Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLisa

Starania o dziecko 2016, 2017 cd.

Polecane posty

Gość gość
Hej kobietki ! Długo zastanawiałam się czy napisać no ale kto jak nie wy może mi pomóc. Chodzi o to że wraz z partnerem planujemy powiększyć rodzinę.Problem jest w tym że nigdy nie obserwowałam swojego ciała jeśli chodzi o owulację bo uważałam że jest mi to nie potrzebne i jestem w tym zielona. Miesiączki mam różnie raz co 30 dni innym razem miesiąc zka pojawi się po 36 dniach. I właśnie moje pytanie ostatnia miesiączkę dostałam po 30 dniach(krwawienie pojawiło się 3 września i skończyło się 10).Przyjmując czystko teoretycznie żekolejna @ pojawi się 9.10 to dni płodne zgodnie z kalendarzykiem wypadają 20 września. Nie wiem bo bardzo pragnę dziecka ale nie wiem czy kalendarzyk nie wprowadzi mnie w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co i was różowy kordonek i Martyna 1111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up Up Up Up Up Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny ja juz po wizycie synek ma prawie 14cm i wszystko wporzadku. Bardzo sie ciesze i pozdrawiam. Mila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Milla super że wszystko ok duży ten Twój bobas :) niech rośnie zdrowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje Ewelina czekam kochana na dobre wiesci od Ciebie:):) moj pierwszy syn jak sie urodzil mial 58 cm wiec ten chyba bedzie cos mial po braciszku:):) mila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up Up Up Up Up Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna11111
Hej dziewczyny, nie wiedzialam, ze to forum nadal zyje , z ciekawosci weszlam :-) ja jestem w 9tc , serduszko bije, poki co nic ciekawego, czuje sie w miare dobrze :-) jak ida starania pozostalym? Gratulacje wszystkim zaciazonym! Mila, gosc tutaj wprowadzil Cie w blad. Jezeli masz 17t1d to oznacza, ze zlecialo juz 17 tygodni i jeden dzien, czyli jestes w 18 tygodniu ciazy. Tak samo, jakbys liczyla od poczatku: zalozmy, ze jest to mozliwe do policzenia, ze masz 3 dzien ciazy, czyli 0t3d to oznacza, ze jestes w pierwszym tygodniu prawda? Jak masz 1t1d to wkraczasz w drugi tydzien ciazy itd, itp. Jesli chcesz to mozesz znalezc obojetnie jaki kalkulator ciazy w necie i jak wpiszesz ostatnia @ to zawsze ci napisza np gratulacje, jestes w 18 tygodniu ciazy :-) o ile dobra date wpiszesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki Martyna wlasnie tak myslalam bo to przeciez logiczne prawda. Fajnie ze sie tu odzywacie. 9 tydzien no rzeczywiscie ten czas leci. Ja w 13t1d poznalam plec maluszka, moze ty tez juz niedlugo sie dowiesz kto tam Ci w brzuszku siedzi :):) pozdrawiam dziewczynki Mila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Daga Anulek gratuluję dziewczyny ! Życzę wam spokojnych miesiecy bez zbędnych dolegliwosci :) rosnijcie zdrowo :* Angelowa co do imienia to trochę smutne i plytkie, że ludzie oceniają innych po tym jakie imiona nadają swoim dzieciom :( dla mnie Brajan to normalne imię - moja kuzynka ma synka Brajana. I wiesz co ? Ma 35 lat i jest nauczycielka ! Jest wzorowa matka i za nic w życiu bym nie powiedziała, że jest z patologii bo jej syn ma na imię Brajan :/ dla mnie dziwna ta twoja koleżanka z pracy... jest taki okres może, że w danym rejonie modnę jest to imię i tyle. Ja chodząc do podstawówki mialam cztery Kasie w klasie - czy każda pochodziła z patologii ? Nie ! A też modne było to imię. Zmieniając temat, Angelowa z jaką waga zaczynałas i ile masz wzrostu ? Jestem 3tyg przed Tobą, według usg 2tyg (według om dziś 24t3d a według usg 23t1d) a ja już przytyłam 8kg !!!! :O mam 170cm i zaczynałam z 56kg. Staram się naprawdę jeść zdrowo, nie jem słodyczy, fast foodow, gotuje sama, nie używając gotowych półproduktów itp aż się boje myśleć ile bym już przytyła jakbym jadla słodycze :/ maż mnie pociesza, że idzie mi wszystko w brzuch, że po rękach czy nogach nie widzi żebym przytyła, ale te moje 8kg do twoich 1,5kg daje trochę do myślenia... o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna11111
