Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLisa

Starania o dziecko 2016, 2017 cd.

Polecane posty

Gość Ewelina2605
Tak Caroline dziś zrobiłam jest już kreseczka widoczna ale blada więc negatyw ale widzę ze coś się dzieje a co do sluzu to dziś już takiego nie mam jak wczoraj zobaczymy co wyjdzie. Już się nie nastawiam że się uda. A Caroline co tam u Ciebie dalej czekasz @ kurczę moze faktycznie to ciąża jak masz szyjke wysoko zamknięta, a masz jakiś sluz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Tak Caroline dziś zrobiłam jest już kreseczka widoczna ale blada więc negatyw ale widzę ze coś się dzieje a co do sluzu to dziś już takiego nie mam jak wczoraj zobaczymy co wyjdzie. Już się nie nastawiam że się uda. A Caroline co tam u Ciebie dalej czekasz @ kurczę moze faktycznie to ciąża jak masz szyjke wysoko zamknięta, a masz jakiś sluz ? Ojej te czekanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martka10
gawronkowa gratuluję, super wiadomość. Nie było mnie na forum od godz. 13 a już 3 strony zapisałyście :) Muszę nadrobić czytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia06
U mnie dziś 11 dzień po owulacji i zrobiłam test teraz bo już nie mogłam wytrzymać z ciekawości i wyszła jedna kreska... Na betę mam iść we wtorek ale nie wiem czy jest sens...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnajaa
karolcia wiesz przecież że wieczorem czasami testy nie wychodzą. powtórz rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Gawronkowa jak reakcja męża?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s992
Karolcia dokładnie w tak wczesnej ciąży testy robi sie TYLKO RANO :-) powtorz jutro:) a na bete idz zeby miec pewność:) popatrz jak gawronkowej testy pokazywały. Jedne pozytywne juz a inne negatywy a ciaza hest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia06
Temperatura 37,3 stopni ale czuję jakby mnie tam coś piekło, nie wiem czy to nie jakaś infekcja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia czasami pierwszym objawem ciąży jest stan zapalny , tj pieczenie, swędzenie itd. Hormony szaleją :) Zrób test rano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Karolcia ja bym zrobila jutro rano, a potem po okolo 3 dniach powtorzyla. Na bete szkoda byloby mi kasy, wolalabym dwa dni poczekac i zaoszczedzic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gawronkowa
Dzień pełen emocji! Mąż zachwycony, kopara mu opadła bo się totalnie nie spodziewał takiej informacji tak od razu po powrocie ;) Chociaż i tak najpiękniejsza reakcja była przyszłych dziadków... naprawde, coś pięknego zobaczyć łzy szczęścia w oczach swojego taty, który do super wrażliwych nie należy ;) Teraz tylko główkuje czy czyms sobie nie zaszkodziłam w ostatnich tygodniach. Bo zdażył się alkohol, w nie dużych ilościach ale jednak. Dodatkowo w ostatnim miesiacu stosunkowo dużo ćwiczyłam. hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gawronkowa spać nie możesz?? Nie zamartwiaj się, niektóre kobiety do 3 miesiąca nie wiedzą, że są w ciąży a znam też takie, które dowiedziały się w 7 miesiącu, do tego czasu nie przeczuwały, że są w ciąży i urodziły zdrowe dzieci. Wszystko będzie dobrze. Niestety my kobiety już tak mamy, że ciągle się zamartwiamy. Pocieszę Cię po porodzie to nie minie :) taka już nasza natura :)Do dziś pamiętam, gdy mój syn nie obudził się w nocy do jedzenia, sama obudziłam się o 8 rano i mało nóg sobie nie połamałam biegnąc do łóżeczka. Syn spał w najlepsze jeszcze 2 godzinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia06
No to ja mam właśnie pieczenie, swędzenie... I bóle brzucha jak na @, z tym że zawsze dzień przed @ brzuch boli tak delikatnie a teraz to już chyba cały tydzień mnie boli ze nawet w nocy się budzę :( coś jest nie tak, może te pęcherzyki mi nie pekly ( miałam 2 dominujące po 20 mm) i może powstała torbiel i stąd te bóle brzucha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia06
Tylko że na pęknięcie brałam zastrzyk ovitrelle i na drugi dzień od podania czułam 2 mocne ukłucia, jedno o 19, drugie o 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Ewelina 2605 nadal nie ma @ dzis brzuch boli troche mniej tak jak by zrobię jeszcze po pracy test najpierw musze go kupic :) szyjka na pewno zamknieta ale łatwo wyczuwalna czyli nisko. Karolcia moze powtórz jeszcze test. Gawronkowa moi rodzice tez czekają na taką wiadomość chciała bym zobaczyć ich reakcje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Karolcia powtórz test tak jak dziewczyny radzą, ale rano ;) Caroline na twoim miejscu tez bym rano zrobiła tak dla pewności. Trzymam kciuki ! :) Ja dziś mam wizytę takze może zobaczę mojego małego szkraba :D no i dowiem się jak długo brać te tabletki przeciwwymiotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia06
