Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLisa

Starania o dziecko 2016, 2017 cd.

Polecane posty

Gość Ewelina2605
Dziewczyny do poki nie ma @ to nic straconego, ja jyz nie raz myslalam ze sie udalo ale zawsze @ przychodzila.w tym cyklu nie mierze temp nie badam nic zerkam jedynie na sluz. Za tydz ide na urlop w tym tyg ma byc niby owu.ale stwierdzilam ze jak nam sie bedzie chcialo to poprzytulamy sie a jak nie to nie. Nie powiem mysle o tym ciagle ale staram sie skupic na czyms innym, bo oszalec idzie co mnie nie zabolalo to juz myslalam ze moze.teraz koniec jezeli jest mi pisane to bedzie predzej czy pozniej.zobaczycie uda sie nam wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Becik 15 dpo test powinien byc juz pozytywny gdybym byla w ciazy... Przestaje w to wierzyc i czekam na @ :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luska94
cześć wszystkim u mnie nadal nic czekam i czekam marnuję tylko czas...mam wyrzuty sumienia... wczoraj mąż rozmawiał z kuzynką pochwaliła się że jest w trzecim miesiącu ciąży oczywiście nie planowali szykują przeprowadzkę ślub za 2 tygodnie.. powiedziała ze że to jeszcze nie czas.... jak mi powtórzył rozmowę było mi przykro z jednej strony a z drugiej ze super to taki fajny stan.. to cudowne nowe życie... myślałam ze udało mi się ukryć przed mężem to co poczułam ale jednak nie... domyślił się szybko zmienił temat... chyba jest ze mną źle nie radzę sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Luska mi tez jest ciezko rozmawiac o takich tematach. Dlatego ja nawet nie rozmawiam z mezem na ten temat bo wiem ze bym nie wytrzymala i zaczela plakac. A nie chce pokazywac ze az tak mnie to boli. Najgorzej jest kiedy przychodzi @ i sie pyta czemu jestem smutna i co się stalo to mi juz lzy w oczach stoja. Chcialabym byc silniejsa ale sie nie da :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toska_88
s992 głowa do góry.! @ jeszcze nie przyszła a wierz mi że niektorym bardzo późno test wykrywa ciąże. ja jak powiedziałam lekarzowi że chce się starać to na wstępie poinformował że jak do roku sie nie uda to dopiero sie martwic.także daj sobie czas . beta napewno by ci coś pokazała jak by było choć najmniejsze stężenie hcg ale z testami różnie bywa tym bardziej z tymi o czułości 25. ja nadal trzymam kciuki za ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia06
Idę jutro na betę tylko dlatego że lekarz tak kazał... Dziś wieczorem jeszcze luteina dopochwowa a jutro beta... W tym cyklu na wizyty z usg i badania i leki wydalam 550 zł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Toska z tym ze do roku mozs sie udac to sie nie zgadzam. Moim zdaniem zdrowa para do pol roku spokojnie zajdzie a srednio to w 3-4 cyklu. Ja moglabym sie starac rok i i tak by nic nie wyszlo, w drugim miesiacu poszlam na badania i mam podwyzszona prolaktyne. S992 glowa do gory kochana! Jesli sie udalo i jestes w ciazy to bede ci z calego serca gratulowac. Nie wiem czy to ci pomoze ale ja co miesiac nastaeiam sie bardziej na @ niz na ciaze bo wiem, ze sa wieksze szanse na to, ze dostane @. Szanse na zajscie w ciaze w kazdym cyklu to okolo 30 procent. Mysle ze to tez mi pomaga, ze nie czuje az takiego rozczarowania. Zrobilas test, wyszedl negatywny, teraz moim zdaniem nie zyj nadzieja, ze mimo wszystko w ciazy jestes, tylko zrelaksuj sie, pomysl moze o badaniach hormonalnych , miedzy 3-5 dc mozesz zrobic tsh, ft4 i prolaktyne po obciazeniu. I morfologie. Wiem, ze bardzo chcesz dziecka, ja tez, ale moj zapal ostudzil sie po dwoch miesiacach staran. Przez dwa miesiace czekalam na brak okresu, teraz czekam na termin @, mam