Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sierpniowe mamy cd. 2016

Polecane posty

Gość Łucja1988
Maltan na sutki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna33
Lilli masc do pielegnacji brodawek MALTAN. Ja juz tydzien i naprawde dziaja, wiadomo, ze na poczatku sutki i tak troche bola, ale z ta mascia naprawde jest lepiej. Smarujesz po kazdym karmieniu, nie trzeba jest zmywac wystarczy zestrzec prZed kolejnym karmieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna33
Widze, ze tu wszyscy maja bezsenne noce. Patrzac po godz w jakixh piszecie. RZSowa daj znac co u ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna33
Ja mam wyrzuty sumienia, no mala od dwunastej w nocy nie mogla tak dobrze sobie zasnac. Do 3 byla trzy razy na cycu. Jak ja odkladalam to zaraz sie krecila a ja przy cycu to 2 min i wypluwala cyca i spala na mnie. I w koncu ja odlozylam i mowie, ze spac ide bo tylko poltorej godz spalam a ona i tak nie chce jesc. I maz ja w koncu wzial utulil, z godznke i potem ja odlozyl i spala do 6:30. Zla matka ze mnie bonona chciala sie przytulic a ja bylam juz tak zmeczona i troche zla na nia, ze zamiast jesc to na mnie spi a koszu sie kreci. Teraz tez wzielam ja bo myslalam, ze jest gloda to pocycala 5min i nowu spi na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dostałam kartę ruchów plodu i niby mam zaznaczac o której godzinie byl 10 ruch. Ale ja nie rozumiem tego bo jak zaczyna sie ruszać w danej chwili to przeciez tych ruchów bywa sporo i ponad 10. Moze to chodzi cykle ruchow ze 10 razy w ciagu dnia dziecko zaczyna sie wiercić? Tu piszą zeby o 8:830 zjeść śniadanie i id 9 żąć he liczyć. A jak dziecko rusza sie jyz wczesniej? Moze zapytam tu polozna jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna33
Muusia ja tez taka mialam, ale to o 7rano juz moglam zaznaczyc 10 ruchow. I w koncu nic nie wypelniaLam. Ale sobie sama kontrolowalam czy mala sie rusza tak jak zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale beznadzieja no jutro będę miała badanie kontrolne crp i tyle. ide zaraz do apteki po inny syrop bo ten mi nie pomaga. Poza ktg to nic m nie robią. Jak to crp bedzie dobre to pewnie jutro wyjde. Tu mi piszą 38 t wg om. Ze tez musiałam sie pod koniec przeziebic:|:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna nie rob sobie wyrzutów. Ojciec tez jest od tulenia! Mój często spal na moim m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim m Jutro wychodzę tak ordynator powiedzial. Mąż sie cieszy bo mówi ze maly tak wydziwia ze nid daje rady:D Musze wykorzystać ten dzien na spanie i odpoczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna33
Maz zabral mala na spacer i mi dzwoni, ze zle zapial gondole i mu gondola ze stalaza spadla razem z dzieckiem. Teraz mam mega schizy czy glowki malej nie uszkodzil. Ale stwierdzil, ze nic jej nie jest i poszli spacerowac dalej. A ja tu juz schizuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
muusia tez dostalam ta karte ruchow ale jej nie uzupelnialm, bo jest tak jak piszecie.kilka godzin sie nie rusza a potem kilka ruchow pod rzad. obserwuje go caly dzien oczywiscie czy sa ruchy ale nie kalkuluje tego tak dokladnie Radosna swietnie sobie radzisz z malutka, nie obwiniaj się. Ja to mam nadzieje ze bede sobie radzila tak samo dobrze jak Lili i Ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
o kurcze Radosna….a kiedy masz pierwsza wizyte u pediatry?moze wspomnij mu o tym przyznam szczerze ze tez bym sie zmartwila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna jak nie wypapdla z tej gondoli to pewnie nic jej nie jest. Poza tym noworodek ma bardzo plastyczna gliwke. Lepiej poobserwować i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łucja1988
Mussia tez kiedys mi termin jakos zle liczyli pamietasz? Pisalam ze rozbieżności byly straszne z tym co pisza w internecie i jakk obliczaja te kalkulatory, a tym co lekarz a juz w ogole polozna jak bylam w szpitalu przyy zapaleniu pecherza moczowego bylam w koncowce 23tyg a mi wpisala przy przyjmowaniu 20tyd! Lepieej sluchacc swojego lekarza i tego terminu sie trzymac! SUPER ze wyjdziesz do domku niedllugo nie ma to jak w domku nawet najlepszy szpital nie ma tak wygodnego kochago lozeczka jaak to ktore stoi w mojejj sypiani :-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
u muusi to chyba kwestia roznicy bo jeden termin jest z miesiaczki a drugi z usg mnie to nie dziwi bo u mnie jest tak samo, patrza na ten z miesiaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
