Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sierpniowe mamy cd. 2016

Polecane posty

Gość outa
Hej Żyję. Jak będę mieć chwile to doczytać i popiszę. Mały jest extra. Często go dostawiam i tyle. Położna mówiła żeby jak najwięcej mimo że kropelki się tylko sączą. Ok musze kończyć pozdrawiam was i no stress

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Hej , jeszcze nie rodzę ale jestem na przedporodowym. Skurcze raczej nieregularne ale miałam kilka co 10 min. Nadal krwawię. Rano rozwarcie 1,5 na 1. Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
dziewczyny ledwo zyje, forma juz nie ta. pojechalam dzisiaj do fryzjera a potem jakies 3 godzinki pochodzilam po centrum handlowym i wiecie co?ledwo wrocilam, wszystko mnie boli. a maly wypycha sie jak szalony, malo brzucha mi nie rozerwie jeszcze tydzien temu chodzilam z kolezanka po miescie i nic mi nie bylo, a teraz nie mam juz sily na takie eskapady Edytka co masz na mysli mowiac donoszona?ze wchodzisz w 38 tydzien czy ze juz termin porodu mija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up up up!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzosowa to powodzenia! Monka ja godzine po galerii pochodzilam i mialam dość! Internistka z rezydentem mnie badali i osluchowo czysto. Tylko gardło czerwone. Crp w normie. To na bank jutro wyjde tak mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 38 tygodniu poród liczony jest jako w terminie. edytkasynek1808

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wedlug usg to juz 40 tydzień edytkasynek1808

