Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLisa

Starania o dziecko 2016, 2017 cd.

Polecane posty

Gość KateA92
Gawronkowa to gina nie ma co się spieszyć.. najlepiej moim zdaniem najwcześniej pójść do niego w 6-7tc. Teraz zrób betę ;) albo po prostu zrób kolejny test jutro czy pojutrze i będziesz widziała czy krecha ciemnieje :) za 3 dni to będą już tłuste hihi :D gratki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Gawronkowa to gina nie ma co się spieszyć.. najlepiej moim zdaniem najwcześniej pójść do niego w 6-7tc. Teraz zrób betę ;) albo po prostu zrób kolejny test jutro czy pojutrze i będziesz widziała czy krecha ciemnieje :) za 3 dni to będą już tłuste hihi :D gratki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
caroline29 aż 3 tyg? :o, co za kraj :/ Hym...zwykły internista też wypisze moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Tak sie czeka nieraz zdarzalo sie ze czekalam 2 tyg ale raczej 3 to i tak chyba niezle. Jak do poniedzialku sie nie pojawi to kupie jeszcze test jak będzie negatywny to polecę do rodzinnego po luteine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kushina
S992 - kurcze, szkoda, bylam pewna, ze tym razem Ci sie uda :( Z tego co ostatnio pisalas to chyba Twoj 5 cykl staran? Na pocieszenie powiem, ze wiekszosc***ar udaje sie zajsc w ciagu pół roku i tak tez bylo u mnie - zaszlam w 6 cyklu. Czego i Tobie zycze! BasieKkK - juz wiem, ze to chlopiec:) Robilam test Nifty a poza tym na usg w 16 tyg bylo juz widac siusiaka :P Płeć byla mi obojetna, ale ciesze sie, ze juz wiem, bo zżerala mnie ciekawosc ;) KateA92 - ruchy zaczelam wyczuwac jakies 3 tyg temu, bylo to uczucie takiej jakby pralki/wirowki w brzuchu ;) Ostatnio pojawily sie juz takie punktowe puknięcia, nawet czasami jak poloze na brzuchu reke to pojawia sie na chwile takie wybrzuszenie <3 Ale jesli Ty jeszcze nie wyczuwasz ruchow to nie przejmuj sie, bo to sprawa indywidualna i duzo zalezy np od polozenia łozyska. Zreszta ja tez potrafie czasem i 2 dni nie czuc ruchow. A ostatnio przylozylam do brzucha sluchawki i puściłam mu Mozarta to zaczal bardzo fikac i mnie kopac. Tyle ze potem mialam wyrzuty sumienia, bo pomyslalam, ze moze sie wystraszyl takiej glosnej muzyki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toska_88
gawronkowa gratulacje! z 2 dni krech będą już wyraźne. ginekolog najszybciej od 6 tygodnia ciązy . wcześniej nie ma sensu bo będzie kazał przyjść za miesiąc. ale moim zdaniem możesz czuć się już w błogoslawionym stanie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLisa
gawronkowa no wyraźne dwie kreseczki widać :) Ja nie wytrzymałam i zrobiłam dzisiaj po południu test jak tylko mąż przyniósł go do domu ;) no i co? oczywiście jedna krecha. dzisiaj jest mój 27 dc. cykle miałam 28 dniowe, ale dwa ostatnie 31 dniowe, więc tak do końca nie wiem kiedy się tej @ spodziewać. najpóźniej myślę, że w środę. no trudno. raczej nie nastawiam się, że do środy coś się zmieni. to był pierwszy cykl starań. niedługo zaczynamy drugi. będzie co ma być. grunt to pozytywne nastawienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lisa bedzie dobrze:) u mnie dzis test przed terminem @ tez negatyw tyle ze juz 5 cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia06
Gawronkowa leć na betę ale i tak po cichutku Ci gratuluję :) wydaje mi się że jest co gratulowac :) też bym chciała takie zobaczyć, we wtorek idę na betę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Gawronowa super geatuluje ewidentnie widać II kreseczki super ze sie udało idź kochana zrób betę bo pewnie gin nic jeszcze nie zobaczy ale się cieszę :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Lisa jeszcze pewnie za wcześnie powtórz test po niedzieli jak @ sie nie pojawi jakos cicho dzis na forum kazdy kozysta z wakacji :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Kushina aby tak dalej, aby ciaza przebiegała pomyślnie. Zdrowka i sil dla was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martka10
Gawronkowa serdecznie gratuluję :) 2 kreseczki jak nic :) W poniedziałek jeśli chcesz wybierz się na betę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Miło słyszeć że coraz więcej nas ma II kreseczki. U mnie dziś sluzu brak więc standard rano z mezem dzialalismy. Stwierdziłam ze co 2 lub 3 dzień tak będziemy dzialac bo co ma byc to bedzie muszę przestać tak o tym myśleć bo to nic nie daje chociaż muszę się starać udawać ze nie myślę bo to nie da się tak nie myśleć ale zobaczymy co będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gawronkowa
