Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLisa

Starania o dziecko 2016, 2017 cd.

Polecane posty

Gość gość
Hej dziewczyny, przepraszam,ze sie Wam "wtryniam" w rozmowe ale zadam tylko jedno pytanie i juz mnie nie ma. Myslicie ze beda 3 dni przed @ moze byc 100% pewna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Ech szkoda gadać o tym aucie ... Tyle kasy wlozylismy do niego a ciagle cos innego sie psuje :/ sprzedac szkoda bo bysmy byli stratni na tym bo za duzo w nie zainwestlwalismy... Gdybym jutro nie musiala isc do pracy to bym dzis zaszalala na imprezie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu co do bety to zalezy ile minelo od owulacji. Jesli byla pozno to moze byc wynik jeszcze niewiarygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnajaa
S992 a co za samochód masz że taki awaryjny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Smutnaja Passat b5 ale jest w gazie i moze przez to. Chcieliśmy zaoszczędzić przy gazie to mamy :/ pierwszy i ostatni raz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becik29
S992 Nie martw się, może jeszcze za wcześnie na testowanie. Kotelkowa Co u Ciebie?? Kate Super, że u Was oki. Angelowa Jak Ty się czujesz?? x x U mnie w sumie ok, do testowania jeszcze 5 dni.... już nie mogę się doczekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Becik u mnie ogolnie @ na srode wypada ale myslalam ze okolo 13 dpo moze cos wyjsc juz... Ciezkie dni teraz będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
S992 jak @ ma być w środę , to może tak być, że dziś jeszcze test nie pokazał. Wiem z własnego doświadczenia jak dziś musisz się czuć. Mam podobnie, wszytko u mnie ok, owu była (oprócz tego jednego razu), działanie w owu było, mąż przebadany, a dzidzi brak. Gdzie tu coś nie pyka. Mi jeszcze przychodzi do głowy że za mało ważę...ale tak mam i nie mogę nic przytyć, bo im więcej jem tym mój metabolizm się zwiększa i tu błędne koło :(. x caroline29 nic mi lekarz nie mówił by w tym cyklu brać luteinę od owu :(. Za 2tygodnie idę do innej gin ciekawe co ona mi powie jak zobaczy moje wyniki i czy każe coś mi łykać. Co z Twoim @? przyszedł? dziś to 38dc? jesteś pewna że owu była? Moje cykle sa tak 31-35 dni i w nich owu występowała zawsze...natomiast w tym wydłużonym cyklu owu nie było :(. Dwóch lekarzy a byłam wtedy ok 40dc powiedziało mi, że zapewne owu nie było co ja potwierdziłam bo osobiście jej nie zaobserwowałam (wszystkie testy były też negatywne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Ma££a tak dzis 38 dc @ nie ma póki mnie jajnik z lewej strony i czasami promieniuje w okolice pachwiny. Od poczatku cyklu zakladalam ze brak ovulacji i moze ty masz racje cos w tym jest co ten lekarz ci powiedzial ja tez zmieniam lekarza zapisalam sie za 2 tyg prywatnie i mam na koniec mies w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Becik29 a jak u ciebie cos innego sie dzieje jakies zmiany zauważyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
caroline29 test robiłaś? bo już nie pamiętam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Tak w sobotę tydz temu i w środę i negatywne. A brzuch jak balon nadęty ): Mam 6 tabl luteiny moze wezmę jedna teraz i jedna wieczorem pewnie nie zaszkodzi ale czuje ze ma się na @ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
caroline29 : hym... napewno nie zaszkodzi, ale 6 tabletek wystarczy? ja bym poszła do byle jakiego gina na NFZ jak najszybciej i poprosiła o przepisanie luteiny. Oczywiscie może być tak, że @ sam Cię zaleje i bez tego. Możesz odczekać do poniedziałku jak nie przyjdzie @ to bym zaczęła brać, ale obawiam się ze 6 tabletek to za mało:( Co z owulacją w tym cyklu? była? Ja w okolicach 20 dc (ale zrobie pewnie ok 22dc, no chyba, że faktycznie owu wystąpi wcześniej) mam zbadać progesteron- on ma wykazać czy owu wystąpiła w danym cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gawronkowa
Dziewczyny czy to możliwe, że test po jakimś czasie ukazał drugą kreske?? Tzn. zrobiłam dzisiaj rano test, chociaż przyznam szczerze, że wczoraj wieczorem miałam takie skórcze, że czekałam tylko aż przyjdzie @. Zrobiłam go tak zupełnie czysto teoretycznie mocno zaspana i spojrzałam tylko, że wyszła czerwona kreska w trakcie zapelniania się na czerwono pola widzenia i poszlam do łóżka. Wracam do łazienki po 25 minutach i widze, dwie kreski... fakt, że druga duuuuzo mniej widoczna ale jest! Na teście napisane, że nie odczytywać wyniku po dluzej niz 10minutach ale przyznam szczerze, że już nie raz zostawiłam test nawet ba dłużej niż dzień dwa i nigdy druga kreska się nie pojawiła i teraz zgłupiałam :| Miałyście kiedyś taką sytuacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Gawronkowa powtórz test jutro lub za dwa dni:-) czasem bylo ze sie ukazywała kreska pozniej i byla ciaza a czasem tak sie robi przez reakcje w teście... Nie bez powodu pisza zeby późniejszego wyniku nie brac pod uwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gawronkowa - test odczytany w czasie powyżej 10 min. może dać fałszywy wynik. Powtórz test i odczytaj we właściwym czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gawronkowa