dziewczyny a jak to jest z kawa podczas karmienia?mozna czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem czy można pic kawę hak sie karmi. W pytaniu na śniadanie zaraz o pakowsniu torby do szpitala. Jutro maja byc upaly po 33 stopnie dobrze ze i tak.nie ma takiego lata jak rok temu bo wtedy przeciez większość lata tak wyglądała. Jak wyjde jutro to będę musiała skontaktowac sie ze swoim lekarzem i juz!. Wlasnie dziecko się tu urodzili. A Rzosowa to chyba tez rodzi:) bo od momentu jak o wydziflinir napisala to milczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musia mnie po amp. Ruszyło i bardzo się cieszę. Przez to szybko się poród skończył. Co do brodawek to posmarowałam sobie swoim mlekiem bardzo pomogło! Dziś wychodzimy do domku, już goście się zapowiadają. Ech.. zaczyna się. Radosna nie zła tylko zmęczona. Tatuś przytulił i też było dobrze. Moja też tak czasami ma, kręci się ale wystarczy że po policzku ja pogłaszcze i znowu śpi. Też bym się bała czy nic dziecku nie jest! Obserwuj ją jak wrócą. Monia dasz radę jak każda z nas zobaczysz to jakoś tak naturalnie przychodzi. Maltan dzięki dziewczyny! Musia odpoczywaj na zapas! Fajnie że jutro idziesz do domku. Lili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Lili do domu?ale suuuuper!cieszcie się sobą muusia no wlasnie nie wiem jak z ta kawa.. Lili/Radosna pijecie kawe czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili no juz by mogli odpuścić dzis wizytę no ale... Ja pamięta ze jak bylam tu z Kacprem.w c i odwiedzilam koleżankę co wlasnie do domu z mala wychodzila a jej matka dzwoni czy przyjada z mala do nich na obiad!!!!! I zaś dziecko się urodzilo:D Ja jak wyszłam z moim synem ze szpitala to mojego m nie bylo bo dzień przed musial do pracy lecieć. To przyjechala do mnie starsza siostra z mężem i corka . Przywiozła zapiekankę. Posprzatala mi ile mogla. Pelno mialam rozpakowywania i prania bo dwa tyg bylam w szpitalu i naprawde bylam strasznie nieprzytomna wiec tacy goście mi nie przeszkadzali wręcz przeciwnie potrzebowałam takiej pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też bardzo się ciesze! Koleżanka z sali zostaje jej dziecko ma żółtaczkę dobrze że moja mała to ominęło Kawę pije zbożową z mlekiem tu w szpitalu dają na kolacje (dziwi mnie pora ale można pić) Lili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musia dziś przejdzie moja mama była na wczasach jak urodziłam. Chciała wczoraj przyjechać do szpitala ale wrócili dopiero o 19 a tu odwiedziny są do 18. Nie może się doczekać kiedy wnuczkę zobaczy.Myślała że poczeka z przejściem na świat ale mała stwierdziła że zrobi po swojemu :-) Jak bardzo będzie mnie wkurzać to powiem jej żeby sobie poszła :-) Lili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
to jej pierwsza wnusia Lili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w sumie odwiedziny chyba do 22 a po porodzie to ojciec jest ile chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuNa1456
A mnie dzis rano 2 rzeczy zaniepokoily. Po pierwsze jak wstalam przez 2h leciala mi krew z nosa. Nie zeby sie tak sama saczyla ale nos co chwile pelny jak na katar i na chusteczce krew Po drugie na 11 mialam dzis wizyte u fryzjera i przed wyjsciem poczulam ze cos ze mnie leci. Na bieliznie mialam duza plame tak ze wkladka nie wytrzymala. Wygladalo jak zwykly sluz. Czytalam gdzies ze wody plodowe przewqznie sa zabarwione na rozowo a tu tego nie bylo. Do tego skurczy zadnych nie mam, brzuch sie nie spina wiec chyba na razie bede obserwowac co dalej bedzie sie dzialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna33
Moi wrocili i narazie z mala wszystko ok. Najadla sie (ze 3 razy jak karmilam w ciagu 2,5godz) i poszla spac. To pewnie pospi troche. I ja sie poloze bo bardzo zmeczona jestem. Maz bardzo przezywa, ze cos moglo malej sie stac, przybity chodzi. Moniczka ja w ogole nie pije kawy, bo nie lubie, ale w szpitalu dawali zbozowa dla karmiacych. Narazie testuje jogurty i chyba jest ok. Jajka juz jadlam duzo i tez jest ok. Wczoraj jablko. Codziennie cos innego. RZSowa pewnie rodzi, bo nic nie pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe kiedy ja urodze od jutra ciaza donoszona już drugoplanową dzień leci mi ten śluz z krwią. mal nadzieję zr do soboty urodze. w piątek mam fo lekarza to zobaczymy co powie edytkasynek1808

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×