Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sierpniowe mamy cd. 2016

Polecane posty

Gość monika900
muusia a oni Ci cos na to przeziebienie daja?jakies leki? wychodzisz dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
hej dziewczyny, co tu dzis tak cicho? u mnie od dzis rowno tydzien do terminu! :) nie moge sie doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej sprzatalam i zupę gotowalam. mam już dość tej ciąży. wszystko mnie boli. edytkasynek1808

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie równe 15 dni do terminu i jeszcze mam szalony pomysł by na weekend pojechać z mężem 300 km od domu, ale wszyscy mi odradzają :/ Tak naprawdę nic się nie dzieje, nie mam żadnych objawów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika sama musiałam pokupic sobie syropy. Dzis miałam jeszcze konsultacje laryngologiczna. I wszystko ok z gardłem. Dostałam jednak antybiotyk a juz prawie sie spakowalam . Bo tak lekarza zrozumiałam. Ja bym się tak daleko nigdzie nie wybierala. To moim zdaniem nieodpowiedzialne no i przede wszystkim niewygodnie juz jej no ale jak chcesz Edyto bo to chyba ty pisalas Dzis zwiastunów porodu moze nie byc ale nigdy nie znasz dnia ani godziny jak to tu z lili czy radosna bylo. Outa napisz co u was?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
muusia czyli dostalas antybiotyk i Cie zostawili w szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika sama musiałam pokupic sobie syropy. Dzis miałam jeszcze konsultacje laryngologiczna. I wszystko ok z gardłem. Dostałam jednak antybiotyk a juz prawie sie spakowalam . Bo tak lekarza zrozumiałam. Ja bym się tak daleko nigdzie nie wybierala. To moim zdaniem nieodpowiedzialne no i przede wszystkim niewygodnie juz jej no ale jak chcesz Edyto bo to chyba ty pisalas Dzis zwiastunów porodu moze nie byc ale nigdy nie znasz dnia ani godziny jak to tu z lili czy radosna bylo. Outa napisz co u was?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
to fajnie, tylko my zostaniemy w dwupaku dluzy sie to czekanie co nie? a jak wyszlo crp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika wlasnie nie wiem ile crp wyniosło. Mu sie wydaje mona ze ja ostatnia bede do rozpakowania!. A dzis tak gorąco. Dobrze ze te upały maja być jeszcze tylko jutro. A mój maly ma teraz bunt jakis i mąż narzeka na niego . Moze mi byloby go łatwiej okiełznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Muusia moze teskni albo nieprzyzwyczajony, ze mamy nie ma w domu to sie buntuje?dla niego to w sumie tez nowa sytuacja a moze poprostu dzieciece widzimisie powiem Ci ze ja to czesto widze u siebie objawy porodu, brzuch sie spina, stawia, wczoraj mialam bol plecow, biegunke ale ciagle nic…wydaje mi sie ze urodze po terminie dopiero bo juz tyle razy te objawy sie pojawialy a maly twardo siedzi w srodku dzisiaj w ogole cos sie kiepsko rusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
ciekawe ile w ogole beda Cie trzymac i czemu wczesniej nie dali tego antybiotku chyba ze dopiero po wynikach tego crp Ci postanowili przepisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Ja nadal w dwupaku:) nic mi się dzisiaj nie chce. Córcia chyba znowu ząbkuje bo marudzi niesamowicie, w nocy się budziła się kilka razy i skończyło się na tym że spała z nami. Cały dzień bym tylko spała i nic więcej. Żeby było ciekawiej jak tylko mam możliwość dżemki to ktoś dzwoni i pyta czy już urodziłam czy jeszcze nie i żeby koniecznie znać dać. Irytujące, na sobotę mam termin a nie zanosi się żeby synio zechciał wyjść po dobroci:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Aga ja swojemu daje czas do terminu, no max 2 dni po, potem sie juz zacznie denerwowac imie dla synka wybrane? a corcia w jakim wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika 8 tygodni temu tez byłam w szpitalu przez tydzień i syn byl grzeczniejszy. Teraz ma bunt . Na obchodzie zapytam o ten wynik i ile mnie potrzymaja. Ja skurcze mam codziennie. Na ktg byly nawet po 99% i takie dlugotrwale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
o kurcze…to u mnie ktg zadnych skurczy nie wykazalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika pewnie ci się rozrusza na wieczór i nie da ci spac:D Mize sobie zjedz jakis owoc napij sie cos slodkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Kacper ma być. Córcia 19 miesięcy ale że ząbkować zaczęła jak miała 14 miesięcy to męczy strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
zjadlam lody czekoladowe to tam ze dwa razy mnie szturchnal, ale narazie nie panikuje, on tak ma…jeden dzien bardzo aktywny, na drugi cisza i spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna33
Hej laseczki :) My dzis pol dnia z mala na sesji. Tzn 3,5godz dokladnie. Mala super cala sesje przespala tylko przerwy na karmienie byly. Synek super pozowal i maz tez. Maz nawet zadowolony, ze zrobilismy ta sesje. Ciekawe co powie jak juz zdjecia beda czy tez mu sie spodobaja. Moniczka skoro biegunka u ciebie to chyba porod sie zbliza. Mnie tak meczylo pare dni przed porodem (i jednym i drugim) ponoc to naturalnie organizm sie oczyszcza. Takze moze, moze juz nie dlugo :) Muusia no trzymaja cie w tym szpitalu tyle czasu. Oby cie szybko wypuscili. Synek moze teskni i dlatego zachowanie gorsze. Wiadomo dzieci (jak i dorosli) moga czasem miec gorszy dzien. RZSowa daj znac co u ciebie. Ale mysle, ze ty juz urodzilas i niedlugo nam tu napiszesz ta radosna nowine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łucja1988
Ja za duzo folgowalam bo chodziilismy z mezem na spotkania....chcemy mieszkanie wynajjac i musielismy ogladnac ...ach leżę i odpoczywam nadal w dwupaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Radosna nie sadze bo ja juz dwa tygodnie temu tez mialam biegunki no i minely…pojawiaja sie u mnie te objawy porodu i mijaja wiec juz przestaje robic sobie nadzieje taka sesja to super pamiatka, my tez jestesmy umowieni wstepnie, mamy sie zglosic do 12 dnia zycia maluszka, nie wiem jak zdaze sie ogarnac do tego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×