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Edytka u mnie jutro zaczyna sie 40 tydzien :) to jestesmy na podobnym etapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
dziewczyny czy ktora z Was byla zmuszona brac w ciazy antybiotyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika ja w pierwszej c bralam. No i tak jak myślałam oni w doopie maja to ze dziecko duże i ze termin z ust od poczatku pokazuje ze ciaza starsza:) No i jutro wyjde pewnie i zadzwonie do swojego lekarza ale jak on mi Ne napisze skierowania z planowanym cc to nie wiem czy chce siedziec i czekać w szpitalu aż zacznie sie akcja:/ to juz chodzi ba w domu wole byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże jak mnie to denerwuje ze tu mi polozna mowi ze na pierwsze usg sie patrzy ew to jak mowie ze o tydzień i pare dni różnica byla w tygodniach to macha ręką ze to Malo a pod koniec to chyba jest różnica miedzy 42 a 43 t? Jak miałabym byc w jeszcze jednej c to na pewno tu nie przyjdę rodzic juz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
muusia bo ja wlasnie dwa razy bralam na bakterie w moczu - monural i jakos mnie teraz dopadlo zmartwienie czy oby na pewno nie zaszkodzi to dzidziusiowi. musze wlasnie na dniach powtorzyc badanie zeby zobaczyc czy bakterie zniknely bo teoretycznie w kazdej chwili moze sie zaczac. martwi mnie jeszcze ta gula, to niby tzw czyrak i niestety mimo stosowania masci jest coraz wiekszy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
teraz doczytalam ze ta masc ktora smaruje czyraka to tez antybiotyk :( gula sie nie zmniejsza wiec nie wiem czy potrzebnie to w siebie pakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniowa mamusia
Hej dziewczyny:) Wpadłam wam napisać, że jesteśmy już z małą w domku od poniedziałku:) Mała jest super słodka i kochana, nie możemy się na nią napatrzeć:) Wczoraj byli nasi rodzice zobaczyć wreszcie wnuczkę i był mega szał jak ją zobaczyli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do monika900
Bo na tym właśnie polega działanie maści na czyraka :) Ma wyciągnąć treść ropną na wierzch, będzie się robił coraz większy i większy aż w końcu pęknie, ropa się wyleje i zacznie się goić :) Spokojnie, to nic poważnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
bardzo Ci dziekuje za odpowiedz, to tlumaczyloby fakt ze faktycznie to rosnie, boje sie tylko co jezeli peknie i sie wyleje w trakcie porodu albo przed. czy to moze zakazic jakos dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do monika900
Raczej nie, to już sama ropa z krwią. Ale możesz sobie przykleić duży plaster na czas porodu i będziesz spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
dziekuje za odpowiedz, obawiam sie ze do czasu porodu on nie zniknie wiec przed porodem poinformuje o tym polozna zadzwonie jeszcze do lekarza czy mam dalej smarowac mascia bo mowil ze przez 5 dni a to juz tydzien mija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika w ciąży przepisują takie antybiotyki zeby dziecku nic nie bylo! W koncu to ginekolog ci przepisuje i sie zna. Jak mi w pierwszej c dermatolog przepisała na trądzik różowaty takie specyfiki co niby miało dziecku nic nie byc to jak swojej gin pokazałam to sie za głowę zlapala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna33
RZSowa to w szpitalu juz jestes??? Powodzenia. Trzymam za ciebie kciuki, zeby szybko poszlo. Outa fajnie, ze sie odezwalas. Jak sie czujesz? Jak dzidzius? Moniczka no ja tez ostatni tydzien juz w ogole nie mialam sily. Nic mi sie nie chcialo. Moze twoj organizm juz sie szykuje na porod. My zaraz kapanie malej i spanko. Jakas dzis zmeczona jestem. A jutro sesje zdjeciowa robimy malej. Maz sie zgodzil. Najpierw idziemy razem w czworke kilka rodzinnych a potem mala sama kilka fotek. Ciekawe jak wyjdzie. Wyciagnelam dzis ubrania sprzed ciazy, ale w jeansy to raczej nie wejde. Tylko jakies sukienki narazie. Brzuch coraz mniejszy, ale widze, ze duzo mi tluszczyku zostalo. Zima trzeba bedzie odpalic chodakowska :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Radosna mysle ze sie poprostu zmeczylam, bo teraz jest juz lepiej. Maly sie kreci, w dole mnie kuje chyba od jego nacisku i co 10 minut biegam dzisiaj do toalety udanej sesji zycze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Radosna Ty i tak szczuplutka jestes! ja kupilam dzisiaj dwie sukienki - mozna potraktowac tez jako tuniki, na czas po porodzie beda w sam raz. z taka mysla je kupowalam bo w spodnie to na pewno nie wejde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monia nie pierwsza ale 5 :-) choć pewnie ciekawość ta sama. Byli na jakieś 1,5 godziny i pojechali.Sama powiedziała że muszę odpocząć.Myślałam że będzie gorzej (znacz że nie będę mogła wygonić). Luna może to był czop? Monia mnie też niestety dopadł w ciąży czyrak.Współczuję po pierwsze bólu a po drugie to ja nie stosowałam żadnej maści bo się bardzo bałam, wszędzie pisze że nie wolno stosować w ciąży. Przyspieszyłam jego ,, dojrzewanie" kurkumą bardzo pomogło.Wiesz taka zwykła przyprawa kuchenna, robisz z niej pastę z wodą i tym smarujesz sobie to miejsce ja dodatkowo zaklejałam plastrem żeby wszystkiego nie pobrudzić.Niestety krosta nie zniknie ale szybciej dojrzeje i wypłynie ropa. A później zniknie.Dodam tylko że mi leczenie zajęło 5 dni!Kurkuma jest skuteczniejsza. Rzsowa trzymam kciuki. Sorki że nie odpisze każdej ale idę spać póki mała śpi.Ciesze się z każdą mamusia Buziaki Lili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuNa1456
Muuusia termin mam na 12.08. Poza tym porannym plamieniem cisza wiec nie zostaje nic innego tylko czekac. Czop to raczej tez nie byl bo to to chyba ma konsystrncje galaretki Ale zazdroszcze Wam mamuski ktore jestescie z maluszkami w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Lili w sumie to zawsze na kazdych lekach pisze ze nie wolno w ciazy bo nie sa przeprowadzane badania na kobietach. przepisala mi to lekarka wiec mam nadzieje ze nie zaszkodzi dziecku. mnie az tak nie boli, nie przeszkadza za bardzo ale boje sie ze tak blisko do porodu a ja akurat mam to w tym miejscu. teraz tak mysle ze mozna bylo tego nie ruszac, bylo male i pewnie bez kuracji by nie uroslo, a teraz jest spore i troche kiepsko jak bedzie sie babrać przed porodem spobuje tej kurkumy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Mamy. Pisze z zapytanie o wozki. Jakie macie jakie sa Wasze opinie. I co najwazniejsze jakie kola sa lepsze skretne czy najzwyklejsze takie jak w starodawnych wozkach? Wiadomo ile ludzi tyle gustow ale chcialabym poznac Wasze opinie. Z gory dziekuje Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muusia
Luna no to i tak masz termin przede mna:) Kola oczywiście tylko i wyłącznie skrętne!! Do 4 rano kaszel mnie męczył i praktycznie nie spalam juz mi się aż płakać chcialo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×