Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLisa

Starania o dziecko 2016, 2017 cd.

Polecane posty

Gość Bluebell1984
Okej, przeprosiny przyjęte :) Różowy Kordonek - odezwij się jak tam beta wyszła :) I jak tam reszta dziewczyn? Przyszłe mamusie - jak czujecie się w te upały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Dziewczyny badzmy mądrzejsze i nie dajmy sie wciągnąć w glupia dyskusje:) Paula może dobrze wybrać się na jakies badania kochana? Różowy kordonek jak wynik bety? U mnie tydzień od owu i w sumie nic nie czuje. Czuje sie normalnie, tylko piersi bola już tydzień a w ostatnich cyklach bolały kilka dni przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane chcialabym podzielic sie z Wami czyms milym :) dziś wydaje mi sie ,ze poczulam ,,cos" w podbrzuszu ,nie wiem czy to mozliwe ,to koncowka 14 tc ,ale czulam ruchy fasolki :):):):) nigdy nic takiego nie czulam i.nie potrafie tego do niczego porownac ,wiem ,ze to bardzo wczesnie ale wyczytalam ,ze przy drobnej budowie to nie jest wykluczona a ja...coz do grubasow nie naleze przy wzroscie 1,75 waze 51kg ,zanim zaszlam w ciaze wazylam 55-56kg Tak sie ciesze :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lisa
Kordonek gratulacje :) A nie mówiłam, że się uda w tym cyklu :) S992 ja będę testowała 3 sierpnia jeśli się nie pojawi @ wcześniej. Ale teraz nie mam dobrego przeczucia. zobaczymy.. Paula :( przykro mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLisa
Angelowa tak, to wspaniałę uczucie czuć ruchy maluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Paula przykro mi ale kochana nie załamuj się. Ja jak dostałam @ teraz to zalamka totalna jeszcze byłam na monitoringu i nic. A myślałam ze jak wszystko monitoruje to musi być. A co testów to kurczę z nimi to różnie bywa. Kochana zaczynasz nowy cykl I Nowa nadzieja uda się zobaczysz ;) Starania o dziecko i kolejne rozczarowania to naprawdę delikatny temat i ciężko jest czasami nam. Ja np, nie jestem tak silna jak niektóre kobiety i też bardzo przeżywam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Lisa obyśmy mialy nasze upragnione II :) Angelowa bardzo mozliwe ze juz czulas skoro jesteś taka chudzinka:) musi byc piękne uczucie:) och tez bym juz wkoncu chciala :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLisa
S992 fajnie by było, ale u mnie zero jakiegokolwiek śluzu. susza totalna, a z tego co tu Dziewczyny piszą to w ciąży jakiś śluz powinien być no nie? czuję się teraz najzwyczajniej w świecie. brak jakichkolwiek objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2605
Angelowa super to musi być piękne uczucie tak bardzo Ci gratuluję :) opisuj nam dalej tak wspaniałe wiadomości, miło słuchać jak rośnie fasolka :):) LISA czasami przeczucia mogą mylić oby do Ciebie nie przyszła małpa trzymam kciuki ;) ja kiedyś czytałam, ze niektóre dziewczyny nie miały sluzu ani innych objawów więc dopóki nie ma @ jest nadzieja ;) S992 za Ciebie też trzymam mocno kciuki oby wyszły piękne II kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Kochane jesteście :* naprawdę to forum to taka fajna sprawa! Można na was liczyć :) wcześniej napisałam dość długiego posta, ale nie wyświetlono go nie wiem czemu i dobrze bo pisałam do gościa bo ciśnienie mi się podniosło, więc poprostu zignoruje to co tam pisała, nie mam ochoty na przekomarzanie z nastolatkami, I wiecie co nawet nie jest tak źle, nowy cykl nowe możliwości tylko że teraz już tak całkiem na luzie, bez sprawdzania szyjki itp bo po co? Jak jest mi dane dzieciątko to i tak będzie czy będę się badala czy nie... A po co się niepotrzebnie stresować? więc kobitki 8 cykl uważam za otwarty ;) trzymam kciuki za was :) razem damy radę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaa124