mala nadzieje, ze moze sie uda, ale bardziej prawdopodobna jest @. A moze sie zaskocze ... :-)) jeszcze 9 dni czekania. A jeszcze wyjezdzam zagranice i wracam 2 dni po terminie @. W sam raz na ewentualny test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Karolcia a czemu chcesz isc na bete? Wiesz lekarze czesto probuja wyciagnac kase, kaza rozne badania robic itp. Kiedy masz dostac @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po raz pierwszy, gdy byłam w ciąży powiedziałam rodzinie, i tydzień później poroniłam:(, na szczęście to był 6 tydzień i organizm sam się oczyścił, a my zaczęliśmy się od razu starać o dziecko. Dzięki temu mamy synka :) Tym razem stwierdziliśmy, że nic nie powiemy do samego końca, bo jeśli uda się i będę w ciąży to przez endometriozę będzie to ciąża wysokiego ryzyka. Nie chcę w razie "W" tłumaczyć nikomu co się stało i ciągle to przezywać. Mamy ten komfort, że mieszkamy daleko i raczej nikt z naszych rodzin w najbliższym roku - dwóch nas nie odwiedzi. Na skype łatwo ukryć brzuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Martyna tak zamierzam isc zrobic badania. W czwartek pojde po skierowanie. U mnie o tyle jest ciezko ze badania sa 3 razyvw tygodniu od 7-9 tylko ... A ja po 7 juz wyjeżdżam do pracy ... Gin tez jest tylko w wybrane dni o moge miec problem zeby zrobic te badania miedzy 2-5 dc. Ale zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
S992 mysle ze dzienczy dwa pozniej to tez wyniki powinny byc miarodajne :-) postaraj sie wziac wolne i lec do lekarza :-) 5 cykli to juz troche jest, ja na badania poszlam po drugim nieudanym i sie ciesze, bo juz cos zaczynam robic :-) i moze bedzie dzidzius :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia06
Martyna 1111 Chodzę do prywatnej kliniki leczenia niepłodności, mam pco... I takie miałam zalecenia od lekarza ze dzień po owulacji miałam brać 2x1 luteinę dopochwową przez 12 dni i następnego dnia beta :( okres powinien być w środę, może w czwartek czyli test sikany już powinien coś wykazać jakby było na rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Hej, my juz po wizycie. Maluszek mierzy ok 13cm i waży ok 180g :) ogólnie to wypial się na nas hehe widzieliśmy tylko jego plecy i tylko głowy :p także ułożenie nie było za najfajniejsze do usg. Mial pepowine miedzy nogami także już w ogóle utrudniało to podejrzenie plci. Utrzymuje nadal, że chłopiec ale to raczej strzał bo nic dzisiaj nie zobaczylismy. Tak poza tym mam powoli odstawiac tabletki przeciwwymiotne - najpierw ograniczyc do dwóch na dzien, później jednej aż w końcu w ogóle. No zobaczymy jak mi to będzie szło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Kate to kawal chlopa juz z Twojej niuni :) fajnie ze wszystko ok a co tam bede go podgladac to pupe pokazal :) fajnie milo slyszec dobre wiesci.a co do tabletek to moze juz najgorszy czas za Toba i teraz bedzie tylko lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Karolcia zrob jutro rano test, jezeli wyjdzie negatywny to ja bym poczekala jeszcze dzien dwa. Jesli wyjdzie przynajmniej blada kreska to lec na bete :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Właśnie zauważyłam, że w środku mam biały śluz delikatnie podbarwiony na różowo... Nie wiem czy tak kiedyś miałam bo nigdy nie sprawdzałam. @ ma przyjść w czwartek więc pewnie przyjdzie... Chyba że to przez castangusa tak mam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Becik oby to nie @ !!!! Oby sie udalo. Ja powtorzylam test i nic jedna kreska . Wiec jakies zaburzenia jak nic. Dobrze ze zapisalam sie juz do gin. Czuje ze przytylam pewnie hormony buzują ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Kate czyli nosisz w brzuszku 13 centymetrowego maluszka to musi byc cudowne mi go obejrzę podczas usg. Powoli przyzwyczaisz sie do odstawienia tabletek i dasz rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Becik czujesz jakas roznice biorąc costangusa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Ja wlasnie tez zauwazylam juz podbarwiony śluz:-( tyle ze ja nic nie biore wiec pewnie zaraz @ się rozkręci. Dobrze ze przyszla dzis a nie dopiero we srode jak miala byc. Ten cykl mi wyszedl 26 dniowy. Więc dobrze zaobserwowalam ze owu byla 14 dni temu w niedziele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anq05
Martyna1111 mam identyczne podejście co do macierzyństwa w tym wieku ;-) teraz sobie odchowamy dzieciątka póki siła a potem można z mężem szaleć ;-) S992 tak mi przykro ;-( ja jutro rano zrobię test. Zobaczymy. Dam Wam znać odrazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolina Czulam sie na poczatku dziwnie i strasznie mnie wysypalo... Teraz jest ok. S992 Przykro mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darla29
Hej dziewczyny. Wróciłam... :) no i widzę, że forum się przeniosło w inne miejsce. Trochę byłam zdołowana, że w ostatnim cyklu się nie udało i teraz mam wrażenie, że też nic z tego, szczególnie, że nie mam pojęcia kiedy miałam owulację. I coś mi się zdaje, że mogliśmy się nie wstrzelić w termin... :( Dziś 18dc i nastawiam się niestety na @. Co prawda standardowo czuję podbrzusze, ale ten ból u mnie niestety nic nie znaczy. W poprzednim cyklu po owulacji baaardzo czułam podbrzusze, i @przyszła. A jak u was? Martyna, widzę że znowu jesteśmy w tym samym miejscu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Szczerze to ten @ przyjęłam chyba najlepiej z tych 5. WiedZiałam juz po testach że nie wyszlo. Dobrze ze je zrobilam bo zaoszczędzilam sobie 3 dni nerwow. Teraz porobic badania i znow do dzieła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
S992 może to jeszcze nie @ chociaż masz cykle krótkie nie to co u mnie ): Tez koniecznie porobię badania jak sie nie uda na kasę to wizytę prywatna tez mam i prywatnie najwyżej porobię. Witaj anq mam nadzieje ze dobre wieści nam przyniesiesz. Darla dawno cie nie bylo pewnie przez wakacje :) 18 dc o niczym nie świadczy badz dobrej myśli a moze sie juz udalo :) jak cie nie bylo to posypalo sie kilka podwójnych kreseczek chociaż moglo by ich byc troche wiecej :) Martka10 nie wiedziałam o poronieniu na pewno sprawilo wam przykrość ale najważniejsze ze jest synek zdrowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darla29
Cześć caroline :) a jak u Ciebie? Który u Ciebie dzień cyklu? A komu się pojawiły dwie kreski? Muszę nadrobić zaległości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caroline29
U mnie 40 dc ale test negatywny cos sie popierdaczylo :( a różowy kordonek , villemo , wczoraj gawronkowa kurczę ktos jeszcze dziewczyny przypomnijcie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darla29
Gratuluję wszystkim, którym się udało :) Mam nadzieję, że niedługo i ja i inne staraczki dołączymy do waszego grona :P Caroline a ile normalnie trwają Twoje cykle? 40dc... to rzeczywiście dziwnie wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaa124
Kurczę, znowu muszę trochę nadrobić, tak dużo piszecie :) ja za 4 dni powinnam dostać małpę, ale w tym cyklu nastawiam się, że przyjdzie, ale jakąś nadzieję na cud mam hehe :) gratulacje Gawronkowa! Bardzo się cieszę, ale pewnie mąż bardziej :) super niespodziankę przygotowałaś, dbajcie o siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×