Same oceńcie - http://m.fotosik.pl/zdjecie/955ac1bf4e533814 . Na zdjęciu do góry test na który spojrzałam po 25 minutach ale nic się na nim nie zmienia i zrobiłam drugi ale taki już nie do końca z porannego moczu a też wyszła ta druga kreseczka.. blada ale jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gawronkowa
Dodam,że dzisiaj 13 dzień po owulacji i 29 dzień cyklu. Miesiączki mam bardzo nieregularne więc w moim przypadku nie mam jak robić testu po terminie @, bo czasem pojawia się po 28 dniach a czasem nawet i po 45 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasiekKk
Hej :) dawno tu nie pisalam hehe co tam u Was dziewczyny slychac? Angelowa,Kushina i Kate znacie juz plec? U nas usg polowkowe dopiero za 1.5 tyg...brzuszek ogolnie juz widoczny, ruchy czuje od 14 tc a kopniaczki od 17 tc :) i tak mi troche szkoda ze to juz polowa ciazy za mna :/ milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Basiek ja jestem w 18tc i ruchów chyba jeszcze nie czuje. Sama nie wiem... to chyba raczej gazy w jelitach :P czekam na takie prawdziwe kopniaczki hehe kushina a jak u Ciebie ? Czujesz ruchy ? Od kiedy ? U nas prawdopodobnie synek <3 Różowy Kordonek nie martw się tym, że brzuch Cię pobolewa ;) mnie też często cmil na poczatku. Teraz juz rzadziej, ale też się zdarza. Ale to takie cmienie, że nie trzeba tabletki brac. Gdyby Ci bardziej bolał to wtedy bym to skonsultowala. Pamietam, że na początku to bardzo czułam tez wiązadła przy pachwinach - takie kłócie. Kichac czy kaszlec nie mogłam bo tak klulo. Aż zginąłam się w pół. Ale po kilku tyg przeszło. Pamiętam też, że dość szybko zaczęła mnie boleć kość ogonowa. Bolała parę tyg i tez przeszła. Co do wymiotow to mnie późno zaczęły mdlosię męczyć. Od 9tc jakoś. Pierwszy raz zwymiotowalam w 12tc i od tamtej pory zaczął sie jezz... teraz jestem w 18tc i od 2 tyg mam spokój, bo biorę tabletki przeciwwymiotne. W poniedziałek mam wizytę wiec zobaczę co gin powie - może juz je odstawie. Gawronkowa moim zdaniem udało Wam się ! :D jupi jupi :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Gawronkowa ładne kreseczki ! Tez Mysle ze sie udalo :-) Ech też byn takie chciala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gawronkowa
Jejku oszaleje do poniedziałku! Dobrze, że mąż na weekend wyjechał bo na bank bym mu już pokazała a wolałabym to potwierdzić z ginekologiem. Kiedy najwcześniej gin. jest wstanie coś zobaczyć? Lepiej pójść na bete? W piątek wyjeżdżamy na wakacje, musze wiedzieć na czym stoje do tego czasu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
gawronkowa: proszę o sprecyzowanie :) 2 test już we właściwym czasie? Jak dla mnie....bardzo ładne 2 kreseczki. Blade ale są :). Zapewne w poniedziałek będą tłusciochy...czego Ci z całego serca życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Gawronkowa moim zdaniem jestes w ciazy! S992 przykro mi ze test jeszcze nie pokazal. Myslalam ze jestes okolo 2 dni przed terminem @, a 5 dni to naprawde zdecydowanie za wczesnie. Powtorz teat najwczesniej w poniedzialek i wierze, ze wstawisz nam tu test z blada kreseczka hihi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Gawronkowa test wykazuje do 5 minut. Mowilas ze tylko spojrzalas i odlozylas a potem znowspojrzalas za 25 minut. Alekreska mogla pojawic sie np po trzech minutach wiec we wlasciwym czasie :-)) wydaje mi sie ze bedziesz miala super nowiny w poniedzialek :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
gawronkowa Ginekolog jeszcze nic nie zobaczy:(. Jak do neigo pójdziesz wyśle Cię na bete. Myślę ze w poniedziałek spokojnie możesz sama betę zrobić:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gawronkowa
Dwa testy były robione dzisiaj, zdjecie zrobione po 30 minutach od zrobienia testu do góry i po 5minutach od zrobienia testu na dole. ehhh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Gawronkowa chyba sie udalo ! Lec w poniedziałek na betę . Gratki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Ma££a na nfz będę czekać ok 3 tyg a 17 mam prywatna wizytę. Spróbuje jeszcze w poniedziałek zadzwonic do przychodni ale teraz urlopy to tak szybko się nie da. Wzięłam luteine wezme jeszcze wieczorem. Zobaczymy czy cos da szkoda ze mam Malo tych tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×