Angelowa - to musi być wspaniałe uczucie, lepsze niż motylki :) Kordonek - czekamy na wieści z niecierpliwością :) Ja jutro mam wizytę u ginekologa, może się dowiem coś o mojej owulacji, czy miałam już czy jeszcze nie, czy wogóle jest w tym cyklu i muszę się dowiedzieć jak uregulować cykle, bo mam ostatnio różne, a kiedyś miałam, gdzieś z pół roku temu w miare dobre, bo były od 28-30, a teraz dłuższe i różne, hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluebell1984
Angelowa - to musiało byc niesamowite! :D zazdroszczę :) :) :) Paula - brawo! Tak trzymaj ;) ja też planuję w tym cyklu mierzyć temperaturę tylko do owulacji, później odstawiam termometr i wszelkie inne sprawdzania :) na październik planujemy z mężem urlop w jakimś egzotycznym miejscu, początkowo chciałam zaczekać na rozwój sytuacji, ale teraz idę na żywioł - będzie co ma być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Ewelina dziękuję za wsparcie i ja również trzymam kciuki :-) Paula wkoncu sie uda!:) Lisa co do śluz to u mnie raz jest a raz nie ma :) kusi mnie zeby kupic test na niedziele bo bede wtedy 13-14 dpo ale staram sie wyprzeć z glowy te mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Angelowa to piękne uczucie ja poczytam ruchy synka w 18 tyg chyba ale ja to klusia byłam hehe trzymajcie się cieplutko :) S992 Trzymam kciuki za 2 kreseczki ;) Za resztę też!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Paula tak trzymaj! Wierze, ze w koncu sie uda, a ludzie trollujacy watki zawsze beda :-) dobrze, ze masz pozytywne nastawienie, z takim nastaeieniem przyszly cykl napewno musi przyniesc dobre wiesci :-) ja w ostatnim cyklu tez mialam zalamke jak dostalam miesiaczke. Niby taka twarda bylam, a cos mnie ruszylo :-( ale teraz znow zaczal sie czas plodny i znow nie moge sie doczekac az nie dostane miesiaczki :-) ktos pisal o tym, ze kiedys sie sprawdzalo testy i mialo nadzieje, ze zobaczy jedna kreske. Tez pamietam, jak kiedys robilam test i modlilam sie o jedna kreske... A teraz czekam tylko na sygnal, zeby leciec i kupic ten cholerny test! Oby w tym miesiacu w koncu sie spoznila! Rozowy Kordonek, jak beta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Angelowa ale Ci zazdroszcze ... :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Wiecie co, stwierdzilam, ze w tym miesiacu nie bede czekac do miesiaczki! Kiedy moge zrobic najszybciej test? Chce poczuc w koncu te emocje :-) a moze zobacze slaba kreseczke ... Marzenie :-)) cykl 26 dni, ostatnia @ 15 lipca a kolejna niby 10 sierpnia. To tak 7 moge robic? Moze wlasnie przez moje negatywne nastawienie i na ciagle mysli ze dostane miesiaczke to dlatego sie nie udaje ... :-( moze jak w koncu zaczne myslec ze faktycznie moze sie udalo, to moze sie uda? Probowalam zbadac szyjke aleza chiny nie wiem, gdzie to jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra9125
Ja czekam na niedzielę żeby zobaczyć czy @ przyjdzie czy jednak nie :) Ktoś jeszcze spodziewa się wtedy testowania ? :) Różowy Kordonek może odebrała wynik i świętuje z mężem czego z całego serca życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małła
Pauli bardzo mi przykro ;( X Różowy gratulacje:) Dobrze kojarzę ze udało sie za 1 razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Hey od południa troszkę sie rozpisalyscie bylam tu przed 13 ostatnio widzę ze ominela mnie wizyta gościa :) Kordonek miałaś dać znać jak beta ? Paula szkoda ze @ nadeszła . Masz racje nie poddawaj sie maleństw jest najważniejsze i nie wolno nam zrezygnować ze staran jedynie może troche odpuścić co nie jest latwe gdy sie czegos pragnie. Witaj Red!!!! Ja na twoim miejscu piszla bym go gin wydaje mi sie ze tabletki mogą rozregulowywać twój cykl a skąpe miesiączki nie są dobre bo organizm się nie oczyszcza:) dobrej nocki P.s u mnie