to samo…:) czekamy dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jrzosowa to w miare sprawnie! GRATULACJE! ja wyszłam ze szpitala i mam skierowanie na wtorek. Ale raczej bede lezec aż sie nie zacznie. Dzis to naprawde ciągle te skurcze mam Ale rozwracia brak. Szyjka zgladzona i 1 cm Ide sie zdrzemnąć z małym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
muusia to moze akurat sie dzisiaj zacznie skoro masz skurcze ale przyznam szczerze ze nie rozumiem po co masz sie polozyc we wtorek do szpitala skoro wszystko ok a oni patrza na termin z om ktory jest dopiero 16/08 masz tydzien czasu lezec i czekac na akcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuNa1456
Hej dziewczyny, ja w nocy do 3 obserwowalam to krwawienie. Bylo ale nie takie obfite, skurcze tez sie pojawialy co 10-8 minut a ppzniej przez pol.godziny nic. Jeszcze meza do pracy wyslalam bo ma na nocna zmiane a denerwowal mnie tymi ciaglymi pytaniami czy to juz, czy mam skurcz, czy mnie boli. O 3 nad ranem zasnelam, dzis rano zauwazylam znow krew na wkladce wiec zadzwonilam do lekarza. O 11 bylismy na wizycie, rozwarcie na 3cm i lekarz dal skierowanie i kazal od razu jechac do szpitala bo jak pojawia sie krwawienie i to rozwarcie to w kazdej chwili moze sie zaczac. Takze poki co druga godzine czekam na przyjecie, mialam robione ktg i usg - maly ma ok. 2800. Tylko tych skurczy nie mam... mam nadzieje ze nie bede tu lezec caly tydzien jak nic nie zacznie sie dziac. Termin mam na 12.08 wiec za rowny tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuNa1456
Rzsowa gratulacje :) m madzieje ze u mnie pojdzie to wg tego samego schematu - krwawienie, przyjecie na oddzial i szybki porod. Chociaz u mnie to pierwsze dziecko wiec nie nastawiam sie na 3 parte i juz :D Muuusia najgorsze wlasnie sa te nieregularne skurcze, ja mam na telefonie aplikacje do mierzenia czesgotliwosci i dlugosci i gdy jiz wydaja sie byc regularne, np wczoraj przez godzine co 10 min i trwaly 40s. To potem nagle cisza na kolejna godzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Luna to dobrze, ze jednak pojechalas do tego szpitala! zobaczysz ze niedlugo urodzisz :) trzymam kciuki zeby szybko i sprawnie poszlo. Maluszek fajny, nieduzy, ja tez mialam taka nadzieje ze moj bedzie tyle wazyl ale w ostatnich dniach sporo przybral. Ja powtorzylam badanie i bakterie w moczu sa ale pojedyncze wiec wydaje mi sie ze to juz nie jest zly wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
dzwonilam dzisiaj skonsultowac tego czyraka ze swoja lekarka, powiedzialam jej ze to uroslo i wedlug niej nie powinno. zbyla mnie i kazala w poniedzialek jechac na izbe przyjec. powiedziala ze byc moze beda musieli zastosowac antybiotyk albo zalozyc jakis sączek. zamiast mnie przyjac i zobaczyc to taka spychologia…ale twierdzi ze musi zobaczyc to lekarz ktory bedzie odbieral porod, a skad ja wiem na kogo akurat trafie. no brak slow jutro umowilam sie do innego lekarza zeby to zobaczyl i ocenil, bo jakos stracilam zaufanie do kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuNa1456
Monika z jednej strony dobrze ze tu jestem ale jak nic sie nie bedzie dzialo to wynudze sie na smierc Moj lekarz od razu kazal przyjechac i dal skoerowanie do szpitala ale z kolei tutaj na ip polozne tak mnie troche zbywaly - ze jak nie ma skurczy to w sumie jest jeszcze czas itd A Ty chodzisz prywatnie czy z nfz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
chodzilam prywatnie ale moja firma w ktorej jestem zatrudniona zmienila pakiet medyczny na inna firme i wtedy przenioslam sie na nfz - do tej samej lekarki bo zalezalo mi zeby kontunowac ciaze u tej samej osoby. kazala mi sie zglosic izbe przyjec, a tam jest chyba tylko SOR ginekologiczny, moim zdaniem powinno sie tam z naglymi przypadkami zglaszac, wiec pewnie jak pojde w poniedzialek to sie naslucham…beda sie na mnie krzywic zobacze co mi jutro ten inny lekarz powie, ide do prywatnie skonsultowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Rzesowa gratulacje:) nic tylko bym spała. I to już trzeci dzień z rzędu tak mam. Nie wiem czy to organizm siły zbiera czy to ten upał tak działa. Ile mogę tyle się wyleguję i wypoczywam. Mąż pojechał na nocną zmianę. Dziś próbował namawiać synka żeby zechciał się w końcu urodzić bo on też chciałby go przytulić. Termin na jutro a tu cisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika wydaje mi sie ze ten lekarz skonsultowal sie z moim i dlatego kazał mi sie wczesniej wstawić do szpitala bo tak to kazalby mi przyjść najwczesniej w dniu terminu z om . A mój lekarz idzie od pn na urlop . A może na drugi dzien od przyjscia zrobia mi cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caly czas mam te skurcze ale nie mierze co ile. Byliśmy nad woda troche pospacerowalam i na dzialce troche ale bardzo zimno sie nagle zrobilo. Teraz czekam na męża bo po pizze pojechał. Nie wiem czy dotrwam do wtorku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuNa1456
Muusia sle i tak lepiej czekac w domu na rozpoczecie akcji niz w szpitalu U mnie 6 osob na sali w tym jedna dziewcxyna ciagle placze bo chce do domu. Polozna jej tlumaczy ze przeciez w domu nie urodzi a ta dalej swoje Monia wlasnie moj lekarz przyjmuje prywatnie dlatego tez podejrzewam ze nie bylo problemu z szybka wizyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×