Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLisa

Starania o dziecko 2016, 2017 cd.

Polecane posty

Gość Martyna1111
Ewelina co ci wychodzilo z monitoringu? Ze pecherzyki rosna tak? To nie oznacza ze napewno owulacja wystapi. Jesli testy sa negatywne to mozliwe ze np nie pekly. I owulacji nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toska_88
s992 ja również trzymam kciuki! mam nadzieję że jutro rozweselisz nas wszystkie dobrą nowiną;-) różowy_kordonek ja również się śmieję bo to samo zdrowie ale jak człowiek podchodzi do ciąży bez presji to robienie takiego testu daje taką samą adrenalinę jak przy losowaniu lotto na 20 000 000 jak kupimy los:-) także co tam te grosze za test jak można mieć troche nadziei:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Jak byłam miediac temu i dwa miesiące temu na monitoringu to już w 12 dc miałam pecherzyki po 20 mm i na sprawdzeniu też było ze owulacja była w tym cyklu nie mam monitoringu więc nie wiem będę robić testy owu zobaczymy co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Ewelina to ja nie rozumiem, jak w tamtym miesiacu w 12 dc mialas pecherzyki 20 mm a teraz masz dopiero 9 dc to czemu zakladasz ze juz masz owulacje? Prawdopodobnie wtedy owulacja wystapila okolo 14 dc czyli normalnie, nie jakos wczesniej. Spokojnie, nic sie nie martw, test owulacyjny wyjdzie c***ewnie za 2_3 dni a jesli nie to moze tez byc cykl bezowulacyjny. To jeszcze nie jest nic dziwnego, ze w 9 dc test jest negatywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S992 - wydaje mi sie, ze brzucha u mnie jeszcze nie widac, a to juz 19 tydzien. Nie wiem gdzie ten klusek sie chowa :P Bardzo bym chciala juz miec duzy brzuszek, uwazam ze są piękne :) A tu guzik. O ciązy wiedza tylko ci, ktorym powiedzialam, bo z mojego wygladu nikt by sie nie domyslil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Ewelina ja używałam testów owu i dzialalismy jak byl pozytywny a i tak byla lipa ... Czasem moga dac zły wynik... Test wychodzi od 24-36 h przed owulacja a poczatek sluzu plodnego o jakim piszesz moze byc juz kilka dni przed owu :-) także jutro albo pojutrze moze wyjsc dopiero test i owu tak jak wtedy pisza wystąpi do kilku godzin po tym pozytywnym teście. Ale na twoim miejscu bym juz cos podzialala:) co dwa dni mozecie spokojnie byle nie przegapic owu:) Kushina to narazie tylko sie cieszyć:) my kobiety zawsze na opak chcemy cos czego nie mamy :-) potem bedziesz pewnie chciala spowrotem swoj maly brzusio ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martka10
S992 - trzymam kciuki, czekam jak pozostałe dziewczyny na dobre wiadomości z Twojej strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra9125
Dziewczyny u mnie dziwna sprawa..... może któraś miała tak samo i.może mi powiedzieć co to może być. Rano pisałam że @ przyszła 2 dni przed terminem ale to była tylko jedna duża kropla czerwonej krwi dlatego tak pomyślałam. Od rana do tej pory nic poza różowym śluzem i bólem raz na jakiś czas jajnika. Myślę czy to po prostu @ tylko się rozkreci czy jakieś choróbsko ale byłam u lekarza w maju to już coś by zobaczył nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Aleksandra rob test! To moglo byc plamienie lekkie. Tym bardziej ze do tej pory nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Wiecie co pewnie macie rację a ja panikuje bo już od dawna sluzu u siebie nie obserwuje a tu się coś pojawiło he he ale macie rację działać można :) kuchnia zobaczysz jak już niedługo Ci brzuszek urośnie ;) najważniejsze ze zdrowi jesteście. A jak się czujecie ?:) s992 ja miałam monitoring i gin nam kazał działać i też lipa więc ciężko jest się wpasować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotelkowa czekam na wieści, wszystko ok?? Aleksandra zrób test, czasami na początku ciąży plamienia się zdarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Sorki kushina miało być sorki słownik. Czasami jak pisze to nie spojrze i są byki. Trzymam za Was kciuki dziewczyny żeby było wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Rwelina2605 spać nie możesz :) moze wiesiolek działa na śluz czyli z testów kozystasz. U mnie nie ma @ ale coraz górzej sie czuje. Zapisalam sie prywatnie juz na 17 sierpnia . Malla na wyregulowanie dostalas luteine? W tym cyklu tez będziesz brala pewnie od ovu ? Dziewczyny testujace czekamy na wiesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLisa
Tak, czekamy, czekamy :) Mój mąż nie przyniósł wczoraj do domu paczki z testami, więc problem mam z głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Lisa nie martw sie na dluzej ci starcza.... A kiedy testujesz? Pewnie jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLisa
caroline @ powinnam dostać wtorek, środa, więc jeszcze mam czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
No tak lisa lepiej poczekać do wtorku chociaż? S992 ty spiochu juz rano wstawaj testować bo my tu czekamy z dobrymi wieściami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLisa
caroline masz rację, ale jeśli dziś mąż przyniesie te testy to nie wiem czy wytrzymam ;) na razie czekam na wieści od dziewczyn..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
U mnie jeszcze nic nie wyszlo. Ale nie wiem czy jestem 11 dpo czy 13 dpo. Bede czekac na @. Jesli nie przyjdzie to bedzie niespodzianka. Ale no kurde nie rozumiem co jest nie tak. Jest owulacja, jest seks a dalej nic nie ma. Wyniore się do gina za tydzien, bo mam wolne. Cos musi być chyba nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLisa
S992 a już muślałam, że dzisiaj zobaczysz dwie kreseczki, no to czekamy dalej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLisa
Aleksandra a Ty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różowy_Kordonek
S992 - przeczytałam, że testy kupione i "OBA" pozytywne ;D Zastanawiałam się czemu nikt nie gratuuluje hehee.. mam nadzieję, że dobrze Ci to wywróży ;D Martyna1111 - w ciągu dnia spałabym gdzie się da, po południu jest trochę lepiej. Poza tym ok, nie mam nudności ani nic, tylko piersi cały czas wrażliwe przy dotyku, ale to mi bardzo nie przeszkadza. Czasami pobolewa mnie lekko podbrzusze, nie jak na okres lżej, takie delikatne ciągnięcie, tłamszenie.. subtelne, nie potrzebuję tabletek, ale wczoraj dość długo się utrzymywało i zaczęłam się martwić czy wszystko ok. Jedni piszą, że to normalne na tym etapie bo macica rośnie itp a inni, że żaden ból nie zwiastuje nic dobrego.. Jest to coś co pojawia się i znika i chyba najbardziej to odczuwam kiedy siedzę i nic nie robię bo skupiam się na tym, że coś się tam dzieje. W ciągu dnia kiedy człowiek jest zajęty, jakoś tego albo nie zauważa, albo faktycznie nic nie czuje. Może ktoś mi powie czy na początku ciąży odczuwał takie lekkie ciągnięcia i nie zwiastowało to niczego złego? Poza tym przytargałam do pokoju wagę, bo nawet nie wiem ile ważyłam przed ciążą a przytyłam na pewno.. Ostatnio 57 kg ale to było dawno, wiec myślę, że do 58 utyłam na pewno a dzisiaj 59,4 ;] 5tc a tu już 1,5 kg?! Mąż mnie pociesza i mówi, ze to piersi, które mi urosły ;D no ale bez przesady ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Kordonek kg na pewno będzie przybywać ale to dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Ucielo mi tekst a potem postu nie dodalo poczekam moze doda jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
S992 koniecznie musisz w poniedziałek powtórzyć test pewnie jeszcze za wcześnie. Nie podoba mi się ten bol piersi który opisujesz. Ja mysle ze cos tam sie juz kluje .... Nie martw sie poprostu poczekaj z kolejnym testem @ nie nadejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Możliwe ze wczesnie ale juz z jednej strony wiem ze raczej nic z tego. Ten bol piersi jest dziwny to fakt. Dzien zaczal sie pechowo i chce zeby się juz skonczyl - jestem w pracy a jest cudowna pogoda - nie wzielam mleka do kawy i musze pic BEZ, fuuuj! - cos mi szwankuje w aucie i swieca sie czerwone kontrolki wiec wróciłam się po auto męża a tam oczywiście juz prawie przy kontrolce krecha ... A tu do roboty 25 km. Droge ktora jade w okolo 30 minut przejecham w niecale 25. Uff nie spoznilam sie e wszyscy mysleli że juz nie przyjade dzis hehe:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Ale nie ma zle, mam pol czekolady której za chwile juz nie bedzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Kochana jak cos sie zle zaczyna to dobrze sie konczy wrócisz z pracy i auto będzie naprawione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziesczyny, jestem tu nowa i chce zadac tylko jedno pytanie i juz nie bede Wam sie "wtryniala" w rozmowe ;) Myślicie ze beta 3 dni przed miesiaczka moze wyjsc 100% pewna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×