nadal cisza ale czekam na @ ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Paula szkoda, że @ przyszła... :( ale cieszę się, że się nie załamujesz :) Angelowa ja też coś od ok 14-15tc czuje nieraz. Teraz jestem zaczęłam 18 i w sumie dalej czuje te ruchy podobnie, nie są jakieś wyraźniejsze czy częstsze także chyba się skłaniam do tego, że to jednak nie moje dzieciątko tylko to ruchy gazów w jelitach. Bo teraz jak macica się rozpycha to jelita bardziej przylegają do powłok brzusznych i bardziej czuć ich pracę, inaczej jak wcześniej (tak wyczytałam). Ale na początku też myślałam, że to mój szkraba :) w sumie do tej pory nieraz do męża mowie, ze juz sama nie wiem czy to gazy czy on hehe czekam na rozwój sytuacji, jeśli to uczucie się jakoś rozwinie to wtedy będę mogła stwierdzić, że to ruchy dzieciątka :) teraz nie wiem co czuje, ale fajnie myśleć ze to jednak dzieciątko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Martyna co do testowania wiesz kiedy masz owu? Jeśli tak to najlepiej 14 dpo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różowy_Kordonek
Przepraszam za nieobecnosc, niestety dopiero po poludniu nadrobie Wasze wpisy :* przyszlam tylko zameldowac, ze moja beta z wczoraj 117! Wypada to na 4 tydzirn i wszystko sie zgadza :) oczywoscie jutro powtorze badanie. Jestem mega szczesliwa i w potwirnym szoku :) odezwe sie po pracy :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Różowy kordonek gratulacje i mega zazdroscimy! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Różowy Kordonek super ! :) teraz tylko czekać, kiedy nawiedza Cię ciążowe objawy i dolegliwości hehe no chyba ze będziesz szczęściarą i Cię ominą :) Co do testów to ja bym najszybciej zrobiła 11 - 12dpo i w sumie tak też u siebie zrobiłam w 12dpo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Różowy kordonek ale fajnie ze wam sie udalo. Gratulacje. Oj tylko pozazdrościć aj tak bym chciała ale brzuch boli boli na @ . Spokojnej ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różowy_Kordonek - GRATULUJĘ! Bardzo się cieszę! To wspaniała wiadomość :) Oby więcej takich było hehe :) Ja dzisiaj idę do ginekologa na 15:20, o co mogę zapytać ginekologa na tej wizycie? Chodzi mi o to, że chciałabym zobaczyć owulację czy miałam, czy jeszcze nie, o moje cykle, które są ostatnio nie bardzo, bo pewnie przez to wszystko nie zaszłam w ciążę w pierwszym cyklu starań, nie wiem co jeszcze, może jakieś dodatkowe badania? Co sądzicie? A jak mi powie, żebym se głowy nie zawracała, bo jestem jeszcze młoda itd? I ostatnio mnie kuje, boli tak jakby jedna pierś, przy sutku bardziej, a druga to wcale, że tak powiem i nie wiem czy ją i jak zapytać o to... a czuję zgrubienie w tej piersi, a w drugiej nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1111
Rozowy kordonek gratulacje! Ostatnio juz namnozylo sie tu ciezarowek :-)) 12 dpo ro u mnie chyba akurat termin @, bo mam cykle 26 dn i u mnie owulacja wypada mniej wiecej 13-14 dzien . Ale w tym miesiacu biore dostinex wiec pozytywnie sie nastawiam. Test zrobie 24 dc, zobaczymy. Nastawiam sie w tym miesiacu pozytywnie, koniec z negatywnyn nastawieniem i czekaniem na @. Nie wiem, czy tez tak macie ale zawsze w poblizu owulacji boli mnie, jak sie kocham z mezem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline29
Onaaa moze nie mów ze w pierwszym cyklu bo na pewno cie zbędzie . Ja tez sobie nieraz gadkę szykuje do lekarza po czym ze stresu nawet polowy nie powiem :) udanej wizyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolina - powiem jej, że od marca się staramy, bo wtedy podjęliśmy decyzję o dziecku, ale takie prawdziwe starania, to w sumie od czerwca, ciekawe co mi powie, aż się boję, że nie będzie zbyt miła ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×