Test robiony teraz też 1 kreska... Trudno ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martka10
caroline trzymam kciuki :) Karolcia, który u Ciebie dc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia06
Dziś 25 dc a 12 dpo... Nawet bladej kreski nie było... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Karolcia przykro mi... ale jak to tu często powtarzamy: póki nie ma małpy jest nadzieja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Karolcia moze jeszcze za wcześnie ja tez dzis powtarzam test znowu nadzieja u mnie powraca dzis juz 40dc boje się żeby to jakiś stan zabal y jajnikiw albo przydatków nie byl ale mysle ze bol bybyl wtedy okropny. Kate przyjemnej wizyty i miłego oglądania. Moja kol byla u gin a dopiero jej test wykażą i wiecie co bylo juz cos widac na usg jak to lekarz powiedzial domek dla maluszka. Kto dzis testowal? jak dziewczyny sa dwie kreseczki:) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różowy_Kordonek
Gawronkowa to Ty juz sie rodzicom pochwalilas? Podziwiam :) ja chyba poczekalabym przynajmniej do drugiej bety by miec pewnosc, ze dzidek rozwija sie prawidlowo. My czekamy vhociaz do pierwszego bicia serduszka bo ja ciagle mam jakies obawy, teraz boje sie pustego jaja :( co do alhokolu, lozysko zaczyna sie wyksztalcac dopiero od 5tc wiec nie mialas prawa zaszkodzic malemu :) My bylismy w ten weekend u mojej rodziny i wszyscy wypytywali czy w ciazy jestem bo nic nie pije a jeszcze poszlam spac szybko. Tylko sie usmiechalismy.. niby nie ma sensu isc w zaparte, ze nie, bo i tak sie dowiedza, ale na razie za wczesnie abysmy mogli cieszyc sie nowina z innymi, boje sie zapeszac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becik29
Gawronkowa Gratulacje :):) super :):) Kate U mnie też podobnie mówili jak brałam ślub, za mąż wychodziłam mając 22 lata a synka urodziłam mając 24 :) Carolina nie myślałaś o becie??? x x U mnie dziś 26dc czekam do czwartku i testuje. Chyba że @ przyjdzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia06
S992 a jak twoje testowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Karolcia nie jestes sama ... Ja zrobilam dzis chociaz mialam nie robic ale test lezal i kusil, jest 15 dpo i znowu jedna kreska. Nienawidze tego widoku i tego uczucia. A snilo się mi dzis ze byly dwie piekne kreski :-( trace sens w tym wszystkim Wszystko sie kreci tylko wokół tego. Od jednego terminu @ do drugiego. 5 cykl i dalej nic. Juz naprawde myslalam ze w tym wyjdzie bo w okolicach owulacji byly dzialania az 4 razy w ciągu 3 dni. W czwartek mam wolne wiec ide do gina. Niech mi zrobi badania hormonów itp Załamka:-( jeszcze pogoda okropna, nic tylko wrócić do lozka i spac :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaJaaa
s992 no włąsnie ponoć im bardziej człowiek sie stara i im bardziej jego życie kręci sie wokół testów i @ tym trudniej. wiel osób mówi że dopiero jak odpusciły i przestały ciagle myśleć i działąc to się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Smutnajaa chcialabym odpuścić ale to siedzi w glowie W tym cyklu chyba przestane mierzyc temp i badac szyjke. Moze niestety opuszczę tez forum bo potem tez sie nakręcam, analizuje i mysle o tym ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaJaaa
a ja dziewczynki z innej beczki troche. wlaśnie moja psiapsiólka wróciła od lekarza, za kilka dni zaczyna 7 miesiąc ciąży. synio bardo długi waży 700 gram a mam przybrałą 6 kilo narazie . Mam nadzieję, że niedługo takie wieści też u was będą i teżż tak wszystko będzie pięnie i bezproblemowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
S992 i karolcia przykro mi :-( S992 z tym odpuszczeniem to calkiem dobry pomysl, z tym ze nie opuszczaj nas :-( ja od poczatku staran nie mierze temperatury, nie sprawdzam sluzu, wyznaczam tylko mniej wiecej dni plodne co i tak nie ma u mnieznaczenia bo moj maz i ja bardzo lubimy sie kochac :-) za to porobilam badania juz prawie napiczatku i biore dostinex na prolaktyne wiec uwazam ze warto zrobic badania. Gawronkowa super gratuluje :-) Ja tez tak jak ktos wspomnial z mowieniem o ciazy rodzinie wstrzymalabym sie do uslyszenia bicia serca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×