Rozmawiałam dziś z gin. przez telefon (dzięki Bogu ona jest zawsze osiągalna) i powiedziała, że mam zrobić jutro i w środe bete i do niej zadzwonić z tymi wynikami. Póki co jeszcze nic nie zobaczy, a zjawić się u niej będę mogła dopiero 16nastego sierpnia bo wtedy wracamy z wakacji. Zastanawiam się tylko czy jak w poniedziałek/wtorek test pokaże wyraźniejsze krechy to czy jest sens robić bete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Gawronkowa, ja bety nie robiłam. Zrobiłam w sobotę test (bladziocha), następnego dnia w niedziele (juz znacznie wyrazniejsza) i w czwartek raz jeszcze tak dla upewnienia (były już dwie tłuste krechy). Mi to wystarczyło. Ale jeśli masz się martwić to dobrze zrobić betę i zobaczyć jak przyrasta - widząc prawidłowy przyrost będziesz spokojna do samej wizyty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia06
Cały czas mam pobolewanie brzucha, takie jak na @ i ukłucia w macicy, dzisiaj nawet przy siadaniu a dziś jest 11 dni po owulacji... Temperatura i rano i przed spaniem 37 stopni... Nie robię sobie nadziei bo na betę idę dopiero we wtorek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Ewelina2605 jak sie czegoś pragnie nie nie da sie tak o tym nie myslec ale można chociaż próbować i udawac ze sie nie myśli :) zobaczysz uda się w końcu i będziemy bawić maluszki :) szczerze to ja tez swiruje a teraz jak mam ten cykl wydluzony to juz wogole się martwię ze nie będzie to takie proste. Jakie macie plany na dzis ? Ja z mezem ruszamyi na zakupy ale brzuch mnie boli i nie mam wogole ochoty ale to ostatni gwizdek bo za tydz mamy chrzciny. Miłego dnia dziewczyny . Kushuna nie doczytałam ze to chlopiec, same chlopce sie beda rodzic... Kotelkowa i Aleksandra co u was ? Gawronkowa jak gin zlecila bete to zrob dla pewnosci i powtórz zeby sprawszic przyrost :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Angelowa a wiadomo co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej piękne:) u mnie ok ,czuje sie swietnie po koszmarnym 1trysmetrze bardzo mila odmiana:) plci kochana nie znamy ,czekamy na niespodziankę ale brzuszek zaczyna byc jyz widoczny toz to 15tc :) buziaki dla wszystkich i cudownej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Gawronowa ja bym zrobiła ram jak mówi gin. Caroline ten Twój cykl wydłużony to podejrzany jakiś moze owu Ci się przesunela i teraz coś się tam kluje :) Ja mam u siebie moja braranice 8 letnia więc nudzić się nie będziemy a chętnie nic bym nie robiła. Angelowa miło słyszeć że wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawronkowa - moja bratowa robila w szpitalu i wynik miala tego samego dnia po kilku h :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaJaa
kurcze juz 3 raz pisze i tekst mi znika trafia mnie już wrrr bede gryzłą zaraz. Gawronkowa ja andal wstrzymuję sie z gratulacjami ale bardzo mocno trzymam kciuki. Fakt przez te testy można oszaleć, i któremu wierzyć? a gdzie jedziecie na wakacje? do jakichs egzotycznych krajów?? bo pamiętaj że jakas drastycna zmiiania klimatu moze mieć wpływ na starania i na początki ciaży dobra wysylam pierwsza czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaJaaa
hmm co ja jeszcze pisałąm a skarzyłąm sie ze jestem po mega ciezkiej nocy chyba z 10 ray budilam sie z różnych powodow, psy, pijaki petardy o 4 rano.... ale miałam sen śniło mi sie ze miałam dziecko i to takie swiezo urodzone, ale byłam w szoku bo nie wiedziałam nawet że jestem w ciaży... ale byłam szczęśliwa a wiecie ze jak jeszcze zasnęłam rano kolo 6 na chwile to znowu mi sie to śniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaJaaa
no i jeszcze dodam ze juz poprzesuwaliśmy cześć fachowców od remontu rozszerzymy remont jeszcze bardziej wiec mysle ze 2-3 miesiace moze trwac takze najlepiej byłoby zeby dzidzia pojawiła sie u nas w okolicy września, wiec w zimie zaczniemy działać no i musze sie pochawlic w koncu przestały mnie piersi boleć teraz juz tylko przy dotyku bolą i są takie nabrzmiałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gawronkowa
Niee, jedziemy tylko nad morze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×