Mila a mialas jakies specjalne badanie 4 d, ze tak szybko poznalas plec? Tez bym chciala juz poznac :-) jak sie czujesz? Widac juz brzuszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate wlasnie dla mnie to tez bylo szokujace...imie jak imie ,rodzicom sie podoba wiec tak na prawde nic nikomu do tego ... Gdy zaszlamw ciaze wazylam cos ok 55kg przy 173cm ,pod koniec 13tygodnia zeszlam do 49 kg(zle znosilam pierwszy trymestr,niemoglam jesc ,wszystko mi smierdzialo i zwracalam) Dzis waga pokazala 53kg no prawie...staram sie jesc normalnie ale nadal odrzuca mnie od miesa ,mleka ...biore witaminy przepusane przez lekarza i ciesze sie ,ze Jasio jest zdrowy .Nie powinnas sie martwic kg to nie isttne ,zreszta wydaje mi sie ze przybierasz prawidlowo a kilka miesięcy po porodzie wszystko wroci no normy ,zobaczysz:);):):):)buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak Martyna bylam na usg 3d4d tym prenatalnym miedzy 12-14 tyg. Moja gin polecila mi takie specjalne zeby bardzo dokladnie zbadac malego teraz na polowkowe tez tam pojde. Tamten ginekolog ma najnowszy sprzet. Na poczatku czulam sie dobrze czasem jakies mdlosci ale przeszlo. A tearz ostatnio zaczelam sie czuc slabiej ciagle ospala i bez sil chodze ciagle bym lezala ale nie moge przy starszym synku. Wczoraj na wizycie gin powiedziala ze mam bardzo niskie zelazo na granicy i przepisala mi ascofer. Z pracy juz zrezygnowalam pracowalam bez umowy. Czasem w domu dorabiam jak w firmie maja wiecej pracy i prosza o pomoc. Ja mam 168 na poczatku wazylam 47.7 teraz waze 49kg a jestem w 18 tyg ciazy ,brzuszek duzy okraglutki. A ty jak sie czujesz? Mila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna11111
O to fajnie, ze juz brzuszek widac :-) ja ogolnie ciagle mam mdlosci, tzn nie sa ta takie typowe mdlosci, ze chce mi sie wymiotowac lub nie moge jesc - po prostu ciagle mi troche nie przyjemnie, na poczatku pilam kawe slaba, ale raz po niej zwymiotowalam i juz nie pije. Ciagle chodzisz zmeczona? Kurcze, mialam nadzieje, ze to mija po 12 tygodniu, ja klade sie spac o 21, wstaje o 9 a potem jeszcze ucinam sobie godzinna drzemke i o dziwo, gdy maz ma ochote na seks to ja zasypiam haha :-) nic a nic nie moge sie wyspac. Moze tez wybiore sie na takie usg, uwazasz, ze warto? Wiem, ze to drogie, a ja bez wzgledu na to czy chore czy zdrowe i tak chce urodzic. I dlatego nie wiem, czy isc na 4 d czy tylko u mojej gin zwykle usg zrobic (chodze na nfz). Sorki dziewczynki, ze my tu tak o ciazy, moze ktoras ma zamiar testowac i sie pochwali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie tez to nie ma znaczenia ja pragnelam 2 dziecka i je kocham bez wzgledu na wszystko to w koncu moje dziecko. Poszlam tam bo gin mnie wyslala tak to bym nie brala pod uwage ale zdjecia i widok malego 3d to cos niezwyklego. Ja zaplacilam 150 zl i tyle to kosztuje u nas a mierzyl dzidziusia 35 min jest bardzo dokladny i wszystko pokazuje swietny gosc kiedy on wpisywal notataki patrzylam na maluszka co robi. Bez pospiechu bez stresu. Polecam ale na polowkowym to jest dopiero widok dzidziusia jest taki realny ja w pierwszej ciazy bylam na takim tylko wlasnie polowkowym i do tej pory jestem w szoku jak te zdjecia wyszly jakie wyrazne buzia i cialko cos pieknego. Martyna a to Twoj pierwszy dzidzius? Mila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×