Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sierpniowe mamy cd. 2016

Polecane posty

Gość gość
F na pewno się urodzi się nie tylko na wynos jedna z proponowanych zmian na rynku od ponad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czas założyć nowy temat chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mam pytanie jaka wodę do picia podajecie swoim niemowlakom? Zaczynam rozszerzać dietę i zastanawiam się jaka woda najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas też wietrznie i pochmurno, wczoraj byliśmy na spacerze ale dziś już mocniej wieje i deszcz Kropi więc chyba darujemy sobie spacer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Nie wiem czy nowy temat pomoże. Juz raz zmienialiśmy i jest to samo. Podnoszenie tematu wydaje mi sie ze jest ok bo chodzi tu o to by przeszla strona. Bez podnoszenia ona nie przejdzie. Można przeciez pisac posty które sie i tak pojawią. Oczywiście możemy otworzyc nowy wątek. Moze na poczatku bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze dziecko rodziłam 6 lat temu i pamiętam, że dawałam Viburcol, który działał. Córka urodzona w sierpniu 2016 i również dawałam jej Viburcol, który też zadziałał. Moim zdaniem nie ma łagodniejszego i skuteczniejszego leku, który uspokoi i wyciszy dziecko, pozwoli mu spokojnie przespać całą noc. Przy kolkach polecam mix z Espumisanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja daje przefiltrowana i przegotowana wode . Mineralna niegotowana dam po roku jak u syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Kacperek w końcu opanował przekręcenie z brzucha na plecy. Aby go zostawię na brzuchu to zaraz się przekręca. Ile czasu po zjedzeniu obiadku 125g. wasze dzieciaczki domagają się mleka?. Czy domagają się jeszcze obiadku mimo że cały słoiczek zjadły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga moha tak jeszcze sie nie przekreca chyba ze przypadkowo. Pare razy tak fikla z maty na panele i może tez ma opory teraz. Moja dzis Malo zjadła obiadku bo może za szybko jej dalam wiec mleko po godzinie dalam. Po takim obiadku aga 125 g to mysle ze po 2 h trzeba mleko dac. Moja dzis mleko jadla o 2 o 7 o 12 kaszke i o 14 juz obiad jej dawalam a o 15 mleko bo glodna byla. O 17 banana nie chciała :/ przed 19 mleko wypila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogile to po poludniu za szybki sie obudzil i maryda byla. Chyba w koncu sprobuje chusty Czy któraś nosi w chuście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
U nas to zaraz jest głodny po obiadku, a dziwilam się czemu ale widzę że u was też to podobnie wygląda, myślałam że te obiadki bardziej sycące są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzsowa
Ja bym w chuście nie dala rady. Zreszta mój jest za żywy i nie potrafilby tak leżeć. Jak mi się uda wrzucić filmik to zobaczycie jaka z niego iskra :D Ja daje mleko 2h po słoiczki. Po deserku tez 2h czekam. Któraś pytala czy dziecko piszczy. Mój tak robi. W zasadzie to krzyczy. Takie krótkie krzykniecia robi. Ale robi to z nerwami. Nie wiem czy mu się to podoba i dlatego tak robi?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
Hej sorki ze nie piszę ale u mnie trochę kiepsko ostatnio, moja mama poważnie zachorowala i wszystko do góry nogami. Nie mam czasu na nic.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outa
Moj najmłodszy ma się dobrze. Zdrowy pogodny, jego usmiech z rana bezcenny... Daję już mu mięsko z warzywami pol na pol, bo w sloiczkach kiepsko ok 8-10% a jemu brakuje żelaza. Wcina aż miło, zje i 200 na raz, poza tym kaszki z bananem jablkiem , deserki, na noc pije mm z kaszką. Spał super tylko ostatnio coś kolo 5 się budził ale od 2 dni poprawa spi do ok 6-7. Zębów brak. Najlepsza zabawa, obserwacja brata w czasie jego zabawy, super widok, starszy syn troskliwy i opiekunczy, nawet go nakarmi! Pracuję 3 dni w tyg wieczorami wiec z mezem widuje się rzadko, ale odrabiamy w weekendy, jeżdzimy na narty chodzimy do kina, czy to na obiad gdy nie chce mi się gotować. Wyprawa jednak z dwójką to wyzwanie bo trzeba zabierać milion rzeczy ;) Mimo wyzwań dzieci dają mi kopa aby prztrwać ciężki okres, pozdrawieam was gorąco, zdrówka! postaram sie doczytać, przepraszam za błędy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I juz postów nie widac:/ Mój jadla ok 19 i juz o 23;30 krzyk straszny bo glodna! Jestem w szoku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia12311
U nas niestety nadal utrzymuje sie ten brzydki kaszel ale na szczescie juz nie taki swiszczacy wiec mam nadzieje ze wszystko idzoe w dobrym kierunku. Ja na obiad daje przewaznie swoje jedzenie ok. 160g i pozniej po 3h daje mleko. Ogolnie w ciagu dnia mamy 3x mleko, 1x kaszka i 1x obiadek. Czasami zdarzy sie jakis deserek pomiedzy tymi posilkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój wyje od 4;30 zalamana jestem. I dla ze klnąc mam ochotę jak nie wiem . Zaraz się pewnie syn ibudzi a ta usnie i bede miala po spaniu;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muusia my mamy chustę, super sprawa, jak Mała jest marudna to przynajmniej mogę cokolwiek w domu zrobić jak ja w chustę włożę albo na szybko wyjść do sklepu bez targania wózka czy fotelika... Z perspektywy czasu jedynie myśle Żr teraz kupiłabym kółkowa bo się szybciej zakłada Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GPRS/MMS w tym tygodniu w czwartek i w ogóle nie emocjonuje w dniu dzisiejszym świecie i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×